FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:08.12.2012

Skaista vieta, labi gatavo. Cena atbilst kvalitātei.

Kāzu datums:03.11.2012

Restorānu zinājām jau sen, ļoti patika interjers, gaisotne, stils, protams, virtuve. Bijām pārliecināti, ka vēlamies, lai svinības būtu elegantas, ieturētas, tāpēc izvēlējāmies restorānu nevis, piemēram, viesu namu.

Kāzu datums:12.10.2012

Gribējām Rīgā un lēti. Ar svinību vietu viss sanāca, bet ēdinātājus nomainīju, jo trūka komunikācijas, nācās izvēlēties citu pēc ieteikumiem.

Kāzu datums:21.09.2012

Sarunājām vadītājas no Kāzu muzeja, kas programmiņu novadīs "Lācītēs", un tā arī svinību vietu izvēlējamies turpat.

Kāzu datums:21.09.2012

Lauku mājās

Kāzu datums:15.09.2012

Gribējās skaistu un elegantu vietu ar patīkamu atmosfēru par pieņemamu cenu. "Augstrozes" bija pirmā vieta, kur aizbraucām apskatīties, un mums uzreiz iepatikās. Un serviss ir vienkārši fantastisks, prieks sadarboties!

Kāzu datums:15.09.2012

Viesu nama saimniece pati gatavo, ļoti garšīgi.

Kāzu datums:15.09.2012

Atrašanas vieta - netālu no Rīgas. Mazas telpas - jo cilvēku nebija daudz, demokrātiskā cena, iespēja izīrēt tikai vienu vakaru.

Kāzu datums:07.09.2012

Pēc ģeogrāfiskās lokalizācijas. Tāpēc arī galdus pasūtījām uz vietas, jo tie, kurus mēs gribējām, ar izbraukumiem nenodarbojas.

Kāzu datums:07.09.2012

Svinību vietu izvēlējās vīra vecāki.

Kāzu datums:31.08.2012

Sākumā gribējām kāzu vakara daļu rīkot līgavaiņa vecāku īpašumā, bet tad atmetām šo domu un domājot par potenciālo svinību vietu atminējāmies par drauga lauku īpašumu ar klēti, āra kamīna mājiņu, pirti, dīķi, āra baļļu. Viesi tika izguldīti pirts mājiņā, dažiem līdzi bija teltis, citi gulēja mašīnās, daļa arī brauca naktī vai agri no rīta mājās. Galda klājēja bija vedējtēva mamma, kas jau iepriekš bija klājusi galdus dažādās viesībās. Mums bija zviedru galds, tādēļ sarunājām, ka galdu pieskatīs un ar ēdieniem papildinās viens no mūsu draugiem.

Kāzu datums:25.08.2012

Pirmkārt, viesu namu meklējām savā novadā, otrkārt, kad aizbraucām apskatīt, tad sapratām, ka citur tik skaisti nebūs un pie tā arī palikām un ne mirkli nenožēlojam, viesu nama saimnieces ļoti atsaucīgas, jebkurā brīdī varējām tikt klāt, kad vajadzēja kaut ko - apskatīt, saplānot, vēlāk arī dekorēt. Galda klājējas bija tās pašas čaklās saimniecītes no Lielvārdes!

Kāzu datums:24.08.2012

Guļvietu skaits, atrašanās vieta

Kāzu datums:24.08.2012

Gribējās kaut ko vienkāršu.. bet tai pat laikā skaistu.. un romantisku.

Kāzu datums:24.08.2012

Svētku vietā biju bijusi iepriekš, un tā ir vienkārši burvīga, ar fantastisku kolektīvu. Turklāt pie mūsu viesu skaita, nav pārāk daudz vietu Latvijā, kur iespējams svinēt un izgulēt nakti vienviet. Un pats svarīgākais - šai vietai ir maģiska atmosfēra un noskaņojums.... Galdu klājēju ieteica mums Smuku muiža (Ivetiņa) - vietējo pavārīti Intu, un viņa tiešām bija lieliska - viesi nespēja pārstāt slavēt zivtiņu, vistu un ribiņas.. Ļoti atsaucīga, meistarīga un talantīga.

Kāzu datums:23.08.2012

Svinību vietu izvēlējāmies, lai nav tālu no Rīgas, lai ir skaistas un ērtas telpas, sakopta apkārtne. Ēdinātājus izvēlējāmies no ieteikumiem un no piedāvātās ēdienkartes.

Kāzu datums:23.08.2012

Vieta ļoti iepatikās, smukā vietā, ir dīķis blakus, mežā iekšā, nevienam netraucējām, ļoti saprotoši saimnieki. Galdu klājējs no saimnieces puses.

Kāzu datums:18.08.2012

Galdu klājēji - cena, svinību vietai bija jābūt plašai teritorijai ar vismaz pirti, guļbūvei ieteicami.

Kāzu datums:18.08.2012

Cena, attālums no Rīgas, svinību vietas plašums.

Kāzu datums:14.08.2012

Svinību vietu izvelējāmies pec atrašanās vietas un pēc vizuālā stāvokļa.

Kāzu datums:12.08.2012

Svinību vietu īstenībā atradām draugos.lv.....iemīlējāmies no pirmā acumirkļa - tas bija mūsu sapnis, bet tā kā plānojām mazas kāzas, centāmies uz visu ieekonomēt. Bet tad visu optimāli saplānojot budžetā, sapratām, ka no dažām opcijām varam atteikties, lai paņemtu viesu namu un piepildītu mūsu sapni! Ēdinātājus ieteica te precos.lv viena no līgaviņām (kafejnīca Ilze Ogrē!!!). Un tas bija super!

Kāzu datums:11.08.2012

Svinību vietu izvēlējāmies labāko no tā, kas bija palicis pāri, lai ir vieta visiem viesiem gan dejošanai, gan gulēšanai. Vēlējāmies, lai galdu klāj arī pašā viesu namā, lai nav jādomā par galda klājējiem. Ne mirkli nenožēlojam.

Kāzu datums:11.08.2012

Viesu namu izvēlējāmies braukājot un skatoties, kas iekrita sirdī - to ņēmām. Svarīgs priekšnosacījums - lai ietilptu visi paredzētie viesi un būtu, kur visiem gulēt, padejot. Galdu klājēji - paziņas.

Kāzu datums:11.08.2012

Meklējām lētākos variantus.

Kāzu datums:10.08.2012

Svinību vietu vēlējāmies ne-parastu viesu namu, bet dzirnavu vai muižu stilā. Savukārt, ēdinātājus un galda klājējus ieteica viesu nama saimniece.

Kāzu datums:09.08.2012

Svinību vietai kritēriji: mūra ēka, tīrība, gultu kvalitate, iespeja viesus izguldīt katru atsevišķi, apkārtne, pirts, ūdens tuvums, tālu no šosejas, iespēja dancot. Galdu klājēja kriteriji: daudz negaļas ēdienu, bez majonēzes, liela salātu daduzveidība.

Kāzu datums:04.08.2012

Aizbraucām, ieraudzījām, iemīlējām + lieliskās atsauksmes internetā.

Kāzu datums:04.08.2012

Izvēlējos pēc iekštelpām, jo gribēju gaišu un skaistu viesu namu, kā arī, lai istabiņas būtu katram pārim atsevišķi ar labierīcībām. Un klāt atsevišķu māju gulēšanai vecākiem un bērniem. Lielu lomu nospēlēja arī atsaucīgie saimnieki, ļoti super cilvēki, var ieteikt, visu, kas bija uzticēts izdarīja perfekti!

Kāzu datums:04.08.2012

Tuvu dzimtajām mājām, skaista vieta. Restorānam labas rekomendācijas.

Kāzu datums:03.08.2012

Tuvu Rīgai, Stiklota zāle. Galdus klāja pats viesu nams, skaists ēdienu dekorējums.

Kāzu datums:28.07.2012

Šajā viesu namā pirms 4 gadiem savas kāzas svinēja mūsu tuvi draugi un tā sanāca, ka brīdī, kad sākām meklēt savējo visi pārējie viesu nami bija jau aizņemti un paņēmām šo:)

Kāzu datums:28.07.2012

To mums ieteica mani vecāki, kas divus gadus iepriekš tur bija bijuši uz kāzām :D.

Kāzu datums:28.07.2012

Tēta darba vieta.

Kāzu datums:28.07.2012

Viesu namu jau bijām noskatījuši pirms vēl pašām kāzām, meklējām tādu kas tuvu Rīgai, ar baseinu un pirti! Ņēmām viesu nama galda klājējus.

Kāzu datums:28.07.2012

Skatījāmies, lai būtu tuvu Rīgai, lai nav dārgāk par 100 Ls un lai būtu klusa, omulīga vietiņa. Galdu klājēja blakus dzīvoja un par viņu bija labas atsauksmes, arī pārāk dārgi ēdināšana neizmaksāja.

Kāzu datums:28.07.2012

Svinību vietai bija jābūt ainaviskā vietā ar skaistu telpu. Galda klājēji bija jau zināmi no draugu atsauksmēm.

Kāzu datums:27.07.2012

Svinību vietu izvēlējmies pēc šādiem kritērijiem: Cena, atrašanās vieta, apkārtne, vizuālais izskats. Galda klājējus: cena, pieredze, piedāvāta ēdienkarte, attieksme.

Kāzu datums:21.07.2012

Pēc vietu skaita viesu namā, apkārtnes skaistuma un cenas. Viesu nams piedāvāja savu galdu klājēju, kas mums pilnībā apmierināja.

Kāzu datums:19.07.2012

Tur uz vietas arī bija ēdināšanas pakalpojumi, ēdieni bija ļoti garšīgi, un viesi bija ļoti apmierināti...

Kāzu datums:14.07.2012

Vieta tika izvēlēta pēc tā, kas būtu tuvāk gan Rīgai gan otrai ciemiņu pusei, lai nav jāmēro pārāk tāls ceļš mājup.