FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Precēto pieredze

Pievienot savu pieredzi

Zaiga, 28 gadi

Kāzu datums:07.09.2013
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās?
Kopējās kāzu izmaksas bija 2500 LVL. Kāzās bija tikai paši tuvākie un mīļākie radiņi (kopskaitā 25 cilvēki) :)
Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai?
Līdzekļus kāzu organizēšanai bijām kopīgiem spēkiem krājuši un atlikuši no mūsu algām pārskaitot mūsu kopīgajā krājkontā :)
Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Nolēmām apprecēties, jo mūs vieno kopīgs mērķis un vēlmes - veidot ģimeni (laist pasaulē bērniņus, utt.) :) Pirms kāzām dzīvojām kopā aptuveni pusgadu :)
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Mūsu kāzu dienai sākām gatavoties trīs mēnešus pirms tām :) Vispirms uzrakstījām viesu sarakstu, ar kuriem gribējām dalīties mūsu priekos un ar kuriem gribējām būt kopā mūsu dienā :) Un nākošais, ko darījām - izvēlējāmies viesu namu :) un pēc tam jau sākās visi pārējie plānošanas un sagatavošanas darbi :)
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā?
Ļoti skaista, sirsnīga un mīļa ceremonija notika Mārupes dzimtsarakstu nodaļā
Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Svinības notika mājīgā un jaukā viesu namā "Aļņi" (Tīnūžos). Ēdināšana izmaksāja 15lvl/pers. (ēdieni bija dažādi, ļoti garšīgi, viesu punči bija pilni un ēdiena netrūka, tas pietika vēl brokastīm) :) Un debešķīgi garda torte (tortes cepējus ieteica viesu nama saimniece) :) Bet torte bija vnk fantastiska!!! :)
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Svinību vietu izvēlējamies - lai ir mājīgi! :) Ēdināšanu piedāvāja viesu nams, tāpēc galdu klājējus nemeklējām :)
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?
Kāzu torti pasūtījām pie viesu nama saimnieces ieteiktās konditores (turpat netālu, Ogrē) :) Uz mūsu viesu skaitu pasūtījām 4 kg torti ar biezpiena krēma pildījumu un svaigām vasaras ogām :) Torte bija debešķīgi garda (viegla, gaisīga un vasarīgu garšu) :))
Ēdamais pietrūka vai palika pāri?
Ēdamā bija pietiekoši, nevienam puncis nepalika ar izsalkuma sajūtu...
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Mūzikai izvēlējāmies DJ (pazīstams puisis, kas ar to nodarbojas) ;)
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Pēc DzSN mūsu ceļš veda uz Lielvārdi, A.Pumpura muzeju, kur bija rezervēts pasākums kāziniekiem :) Pasākums bija jautrs, interesants un skaists :))
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Par viesu izklaidēšanu rūpējās vedējtēvs un jaunā vīra māsīca :)) Bija mīļi, sirsnīgi un jautri... Visas atrakcijas un izklaides bija atbilstošas mums - tādas, kādi esam mēs paši :)
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
No rīta tikām uzmodināti un viesi centās izzināt vai esam labi strādājuši pie dēliņa vai meitiņas... :D bet to jau vēsture protams noklusēja :D Vēlāk arī neuzmanīgajiem viesiem bija jāizpērk bez uzmanības atstātās mantas :)) Bija ļoooooti jautri! :D
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Pirmajam valsim izvēlējāmies - Instrumenti "Zemeslodes" :) Deju kursus apmeklējām tikai tik daudz, lai mūsu dejotprasmi viesiem pasniegtu skaisti un "bez stampāšanās uz vietas" :D
Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja?
Savu skaisto līgavas kleitu pirku salonā "Beautiful Day" :) Kleita - viegla un ļoti skaista :) Līgavaiņa uzvalks jau bija sagādāts visai laicīgi (pirkts) :)
Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle?
Par kāzu transportu izmantojām vedējtēva auto :)
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Auto dekorus (uz motora pārsega un pie rokturiem), līgavas pušķi, piespraudes un ziedus līgavas frizūrai gatavoja jauka floriste no ziedu salona "Alora" (Kr.Valdemāra iela, pretī Mākslas muzejam). Floriste perfekti uztvēra mūsu vēlmes no mūsu teiktā... un redzot rezultātu - biju patīkami pārsteigta - viss bija tieši tā kā es par to biju sapņojusi :))
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Fotosalona nefotografējāmies (to mēs aizvietojām ar fotografēšanos dabā) :)
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt?
Ielūgumus pasūtījām (pasūtījām vēl pateicības rakstus vecākiem) pie Andras Jurēvicas Ielūgumus izvadājām aptuveni mēnesi pirms īpašā datuma :))
Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa?
Es pilnībā pārgāju vīra uzvārdā un uzvārda maiņa neradīja nekādas problēmas :)
Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt?
Jā, dāvanas saņēmām tieši tādas, kādas tās vēlējāmies... Kāzu viesi bija tikai vismīļākie un tuvākie radi, kas mūs pazīst vislabāk, tāpēc arī dāvanas viņi zanāja... :)
Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Kāzu ceļojumā nolēmām doties nākošvasar, kad nedaudz būs pierimušas emocijas saistībā ar kāzām (gatavošanās, utt.)
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ietaupījām uz to, ka visu plānojām laicīgi un jau bija skaidri zināms - ko un kā mēs vēlamies...
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Jaunajām līgaviņām gribu ieteikt pārlieku neiespringt uz sīkumiem... un baudīt skaisto gatavošanās laiku... izsapņot un realizēt savu sapņu dienu :) Un gatavošanās procesā iesaistīt arī savu otro pusīti un pieejot mīļotajam klāt kādu lieku reizīti vienkārši viņu samīļot, jo arī viņam tas ir stresa un pārdzīvojumu pilns laiks ;)
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Jaunajiem līgavaiņiem :) Esiet saprotoši - jūsu mīļotās par šo dienu ir sapņojušas jau no mazas meitenītes vecuma :) Atbalstiet un piedalieties gatavošanās procesā, līdzdarbojieties... :)
Vēl iesaku ņemt vērā...
Tā ir JŪSU diena, un tās dienas rītā - neiespringstiet uz to, ka kaut kas nav pagūts.... atslēdzieties no organizatoriskajiem darbiem un vienkārši baudiet šo skaisto dienu... ciešāk saņemiet viens otra roku un mīļāk ieskatieties viens otram acīs... Un izbaudiet šo Jūsu emociju un jūtu lidojumu :))
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
Mums vēl viena iespēja nav vajadzīga - mums viss bija tieši tā kā mēs to bijām vēlējušies :))
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Pirmskāzu ballītes bija, bet nebija tik trakulīgas kādas tās visbiežāk ir redzētas... Līgavainis ar tuvākajiem draugiem pasēdēja kādā bārā, iedzēra kokteiļus... Savukārt, manas mīļās draudzenītes palutināja mani ar ķermeņa un sejas procedūrām pie kosmetologa (tas ļava atgūt spēkus no plānošanas un organizēšanas darbiem) un pēc tam mierīgā mājas gaisotnē pačalojām pie vīna glāzes :)