FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:07.08.2010

Svinību vietas izvēlē svarīga bija atrašanās vieta, telpas un iespēja izmitināt viesus

Kāzu datums:07.08.2010

Vieta, kurā paši bijām bijuši jau vienās kāzās (ļoti patika pati vieta un ēdiens). Plaša teritorija, blakus ezeram, iespēja izguldīt vairāk kā 50 cilvēkus...

Kāzu datums:06.08.2010

Lai būtu skaista un plaša vieta, lai labas atsauksmes, ēdīnāšanai dažāda izvēle un tml.

Kāzu datums:06.08.2010

Lai visiem pietiktu vietas, lai viesi var palikt pa nakti un, protams, arī izmaksas

Kāzu datums:06.08.2010

Galvenais kritērijs bija, lai viesu nams ir pietiekami plašs (visiem būtu vieta gan svinībām, gan atpūtais), lai atsaucīgi saimnieki, laba vieta, pieņemama cena. Nenožēlojam savu izvēli – Nītaures dzirnavas viennozīmīgi labākā svinību vieta.

Kāzu datums:05.08.2010

Tuvāk vietai, kur dzīvo radi un draugi.

Kāzu datums:30.07.2010

1)Burvīgs skats uz Rīgu, 2)visi viesi no Rīgas 3)vienas dienas svinības 4)negribējam slēgtas telpas un viesu namus

Kāzu datums:24.07.2010

Svinību vietu izvēlējāmies, lai no Rīgas centra visi naktī varētu veiksmīgi nonāk mājās. Un galdu klājējus izvēlējamies ilgstošas informācijas apkopošanas rezultātā un pēc ēdinātāju firmas degustācijas.

Kāzu datums:24.07.2010

Sākotnēji meklējām kaut ko lētāku, bet kad apbraukājām daudzus viesu namus sapratām, ka tas nav priekš mums, un nav vietas, kur var sasēdināt 60 viesus pie galdiem un lai paliktu vieta arī dejām. Un tad iebraucām viesu namā Bille, kur bija plaša, gaiša zāle ar apgleznotām sienām un skaisti numuriņi, kā arī plašums visapkārt. Galdus klāja viņu pavārs Aivars - ēdiens bija ļoti garšīgs.

Kāzu datums:17.07.2010

gribejam plasas telpas, skaistu vietu un iespeeju izguldīt visus 70 viesus. protams ari cena bija noteicosa jo shi vieta bija letaka visa Ventspils un Kuldigas tuvumā,

Kāzu datums:17.07.2010

Zināma firma, kas veiksmīgi apkalpojusi manis organizētus pasākumus iepriekš.

Kāzu datums:17.07.2010

1) skaista vieta, 2) 5 km no pilsētas, 3) upes krastā, 4) labas atsauksmes, 5) atsaucīgi saimnieki. Galda klājēji - pavāres no viesu nama - dārgāk nekā, ja būtu no malas, bet negribējās uzņemties liekas rūpes.

Kāzu datums:03.07.2010

Svinību vietas izvēli ietekmēja cena un relatīvais tās tuvums vecāku mājām.

Kāzu datums:03.07.2010

Izskatījām vietas, kas piekrita vienas dienas svinību organizēšanai sestdienā. Lai nav tālu no Rīgas, lai skaista apkārtne. No viesu nama darbiniekiem bija ļoti pretīmnākoša attieksme.

Kāzu datums:03.07.2010

Tā kā bijām iecerējuši tikai vienas dienas svinības ar viesiem, tad uzreiz atteicās no viesu mājas. Gribējām brīvā dabā pie ūdeņiem. Galdu klājēju sarunāja vīra māte.

Kāzu datums:11.06.2010

Neādi kritēriji. Tipiks zviedru galds. Bet zato visi bija apmierināti.

Kāzu datums:15.05.2010

Vieta burvīga un visus varēja pienācīgi izguldīt. Galda klājēji tradicionāli un ar plašu piedāvājumu.

Kāzu datums:15.05.2010

Viesu nams tuvu Rīgai, plaša zāle, daudz vietas dejām. Galda klājēji bija no viesu nama.

Kāzu datums:15.05.2010

Bijām tur bijuši. Saimniece ir vienkārši Super. Apkārtne skaista un klusa. Galdus klāj paši.

Kāzu datums:24.04.2010

Peec jautri pavadiitaam draugu kaazaam ieprieksheejaa vasaraa, peec dzirnavu vadiitaajas Guntas jaukaas atieksmes...

Kāzu datums:24.04.2010

Tā kā viesu skaits nebija liels, nolemām neīrēt viesu namu, bet kaut kādu restorānu labāk. Bēt tā kā vīram ļoti patik Jurmala, izdomājam svinēt tur, tapat arī pasūtījam numurinu un SPA tajā pašā hotelī.

Kāzu datums:11.04.2010

draugi ieteica, bijām arī agrāk pie viņiem uz svinībām.

Kāzu datums:10.04.2010

Mūsu kritērijs bija viena plaša telpa, kurā varētu izvietot gan galdu, gan vietu muzikantiem un deju laukumu, gan atpūtas stūrīti. Galvenokārt tādēļ, lai arī omītes un tie, kas aktīvi neiesaistās - visu var no malas novērot un būt pasākumā :) Tāpat lielu lomu nospelēja tas, ka šeit kopīgā tāme uz 2 dienām sanāca tikpat, cik citās vietās bez gulešanas un brokastīm. Un - jauki, atsaucīgi un pretimnākoši saimnieki!

Kāzu datums:26.12.2009

Izvēlējāmies lētāko variantu, bet arī skaistāko un piemērotāko - izdevās :)

Kāzu datums:20.11.2009

Jo tā atradās tuvu mājām, jo vecvecākiem īsti negribējās palikt viesu namā pa nakti un viesu nama īpašnieks bija pazīstams (lētāk sanāca).

Kāzu datums:05.11.2009

Izvēlējāmies vienu no 3 Rakaru piedāvājumiem

Kāzu datums:31.10.2009

svinību vieta ģeogrāfiski izdevīga un pēc cilvēku skaita, par galdiem rūpējās radiņi un viesi

Kāzu datums:10.10.2009

Taalaak no citiem cilveekiem, lai ir klusums un lai mees buutu vieni kopaa ar saviem miiljajiem

Kāzu datums:09.10.2009

Galdus klāja viesu nams, vienīgi rotāja mana draudzene! Svinību vietas galvenais kritērijs - daudz gultas vietu, plaša vieta, kur dejot, tuvu mājām, un pie tam palikām beigu beigās pie vietas, kur bija būts :)

Kāzu datums:03.10.2009

Viesu nams bija pirmais,kuru apskatījāmies un arī uzreiz izvēlējāmies :) Negribējās pierastās guļbaļķu telpas ar koka soliem :) Un protams arī īres cena bija no svara. Telpas ļooti iepatikās! Viesu nams piedāvāja arī galdu klājējus - tos arī izvēlējāmies.

Kāzu datums:26.09.2009

Peec zaales greznuma, sviniibu vietas cena, servisa, piedaavaataa eediena, zaales izskata un dekora.

Kāzu datums:19.09.2009

Bija svarīgi, lai svinību vietā varētu izguldīt visus viesus, lai būtu parketa grīda (lai nav flīzes, uz kurām neērti dejot kurpēs), kā arī, lai nav pārāk tālu no ceremonijas vietas.

Kāzu datums:15.09.2009

Galdu klājējus - kvalitāte (pazīstami klājēji, par kuru spējām bijām pārliecinājušies) Viesu namu - vieta, ietilpība, vai patīk pašiem.

Kāzu datums:12.09.2009

Svinību vietu mums pavisam negaidīti piedāvāja un turklāt bez samaksas, sākumā pat neticējām, ka mums tā ir paveicies... :) un kafejnīca, kas mums klāja galdus arī bija ļoti pretimnākoša, daudz ko varējām sarunāt, lai mums ir izdevīgāk (devām arī savus produktus), ļoti ērti, ka mums ne par ko šajā ziņā nebija jāuztraucas, galdi tik saklāti, novākti, no rīta atkal saklāti... un cena arī bija ļoti izdevīga, cik dzirdējām no citiem, tad ēdināšna mums izmaksāja ļoti lēti

Kāzu datums:09.09.2009

Galdu klājām paši. Svinību vietu izvēlējāmies, jo lēti un ļoti skaistā vietā

Kāzu datums:05.09.2009

Atmosfēra atbilstoša, centrs, 10 min. gājiens no baznīcas

Kāzu datums:28.08.2009

Gribējām, lai būtu Vidzemē. Svarīgi, lai zālē pietiek vietas gan galdiem, gan dejošanai, gan muzikantiem (veselai grupai - ar bungām), lai var izguldīt visus viesus. Izvēlē noteicošais kritērijs bija atrašanās vieta un cena. Galdu klājēju ieteica viesu nama saimniece.

Kāzu datums:22.08.2009

Pēc kvalitātes, un spējas nosaukt konkrētu cenu par pakalpojumiem, kā arī darbinieku attieksme bija ļoti svarīgs kritērijs. Un galvenais, lai mums patiktu.

Kāzu datums:15.08.2009

Galdu klāja mammas un vedēji! Vieta bija baznīcas zāle zem baznīcas! Tuvu un ērti!

Kāzu datums:15.08.2009

Tuvu vecāku vasaras vietai Ikšķilē, kā arī Rīgai. Galda klājēji bija sarunāti caur viesu namu - ļoti labi un garšīgi!!! Pavārīte un tās palīgi jau visu zināja, kas, kur un kā. Nebija arī papildus transporta izmaksas no Rīgas