FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:19.08.2011

Negribējām guļbaļķu viesu namu, meklējām greznu vietu tuvu Rīgai. Galdu klājējs nāca komplektā.

Kāzu datums:13.08.2011

Paši esam no Jēkabpils, bet svinības notika Aknīstē, jo no Aknīstes ir mūsu mācītājs, kurš mūs kristīja un iesvētija, viskolosālākais mācītājs (Andis Lenšs). Tādēļ arī nolēmām apvienot gan baznīcu, gan svinību vietu tur uz vietas.

Kāzu datums:13.08.2011

Vienīga vieta, kur Krāslavā varēja pietikt vietas visiem...

Kāzu datums:13.08.2011

Skaista vieta!

Kāzu datums:13.08.2011

Vakariņojām Vecrīgā, skaistā restorānā ar jumta terasi.

Kāzu datums:12.08.2011

Dzīvoju netālu no svinību vietas, no bērnības zināju, ka tur svinēšu kāzas. Galdu klājējs - pazīstams, jauns, atraktīvs puisis.

Kāzu datums:11.08.2011

Svinību vietu izvēlējāmies, jo mamma ieteica, ka tur ir ļoti skaisti. Apskatījāmies, un patiešām abiem iepatikās un bijām sajūsmā. Un ņēmām svinību vietas galda klājēju un pavāri.

Kāzu datums:06.08.2011

Svinību vietu izvēlējāmies pēc tās apkārtnes un atmosfēras. Arī piedāvātā ēdienkarte mūs apmierināja.

Kāzu datums:06.08.2011

Braukājām un skatījāmies. Konkrētajam viesu namam bija patīkama apkārtne un labs iekārtojums. Viesu nams piedāvāja arī ēdināšanu, līdz ar to rūpes par galda klājējiem atkrita.

Kāzu datums:06.08.2011

Kāzas negribējām svinēt guļbūves pirtiņā, savukārt, pilis bija vismaz 1000 Ls dārgākas par izvēlēto viesu namu. Bijām lasījuši labas atsauksmes par šo viesu namu, par viesu nama saimniekiem un ēdināšanas kvalitāti, tamdēļ arī bija šāda izvēle.

Kāzu datums:06.08.2011

Tāpēc ka šī viesu māja rīko kāzas pludmalē, tapēc arī izvēle tāda, un viņi arī piedāvā klāt galdus.

Kāzu datums:30.07.2011

Lai viesu nams būtu jūras krastā, jauns un moderns.

Kāzu datums:30.07.2011

Svinību vieta, lai ir skaista un kompakta, lai viesiem ir ērta gulēšana un skaista apkārtne! Galdu klāja Nītaures dzirnavu. saimnieces!

Kāzu datums:30.07.2011

Svinību vietu atradu internetā un tad aizbraucām uz vietas apskatīties - viesu mājas atrašanās vieta mūs apbūra (liela ēdamtelpa, ārā nojume, kur dejot, blakus ezers, ezerā 2 salas un vienā no salām jaunais pāris var pavadīt savu kāzu nakti, otrā dienā pirts, laivas utt. Galdus klāj viesu māja uz vietas.

Kāzu datums:29.07.2011

Ļoti patika vieta, lieliska sadarbība ar pasākumu administratori, kas bija ļoti atsaucīga. Galdus klāja Bīriņu Pils restorāns.

Kāzu datums:26.07.2011

Vispirms izskatīju internetā visus viesu namus 50 km radiusā ap Rīgu, tālāk zvanīju un prasīju izmaksas + vai brīvs mūsu datumā. Tie kas bija brīvi un par pieņemamu cenu, tos braucām apskatīt. Zināju, ka izvēlēšo "Debesu bļodu" jau tiklīdz tur iegājām - fantastiska saimniece, kas bija gatava mūs sagaidīt svētdienas plkst. 20:00 (tas bija janvāris, tā kā bija tumša nakts), laipni visu parādīja, izstāstīja - ļoti koptas un mājīgas telpas. Turklāt atšķirībā no citiem viesu namiem, viss sakārtots gan iekšā, gan ārpusē, otrā stāvā 2 telpas gulēšanai, kopā ap 70 cilvēkiem šķiet ir gultas, tāpēc nevajadzēja spiest viesus gulēt uz matračiem vai guļammaisos - visiem bija gulta ar segu un spilvenu.

Kāzu datums:23.07.2011

Meklējām nedārgu un ietilpīgu vietu. Galdu klājēju runājām caur pazīstamiem.

Kāzu datums:23.07.2011

Kā svinību vietu vienmēr vēlējos pili. Bija grūti izvēlēties starp Dikļu un Bīriņu pili. Bīriņu pilij ir skaista ceremonijas vieta un ezers. Tomēr Dikļu pils viesnīca ir augstāka standarta un spēj izmitināt vairāk viesus.

Kāzu datums:23.07.2011

Pēc cenas.

Kāzu datums:23.07.2011

Svinību vietu izvēlējāmies, balstoties uz vedēju izvēlēto izklaides programmu. Lai visu varētu izbraukāt. Gribējām arī, lai nav tālu no Rīgas un lai ir kur izguldīt viesus.

Kāzu datums:17.07.2011

Pēc vedējtēva ieteikuma un lieliskās virtuves.

Kāzu datums:16.07.2011

Lai būtu augstas klases ēdieni, nevis kotletes ar štovētiem kāpostiem un katram savs numuriņš ar dušu.

Kāzu datums:16.07.2011

Vēlējāmies Baldonē un par labu viss krita Mežkalniem.. Svarīga bija arī noskaņa ap pašu viesu namu. Galda klājējus mums piedāvāja pats viesu nams, palasījām internetā atsauksmes un piekritām. Un nemaz nenožēlojām!

Kāzu datums:09.07.2011

Svinību vietu izvēlējāmies, jo tuvu tai paši dzīvojam. Un galda klājēju piedāvāja svinību vieta.

Kāzu datums:09.07.2011

Zinājām, ka krustmāte gan lētāk, gan kvalitatīvāk visu organizēs un pagatavos.

Kāzu datums:09.07.2011

Ļoti patika tā vieta (Baltpark jumta terase), pēc svinībām arī viesi bija sajūsmā par izvēlēto vietu - ārā siltā vasaras naktī!

Kāzu datums:09.07.2011

Gribējām viesu namu gaišu un skaistu ar plašumiem ārā, nevis tumšās guļbūves... Pilis un muižas par dārgu... Bet šis bija arī grezns! Galdu klājēju piedāvā tikai "Provinci", citus nelaiž.

Kāzu datums:08.07.2011

Svinību vietu izvēlējamies tādu, lai vairākumam būtu ērtas gultas vietas, jo kāzās piedalījās ļoti daudz pieaugušu cilvēku. Galda klājējus izvēlējāmies turpat, lai nebūtu nekādu lieku problēmu.

Kāzu datums:08.07.2011

Pēc labām atsauksmēm!

Kāzu datums:02.07.2011

Draugi ieteica AH un mums patika: vieta, telpas, terase, šefpavārs - īstenībā tur ir viss, lai būtu super kāzas, tikai mēs saskārāmies ar rupjību un negodīgumu no viena šīs iestādes darbinieka puses un tas mums nelikās pieņemami tādam līmenim, kādu AH cenšas sasniegt.

Kāzu datums:02.07.2011

Svinību vietas - atrašanās vieta bija galvenā. Galdu klājēji - zināma kompānija.

Kāzu datums:02.07.2011

Ieraudzīju viesu nama bildes, iepatikās. Kad aizbraucām apskatīt... uzreiz sapratu - mūsu vieta!!!

Kāzu datums:11.06.2011

Pēc labām atsauksmēm šajā forumā. Viesu namu meklējām Rīgas tuvumā vai Zemgales, Vidzemes pusē.

Kāzu datums:28.05.2011

Svinību vietu izvēlējāmies, lai ir pilsētas centrā, lai ir skaista vieta un garšīgs ēdiens (to gatavoja restorāna pavāri).

Kāzu datums:28.05.2011

Ieteica draugi, galdu klāja svinību vieta.

Kāzu datums:21.05.2011

Viesu nama īre ļoti izdevīga salīdzinoši ar citiem viesu namiem, garšīgi ēdieni, labas atsauksmes.

Kāzu datums:21.05.2011

Bija daudz labas atsauksmes un skaista vieta! Kā arī simboliski starp mūsu abu bērnības dzīvesvietām!

Kāzu datums:21.05.2011

Viesu namu meklējām +/- svinību vietas tuvumā. No sākuma skatījāmies internetā, atradām vairākas potenciālās vietas un braucām skatīties, "Laimes ligzda" patika vislabāk un saimiece arī ļoti jauka un pretimnākoša. Galda klājējus ieteica viesu nama saimniece - "Mežrukumi" no Cēsīm. Viņiem jau ilgstoši ir sadarbība ar šiem ēdinātājiem.

Kāzu datums:20.05.2011

Pēc ieteikumiem un intuīcijas, apbraukājām ļoti daudzus viesu namus, kamēr sapratām, kas vislabāk patīk + ko varam atļauties.

Kāzu datums:14.05.2011

Nekādu viesu namu negribējām. Gribējām svinēt Jūrmalā, lai jūras skats pa logu, jo bija jau silti un pilsētas centrā sēdēt negribējās + apkalpošanas un ēdienu kvalitāte, patīkama atmosfēra.