FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Alisa, 21

Pēc viesu skaita un atrašanās vietas, un tas, ko uzskatījām par skaistāko, izrādījās arī lētākais. Un skatījāmies, lai ir arī baseins un sauna viesu namā, lai vakara gaitā nenotiek tikai ēšana. Galda klājēji bija jau viesu namā.

Jeļena, 23

1. Lai būtu diezgan plaša, skaista banketu zāle. 2. Laba virtuve (pēc atsauksmēm) 3. Ļoti profesionāla restorāna vadītāja - Irina,viņas ieteikumi ļoti palīdzēja mums.

Ligita, 27

Viesu namu meklējām tuvākajā apkārtnē un tas vizuāli visvairāk iepatikās, galda klājēji bija tā paša viesu nama saimnieces

Marta, 28

Pēc vietas un vides. Negribējām guļbaļķus.

Monta, 21

Lai ir skaisti, komfortabli, ērti.

Sankiks, 20

Pēc ēkas dizaina un apkārtnes, ļoti svarīgi bija lai ēka būtu jauna un plaša. Galda klājējus piedāvāja viesu nams.

Rita, 28

Svinību vietu izvēlējāmies pēc principa, lai būtu apm.60km rādiusā ap Jelgavu, un lai lielākajai daļai viesu sanāktu normāla gulēšana istabiņās. Galda klājējus (Arnita Runce no Tukuma) ieteica draudzene. Es varu viņu ieteikt tālāk. :-)

Iveta, 27

Gribējām pie ūdeņiem. Kā aizbraucām, tā iemīlējāmies Bebru Namā. Patika arī tas, ka viesu namu nevajadzēja dekorēt un domāt par krēslu pārvalkiem, vāzēm u.c sīkumiem. Viss tika izdarīts mūsu vietā un iekļāvās viesu nama cenā. Fantastiska vieta un superīga attieksme. Ēdinātājus izvēlējāmies pēc Precos.lv atsauksmēm no citām līgaviņām. Ēdinātājus piedāvā viesu nams.

Elīna, 26

Iepriekš bijām pasūtījuši uzkodas no Kalna Kroga Ķekavā, tāpēc izvēlējāmies viņus.

Helēna, 24

Svarīgi bija, lai viesu namā var nākt citi galdu klājēji. Galdus klāja restorāns, kurā vīrs strādā.

Lita, 24

Svinību vietu vēlējāmies tuvāk dzīvesvietai un par saprātīgām cenām. Galda klājējus izvēlējāmies SD Draugs, jo bija dzirdētas labas atsauksmes, ēdnīcā ļoti garšīgi tiek gatavots, kā arī bija ļoti viegla komunikācija. Visu bija iespējams sarunāt un pārrunāt.

Dace, 23

Svinību vietai bija jābūt gaumīgai un jaukai, ar nepieciešamajām gultasvietām. Negribējām pārāk lielu, jo viesu skaits bija neliels. Svarīga bija arī naudas summa, jo nebijām gatavi par viesu māju atdod piem.400Ls. Galda klājējus izvēlējāmies pēc viesu nama saimnieces ieteikuma un nenožēlojam - ļoti garšīgi!

Jolanta, 26

Lai būtu liela un skaista teritorija ap to un nebūtu pārāk tālu no Rīgas. Ā, un protams, lai būtu liela zāle dejošanai.

Agne, 28

Gungas bija pirmā vieta uz kurieni aizbraucām, un mums tur ļoti iepatikās. Pārējās vietas salīdzinājām ar Gungām, un nekas vairs nepatika, sapratām, ka tā ir mūsu. Skaista apkārtne, brīnišķīgas mājiņas, kur palikt viesiem, nav tālu no Rīgas, pietiekoši plaša vieta dejām, atsaucīga vadītāja.

Simona, 24

Sākumā ideja bija vienkārši pēc ceremonijas pasēdēt ar tuvākajiem, bet tad nejauši atradām Baltpark viesnīcas terasi un tā vieta likās vienkārši ideāla kāzām uz 1 dienu!

Linda, 22

Meklējām Orges rajonā, lai ietilptu 100 viesi un lai būtu ar gultas vietām. Lai būtu plaša, gaiša, lai nebūtu guļbūve (guļbūvēs parasti tumšas telpas). Debesu Bļoda jau piedāvā savus galda klājējus.

Baiba, 24

Svinību vietas izvēles galvenie kritēriji - attālums no Rīgas un Ogres (Ogrē laulājāmies), cena, izguldīšanas iespējas un ērtība. Nešaubīgi izvēlējāmies šo vietu arī tādēļ, ka tur viss ir ļoti svaigs vēl (smaržo pēc koka), kā arī ēdināšanu nodrošināja labi zināms un gards ēdinātājs.

Ilze, 25

Vēlējāmies, lai ir augsts serviss, skaisti un kvalitatīvi ēdieni, skaista vide. Light House atrodas pašā jūras krastā terase ir ar fantastisku skatu. Kopumā par šo vietu varu teikt tikai pašu labāko, viss bija 100% perfekti!

Una, 28

Svinību vietā vajadzēja būt iespējai vismaz daļai viesu palikt pa nakti un, protams, cena!

Artūrs, 27

Svinības vietu izvēlējamies pēc sekojošiem kritērijiem: 1. Mājiņa dabā ar iespēju palikt pa nakti visiem viesiem. 2. Mājiņa tuvu ar ūdens (upe, ezers, dīķis,...) 3. Ne tālāk par 50 km no Rīgas 4. Iespēja sapušķot vietu pēc savas gribas. Ar noformēšanu un galdu klāšanu bija aizņemti radi un vecāki!

Katrīna, 24

Visu darījām paši, nebija galdu klājēja!

Sigita, 27

Viesu namu meklējām lielu, lai var izguldīt ap 70 cilvēku - Latgalē. Izvēlētajā viesu namā viņi paši nodrošina ēdināšanu.

Oļesja, 24

Galvenokārt vadījāmies pēc viesu skaita (lai visus var izguldīt).

Tatjana, 24

pēc zāles lieluma un noformējuma, un atsauksmēm par virtuvi.

Agnese, 21

Svinību zāles lielums, guļvietu skaits, apkārtne.

Marita, 36

lai ērta vieta vairumam viesu, galda klājējus ieteica viesu namā

Līga, 24

Lai tuvāk vecāku mājām un būtu ērta piekļuve, prom no citiem

Olga, 27

Vietu meklējām tuvāk Rīgai. Viesu namu izvēle bija viegla. Meklējām kaut ko skaistu, lielu un ar istabām nakšņosanai, lai pietiktu 60 viesiem un visi negulētu vienā telpā.

Arta, 27

1.noteicošais bija tas, lai visus viesus var izguldīt. 2. attālums no rīgas, gribējām apm. 50km radiusā.

Inese, 24

Vedējmāte meklēja,galvenokārt, pluss "Kalniņiem" ir tāds, ka tur ir brīnišķīgi saimnieki, viņi arī atrada mums cilvēkus, kuri servētu galdu 4 cilvēkiem, jo viesu namā mēs bijām tādā sastāvā - 4 cilvēki.

Ilze, 27

Viesu nams piedāvāja + mums jau iepriekš bija pieredze ar ēdinātāju + (šis ļoti svarīgi) Piedāvāja degustāciju par velti. Svarīgi visu pagaršot! Svarīgi, lai var rediģēt ēdienkarti pēc saviem ieskatiem (mēs piemēram izņēmām uzkodas, kas pašiem likās neatbilstošas. Un nekas nepalika tā, ka uz šķīvja viss noēsts, bet viens konkrēts uzkodas veids nomētājas)

Kika, 24

Lielākoties pēc komentāriem internetā, jo paši bijām ārzemēs.

Jolanta, 29

Plašas un skaistas telpas, kvalitāte, pieejama cena.

Zane, 22

Restorānā "Laivu Centrs" jau pirms tam vienās kāzās bijām bijuši ciemos, tā kā savai dienai nebija divu domu, ko izvēlēties :))

Sintija, 22

Viesu namam bija jābūt ne ļoti tālu no Jūrmalas, vēlams uz Kurzemes pusi. Plašas telpas, gultas vietas istabiņās un galvenais kritērijs cena.

Baiba, 26

Plašums, zināma vieta, netālu no dzīvesvietas un pazīstama galdu klājēja.

Agnese, 30

Lai sanāk pa vidu starp līgavaiņa un līgavas vecāku mājām - lai visiem radiem vienādi tālu jābrauc!

Omārs, 28

Meklējām Rīgā, jo vēlējāmies vienas dienas kāzas. Tad vajadzēja diezgan pamatīgu zāli, jo sākumā plānojās ap 70 viesiem. 22 ls nešķita dārgi, jo svinējām centrā.

Lana, 31

Skaista vieta, labi gatavo. Cena atbilst kvalitātei.

Dita, 25

Restorānu zinājām jau sen, ļoti patika interjers, gaisotne, stils, protams, virtuve. Bijām pārliecināti, ka vēlamies, lai svinības būtu elegantas, ieturētas, tāpēc izvēlējāmies restorānu nevis, piemēram, viesu namu.