FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:14.07.2012

Apskatot viesu namus, skatījāmies, lai obligāti visiem pietiek guļvietu un lai arī nav tā, ka noīrē milzīgu namu uz mazu viesu skaitu. Skatījāmies, lai ir viss tieši, lai visiem pietiek gan sēdvietu, gan guļvietu, kā arī lai nav tālu no Rīgas.

Kāzu datums:14.07.2012

Gribējām ko lētāku, bet lai būtu smuki un mājīgi. Mājaslapā bija 250 Ls, uz to arī uzķērāmies. Laikam visur tās cenas ir apmēram vienādas, ap 1000 Ls uz bariņu.

Kāzu datums:14.07.2012

Svinību vietu sākumā gribējām viesu namu, tad tomēr palikām pie banketu zāles, jo kāzas bija sestdienā un svētdien jau vajadzēja krāmēt koferus atvaļinājumam un nebija laika ciemoties divas dienas, arī telpu izskats spēlēja lielu lomu, ēdinātājus izvēlējāmies pēc atsauksmēm, es pati sastādīju ēdienkarti un izsūtīju vairākām firmām, kad tās atsūtīja atbildi arī cenas filtrējām un ņēmām vērā, ar šo ēdināšanas firmu bija labs kontakts jau no paša sākuma, cilvēki ļoti atsaucīgi.

Kāzu datums:13.07.2012

Svinību vietu izvēlējāmies pēc citu pāru pieredzes, vairākas reizes uz kāzu svinībām bijām tur bijuši, galda klājēju piedāvāja viesu nams.

Kāzu datums:07.07.2012

Svinību vietu izvēlējāmies pēc iespējas tuvāk Rīgai un Bauskai, jo lielākā daļa viesu bija no turienes. Galdu klājēju izvēlējāmies pēc atsauksmēm.

Kāzu datums:07.07.2012

Pēc atrašanās vietas, un mūsdienīguma. Galda klājēji viņiem ir savi!

Kāzu datums:06.07.2012

Svinību vietai bija no svara, lai nav nākamājā dienā 12.00 jāskrien ārā no viesu nama,(jo ir daudz viesu nami, kas, ja taisa kāzas 5.dienā, tad 6.dienā jau 12.00 jau jābūt arā, jo nāk nākamie. Šeit nekā tāda nebija). Lai ir klusi, nomaļus no citiem cilvēkiem, lai var izguldīt visus viesus+vieta dejošanai un muzikantiem.... Galda klājēji-sava pavāre.

Kāzu datums:06.07.2012

Svinību vietu vēlējāmies Siguldā. Svarīgi bija, lai ir mājīgas telpas un iespēja brīvi iziet ārā - āra terase.

Kāzu datums:30.06.2012

Svinību vieta patika, jo bija skaistā vietā.

Kāzu datums:16.06.2012

Svinību vieta - dāvana no darba vietas, ļoti skaista vieta, galdu klājēji - pēc ieteikuma un vistuvākie svinību vietai

Kāzu datums:09.06.2012

Pēc tā, lai ir plašums, kur dejot, visiem viesiem kur gulēt un lai viesu namā varam uzturēties svētdienā līdz vēlai pēcpusdienai. Galdu klāšanu organizē viesu nams, par ko arī priecājāmies.

Kāzu datums:02.06.2012

Pirmkārt, negribējām Kurzemē, otrkārt, naudas ziņā gribējām, lai svinību vieta un ēdināšana nepārsniegtu 1500 Ls, un treškārt, tā vienkārši bija visskaistākā no visām, ko apskatījām un atbilda pirmajiem diviem punktiem. Pie tam visus viesus varēja izguldīt istabiņās. Pats viesu nams galdus neklāj, bet piedāvā vairākus ēdinātājus. No tiem izvēlējāmies saimnieci Ligitu (29213208). Cenā 15 Ls/cilv. mums bija iekļauts - sagaidīšanas galds, trīs veidu karstie - cūkas cepetis, cepts lasis un vistu veltnīši, kartupeļi, mērces, svaigie salāti, 4 veidu salāti - rosols, garneļu salāti, grieķu salāti, tunča salāti, gaļas plates, zivju plates, dārzeņu plates, augļu plates, cepumi un plātsmaizes, maize, tēja, kafija, dzērveņu morss, ūdens ar laimu un piparmētru, kā arī soļanka brokastīs, kā arī divas oficiantes, kas apkalpoja pie galdiem. Galdi bija klāti ļoti skaisti, un ēdamā bija pietiekami.

Kāzu datums:02.06.2012

Abi nākam no dažādām pilsētām - Kuldīga un Ventspils, tāpēc svinību vietu mēģinājām meklēt pa vidu pilsētām. Ēdināšana tika ieteikta no viesu nama īpašnieces.

Kāzu datums:26.05.2012

Gribējās nost no cilvēkiem, skaistā vietā pie dabas. Lai būtu pie ūdeņiem. Lai jauki un laipni saimnieki, ar kuriem viegli komunicēt. Tas viss mums bija. Un, protams, lai cenas nebūtu uzpūstas. Ēdinātājus ņēmām pārbaudītas vērtības.

Kāzu datums:26.05.2012

Mums šī vieta abiem jau sen patika. Kad izvēlējāmies vietu, citus variantus pat neapspriedām. Galdus klāja paši viesu nama saimnieki, garšoja fantastiski.

Kāzu datums:26.05.2012

Sākumā pēc bildēm internetā, tad pēc cenas un tad pēc atsauksmēm :) Vispār jau, tā kā gatavojāmies gandrīz pēdējā brīdī, tad viesu nams sanāca nedaudz uz dullo (daudzi jau bija aizņemti). Bet aprunājos pa telefonu ar īpašnieku, pēc tam aizbraucām apskatīties, mums ļoti iepatikās gan vieta, gan saimnieki un ņēmām ciet. Nenožēloju nevienu brīdi savu izvēli, jo viss bija ideāli :)

Kāzu datums:19.05.2012

Lai nav tālu jābrauc no ceremonijas vietas, viesu nama un apkārtnes izskats, atmosfēra, cena. Ēdinātājiem nebija lielas izvēles, par cik meklējām 5 dienas pirms kāzām :D Bet patika gan izmaksas, piedāvājums, gan kvalitāte un kvantitāte.

Kāzu datums:19.05.2012

Svinību vieta - jo blakus mājām, patika atmosfēra, bijām tur jau svinējuši, galdus klājām paši, kāzu dienā bija palīgi noorganizēti.

Kāzu datums:12.05.2012

Pēc tā, ka mums bija nepieciešams izguldīt visus 60 viesus. Diemžēl Rīgas tuvumā nav daudz tādu viesu namu, kur tik lielam skaitam cilvēku piedāvā arī naktsmītni. Galda klājēji bija pats viesu nams - mums nebija izvēles iespēju.

Kāzu datums:10.05.2012

Lai var ērti izguldīt visus viesus, lai ir skaista svinību zāle. Viesu nama Bille saimnieki ir parūpējušies, ka zāle ir grezna un līdz ar to nevajag nekādas īpašas floristu dekorācijas. Istabiņas bija ļoti jaukas, un viesiem ļoti patika. Papildus mums bija svarīgi, lai varam palikt ortā dienā un iet pirtī. Galda klājējs bija paša viesu nama pavārs. Ēdiens bija garšīgs un interesants. No viesiem bija tikai pozitīvas atsauksmes un pārsteigums par ēdienu dažādību.

Kāzu datums:05.05.2012

Pēc telpas dizaina, piedāvātajām cenām.

Kāzu datums:12.04.2012

Mums galvenais bija vieta pēc iespējas tuvāk dzimtsaraktu nodaļai un uz cik lielu platību ir paredzētas teplas un cik viesus var izguldināt. jo mums galvenais bija, lai visiem pietiek vietas kur gulēt... Galdus klāja viesu nams, bet mums bija svarīgi, cik maksā klāšana vienai persona, jo uz 50 viesiem tomēr ir atšķirība 12 vai 15 vai 20 Ls par personu...

Kāzu datums:04.02.2012

Mums nozīmīgākais bija, lai ir vieta 60 cilvēkiem, un noteikti GULTAS, nevis kaut kādi matrači, jo mums gribējās, lai vecākiem un vecvecākiem būtu ļoti labi, jo tā nav nekāda pirts - tās tak ir kāzas, un piedevām - Ziemā! :) Viesu nams ir apm. 30 min no Rīgas, kas ir pilnīgi normāli, un pats viesu nams arī klāja galdu. Ēdienkarte ir ļoti plaša ar dažādām iespējām gan cenās, gan garšās - vienvārdsakot - bija izcili! :) Paldies, Sabīne!

Kāzu datums:21.01.2012

Vēlējāmies kāzas rīkot kādās skaistās telpās. Muižas vai pilis diemžēl bija ļoti dārgas, kā arī īsti neiepatikās un tik mazām kāzām būtu par lielu. Noteikti nevēlējos guļbaļķu viesu namu. Vēlējāmies, lai ir ar stilu un moderni. Tā kā bija ziema, nebija jāuztraucas, ka nevar iziet ārā. Galdu klājējiem galvenais nosacījums, lai ir garšīgi un nav tradicionālo skābo kāpostu ar kartupeļiem, bet ēdiens nedaudz ar odziņu. Noteikti tas izdevās.

Kāzu datums:10.12.2011

Cena. Garša.

Kāzu datums:28.11.2011

Tā kā mums bija mazo kāzu formāts, meklējām vietu, kur būtu SPA un līdz ar to uzreiz atkrita vairums svinību vietu. Otrs kritērijs bija, lai SPA viesnīcā būtu atsevišķa maza zāle vakariņām tikai mums. Trešā lieta - lai varam nakšņot atsevišķā mājiņā. Kalnamuižā šīs iespējas ir, kaut gan mēs beigās izvēlējāmies nakšņot numuros.

Kāzu datums:24.09.2011

Viesu namu Rakši izvēlējāmies, jo patīk Cēsu apkārtne un meklējām viesu namus tai pusē. Rakšu saminieks ir radinieks. Galda klājējus izvēlējāmies pēc cenas, bija svarīgi iekļauties 900 Ls un bija svarīgi, lai būtu no Cēsīm - firma "Saules vārti".

Kāzu datums:17.09.2011

Gatavoja, klāja un apkalpoja jaunieši, kas apgūst ēdināšanas pakalpojumu speciālistu profesiju, samaksa bija ~1 Ls/stundā un iespēja pašiem sevi parādīt un pierādīt. Jāsaka, ka jaunieši tika galā perfekti, jo darbojās pilnīgi patstāvīgi.

Kāzu datums:17.09.2011

Pēc atsauksmēm.

Kāzu datums:16.09.2011

Mums bija svarīgi, lai ir tāda nedaudz lauku atmosfēra - lai ir daba, mežs apkārt + latviskās sētas moments.

Kāzu datums:10.09.2011

Lai ceremonija varētu notikt dārzā un pilī!

Kāzu datums:10.09.2011

Tas, ka viesu nams bija tuvu Rīgai, nebija trokšņaina vieta, laukos, un cena, protams, ka bija pats noteicošākais faktors, tur bija arī pirts un baseins un varēja izguldīt 40 viesus, kas ar bija iekļauts cenā. Galdu klajēju piedāvāja uz vietas.

Kāzu datums:10.09.2011

Viesu nams - tuvākajā apkārtnē, jo paši, draugi, radi esam no tās puses + lai būtu daudz guļvietu. Ēdinātājus arī vietējos pēc atsauksmēm.

Kāzu datums:03.09.2011

Tuvāk dzīvesvietai.

Kāzu datums:02.09.2011

Galdu klāja Upenieku muiža. Burvīga saimniece.

Kāzu datums:26.08.2011

Galdu klājēju ieteica mūsu kāzu organizētāja.

Kāzu datums:20.08.2011

Svinību vietu mums ieteica kāzu rīkotāji un ar to bijām ļoti apmierināti. Galdu klājējus ieteica viesu mājas saimnieki.

Kāzu datums:20.08.2011

Pēc pazīšanās...

Kāzu datums:19.08.2011

Galvenie kritēriji bija, lai ir skaists restorāns, lielisks ēdiens un mājīga atmosfēra. Visu to arī saņēmām:0)

Kāzu datums:19.08.2011

Svinību vietu izvēlējāmies, ņemot vēra nepieciešamību izguldīt 80 viesus + lai ir deju vieta un visi ērti var sēdēt ap galdiem un, protams, vēlējāmies, lai viesu nams ir maksimāli jauns un elegants. Galdu klājējus izvēlējāmies, dodoties uz degustācijām, tiekoties klātienē, lai atrastu garšīgāko ar labāko cenu.