FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Everita, 23

Lai būtu skaista un plaša vieta, lai labas atsauksmes, ēdīnāšanai dažāda izvēle un tml.

Ērcīte, 24

Lai visiem pietiktu vietas, lai viesi var palikt pa nakti un, protams, arī izmaksas

Gabriella, 24

Galvenais kritērijs bija, lai viesu nams ir pietiekami plašs (visiem būtu vieta gan svinībām, gan atpūtais), lai atsaucīgi saimnieki, laba vieta, pieņemama cena. Nenožēlojam savu izvēli – Nītaures dzirnavas viennozīmīgi labākā svinību vieta.

Baiba, 20

Tuvāk vietai, kur dzīvo radi un draugi.

Jelena, 29

1)Burvīgs skats uz Rīgu, 2)visi viesi no Rīgas 3)vienas dienas svinības 4)negribējam slēgtas telpas un viesu namus

Laura, 24

Svinību vietu izvēlējāmies, lai no Rīgas centra visi naktī varētu veiksmīgi nonāk mājās. Un galdu klājējus izvēlējamies ilgstošas informācijas apkopošanas rezultātā un pēc ēdinātāju firmas degustācijas.

Daina, 25

Sākotnēji meklējām kaut ko lētāku, bet kad apbraukājām daudzus viesu namus sapratām, ka tas nav priekš mums, un nav vietas, kur var sasēdināt 60 viesus pie galdiem un lai paliktu vieta arī dejām. Un tad iebraucām viesu namā Bille, kur bija plaša, gaiša zāle ar apgleznotām sienām un skaisti numuriņi, kā arī plašums visapkārt. Galdus klāja viņu pavārs Aivars - ēdiens bija ļoti garšīgs.

Ieva, 21

gribejam plasas telpas, skaistu vietu un iespeeju izguldīt visus 70 viesus. protams ari cena bija noteicosa jo shi vieta bija letaka visa Ventspils un Kuldigas tuvumā,

Laura, 26

Zināma firma, kas veiksmīgi apkalpojusi manis organizētus pasākumus iepriekš.

Jeļena, 25

1) skaista vieta, 2) 5 km no pilsētas, 3) upes krastā, 4) labas atsauksmes, 5) atsaucīgi saimnieki. Galda klājēji - pavāres no viesu nama - dārgāk nekā, ja būtu no malas, bet negribējās uzņemties liekas rūpes.

Inga, 27

Svinību vietas izvēli ietekmēja cena un relatīvais tās tuvums vecāku mājām.

Inese, 26

Izskatījām vietas, kas piekrita vienas dienas svinību organizēšanai sestdienā. Lai nav tālu no Rīgas, lai skaista apkārtne. No viesu nama darbiniekiem bija ļoti pretīmnākoša attieksme.

Anita, 25

Tā kā bijām iecerējuši tikai vienas dienas svinības ar viesiem, tad uzreiz atteicās no viesu mājas. Gribējām brīvā dabā pie ūdeņiem. Galdu klājēju sarunāja vīra māte.

Agnese, 35

Neādi kritēriji. Tipiks zviedru galds. Bet zato visi bija apmierināti.

Laiminja, 21

Vieta burvīga un visus varēja pienācīgi izguldīt. Galda klājēji tradicionāli un ar plašu piedāvājumu.

Ilze un Agnis, 26

Viesu nams tuvu Rīgai, plaša zāle, daudz vietas dejām. Galda klājēji bija no viesu nama.

Sarmīte, 21

Bijām tur bijuši. Saimniece ir vienkārši Super. Apkārtne skaista un klusa. Galdus klāj paši.

Laura, 22

Peec jautri pavadiitaam draugu kaazaam ieprieksheejaa vasaraa, peec dzirnavu vadiitaajas Guntas jaukaas atieksmes...

Olesja, 29

Tā kā viesu skaits nebija liels, nolemām neīrēt viesu namu, bet kaut kādu restorānu labāk. Bēt tā kā vīram ļoti patik Jurmala, izdomājam svinēt tur, tapat arī pasūtījam numurinu un SPA tajā pašā hotelī.

Inese, 28

draugi ieteica, bijām arī agrāk pie viņiem uz svinībām.

Vita&Agnis, 27

Mūsu kritērijs bija viena plaša telpa, kurā varētu izvietot gan galdu, gan vietu muzikantiem un deju laukumu, gan atpūtas stūrīti. Galvenokārt tādēļ, lai arī omītes un tie, kas aktīvi neiesaistās - visu var no malas novērot un būt pasākumā :) Tāpat lielu lomu nospelēja tas, ka šeit kopīgā tāme uz 2 dienām sanāca tikpat, cik citās vietās bez gulešanas un brokastīm. Un - jauki, atsaucīgi un pretimnākoši saimnieki!

Silva, 26

Izvēlējāmies lētāko variantu, bet arī skaistāko un piemērotāko - izdevās :)

Arta, 21

Jo tā atradās tuvu mājām, jo vecvecākiem īsti negribējās palikt viesu namā pa nakti un viesu nama īpašnieks bija pazīstams (lētāk sanāca).

Māra, 27

Izvēlējāmies vienu no 3 Rakaru piedāvājumiem

Laila, 23

svinību vieta ģeogrāfiski izdevīga un pēc cilvēku skaita, par galdiem rūpējās radiņi un viesi

Dana , 24

Taalaak no citiem cilveekiem, lai ir klusums un lai mees buutu vieni kopaa ar saviem miiljajiem

Madara, 23

Galdus klāja viesu nams, vienīgi rotāja mana draudzene! Svinību vietas galvenais kritērijs - daudz gultas vietu, plaša vieta, kur dejot, tuvu mājām, un pie tam palikām beigu beigās pie vietas, kur bija būts :)

Zaiga, 24

Viesu nams bija pirmais,kuru apskatījāmies un arī uzreiz izvēlējāmies :) Negribējās pierastās guļbaļķu telpas ar koka soliem :) Un protams arī īres cena bija no svara. Telpas ļooti iepatikās! Viesu nams piedāvāja arī galdu klājējus - tos arī izvēlējāmies.

Linda, 26

Peec zaales greznuma, sviniibu vietas cena, servisa, piedaavaataa eediena, zaales izskata un dekora.

concodee, 23

Bija svarīgi, lai svinību vietā varētu izguldīt visus viesus, lai būtu parketa grīda (lai nav flīzes, uz kurām neērti dejot kurpēs), kā arī, lai nav pārāk tālu no ceremonijas vietas.

IN, 25

Galdu klājējus - kvalitāte (pazīstami klājēji, par kuru spējām bijām pārliecinājušies) Viesu namu - vieta, ietilpība, vai patīk pašiem.

Viki, 24

Svinību vietu mums pavisam negaidīti piedāvāja un turklāt bez samaksas, sākumā pat neticējām, ka mums tā ir paveicies... :) un kafejnīca, kas mums klāja galdus arī bija ļoti pretimnākoša, daudz ko varējām sarunāt, lai mums ir izdevīgāk (devām arī savus produktus), ļoti ērti, ka mums ne par ko šajā ziņā nebija jāuztraucas, galdi tik saklāti, novākti, no rīta atkal saklāti... un cena arī bija ļoti izdevīga, cik dzirdējām no citiem, tad ēdināšna mums izmaksāja ļoti lēti

Agnese, 24

Galdu klājām paši. Svinību vietu izvēlējāmies, jo lēti un ļoti skaistā vietā

Inese, 30

Atmosfēra atbilstoša, centrs, 10 min. gājiens no baznīcas

Malvīne, 25

Gribējām, lai būtu Vidzemē. Svarīgi, lai zālē pietiek vietas gan galdiem, gan dejošanai, gan muzikantiem (veselai grupai - ar bungām), lai var izguldīt visus viesus. Izvēlē noteicošais kritērijs bija atrašanās vieta un cena. Galdu klājēju ieteica viesu nama saimniece.

Elza, 23

Pēc kvalitātes, un spējas nosaukt konkrētu cenu par pakalpojumiem, kā arī darbinieku attieksme bija ļoti svarīgs kritērijs. Un galvenais, lai mums patiktu.

Elīna, 24

Galdu klāja mammas un vedēji! Vieta bija baznīcas zāle zem baznīcas! Tuvu un ērti!

Marta, 25

Tuvu vecāku vasaras vietai Ikšķilē, kā arī Rīgai. Galda klājēji bija sarunāti caur viesu namu - ļoti labi un garšīgi!!! Pavārīte un tās palīgi jau visu zināja, kas, kur un kā. Nebija arī papildus transporta izmaksas no Rīgas

Anda, 25

Viesu mājas saimnieks bija pazīstams cilvēks, tāpēc arī izvēlējāmies. Jā un vieta arī ļoti skaista... meža ielokā, tālu prom no civilizācijas. Viesu namam ir ilgstoša sadarbība ar ēdinātājiem un tos arī izvēlējāmies

Laimiņa, 21

Tālu prom no Rīgas, klusā, skaistā, koptā vietā, prom no lielceļiem un svarīgs kritērijs- viesu nama saimniece. Galdus klāt piedāvāja pats viesu nams.