FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Linda, 23

Skaista apkārtne, labas atsauksmes par ēdienu.

Ginta, 25

Svinības vietu izvēlējāmies netālu no zaksa un abu mājām, galda klājēji - pazīstami!

džemina, 36

Ļoti patīk tā viesu māja un apkārtne - upe, mežs. Galda klājēju ņēmām lētu un labu pēc atsauksmēm!

Ilze, 26

Kritēriji viesu namam bija pietiekoši tuva atrašanās vieta Valkai un iespēja izmitināt pieklājīgos apstākļos 40 viesu, kuru skaitā ir arī ārzemnieki. (Vienā vietā mums piedāvāja šķūņaugšu ar sienu ;)). Galda klājēji nāca komplektā, Alojas "Santīms G", piekritām, jo netālu dzīvojošie lauku radi jau vairākkārt bija izmantojuši šī ēdinātāja pakalpojumus.

Natālija, 27

Pēc pieņemamas cenas, svinību zāles (lai pie galdiem būtu krēsli, nevis beņķis), lai būtu pietiekams guļvietu skaits uz gultām, nevis matračiem, un lai viesu namā būtu arī pirts un baseins. Arī lai nebūtu tālāk ka 80km no Rīgas.

Laura, 24

Bija tuvu Siguldai, tuvu majam, pazistama vaditaja, labas atsaukmses. Galdu klaja dzirnavu darbinieces, loti jauki un forshi!

Laura , 24

svinibu vietas vaditaja bija pazistama, ka ari tuvu ligavas majam, un tuvu siguldas apkaartnei. galdus vini pashi klaja uz vietas, loti eerti un patikami.

ieva, 33

Peec rekomendaacijaam

Kristīne, 32

Pēc telpas lieluma un vispārējās noskaņas, arī pēc cenas.

Zanda, 26

Pēc cenas un skata :)

Meldra, 24

Bija svariigi lai nav guljbuuve un lai iekshtelpas nav no koka, lai ir moderns iekaartojums un viesu izkaartojums pa istabinjaam nevis uz matrachiem.

Sindija, 24

zināma vieta,zināmi cilvēki un garšīga virtuve.

Linda, 26

Gribēju Vidzemē un muižā/pilī, ar ceremoniju turpat dārzā (ar iespēju lietus gadījumā iekšā). Bijām Bīriņu pilī (vīram nepatika), Dikļu pilī (pārāk talu no Rīgas, šefpavārs nepārliecināja un iekšpusē škita par tumšu) , Igates pilī (ļoti patika vadītāja un apkārtne ļoti skaista, šī vieta vīram ļoti patika) un Mālpils muižā. Izvēlējāmies pēdējo, jo bija visgreznākā, jauni, labiekārtoti numuriņi, profesionāli darbinieki un salīdzinoši tuvu Rīgai. Galdus klāt piedāvāja Mālpils muižas šefpavārs.

Vineta, 25

Pēc cenas un atrašanās vietas.

Zane, 23

Mums abiem pazīstams viesu nams un tā saimnieki. Bijām pārliecināti, ka tā ir īstā vieta, jo ļoti, ļoti atsaucīgi saimnieki, perfekti un rūpīgi īstenoja katru mūsu vēlmi, skaista , piemērota svinību zāle un jauka apkārtne. Zinājām arī to, ka ēdieni tur ir ļoti gardi.

Ilze, 25

Pēc ērtības, ietilpības. Svinību vieta paši klāja arī galdus

Zaiga, 27

Svinību vietu izvēlējāmies netālu no ceremonijas vietas, patika, ka visiem viesiem nav jāguļ vienā lielā guļamtelpā. Galda klājējus piedāvāja viesu nams, tos arī izvēlējāmies.

Maija, 27

Iepatikās pils atmosfēra. Patika vadības attieksme. Galdu klāšanu nodrošina arī pati pils.

Judīte, 27

Viesu mājā ir ļoti jauki saimnieki, kuri vēl piedāvāja muzikantus, torti kur pasūtīt, daudz priekšlikumus izteica,esam ļoti pateicīgi viņiem

mo, 25

Pēc kopējā noskaņojuma viesu namā (Nītaures dzirnavās ĻOTI atsaucīgs un jauks personāls) un izguldīšanas iespējām. mums bija svarīgi, lai ir atsevišķas istabiņas.

Margita, 29

Svinību vietu izvēlējāmies jau 2 gadus atpakaļ tās skaistuma - modernismuma dēļ. Taču, kamēr sataisījāmies precēties, lielais, skaistais viesu nams 2010.gadā vairs nestrādāja, bet izvēlējāmies vēl labāku variantu kā svētku telti.

Līga, 26

Meklējām viesu namu tuvu mūsu dzīvesvietai, tādējādi atrisinot jautājumu par viesu izguldināšanu, jo daļa viesu varēja braukt mājās.

Inese, 34

Svinību vieta atradās Daugavas krastā, liela māja, daudz vietas, nebija problēmu ar viesu izguldīšanu. Galda klājējus izvēlējāmies pēc ieteikuma. Palikām ļoti apmierināti.

Laila, 21

Negribējām lielas kāzas, mums nākošajā rītā pl. 5:00 bija jābrauc uz lidostu, tā, ka nolēmām nedaudz pasēdēt-atzīmēt un viss. Mammas dzīvoklis bija pietiekoši liels un plašs, visiem pietika vietas.

Daiga, 27

Svinību vietu izvēlējāmies pēc skaistiem attēliem internetā. Aizbraucām un patika arī uz vietas. Ēdinātājus ieteica radi.

Ieva, 25

Pēc atsauksmēm, kā arī meklējām savām prasībām atbalstošākos.

Ilze, 22

Likās, ka viesu nams sanāks pārāk dārgi. Ar izvēlēto saimnieci bijām personīgi pazīstami, palīgi bija viņas izvēle.

Tigra, 30

Bija svarīgi: - restorāna atrašanas vieta – līdz 50 km no Rīgas; - vēlams pie jūras; - itāļu virtuve; - apkalpošana.

Liene, 25

Galdu klājēju piedāvāja svinību vietā. Savukārt, viesu nama izvēli noteica cena, atrašanās vieta un vizuālais izskats.

Diāna, 27

Svinību vietu vēlējāmies uz jumta un Rīgā (jo visi viesi bija rīdzinieki un nevēlējāmies divu dienu pasākumu). Galda klājēju izvēlējāmie pēc piedāvātā un cenas samērojamības.

Santa, 21

vieta, lai būtu ērta, skaista un nedārga. Galda klājēji bija no vietējās kafejnīcas.

Anna, 25

Pēc cenas, ģeogrāfiskā izvietojuma, izguldīšanas un citām iespējām.

Alla, 28

Telpa bija ļoti gaiša, majīga, tūvu visiem viesiem, Rīgā. Un arī cena iepriecināja :)

Līga, 27

Pēc cenas, atrašanās vietas un interjera. Galdu klāja svinību vieta un piedāvājums apmierināja.

Lelde, 25

Viesu nams organizēja arī galdu klāšanu. Kritērijs - pieņemama cena un daudz gultasvietu.

Lilija, 23

Ļoti Skaista vieta, patīkams personāls, Gultas vietas viesiem.

Irīna, 29

Tā kā svinības nebija paredzētas svinēt visu nakti, bija svarīgi, lai viss būtu pa rokai un nekur tālu viesiem nav jābrauc. Vasarā, protams, gribās atvērta tipa vietās, tādēļ arī Gutenberga terase uz jumta. Fantastiska vieta!!!

Zane, 24

Mums bija svarīgi, lai vakariņas būtu tādā vietā, kur nepieciešamības gadījumā, viesi var aiziet kaut vai ar kājām uz mājām. Arī cena bija viens no kritērijiem. Atmosfēra un interjers.

Agnese, 26

Svinību vietas izvēlē svarīga bija atrašanās vieta, telpas un iespēja izmitināt viesus

Inese, 25

Vieta, kurā paši bijām bijuši jau vienās kāzās (ļoti patika pati vieta un ēdiens). Plaša teritorija, blakus ezeram, iespēja izguldīt vairāk kā 50 cilvēkus...