FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Precēto pieredze

Pievienot savu pieredzi

ieva, 33 gadi

Kāzu datums:09.10.2010
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās?
Kopeejaas izmaksas ap 2000Ls. 13 viesi
Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai?
Uzkraajumi
Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Liidz kaazaam bijaam paziistami un dziivojaam kopaa gandriiz gadu. Noleemamm preceeties taadel, ka dziive ir viena taa ir jaadziivo pa iistam, nevis melnrakstaa.
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Noleemaam riikot kaazas 3 meeneshus pirms kaazaam un visu paspeejaam lieliski, jo kaazas bija nelielas uz 13 cilveekiem
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā?
Salaulaajaamies Araisu bazniicaa
Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Sviniibu vieta bija ideaalaa un to iesaku visiem saviem draugiem - viesu nams "Bille" pie Ceesiim Fantastisks serviss,loti skistas,greznas ar roku apgleznotas telpas.Iespaids ka esi kaa iista princes savaa pilii.Loti sirsniigi saimnieki ar loti individuaalu pieeju katram viesim un visaam veelmeem.Neatkaartojami skaisti nummurini un pats fantastiskaakais viss par loti labaam cenaam.Neticami!!!!!Bijaam vairaak nekaa apmierinaati..Visi viesi muus ieskaitot bija paarlaimiigi un visi izteica veelmi veel atgriezties.Plus visam neatkaartojami labs pavaars!!!
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Peec rekomendaacijaam
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?
Kaazu torti pasuutiijaam pie Allas Oldermanes(var atrast Draugos)Cesis Vina taisa riktiigas Holivudas daudzstaavu tortes. Taadas pat aarzemees gruuti atrast. Loti skaistas, bezgala gardas. Ieejiet un apluukojiet, vienaldziigi nepaliksiet,apsolu. Cenas loti labas - 12Ls kilogramaa..
Ēdamais pietrūka vai palika pāri?
Edamais bija tieshi laikaa un paari veel palika
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Speeleeja Cesu diidzejs Cindulis. Loti labi juta viesu noskanojumu. Apsveicami speeja apvienot latvieshu, krievu un anglu muuziku uz ko orienteejaamies... Laba cena 100Ls visam vakaram ar visu apgaismojumu. Profesionaalas vaarda tieshaa noziimee!!! Dodam piecas zvaigznes no piecaam!
Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja?
Teerpu iegaadaajos internetaa saitaa "Littlewoods". Kleita izmaksaaja 400Ls.
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Fotografeejaamies viesu namaa "Bille". Viesu nams ir tik skaists un esteetiski baudaams, ka salonaa bildeeties buutu bijis greeks. Ik siena, telpa, stuuriitis tur ir interjera zurnaala veerta.
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Nevajag satraukties ar lielo gatavoshanos, ja kas arii nesanaak kaa veeleetos uztveriet to kaa originaalu kuriozu ko veelaak atcereeties... Mums viss sanaaca vairaak nekaa ideaali, iznemot to, ka vakaraa uz stundu viesu namaa pazuda gaisma. Bija feini, visi smuki padziedaajaam:)))