FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?

Alda, 27

Torti pasūtījām maiznīcā "Bemberi". Cenu gan nemācēšu teikt, jo par to parūpējās vedēji.

Ilze, 32

Kuku cepu pati. Cepu kapkeikus. Izmaksaja ap 40 eiro

Ilze, 29

Siguldas Mājas Kūkās. Medus torte ar balto glazūru un īstiem orhideju ziediem rotājumā. Uz visu viesu skaitu sanāca ap 15 kg. Kopējās izmaksas kopā ar piegādi 285 EUR. Torte bija tiešām garda. 2.dienā brokastīs noēda pāri palikušo līdz pēdējam gabaliņam. Viesi bija sajūsmā, daudzi izteica komplimentus par kūku un jautāja, kur pasūtījām.

Dace, 27

Kāzu torti gatavoja pasūtīties ēdinātāji, īsta mājas kūka bez mākslīgām piedevām - baltās šokolādes biskvīta torte ar ogām - 3 stāvos. Viesi un arī mēs bijām stāvā sajūsmā. Izmaksāja ap 12€/kg (ja nemaldos).

Maija, 21

Irlavas konditorijā. Apmēram 9kg, kopā ar piegādi 140eiro.

Laura, 25

No privātas kūku cepējas.

Jana, 27

Kāzu torti pasūtījām caur ēdinātājiem, mums bija mājas torte "lauku stilā'' ar bagātīgu ogu klājumu no Straupes. Izmaksāja ap 10 EUR kg.

Tanita, 25

Rozītes Konditoreja

Maija, 32

ceputortes.lv Nebija visletak bet sapratigi un kuka bija neticami skaista un loti, loti garda. Visa tika apesta. :)

Ilva, 25

Kāzu torti uzcepa kolēģīte, kilogramos nepateikšu, cik bija, bet palika pēc svinībām vēl pāri. Izmaksāja 50 euro.

Lelde, 23

Kāzu torti pasūtījām Cēsīs Allas un Vinetas kārumlādē, cena kg bija aptuveni 21 eiro. Ļoti skaista un garšīga torte.

Evita, 22

Tā kā mana ome ir prof. konditore, tad kāzu torti cepa viņa. Nezinu cik kg, bet samaksājām 30 eur. Lieki piebilst, ka ar vīru dabūjām katrs vienu gabaliņu, jo viesiem ļoti garšoja, bet mēs bijām jau piepildījuši savus vēderus ar citiem ēdieniem un uzkodām.

Inese, 27

Pasūtīju pie Mārītes Bernānes no Varakļāniem un izmaksāja 95 Eur. 7.5kg

Vera, 27

Ļoti garšīga torte no restorāna Gan Bei, saucās šokolādes NEO! Visi viesi bija sajūsmā!

Zane, 25

Man tuva radiniece cep ļoti gardas kūkas, tāpēc arī tas nebija grūts jautājums. Viņai uzticējāmies pilnībā un zinājām, ka būs ļoti garda, kā protams arī bija. Kūka izmaksāja 70 eiro.

Sigita, 28

Sanita, 28

Torti pasūtìjàm Liepàjà pie kùku cepèjas Regìnas Alseikas. Torte bija trìsstàvìga ar triju veidu pildìjumu,kas kg izmaksàja 21 eiro....dizains ar mùsu vèlmèm. Perfekta torte.

Kristine, 20

Pasūtījām pie saimnieces, lai torte ir mājās taisīta, no dabīgiem produktiem un garšīga.

Anete, 29

"Bezē konditorejā" - pasūtījām vienu mazu tortīti, ko simboliski sagriezt un tad katram viesim bija maza kūciņa. Torte un klāt cepumi saldumu galdam bija ap 270 Eiro.

Ilze, 41

To visu draudzene no Arkolat sarūpēja, bija ļoti garšīga.

Aļesja, 26

Torti pasūtījma Kārumlāde Cēsis - torte bija dievīga! Apmēram 8 kg un ar visu piegādi 191 eur.

Katerina, 26

Skaistu trīsstāvu torti pasūtījām veikalā "Gaļas nams" Jēkabpilī. Bija 6kg un maksāja ap 60EUR.

Edīte, 34

Nebija nekādas tortes. Bija ļoti gardi un oriģināli pasniegts saldais ēdiens. Izmaksas bija par visu ēdinašanu + apkalpošanu 30 EUR par cilvēku.

Inese, 27

8 kg 170 Eur, Brown sugar Jūrmala. Torte bija izcili skaista, eleganta un garšīga

Dagnija, 32

Torti gatavoja tas pats, kas klāja galdu.

Agnese, 24

Kūkotava, 4 kg - 115 EUR, kūka bija ļoti garšīga ( Kūkotavas īpašā), bet kaut arī samaksājām par dubulto ogu skaitu uz tortes, to bija par maz. Bet vienalga garšīga.

Monta, 25

Drustos - austrumu kūka super garšīga, ar valriekstiem, viesiem ļoti patika un mums arī, mēs sūtījām bez marcipāna glazūras, jo tās saboja visu garšu! Maksāja 11,00 Eur/kg pasūtījam 3,5 kg

Ieva, 29

Kāzu torti pasūtījām maizes ceptuvē un konditorejā "Dona" Salas pag. 6 kg - 46.08 eur Ļoti garšoja otrajā dienā! (labāk nekā pirmajā :) ) Baltā biskvīta torte ar biezpiena krēma pildījumu un ananāsiem. (Viņu mājaslapā ar nosaukumu "Nakts", tik mums apvilkta ar baltu mastiku un dekorēta salātzaļām rozītēm - dekorē pēc vēlmēm, nav papildus maksas, tāpat arī paliktni iedod) Tik pašiem jānoorganizē tortes vedēji!

Līga, 23

Gaļas nams, 10eur/kg. Izmaksāja 60eur apm plus dekors.

Brown Eyes, 26

Torti pasūtījām Rozītes Konditorejā. Šo konditori atradām tepat Precos.lv un ļoti patika tas, ka viņa uzaicināja mūs uz degustāciju. Degustācijā no 5 tortēm izvēlējāmies 3 un viņa uztaisīja mums katru stāvu ar savu garšu. Ļoti garšīga torte - un cena arī nu ļoti pieņemama salīdzinot ar citām konditorejām;)

Laura, 24

Kāzu torti mums cepa paziņa. Uz 45 cilvēkiem pasūtījam 7 kg

Madara, 27

Torti pasūtījām majaskukas.lv. Kopā 3 stāvi - katrs stāvs savā garšā. Kopā ar piegādi un statīva nomu - 170 EUR 12 kg

Jūlija, 25

Lāčos. Šķiet bija 8 kg, 160 eiro kopējā cena.

Anna, 30

pie vietējās toršu meistares, 80 eur

Elīna, 29

Nepasūtījām, pirkām gatavu.

Ilze, 28

Ozolniekos. Torte bija vīramātes davana mums, tāpēc kg un cenu nezinu. Bet mums bija cup cakes versija: katram šokolādes "glāzīte", kurā iekšā viegla, ar augļiem rotāta kūciņa. Nevajadzēja griezt.

Solvita, 28

Torti cepa jaunā vīra mamma. Ļoti garda mājas torte.

Vivy, 29

Kāzu torti pasūtīja mana mamma, kuru izmaksas arī viņa sedza. Ļoti skaista un īpaši jammīga kūka. Visi viesi bija sajūsmā un es pati, būdama ļoti izvēlīga kūkās, nevarēju vien nopriecāties par tādu gardumu! (Biskvīts ar balto šokolādi un ogu krēma pildījumu).

Karīna, 28

Tā kā nebija daudz viesu, pasūtījām torti pie "Idilles kūka". Dārgāk kā citur, taču noformējums tāds kā nekur. Piestrādāts pie katras ziedlapiņas. 25 eur/kg..mums bija 5 kilogrami

Elīna, 26

Pasūtījām no Terra Caramelle 4 dažādas tortes, cenas svārstījās ap 12 eiro/kg, mums bija apmēram 9 kg. Kūkas ēdām visu nakti un vēl nākošajā rītā. Lieliskas tortes tiem, kam patīk vieglas un dabiskas gan garšas, gan noformējuma ziņā.