FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?

Pievienot savu pieredzi
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas?
Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.07.2023

Kāzu torti pasūtījām Siguldā, konditorejā "Tandēms" - vaniļas siera kūka, skaista, viegla un ļoti garšīga! Pasūtījām 1kg griežamo kūku (19eur bez PVN) un porcijkūciņas (aptuveni 2,50eur/gab bez PVN). Pirms tam bijām pasūtījuši degustēšanas komplektu no viņiem. Torti atveda uz svinību vietu, komunikācija viegla un atsaucīga. No šīs konditorejas pasūtījām arī eklērus un makarūnus, saldumu galdam. Eklēri pazuda ļoti ātri, makarūni lielāki, kā ierasts un ļoti garšīgi, viesi dikti slavēja! Iesaku! :)

Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

GG Kūknīca (Gunita Queen Instagram), bija 1 1.5kg kūka un mazās musa kūcińas, uz 50 cilvēkiem izmaksāja €235 ar piegādi. Tiešām skaistas un loti gardas, bija to vērts. Kā arī Gunita tiešām ir profesionāle, kūcińas atveda īstajā laikā, uzstādīja nevienam nemanot.

Kāzu datums:03.06.2022

Kādā no Siguldas cetuvēm pasūtījām medus kūku, uz mums visiem bija zem 200 eur, ja nemaldos.

Kāzu datums:14.05.2022

Mums bija skaista melleņu siera kūka no Kūkas Gardas, 24 cilvēkiem mums ieteica 3,5kg, maksāja 56 eiro. Ļoti garda.

Kāzu datums:14.05.2022

Kāzu kūku cepa mājas kūku meistare Daina. Mums bija lielā kūka un 60 sarkanā velveta mazkūciņas. Kūka bija ārkārtīgi skaista un garda! Tiešām iesaku Dainu tiem pāriem, kas gatavojās kāzām Jelgavā :)

Kāzu datums:03.09.2021

Kāzu torti sūtījām Jelgavā, konditorejā "Putni". Uz vietas ir liela kūku izvēle, mūsu izvēle krita par labu oreo siera kūkai. Gandrīz visām kūkām cenas ir 20.00 EUR/kg. Paši piedāvā arī piegādi uz viesu namu.

Kāzu datums:27.08.2021

Kūku cepēja - Karīnas kūkas, 3 kg, 45€.

Kāzu datums:11.08.2021

Konditoreja "Mr.Zefīrs" Jelgavā. Tā bija garšīgāka kūka manā dzīvē. Kūka, komunikācija, attieksme: viss augstākā līmenī! Ļoti iesaku! Cena sanāca 136,5eur (no tiem 20-30eur transporta izmaksas, parējais ir 1.8kg liela kūka un 42gab mazas kūciņas viesiem).

Kāzu datums:31.07.2021

Kāzu torti pasūtījām Siguldas kondetorijā Kūkas gardas. Aptuveni 5 mēnešus pirms kāzām pasūtījām degustācijas komplektu. Piegādāja to uz Rīgu. Nolēmām par labu sarkanā velveta kūkai. Kūka bija izkārtota uz trīsstavīga statīva, augšā 1kg kūciņa mums ar vedējiem un uz apakšējiem stāviem bija mazas, individuālas kūciņas katram viesim. Kopā 50 mazās kūciņas, 1kg kūka augšā un statīva noma izmaksāja 100 eur. Piegāde uz Bēršām bija bez maksas.

Kāzu datums:02.07.2021

Gunita no "GG Kūknīca" Valmieras tuvumā. Esmu ļoti izvēlīga attiecībā uz kūkām (noformējums, garša), bet šis pārspēja visas manas ekspektācijas, un raizēm, ka kaut kas nepatiks, nebija iemesla. Meistare vēlējās ar mums tikties pirms kāzām, lai izrunātu detaļas (kleita, uzvalks, norises vieta, īpašas vēlmes, kūkas veids), iepazītu/sajustu mūs pašus, jo, kā viņa sacīja, pat pāra tēls un izstarotā enerģija ietekmē kūkas veidošanas procesu. Aizbrauca pirms kāzām uz norises vietu, lai saprastu, kur vislabāk kūka iederēsies, un praktiskās lietas. Atbrauca kāzu dienā baltā stērķelētā pavāra tērpā un atveda aveņu vaniļas musa un pistāciju biskvīta kūku (piegāde ar savu statīvu), kas iekšpusē bija auksta un teju kā saldējums, bet maigākas un krēmīgākas tekstūras. Dekorācijas pieskaņotas zvirbuļkāzu tēmai, spalvām, līgavas kroņa pērlēm un iemīļotajai melleņu tēmai. Cena - uz 40 pers. (rēķinājām lielu rezervi, lai var apēst arī otru gabaliņu un man, kārumniecei, būtu arī nākamajā dienā pie kafijas) 200 EUR. Bija viena griežamā kūciņa, kas uz zaļi "batikotas" virsmas bija brīnišķīgi dekorēta ar šokolādes peonijām (Gunita vada šokolādes ziedu meistarklases Baltijas valstīs, uz kurām vietas burtiski izķer) un katram viesim maza kūciņa kā mākslas darbs, kad aveņu musā vēl paslēpta vesela avene un pārsteiguma viducītis. Man gribējās kraukšķi gar maliņu, un bija kraukšķi. Gribējās dabas tēmu un zaļumu - bija zirņa dīgsts un tāda kā maza tumši violeta sirsniņlapiņa, pa zilganai perlamutrīgai bumiņpērlītei kā izkritušai no mana kroņa, mazai gaišzilai bezē lāsītei kā atsaucei uz melleņošanu lietū, un kūciņu viļņotajos sānos saskatīju atsauces uz ezeru, kur pavadu daļu vasaras. Sākumā, saņemot aprēķināto summu 200 EUR, likās, ka dārgi, bet, parēķinot, ka 1 personai tas izmaksā 5 EUR, sapratu, ka cenas un kvalitātes, noformējuma ziņā manā salīdzinoši bagātīgajā gardēdes pieredzē Latvijā un ārvalstīs neko tādu nebiju baudījusi un tas bija kosmoss. Un galu galā paturēju prātā, cik maksā viduvēji deserti un kokteiļi Rīgā, kas pat sacensties nevar ar šo mākslas darbu un garšu simfoniju. Bija noskatīta vēl viena meistare Valmieras tuvumā, bet viņai nebija sava statīva, bija problemātiski piegādāt (turklāt noteiktā laikā, lai kūka siltumā ārā nesāk "svīst" un tecēt), un par labu Gunitai tas, ka viņa piedāvāja vairāku veidu biskvītus - ne tikai tradicionālos, bet mandeļu miltu, šokolādes, pistāciju, ar kraukšķi, bez un kūku variāciju bija daudz vairāk. Zinu, ka šī kūku pieredze ar kāzu dienu nav beigusies.

Kāzu datums:10.10.2020

Kāzu torti pasūtījām no "Cepu tortes". Kopējās izmaksas ar dekoriem un piegādi no Rīgas bija 330 eur.

Kāzu datums:12.09.2020

"3 kūkas", Līgatnē. Tā kā kūka ēdām uzreiz pēc ceremonijas (bija ap 100 viesu), Kūku rēķinājām ap 120gr/cilv. Medus kūka izmaksāja ~200eiro.

Kāzu datums:09.09.2020

Tortes izmaksas ar piegādi 270 euro. Torti gatavoja Natrada no Kapok?. Viesi teica, ka šī torte bija visgaršīgākā torte, ko jebkad kāzās ir ēduši.

Kāzu datums:20.08.2020

Pie foršas meistarītes. Izmaksāja 110€

Kāzu datums:07.08.2020

Kāzu tortes pasūtījām no Kristas Birznieces. Kopā uz plānoto cilvēku skaitu pasūtījām 13 kilogramus kūkas, kas kilogramā maksāja 30 EUR. Krista mums izcepa trīs dažādas kāzu kūkas, kur galvenā bija fantastiski gardā, eksotiskā vaniļas biskvīta kūka ar maskarpones krēmu un mango, laima, marakujas biezeni un ogām – tā tika izcepta trīs stāvos. Pārējās divas kāzu kūkas bija lazdu riekstu kūka ar svaigā siera krēmu, karameli un svaigām ogām bez glutēna, kā arī šokolādes biskvīta kūka ar svaiga laima krēmu un mellenēm. Lai katram ir kāda savai gaumei, tā teikt.

Kāzu datums:06.08.2020

Cēsīs - Kārumlāde - 54 viesiem - EUR 200 (IESAKĀM)

Kāzu datums:26.06.2020

Torti pasūtīju jau pie labi zināmas cepējas, kur iepriekš esmu sūtījusi svētku tortes - Mood4cake. Torte sastāvēja no mazas 1 kg tortes, kur mēs pirmo gabaliņu abi nogriezām, statīva augšā un daudz mazām kūciņām katram viesi atsevišķi, lai nebūtu jāgriež. Kopējā tortes izmaksa - 162€ ar piegādi uz pili

Kāzu datums:14.02.2020

Kāzu torti pasūtīju Līvānos - baker.lv - izmaksas ~ 170€. Izcila, garšīga, skaista! Labāku nevarēju iedomāties.

Kāzu datums:28.09.2019

Kāzu torte bija pasūtījums no Skrīveriem.. 10kg, aptuveni 100 eiro.

Kāzu datums:26.07.2019

Kāzu torti pasūtīju no privātas cepējas, izmaksāja 14 EUR/kg.

Kāzu datums:01.06.2019

Pasūtījām no privātas paziņas no Liezēres, izdevĪgāk un lētāk.

Kāzu datums:27.04.2019

Kāzu torti pasūtījā. kūkas gardas, Siguldā. Bija 1.5kg kūka pašā statīva augšā un 50 mazās kūciņaas viesiem. Ar piegādi viss izmaksāja ~180eur.

Kāzu datums:18.08.2018

Kāzu torti gribējām tādu, lai augšējā stāvā būtu liela apaļa torte, bet viesiem būtu mazas gatavas tortītes. Tāpēc pasūtījām "Gaļas namā", jo tikai tur taisa šādas tortes. Maksāja 120 eiro

Kāzu datums:18.08.2018

Pie pazīstamas cepējas, bija 3stāvi, ja pareizi atceros bija 10kg izmaksas 170€.

Kāzu datums:18.08.2018

Kāzu torti cepa draudzenes mamma, konditore. 5kg un 60 euro.

Kāzu datums:18.08.2018

Dārziņi Kuldīga 12 eiro kg.

Kāzu datums:18.08.2018

Krimulda uztaisija ietilpa ēdināšanas izmaksās.

Kāzu datums:04.08.2018

Kāzu torti pasūtījām "Kūkas gardas" pie Amandas Freibergas (Sigulda). Kūkām Amanda rīkoja īpašās degustācijas, kuru laikā kopā ar abām māsām un vīru nolēmām, ka sarkanais velvets būs mūsu kāzu kūka. Kāzu kūkai mums bija deviņi vai 10 kilogrami (precīzi neatceros. Kūka tika rēķināta 150 -200 gr uz cilvēku). Izmaksāja 160 eiro (kūka bija trīs atsevišķās daļās, ne kopēja, lai vieglāk atgādāt un ielikt ledusskapī). Pēc tam to ēdinātāji uzlika uz statīva.

Kāzu datums:07.07.2018

Torti pasūtījām no brīnišķīgās daudzpusīgās Kikī no Kuldīgas. Torte tika izgatavota pēc īpaša pasūtījuma un izmaksāja 10 eur/kg.

Kāzu datums:23.09.2017

Torti cepa vīra māsa, izmaksas nezinu.

Kāzu datums:23.09.2017

Kāzu torti pasūtījām IKU AMSA "Irlavas konditoreja". Torte svēra 8,5 kg, izmaksāja 120€. Ļoti gardas un brīnumskaistas tortes.

Kāzu datums:09.09.2017

Mums bija saldumu galds ar vairākiem saldumiem. Pasūtījām no Kūkas gardas, Siguldā. Brīnišķigi! Cena adekvāta un garša superīga. Man viss izmaksāja 115 EUR, bet jāsaka gan, ka rēķināju tā, lai nekas nepaliek pāri, un arī nepalika. Meitene super atsaucīga un jauka, varu teikt tikai to labāko!

Kāzu datums:12.08.2017

Kāzu torti pasūtīju Lubānā, pie vienas privātās cepējas. Mums bija 110 "red velvet" keksiņi un viena neliela torte ko sagriezt jaunajam pārim. Kopējās izmaksas 120.00 euro - koka statīvs, piegāde, dekorēšana. Man liekas ļoti laba cena un garša bija dievīga.

Kāzu datums:28.07.2017

Torte nebija bija kūciņas /saldie utt

Kāzu datums:21.07.2017

Rozītes konditorija. 15eiro/kg. Kopā 107.50 Eur torte+piegāde pirms mičošanas.

Kāzu datums:07.07.2017

Kāzu torti mums izgatavoja "ROZĪTES KONDITOREJA", izmaksas nezinu, jo to mums dāvināja vedēji.

Kāzu datums:17.06.2017

Sūtijam Gan Bei, 8kg, 160eur

Kāzu datums:23.12.2016

Torti pasūtījām maiznīcā "Bemberi". Cenu gan nemācēšu teikt, jo par to parūpējās vedēji.

Kāzu datums:29.09.2016

Kuku cepu pati. Cepu kapkeikus. Izmaksaja ap 40 eiro