FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Svetlana, 25

Vienīga vieta, kur Krāslavā varēja pietikt vietas visiem...

Sintija, 26

Skaista vieta!

Alise, 26

Vakariņojām Vecrīgā, skaistā restorānā ar jumta terasi.

Dārta, 22

Dzīvoju netālu no svinību vietas, no bērnības zināju, ka tur svinēšu kāzas. Galdu klājējs - pazīstams, jauns, atraktīvs puisis.

Kristīne, 23

Svinību vietu izvēlējāmies, jo mamma ieteica, ka tur ir ļoti skaisti. Apskatījāmies, un patiešām abiem iepatikās un bijām sajūsmā. Un ņēmām svinību vietas galda klājēju un pavāri.

Līga, 30

Svinību vietu izvēlējāmies pēc tās apkārtnes un atmosfēras. Arī piedāvātā ēdienkarte mūs apmierināja.

Daiguu, 25

Braukājām un skatījāmies. Konkrētajam viesu namam bija patīkama apkārtne un labs iekārtojums. Viesu nams piedāvāja arī ēdināšanu, līdz ar to rūpes par galda klājējiem atkrita.

Daina, 26

Kāzas negribējām svinēt guļbūves pirtiņā, savukārt, pilis bija vismaz 1000 Ls dārgākas par izvēlēto viesu namu. Bijām lasījuši labas atsauksmes par šo viesu namu, par viesu nama saimniekiem un ēdināšanas kvalitāti, tamdēļ arī bija šāda izvēle.

Inese, 25

Tāpēc ka šī viesu māja rīko kāzas pludmalē, tapēc arī izvēle tāda, un viņi arī piedāvā klāt galdus.

Irina, 28

Lai viesu nams būtu jūras krastā, jauns un moderns.

Anete, 26

Svinību vieta, lai ir skaista un kompakta, lai viesiem ir ērta gulēšana un skaista apkārtne! Galdu klāja Nītaures dzirnavu. saimnieces!

Inga, 26

Svinību vietu atradu internetā un tad aizbraucām uz vietas apskatīties - viesu mājas atrašanās vieta mūs apbūra (liela ēdamtelpa, ārā nojume, kur dejot, blakus ezers, ezerā 2 salas un vienā no salām jaunais pāris var pavadīt savu kāzu nakti, otrā dienā pirts, laivas utt. Galdus klāj viesu māja uz vietas.

Auda, 24

Ļoti patika vieta, lieliska sadarbība ar pasākumu administratori, kas bija ļoti atsaucīga. Galdus klāja Bīriņu Pils restorāns.

Kristīne, 25

Vispirms izskatīju internetā visus viesu namus 50 km radiusā ap Rīgu, tālāk zvanīju un prasīju izmaksas + vai brīvs mūsu datumā. Tie kas bija brīvi un par pieņemamu cenu, tos braucām apskatīt. Zināju, ka izvēlēšo "Debesu bļodu" jau tiklīdz tur iegājām - fantastiska saimniece, kas bija gatava mūs sagaidīt svētdienas plkst. 20:00 (tas bija janvāris, tā kā bija tumša nakts), laipni visu parādīja, izstāstīja - ļoti koptas un mājīgas telpas. Turklāt atšķirībā no citiem viesu namiem, viss sakārtots gan iekšā, gan ārpusē, otrā stāvā 2 telpas gulēšanai, kopā ap 70 cilvēkiem šķiet ir gultas, tāpēc nevajadzēja spiest viesus gulēt uz matračiem vai guļammaisos - visiem bija gulta ar segu un spilvenu.

Gatis, 26

Meklējām nedārgu un ietilpīgu vietu. Galdu klājēju runājām caur pazīstamiem.

Guna, 26

Kā svinību vietu vienmēr vēlējos pili. Bija grūti izvēlēties starp Dikļu un Bīriņu pili. Bīriņu pilij ir skaista ceremonijas vieta un ezers. Tomēr Dikļu pils viesnīca ir augstāka standarta un spēj izmitināt vairāk viesus.

Elīna, 25

Pēc cenas.

Inga, 24

Svinību vietu izvēlējāmies, balstoties uz vedēju izvēlēto izklaides programmu. Lai visu varētu izbraukāt. Gribējām arī, lai nav tālu no Rīgas un lai ir kur izguldīt viesus.

Sandra, 30

Pēc vedējtēva ieteikuma un lieliskās virtuves.

Laura, 26

Lai būtu augstas klases ēdieni, nevis kotletes ar štovētiem kāpostiem un katram savs numuriņš ar dušu.

Elina, 23

Vēlējāmies Baldonē un par labu viss krita Mežkalniem.. Svarīga bija arī noskaņa ap pašu viesu namu. Galda klājējus mums piedāvāja pats viesu nams, palasījām internetā atsauksmes un piekritām. Un nemaz nenožēlojām!

Anta, 21

Svinību vietu izvēlējāmies, jo tuvu tai paši dzīvojam. Un galda klājēju piedāvāja svinību vieta.

Rina, 23

Zinājām, ka krustmāte gan lētāk, gan kvalitatīvāk visu organizēs un pagatavos.

Gundega, 28

Ļoti patika tā vieta (Baltpark jumta terase), pēc svinībām arī viesi bija sajūsmā par izvēlēto vietu - ārā siltā vasaras naktī!

Velta, 24

Gribējām viesu namu gaišu un skaistu ar plašumiem ārā, nevis tumšās guļbūves... Pilis un muižas par dārgu... Bet šis bija arī grezns! Galdu klājēju piedāvā tikai "Provinci", citus nelaiž.

Agnese, 22

Svinību vietu izvēlējamies tādu, lai vairākumam būtu ērtas gultas vietas, jo kāzās piedalījās ļoti daudz pieaugušu cilvēku. Galda klājējus izvēlējāmies turpat, lai nebūtu nekādu lieku problēmu.

kristine, 25

Pēc labām atsauksmēm!

Kristine, 38

Draugi ieteica AH un mums patika: vieta, telpas, terase, šefpavārs - īstenībā tur ir viss, lai būtu super kāzas, tikai mēs saskārāmies ar rupjību un negodīgumu no viena šīs iestādes darbinieka puses un tas mums nelikās pieņemami tādam līmenim, kādu AH cenšas sasniegt.

Bea, 27

Svinību vietas - atrašanās vieta bija galvenā. Galdu klājēji - zināma kompānija.

Elīna , 26

Ieraudzīju viesu nama bildes, iepatikās. Kad aizbraucām apskatīt... uzreiz sapratu - mūsu vieta!!!

Aiga, 29

Pēc labām atsauksmēm šajā forumā. Viesu namu meklējām Rīgas tuvumā vai Zemgales, Vidzemes pusē.

Ieva, 27

Svinību vietu izvēlējāmies, lai ir pilsētas centrā, lai ir skaista vieta un garšīgs ēdiens (to gatavoja restorāna pavāri).

Santa, 29

Ieteica draugi, galdu klāja svinību vieta.

Iveta, 28

Viesu nama īre ļoti izdevīga salīdzinoši ar citiem viesu namiem, garšīgi ēdieni, labas atsauksmes.

Ieva, 28

Bija daudz labas atsauksmes un skaista vieta! Kā arī simboliski starp mūsu abu bērnības dzīvesvietām!

Astra, 22

Viesu namu meklējām +/- svinību vietas tuvumā. No sākuma skatījāmies internetā, atradām vairākas potenciālās vietas un braucām skatīties, "Laimes ligzda" patika vislabāk un saimiece arī ļoti jauka un pretimnākoša. Galda klājējus ieteica viesu nama saimniece - "Mežrukumi" no Cēsīm. Viņiem jau ilgstoši ir sadarbība ar šiem ēdinātājiem.

Solveiga, 30

Pēc ieteikumiem un intuīcijas, apbraukājām ļoti daudzus viesu namus, kamēr sapratām, kas vislabāk patīk + ko varam atļauties.

Anita, 26

Nekādu viesu namu negribējām. Gribējām svinēt Jūrmalā, lai jūras skats pa logu, jo bija jau silti un pilsētas centrā sēdēt negribējās + apkalpošanas un ēdienu kvalitāte, patīkama atmosfēra.

aija, 28

Pēc sajūtām viesu nams pašiem ļoti patika, bet galda klājējus ieteica, un, kad tikāmies. sapratām, ka šie būs arī mums.

Aija, 25

Tā, lai nav ļoti tālu no Rīgas (max 60 km), lai viesi nenogurst, braucot garus gabalus. Galdu klāja viesu nams - ļoti gardi, un galds bija bagātīgs.