FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Marija, 30

Pēc atrašanās vietas un interjera.

Baiba, 34

Vietu izvēlējāmies, lai būtu maksimāli tuvu Lielvārdei, un lai varētu visi viesi palikt pa nakti. Viesu nams pats klāj galdus. Pozitīvi, ka neprasīja korķa naudu, kā arī atļāva savas lietas nest galdam (mēs atsevišķi pirkām alkoholu, gāzētos dzērienus, sīrupu sulai, augļus, dārzeņus). Ļoti atsaucīga viesu nama vadītāja! Tas viss superīgi! Taču bija šādas tādas nianses (vārīta mēle sagriezta gareniski, cik vien gari mēli var sagriezt, nenogriežot nost ne mēles sakni, ne spuraino mēles galu, ko parasti nepasniedz uz galda (vizuāli pretīgi), mazsālītie gurķīši ar centimetru gariem kātiem!!! Bet kopumā viss bija ĻOTI GARŠĪGI.

Linda, 27

pēc atsauksmēm, attāluma no Rīgas, vai pietiekami vietas gulēšanai.

Jana, 25

lai nav tālu no rīgas, lai ir omulīgi un lai ir atsaucigi saimnieki

Līva, 26

Skrundas muiža ir salīdzinoši jauna vieta, ļoti skaista, atbilstoša mūsu gaumei, kā arī mūsu viesu skaitam. Pie tam muiža pati nodrošina ēdināšanu un visu, kas ar to saistīts, līdz ar to arī man pašai mazāk uztraukumu. Dārgāk, protams, nekā vairums viesu namu, taču biju nolēmusi, ka kāzu kleita piestāv muižai, nevis guļbūvei.

Anete, 31

Biju apmeklējusi draudzenes kāzas šai pašā vietā; patika, ka ir atsevišķas zāles ēšanai un dejošanai, kā arī terase ārā. Ēdināšanu piedāvāja viesu namā, pasūtījām bez nogaršošanas, bet pārliecināja vadītājas profesionālā attieksme un komunikācija. Ēdiens tiešām bija garšīgs un daudzveidīgs, apkalpošana raita un visu nakti, kamēr vien viesi ballējās.

Veronika, 24

Pēc cenas/atrašanās vietas. Galda klājējus izvēlējāmies viesu namā "Svelmes" .

Svetlana, 24

Svinību vietu ieteica vakara vadītājs.

Natalja, 33

Izvēlējāmies, jo blakus Ziemeļu rajona dzimtsarakstu nodaļai, kā arī cena.

Līga, 30

Tuvāk jaunās sievas vecāku mājām.

Egija, 26

Bija visizdevīgākā visiem pēc atrašanās vietas, un tā ir mana dzimtā puse. Galdus klāja pilī atrodošais ēdināšanas uzņēmums. Viss bija pa rokai.

Alise, 23

Skatījāmies, lai ir pa ceļam, cena.

Inga, 28

viesu namu: 1) pēc tā izskata un noformējuma, svarīgs noteicējs bija, lai zāles vidū nav stabs; 2) pēc vietas un piekļuves iespējām pie tā; ēdinatajus - pēc atsauksmēm

Zane, 32

Vieta ļoti jauka un pazīstami viesu mājas saimnieki

Ilze, 37

Cenas.

Gunita, 33

Tuvāk Kuldīgai. Galda klājēju pēc ieteikumiem.

Zaiga, 28

Svinību vietu izvēlējamies - lai ir mājīgi! :) Ēdināšanu piedāvāja viesu nams, tāpēc galdu klājējus nemeklējām :)

Inna, 25

Svinību vietā mēs iemīlējāmies, kad turp atbraucām, galda klājējus viņi paši piedāvāja.

Renāte, 26

Viesu nams - izvēlējāmies, jo bija meža vidū, pie upītes.. līdz ar to super skaista daba un miers apkārt :) Galdu klājēju ieteica viesu nams, bet bija šādas tādas lietas, kas nepatika, jo bija solīts mazliet vairāk.

Laura, 35

Jo patika viesu nams. Galda klājējs - ar labām atsauksmēm, tuvu viesu namam.

Dace, 33

Viesu māja attiecīgajā reģionā bija vienīgā, kas vēl augustā bija pieejama. Piedevām, kā izrādījās, viena no lētākajām un nebūt ne sliktākajām. Galdu klājējus ieteica viesu mājas saimniece. Tā ka viss ir tikai un vienīgi laimīga sagadīšanās.

Sanita, 26

Pēc tā, kura no iestādēm garšīgi gatavo. Tad pārrunas par izmaksām. Un tad no sastādītajām ēdienkartēm un tāmēm izvēlējāmies vienu.

Sintija, 25

Sviņību vieta- lai nebutu tālu no Rīgas, jo garais ceļš no Rīgas baznīcas nogurdinātu. Lai būtu pie ūdens. Viesu nams ir fantastisks! Iesaku!!! Galdus izvēlējāmies klāt no pašiem saimniekiem Līcīšos, lai nebūtu liekas galvassāpes par papildus pakalpojumu. Tā viss bija vienkopus.

Jeļena, 24

Uz vietas gatavo, ir arī oficiantes + varēja pasūtīt brokastis

Liene, 23

Mājās - lēti - savējie!

Antra, 25

Svinību vietu viennozīmīgi izvēlējāmies pamatojoties uz to, kur nākamajā dienā dosimies. Apsvērām visus iespējamos variantus, un Vecpiebalga likās tas pats labākais.

Rita, 23

Svarīgi bija atrast vietu, kas ir nedaudz nost no visas pasaules, un kur vienā telpā var notikt gan ēdināšana, gan dancošana

NATĀLIJA, 36

Gribējām tai pilsētā, jo tai ir īpašs stāsts mūsu kopdzīvē. Galda klājējas/ pavāres bija vietējās un pazīstamas.

Anda, 25

Mums bija svarīgi visus izguldīt un lai ir tuvu Rīgai.

agate, 30

Pēc skaistā viesu nama un apkārtnes. Jau pāris gadus iepriekš zināju, ka kāzas gribēšu šajā vietā.

Kristīne, 26

Pazinām labi vietu, tur jau grāk tika rīkotas kāzas. Zinājām, ka garšīgi gatavo !

Sintija, 33

Svinību vietu meklējām, pirmkārt, jau lai pašiem ļoti patiktu, meklējām tādu vietu, kur viesus var izguldīt atsevišķos numuriņos nevis viena lielā telpā, otrkārt, Nītaures dzirnavās ļoti skaista apkartne+ āra terase, var braukt ar laivām, ūdens velosipēdu!

Signe, 25

Galdus mums klāja "Kapteiņu osta" restorāns, esam baudījuši viņu gatavotos ēdienus jau iepriekš un tāpēc zinājām, ka viss būs gardi. Konkrētā svinību vieta tika izvēlēta tāpēc, ka vīrs pats ir salacgrīvietis un, turklāt, Salacgrīvā ir tik skaisti saulrieti.

Kristīne, 29

Svinību vieta - tāpēc ka pa brīvu. Galda klājēji - paši, jo bez maksas :D

Kristīne, 26

Par cik izvēle krita uz to, ka kāzas svinēsim manu lauku māju apvidū, tad ar to arī sākām, un vienkārši pēc bildēm un atsauksmēm internetā meklējām feinas vietas, kas atrodās Siguldas tuvumā, tāpēc baznīca bija pie Līgatnes, bet viesu nams pie Cēsīm. Aktivitātes starp baznīcu un viesu namu bija Cēsīs - lielajā parkā un pilsdrupās, lai viesiem nabūtu jāraukā gari un nogurdinoši ceļa gabali!

Kristīne, 27

Vietu izvēlējāmies pēc atsauksmēm un pēc tā, lai visiem būtu pietiekami daudz vietas. Svarīgi bija arī tas, lai varētu nakšņot tajā pašā vietā. Galda klājēju ieteica radinieki.

Madara, 29

Izvēloties svinību vietu, mums bija savarīgs attālums no Rīgas ("Oāze"ir ļoti tuvu!!!) - lai kāzu dienā viesiem papildus nav lieli attālumi jābraukā un nezaudējam daudz burvīgā laika pārbraucienos. Vizuāli - nevēlējāmies guļbūvi, bet lai būtu pirts un ūdens izpriecas. Kā plusiņš vērtējās - paša viesu nama iespēja nodrošināt galdu klāšanu. Protams - kāda komunikācija ar saimnieci (Oāzē saimniecīte ir vienkārši lieliska!!!)

Rita, 27

Lai mums ātri un ērti pieejams viesu nams, labiekārtots, galda klājējus pēc atsauksmēm, galvenais, lai svaigi un garšīgi

Agne, 22

Svarīgi bija, lai ir liela zāle un var izguldīt visus viesus!

Laila, 26

Viesu namam bija jābūt koptam, kur var izguldīt vismaz 4/5 viesu. Saimniekiem bija jābūt atsaucīgiem. Svarīga bija arī cena. Arī ēdinātājos vērtējām atsaucību, cenu, ēdiena dažadību. Papildus izvērtējām galdu klājumu portfolio. Meklējām kvalitātes un cenas kopsakarību.