FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Indra, 36

Gribējām Rīgā un lēti. Ar svinību vietu viss sanāca, bet ēdinātājus nomainīju, jo trūka komunikācijas, nācās izvēlēties citu pēc ieteikumiem.

Kristīne, 25

Sarunājām vadītājas no Kāzu muzeja, kas programmiņu novadīs "Lācītēs", un tā arī svinību vietu izvēlējamies turpat.

dace, 52

Lauku mājās

Laura, 29

Gribējās skaistu un elegantu vietu ar patīkamu atmosfēru par pieņemamu cenu. "Augstrozes" bija pirmā vieta, kur aizbraucām apskatīties, un mums uzreiz iepatikās. Un serviss ir vienkārši fantastisks, prieks sadarboties!

Ilma, 24

Viesu nama saimniece pati gatavo, ļoti garšīgi.

Edgija, 32

Atrašanas vieta - netālu no Rīgas. Mazas telpas - jo cilvēku nebija daudz, demokrātiskā cena, iespēja izīrēt tikai vienu vakaru.

Māra, 34

Pēc ģeogrāfiskās lokalizācijas. Tāpēc arī galdus pasūtījām uz vietas, jo tie, kurus mēs gribējām, ar izbraukumiem nenodarbojas.

Lāsma, 24

Svinību vietu izvēlējās vīra vecāki.

Kitija, 24

Sākumā gribējām kāzu vakara daļu rīkot līgavaiņa vecāku īpašumā, bet tad atmetām šo domu un domājot par potenciālo svinību vietu atminējāmies par drauga lauku īpašumu ar klēti, āra kamīna mājiņu, pirti, dīķi, āra baļļu. Viesi tika izguldīti pirts mājiņā, dažiem līdzi bija teltis, citi gulēja mašīnās, daļa arī brauca naktī vai agri no rīta mājās. Galda klājēja bija vedējtēva mamma, kas jau iepriekš bija klājusi galdus dažādās viesībās. Mums bija zviedru galds, tādēļ sarunājām, ka galdu pieskatīs un ar ēdieniem papildinās viens no mūsu draugiem.

Viktorija, 33

Pirmkārt, viesu namu meklējām savā novadā, otrkārt, kad aizbraucām apskatīt, tad sapratām, ka citur tik skaisti nebūs un pie tā arī palikām un ne mirkli nenožēlojam, viesu nama saimnieces ļoti atsaucīgas, jebkurā brīdī varējām tikt klāt, kad vajadzēja kaut ko - apskatīt, saplānot, vēlāk arī dekorēt. Galda klājējas bija tās pašas čaklās saimniecītes no Lielvārdes!

Ieva, 23

Guļvietu skaits, atrašanās vieta

Līga, 29

Gribējās kaut ko vienkāršu.. bet tai pat laikā skaistu.. un romantisku.

Laura, 27

Svētku vietā biju bijusi iepriekš, un tā ir vienkārši burvīga, ar fantastisku kolektīvu. Turklāt pie mūsu viesu skaita, nav pārāk daudz vietu Latvijā, kur iespējams svinēt un izgulēt nakti vienviet. Un pats svarīgākais - šai vietai ir maģiska atmosfēra un noskaņojums.... Galdu klājēju ieteica mums Smuku muiža (Ivetiņa) - vietējo pavārīti Intu, un viņa tiešām bija lieliska - viesi nespēja pārstāt slavēt zivtiņu, vistu un ribiņas.. Ļoti atsaucīga, meistarīga un talantīga.

Elīna, 27

Svinību vietu izvēlējāmies, lai nav tālu no Rīgas, lai ir skaistas un ērtas telpas, sakopta apkārtne. Ēdinātājus izvēlējāmies no ieteikumiem un no piedāvātās ēdienkartes.

Inese, 32

Vieta ļoti iepatikās, smukā vietā, ir dīķis blakus, mežā iekšā, nevienam netraucējām, ļoti saprotoši saimnieki. Galdu klājējs no saimnieces puses.

Inese, 24

Galdu klājēji - cena, svinību vietai bija jābūt plašai teritorijai ar vismaz pirti, guļbūvei ieteicami.

Vera, 25

Cena, attālums no Rīgas, svinību vietas plašums.

Maija, 24

Svinību vietu izvelējāmies pec atrašanās vietas un pēc vizuālā stāvokļa.

Iina, 26

Svinību vietu īstenībā atradām draugos.lv.....iemīlējāmies no pirmā acumirkļa - tas bija mūsu sapnis, bet tā kā plānojām mazas kāzas, centāmies uz visu ieekonomēt. Bet tad visu optimāli saplānojot budžetā, sapratām, ka no dažām opcijām varam atteikties, lai paņemtu viesu namu un piepildītu mūsu sapni! Ēdinātājus ieteica te precos.lv viena no līgaviņām (kafejnīca Ilze Ogrē!!!). Un tas bija super!

Linda, 25

Svinību vietu izvēlējāmies labāko no tā, kas bija palicis pāri, lai ir vieta visiem viesiem gan dejošanai, gan gulēšanai. Vēlējāmies, lai galdu klāj arī pašā viesu namā, lai nav jādomā par galda klājējiem. Ne mirkli nenožēlojam.

Līga, 31

Viesu namu izvēlējāmies braukājot un skatoties, kas iekrita sirdī - to ņēmām. Svarīgs priekšnosacījums - lai ietilptu visi paredzētie viesi un būtu, kur visiem gulēt, padejot. Galdu klājēji - paziņas.

Anda, 24

Meklējām lētākos variantus.

Dace, 24

Svinību vietu vēlējāmies ne-parastu viesu namu, bet dzirnavu vai muižu stilā. Savukārt, ēdinātājus un galda klājējus ieteica viesu nama saimniece.

Alise, 28

Svinību vietai kritēriji: mūra ēka, tīrība, gultu kvalitate, iespeja viesus izguldīt katru atsevišķi, apkārtne, pirts, ūdens tuvums, tālu no šosejas, iespēja dancot. Galdu klājēja kriteriji: daudz negaļas ēdienu, bez majonēzes, liela salātu daduzveidība.

Ieva, 21

Aizbraucām, ieraudzījām, iemīlējām + lieliskās atsauksmes internetā.

Madi, 24

Izvēlējos pēc iekštelpām, jo gribēju gaišu un skaistu viesu namu, kā arī, lai istabiņas būtu katram pārim atsevišķi ar labierīcībām. Un klāt atsevišķu māju gulēšanai vecākiem un bērniem. Lielu lomu nospēlēja arī atsaucīgie saimnieki, ļoti super cilvēki, var ieteikt, visu, kas bija uzticēts izdarīja perfekti!

Alīna, 25

Tuvu dzimtajām mājām, skaista vieta. Restorānam labas rekomendācijas.

Daina, 26

Tuvu Rīgai, Stiklota zāle. Galdus klāja pats viesu nams, skaists ēdienu dekorējums.

Tatjana, 26

Šajā viesu namā pirms 4 gadiem savas kāzas svinēja mūsu tuvi draugi un tā sanāca, ka brīdī, kad sākām meklēt savējo visi pārējie viesu nami bija jau aizņemti un paņēmām šo:)

Līva, 24

To mums ieteica mani vecāki, kas divus gadus iepriekš tur bija bijuši uz kāzām :D.

Guna, 23

Tēta darba vieta.

Dace, 21

Viesu namu jau bijām noskatījuši pirms vēl pašām kāzām, meklējām tādu kas tuvu Rīgai, ar baseinu un pirti! Ņēmām viesu nama galda klājējus.

Kristīne, 27

Skatījāmies, lai būtu tuvu Rīgai, lai nav dārgāk par 100 Ls un lai būtu klusa, omulīga vietiņa. Galdu klājēja blakus dzīvoja un par viņu bija labas atsauksmes, arī pārāk dārgi ēdināšana neizmaksāja.

Dace, 24

Svinību vietai bija jābūt ainaviskā vietā ar skaistu telpu. Galda klājēji bija jau zināmi no draugu atsauksmēm.

Laura, 27

Svinību vietu izvēlējmies pēc šādiem kritērijiem: Cena, atrašanās vieta, apkārtne, vizuālais izskats. Galda klājējus: cena, pieredze, piedāvāta ēdienkarte, attieksme.

Elīna, 23

Pēc vietu skaita viesu namā, apkārtnes skaistuma un cenas. Viesu nams piedāvāja savu galdu klājēju, kas mums pilnībā apmierināja.

Jūlija, 26

Tur uz vietas arī bija ēdināšanas pakalpojumi, ēdieni bija ļoti garšīgi, un viesi bija ļoti apmierināti...

Laura, 23

Vieta tika izvēlēta pēc tā, kas būtu tuvāk gan Rīgai gan otrai ciemiņu pusei, lai nav jāmēro pārāk tāls ceļš mājup.

Jolanta, 21

Apskatot viesu namus, skatījāmies, lai obligāti visiem pietiek guļvietu un lai arī nav tā, ka noīrē milzīgu namu uz mazu viesu skaitu. Skatījāmies, lai ir viss tieši, lai visiem pietiek gan sēdvietu, gan guļvietu, kā arī lai nav tālu no Rīgas.

Nela, 24

Gribējām ko lētāku, bet lai būtu smuki un mājīgi. Mājaslapā bija 250 Ls, uz to arī uzķērāmies. Laikam visur tās cenas ir apmēram vienādas, ap 1000 Ls uz bariņu.