FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Lāsma, 23

Svinību vietu sākumā gribējām viesu namu, tad tomēr palikām pie banketu zāles, jo kāzas bija sestdienā un svētdien jau vajadzēja krāmēt koferus atvaļinājumam un nebija laika ciemoties divas dienas, arī telpu izskats spēlēja lielu lomu, ēdinātājus izvēlējāmies pēc atsauksmēm, es pati sastādīju ēdienkarti un izsūtīju vairākām firmām, kad tās atsūtīja atbildi arī cenas filtrējām un ņēmām vērā, ar šo ēdināšanas firmu bija labs kontakts jau no paša sākuma, cilvēki ļoti atsaucīgi.

Egija, 23

Svinību vietu izvēlējāmies pēc citu pāru pieredzes, vairākas reizes uz kāzu svinībām bijām tur bijuši, galda klājēju piedāvāja viesu nams.

Iveta, 26

Svinību vietu izvēlējāmies pēc iespējas tuvāk Rīgai un Bauskai, jo lielākā daļa viesu bija no turienes. Galdu klājēju izvēlējāmies pēc atsauksmēm.

Evija, 24

Pēc atrašanās vietas, un mūsdienīguma. Galda klājēji viņiem ir savi!

Indra, 25

Svinību vietai bija no svara, lai nav nākamājā dienā 12.00 jāskrien ārā no viesu nama,(jo ir daudz viesu nami, kas, ja taisa kāzas 5.dienā, tad 6.dienā jau 12.00 jau jābūt arā, jo nāk nākamie. Šeit nekā tāda nebija). Lai ir klusi, nomaļus no citiem cilvēkiem, lai var izguldīt visus viesus+vieta dejošanai un muzikantiem.... Galda klājēji-sava pavāre.

Eva, 26

Svinību vietu vēlējāmies Siguldā. Svarīgi bija, lai ir mājīgas telpas un iespēja brīvi iziet ārā - āra terase.

Lolita, 21

Svinību vieta patika, jo bija skaistā vietā.

Olga, 28

Svinību vieta - dāvana no darba vietas, ļoti skaista vieta, galdu klājēji - pēc ieteikuma un vistuvākie svinību vietai

Solvita, 30

Pēc tā, lai ir plašums, kur dejot, visiem viesiem kur gulēt un lai viesu namā varam uzturēties svētdienā līdz vēlai pēcpusdienai. Galdu klāšanu organizē viesu nams, par ko arī priecājāmies.

Anna, 33

Pirmkārt, negribējām Kurzemē, otrkārt, naudas ziņā gribējām, lai svinību vieta un ēdināšana nepārsniegtu 1500 Ls, un treškārt, tā vienkārši bija visskaistākā no visām, ko apskatījām un atbilda pirmajiem diviem punktiem. Pie tam visus viesus varēja izguldīt istabiņās. Pats viesu nams galdus neklāj, bet piedāvā vairākus ēdinātājus. No tiem izvēlējāmies saimnieci Ligitu (29213208). Cenā 15 Ls/cilv. mums bija iekļauts - sagaidīšanas galds, trīs veidu karstie - cūkas cepetis, cepts lasis un vistu veltnīši, kartupeļi, mērces, svaigie salāti, 4 veidu salāti - rosols, garneļu salāti, grieķu salāti, tunča salāti, gaļas plates, zivju plates, dārzeņu plates, augļu plates, cepumi un plātsmaizes, maize, tēja, kafija, dzērveņu morss, ūdens ar laimu un piparmētru, kā arī soļanka brokastīs, kā arī divas oficiantes, kas apkalpoja pie galdiem. Galdi bija klāti ļoti skaisti, un ēdamā bija pietiekami.

Ilze, 20

Abi nākam no dažādām pilsētām - Kuldīga un Ventspils, tāpēc svinību vietu mēģinājām meklēt pa vidu pilsētām. Ēdināšana tika ieteikta no viesu nama īpašnieces.

Ance, 20

Gribējās nost no cilvēkiem, skaistā vietā pie dabas. Lai būtu pie ūdeņiem. Lai jauki un laipni saimnieki, ar kuriem viegli komunicēt. Tas viss mums bija. Un, protams, lai cenas nebūtu uzpūstas. Ēdinātājus ņēmām pārbaudītas vērtības.

Linzy, 23

Mums šī vieta abiem jau sen patika. Kad izvēlējāmies vietu, citus variantus pat neapspriedām. Galdus klāja paši viesu nama saimnieki, garšoja fantastiski.

Edite, 28

Sākumā pēc bildēm internetā, tad pēc cenas un tad pēc atsauksmēm :) Vispār jau, tā kā gatavojāmies gandrīz pēdējā brīdī, tad viesu nams sanāca nedaudz uz dullo (daudzi jau bija aizņemti). Bet aprunājos pa telefonu ar īpašnieku, pēc tam aizbraucām apskatīties, mums ļoti iepatikās gan vieta, gan saimnieki un ņēmām ciet. Nenožēloju nevienu brīdi savu izvēli, jo viss bija ideāli :)

Ildze, 26

Lai nav tālu jābrauc no ceremonijas vietas, viesu nama un apkārtnes izskats, atmosfēra, cena. Ēdinātājiem nebija lielas izvēles, par cik meklējām 5 dienas pirms kāzām :D Bet patika gan izmaksas, piedāvājums, gan kvalitāte un kvantitāte.

Sandija, 33

Svinību vieta - jo blakus mājām, patika atmosfēra, bijām tur jau svinējuši, galdus klājām paši, kāzu dienā bija palīgi noorganizēti.

Daiga, 24

Pēc tā, ka mums bija nepieciešams izguldīt visus 60 viesus. Diemžēl Rīgas tuvumā nav daudz tādu viesu namu, kur tik lielam skaitam cilvēku piedāvā arī naktsmītni. Galda klājēji bija pats viesu nams - mums nebija izvēles iespēju.

Diāna, 28

Lai var ērti izguldīt visus viesus, lai ir skaista svinību zāle. Viesu nama Bille saimnieki ir parūpējušies, ka zāle ir grezna un līdz ar to nevajag nekādas īpašas floristu dekorācijas. Istabiņas bija ļoti jaukas, un viesiem ļoti patika. Papildus mums bija svarīgi, lai varam palikt ortā dienā un iet pirtī. Galda klājējs bija paša viesu nama pavārs. Ēdiens bija garšīgs un interesants. No viesiem bija tikai pozitīvas atsauksmes un pārsteigums par ēdienu dažādību.

sinta, 26

Pēc telpas dizaina, piedāvātajām cenām.

Aija, 24

Mums galvenais bija vieta pēc iespējas tuvāk dzimtsaraktu nodaļai un uz cik lielu platību ir paredzētas teplas un cik viesus var izguldināt. jo mums galvenais bija, lai visiem pietiek vietas kur gulēt... Galdus klāja viesu nams, bet mums bija svarīgi, cik maksā klāšana vienai persona, jo uz 50 viesiem tomēr ir atšķirība 12 vai 15 vai 20 Ls par personu...

Zane, 20

Mums nozīmīgākais bija, lai ir vieta 60 cilvēkiem, un noteikti GULTAS, nevis kaut kādi matrači, jo mums gribējās, lai vecākiem un vecvecākiem būtu ļoti labi, jo tā nav nekāda pirts - tās tak ir kāzas, un piedevām - Ziemā! :) Viesu nams ir apm. 30 min no Rīgas, kas ir pilnīgi normāli, un pats viesu nams arī klāja galdu. Ēdienkarte ir ļoti plaša ar dažādām iespējām gan cenās, gan garšās - vienvārdsakot - bija izcili! :) Paldies, Sabīne!

Ilze, 28

Vēlējāmies kāzas rīkot kādās skaistās telpās. Muižas vai pilis diemžēl bija ļoti dārgas, kā arī īsti neiepatikās un tik mazām kāzām būtu par lielu. Noteikti nevēlējos guļbaļķu viesu namu. Vēlējāmies, lai ir ar stilu un moderni. Tā kā bija ziema, nebija jāuztraucas, ka nevar iziet ārā. Galdu klājējiem galvenais nosacījums, lai ir garšīgi un nav tradicionālo skābo kāpostu ar kartupeļiem, bet ēdiens nedaudz ar odziņu. Noteikti tas izdevās.

Anete, 22

Cena. Garša.

Dace, 27

Tā kā mums bija mazo kāzu formāts, meklējām vietu, kur būtu SPA un līdz ar to uzreiz atkrita vairums svinību vietu. Otrs kritērijs bija, lai SPA viesnīcā būtu atsevišķa maza zāle vakariņām tikai mums. Trešā lieta - lai varam nakšņot atsevišķā mājiņā. Kalnamuižā šīs iespējas ir, kaut gan mēs beigās izvēlējāmies nakšņot numuros.

Zane, 31

Viesu namu Rakši izvēlējāmies, jo patīk Cēsu apkārtne un meklējām viesu namus tai pusē. Rakšu saminieks ir radinieks. Galda klājējus izvēlējāmies pēc cenas, bija svarīgi iekļauties 900 Ls un bija svarīgi, lai būtu no Cēsīm - firma "Saules vārti".

Vita, 34

Gatavoja, klāja un apkalpoja jaunieši, kas apgūst ēdināšanas pakalpojumu speciālistu profesiju, samaksa bija ~1 Ls/stundā un iespēja pašiem sevi parādīt un pierādīt. Jāsaka, ka jaunieši tika galā perfekti, jo darbojās pilnīgi patstāvīgi.

Egita, 24

Pēc atsauksmēm.

Aija, 28

Mums bija svarīgi, lai ir tāda nedaudz lauku atmosfēra - lai ir daba, mežs apkārt + latviskās sētas moments.

Aleksandra, 27

Lai ceremonija varētu notikt dārzā un pilī!

Ilze, 28

Tas, ka viesu nams bija tuvu Rīgai, nebija trokšņaina vieta, laukos, un cena, protams, ka bija pats noteicošākais faktors, tur bija arī pirts un baseins un varēja izguldīt 40 viesus, kas ar bija iekļauts cenā. Galdu klajēju piedāvāja uz vietas.

Inguna, 26

Viesu nams - tuvākajā apkārtnē, jo paši, draugi, radi esam no tās puses + lai būtu daudz guļvietu. Ēdinātājus arī vietējos pēc atsauksmēm.

Ingus, 29

Tuvāk dzīvesvietai.

Jevgenija, 23

Galdu klāja Upenieku muiža. Burvīga saimniece.

Santa, 23

Galdu klājēju ieteica mūsu kāzu organizētāja.

Ilva, 25

Svinību vietu mums ieteica kāzu rīkotāji un ar to bijām ļoti apmierināti. Galdu klājējus ieteica viesu mājas saimnieki.

Santa, 23

Pēc pazīšanās...

Elīna, 25

Galvenie kritēriji bija, lai ir skaists restorāns, lielisks ēdiens un mājīga atmosfēra. Visu to arī saņēmām:0)

Ievuxs, 25

Svinību vietu izvēlējāmies, ņemot vēra nepieciešamību izguldīt 80 viesus + lai ir deju vieta un visi ērti var sēdēt ap galdiem un, protams, vēlējāmies, lai viesu nams ir maksimāli jauns un elegants. Galdu klājējus izvēlējāmies, dodoties uz degustācijām, tiekoties klātienē, lai atrastu garšīgāko ar labāko cenu.

SR, 27

Negribējām guļbaļķu viesu namu, meklējām greznu vietu tuvu Rīgai. Galdu klājējs nāca komplektā.

Gunta, 31

Paši esam no Jēkabpils, bet svinības notika Aknīstē, jo no Aknīstes ir mūsu mācītājs, kurš mūs kristīja un iesvētija, viskolosālākais mācītājs (Andis Lenšs). Tādēļ arī nolēmām apvienot gan baznīcu, gan svinību vietu tur uz vietas.