FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Precēto pieredze

Pievienot savu pieredzi

Laura, 24 gadi

Kāzu datums:10.10.2010
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās?
Kopejas izmakas ap 3000 ls, viesi - 45
Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai?
Savi lidzekli un ligavaina mamma palidzeja
Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Jo loti milam viens otru! :=) ari tapec, ka dzivojam norvegija un precoties ar pilsoni atrak dabu uztureshanas atlauju
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Bildinajums bija junija beigas, sakam gatavoties augusta, precejamies oktobra sakuma. Vispirms - viesu nams, vedeji, pasakuma vaditaja. Tad kleita, mashina, kurpes, uzvalks. Tad davanas visiem, muzika pirmajai dejai. Friziere, make-up sarunashana
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā?
Dzimtsarakstu nodala - Siguldaa
Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Nītaures Dzirnavas. Dzirnavu iire - 500 ls (ar viesiem numuriniem, pirti, burbulvannu). Paika - no dzirnavaam - aptuevi 650 ls. Alkohols - 100 ls.
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Bija tuvu Siguldai, tuvu majam, pazistama vaditaja, labas atsaukmses. Galdu klaja dzirnavu darbinieces, loti jauki un forshi!
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?
Pasutijam pie pazistamas kuku cepeejas Amatas novada Zaubes pagasta - labaakaa kuuka kada ir eesta vispar jebkad! Vina (Aira) cep ari pec Dzirnavu un citu pasutijuma! Iesaku!
Ēdamais pietrūka vai palika pāri?
Bija tiesi laika, jo Dzirnavam ir pieredze, vini zina, cik un ko aped.
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Mums bija Dj Cindulis -zinams un loti forsh! Loti jut publiku un viegli un jautri! Iedaali! Mums ari uzdavinaja parsteigumu kaazaas -DZELZS VILKU! Tas speleja musu pirmo dziesmu - Metallica - Nothin Else matters un pec tam visadus savus un citu hiitus hnakts garuma, kopa gaja ar viesiem pirti! Pa jautro! :)
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Bija noklushana Viduslaikos! :) Krimuldaa ir viena forsha vieta! PEc tam fochejamies Straupes narkologiska dispansera parkaa - rudens lapas un kreesla, un migla - romantiskaakaas bildes! :) Lecam no pilsdrupam Sigulda utt.. atraktivais Fotografs Raivo Sarelainers un vedeji bija pacentushies!
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Vakara vaditaja :) Pazistama un atraktiva pasakumu organizetaja, mana bijusi kolege :)
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Modinashana, speles sava, vecaku un viesu starpa. Mums bija vienas dienas kazas, tapec speles tika izspeletas no rita puses!
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Metallica - Nothin Else Matters, ko dziivajaa speleja mums Dzelzs Vilks! Neapemklejam kursus, maja pasi meginajam!
Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja?
Viram pirkam uzvalku, man kleitu ireejaam! Plivuru, kurpes pirkam.
Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle?
Liels un erts, lai ar kleitu var iesesties un nesaspiesties. Izirejam no vedeja teeva - ja nemaldos kraisler voyagge. Smuks ari vins ir! :) Galvenais liels un erts lai ar kleitu tiek ieksha un ara - bija bidamas durvis - iesaku!
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Ligavas mate izvelejas kadus rotajumus - bija divas lielas sirdis, un mazliet pukjes, visus pusksu taisija Siguldaa veikalaa "Puke".
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Ne, briva dabaa. Fotografu noirejam uz 12 stundam, un baigi forshi, vins visur bija klat! Loti labas bildes.
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt?
Ielugumiem uzzimeju skici, mana mamma saveidoja pa smuko - ar papiru un lentitem , roku darbs - iipashi. Ieksa iekopeju lapas ar tekstu, ko atradu kkkur internetaa.
Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa?
Es mainiju uzvardu, bet latviskoja un pielika galaa "a". Man patik ka gimenei ir viens uzvards, nevis dala pagatnes nak lidzi. Ja pienem vira uzvardu, viram tas ir loti liels lepnums.
Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt?
Mes prasijam naudu, dazi nesa ari davanas, mums viss patika.
Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Vel neesam devushies, joprojam gatavojamies tam :)
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
hmm uz telpu rotashanu - ligavas vecak saveidoja rotajumus - viitnes un oaazes ar metram un rozem utt pa skaisto. uz kleitu - iireeju nevis pirku, daudz letak un pec tam nav japardod vai neaiznem skapi vietu, tomer to naudu ko ietapuijam, izterejam citos labumos.
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
1)Palauties un ticet, ka bus labi, bur mieriga, neko nevar nokavet. 2) lauties brinumam - neuzzinat visu pasai un nenorganizet visu pasai, tad ir daudz interesantak. Laut par sevi parupeties tai dienaa. 3) NOTEIKTI iesaistit kazu rikoshana citus - draugus, radus, mammas, teetus, cik vien var - pasiem mazak stresa un viniem labaka sajuta, kad ir nozimigi un svarigi. Loti vieno visus!
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Palauties uz ligavam un atlaut vinam istenot sapni par balto dienu.. :) Jus nenozelosiet - vinas bus laimigas un juus ari! ;)
Vēl iesaku ņemt vērā...
Skaidri noformulet ko gribat kazas, ko ne, to uzrakstit un iedot vedejiem un vakara vaditajai. But saudzigiem un iejutigiem pirmskazu laika - visi ir noguriusi un stresaini gatavojoties kazam, bet tapec jums diviem jabut viscieshak kopaa... :) Jo precaties jau jus divi! :)
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
pilnigi neko :) viss bija vnk perfekti! Neko nezinajam, mums bija parsteigumu kazas, ar plus minus vadlinijam no musu pasu puses - geniaali :)
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
mazliet ar draudzenem padejojaam kluba, bet neko vairak :) ja jums ir luste paskatities, kaa mums gaaja.... www.youtube.com/watch?v=vZuFZN_KM9I& Buchas visiem, kas gatavojas preceties vai ir jau to izdarijusi! Jasaka, ka pec kazam ir looooooooooti liela stabilitates sajuta! Daudz labaka neka nepreceetiem :) Lai veicas!