FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Inese, 27

Labs, gaumīgs restorāns, patīkama atmosfēra, labas atsauksmes par pavāru-tas arī bija noteicošais, kāpēc izvēlējāmies svinēt konkrētajā restorānā. Pirms ēdienkartes sastādīšanas, pavārs deva testēt ēdienus, lai saprastu, kas un kā garšo vislabāk.

Dagnija, 32

Paziņas ieteica, bija labas atsauksmes.

Agnese, 24

Mēs gribējām greznā vietā, Gutenbergs tam atbilst. + UK viesiem bija arī viesnīca blakus

Monta, 25

Telpas lielums, mājīgums, gultasvietas, pirtina un kubla! Galda klāšana - edienu bija daudz un dažādi! Personu kas visu pasniedz un novāc lai nav pasiem jaskrien uz virtuvi un japilda tukšās karafes un blodas, kā arī kad no rita piecelamies viss bija ļoti jauki sakopts un tirs!

Ieva, 29

Svinību vietu - lai ir samērā tuvu ceremonijas vietai un jaunā vīra vecāku mājām, kur otrā diena turpinājās pēc brokastīm viesu namā, arī cena nav mazsvarīga. Galda klājējus - pēc atsauksmēm (ieteica draugs un bijām paši pagaršojuši) un lai viņiem ar nav jāpārbrauc pāri visai Latvijai.

Līga, 23

Tuvāko, skaistāko vietu meklējām, kuru nebūtu problēmu piebraukt izpētīt, izrotāt. Galdu klājējus izvēlējāmies Gaļas nams Jēkabpilī, atsauksmes par laipno apkalpošanu un sadarbību uzrunāja.

Brown Eyes, 26

Svinību vietas atlasi sākām ar cenu apzināšanu (pēc šī posma atkrita ļoti daudzas vietas, kuras savus izcenojumus sasniedza pat virs 1000 EUR tikai par banketu zāli + atsevišķa samaksa par guļvietām). Tāpat svarīgi bija, lai viesu namā varētu ne tikai uzņemt 65 cilvēkus, bet arī izguldīt. Kad bijām atlasījuši 4 viesu namus, kas atbilda mūsu prasībām, tad apbraukājām šos viesu namus un mums ļoti iepatikās tieši Iecupes.

Laura, 24

Svinība vietai mums bija svarīgi, lai būtu , kur dejot. Un ēdinātājus mums ieteica viesu nama saimniece. Esam pateicīgi par to.

Madara, 27

Svinību vietu izvēlējāmies pēc atrašanās vietas/ guļvietu skaita/ pirts un citiem kritērijiem. Bija nepieciešams, lai arī apkārtne būtu skaista un plaša. Galdu klāšanu nodrošināja viesu nams. Sākumā biju noraizējusies par to kādi būs ēdieni, bet raizes bija veltas - viss garšoja lieliski :) Ļoti liela dažādība, dažas lietas nesanāca nogaršot, bet izskats bija labs. Arī no viesu puses nevienu sliktu atsauksmi neesmu dzirdējusi.

Jūlija, 25

Savā dzimtajā pusē, laukos. Zinājām, ka būs lētāk nekā Pierīgā. Galda klājēji bija pārbaudīti.

Anna, 30

prom no Rīgas, baznīcas tuvumā, skaistu, kvalitatīvu, ļoti skaistā vietā galdu klājējus ņemām no viesu mājas, ar apkalpošanu kopā

Elīna, 29

Lai būtu, kur ērti izguldīt viesus (istabiņās, nevis visus vienā telpā un plus kaut kādiem matračiem). Kā arī vēlējāmies pasēdēt ārā, tādēļ meklēju viesu namu ar pasēdēšanas vietu ārā zem nojumes.

Ilze, 28

Viesu nams man ļoti patika tieši ar to, ka bija iespēja visiem viesiem sagādāt civilizētas istabiņas, t.i. ar īstām gultām, nevis matračiem uz grīdas, ar labu dušu un wc gandrīz katrā istabiņā. Mājīgi. Gribēju, lai tusētaji draugi netraucē vecākos radus, un lai visiem ir ērti. Turklāt skaista apkārtne ar plašu skatu uz Daugavu. Tiešām rekomendēju, bet tikai tad, ja kāzās nav vairak par 30 viesiem. Viesu nams sadarbojas ar konkrētu pavāri, paļāvāmies uz viesu nama ieteikumu.

Solvita, 28

Par cik mums bija salīdzinoši maz viesu, meklējām mazākas telpas, kurām būtu jābūt arī lētākām. Galdu klājējus noteica viesu māja (viņiem tur savs kopīgs bizness), bet ne mirkli nenožēloju! :)

Vivy, 29

Vēlējāmies jauku un salīdzinoši plašu kāzu vietu ar iespēju izguldināt viesus gultās un ar iespēju nakšņot dažas naktis pirms un arī pēc kāzām. Protams, svarīgi, lai iekļautos budžetā. Šo vietu ieteica mans draugs (un vedējs kāzās), turklāt atceros, ka reiz biju skatījusies Smuku Muižas foto un nodomājusi, cik jauka vieta kāzām, taču pārlieku dārga. Taču kopumā apskatot citas iespējas, man nešķiet, ka Smuku Muiža ir īpaši dārgāka. Taču kādi plašumi, burvīga apkārtne, brīnišķīgas telpas, ļoti garšīgs ēdiens, bagātīgi klāti galdi. Un, ja arī sākumā šķita, ka sadarbošanās ar Smuku muižu ir mazliet kā pa celmiem, jāsaka, ka ar pacietību un kārtīgu komunicēšanu kāzu dienā tas viss šķita noteikti tā vērts, jo viss bija noorganizēts ļoti profesionāli. Turklāt ar lieliskiem ieteikumiem, ļoti daudz mazām niansēm, kas mūsu dienu noteikti uzlaboja. Tiešām lielisks darbs no Smuku Muižas darbinieku puses!!!

Karīna, 28

Meklējām internetā līdz atradām piemērotāko, ļoti svarīgi bija, lai skaista daba apkārt un iziet pastaigāties var. Galdu klājēji pārbaudīti simtiem reižu.

Elīna, 26

Mēs vēlējāmies svinēt kāzas šķūnī vai līdzīgās telpās, nozīmīgs bija gaumīgs interjers arī viesu istabiņās un sakopta teritorija. Kā arī-laba komunikācija ar saimniekiem, jo daudz ko kārtojām caur e-pastu. Galdus klāja viesu nams, jo viņu piedāvājums atbilda visām mūsu vēlmēm-minimāli maz ierasto rosolu un kotlešu, maksimāli daudz augļu un dažādu uzkodu, laba silto ēdienu izvēle. Svarīgi bija arī galdauti un trauki.

Zane, 29

Svinību vietu bijām noskatījuši jau pirms kāda laika, jo zinājām, ka muiža nesen ir ļoti skaisti atjaunota. Galda klājēji bija turpat muižas restorāns, kas sagatavoja ēdienkartes variantus un mēs izvēlējāmies gala variantu ar 2 uzkodām, 3 otrajiem un saldo ēdienu. Neoficiālās daļas galdus (aukstās uzkodas) klāja banketu firma no Rīgas un mēs paši sagatavojām dažādus salātus jau dienu pirms kāzām.

Liene, 26

Svinību vieta izvēlēta pēc cenas, vietu skaita un viesu izguldīšanas iespējām. Tāpat tika braukts "izlūkos", lai novērtētu vai vieta tīkama. Galda klājējs nāca no viesu nama piedāvājuma. Būtībā bija svarīgs ērtums, lai gatavošanās nebūtu nervoza, bet pēc iespējas vienkāršota. Viesu mājas saimniece arī pati izrotāja telpas, kas izslēdza vēl arī šīs rūpes (iepriekšējā vakarā tur arī notika kāzu svinības un piekļūšana telpām nebūtu iespējama).

Anda, 27

Bija nepiecieshama pietiekoshi liela viesu maaja, kas nodroshinaatu visus viesus ar savaam gultaam un atseviskjiem numurinjiem visiem paariem un gjimeneem. Peec tam skatiijaamies atsauksmes internetaa. Nitaures dzirnavas atbilda visiem muusu kriteerijiem un paruupeejaas arii par galda klaashanu. Esam ljoti apmierinaati!

Liene, 27

Galvenais kritērijs bija nepieciešamā ietilpība, attālums no dzimtsarasktu nodaļas un guļvietas visiem viesiem. Gribējās kaut ko, kas nav tradicionāla guļbaļķu ēka. Protams, lielā mērā izvēli ierobežoja arī finanses. Galda klāšanu uzticējām viesu namam - ērtībai. Kā arī paļāvāmies uz atsuaksmēm internetā.

Evita, 28

Pēc novietojuma, mūsu viesu nams bija pie pašas jūras, tas arī bija iemesls kāpēc to izvēlējāmies. Galdu klājējus piedāvāja viesu nams, lasījām atsauksmes, labas, paņēmām, esam ļoti apmierināti.

Monta, 25

Bebru namu izvēlējamies izskata pēc un dotā iespēja izgūldīt visus vies. Ēdinātājus (Stendals), izvēlējamies no negribējam vienkaršu edienu, bet tai pašā laikā negibējam ka ēdiens aptrūkstas :)

Anda, 24

Svinību vieta atradās tuvu ceremonijas vietai + bijām bijuši draugu kāzās šajā viesu namā un radās tas labākais iespaids.

Lāsma, 25

Lai būtu vieta 80 viesiem, arī kur izguldināt un lai nākamajā dienā būtu ko darīt (sporta laukumi, ūdens u.c.)

Sintija, 22

Ēdināšanas kompāniju ieteica viesu nama īpašnieks.

Ieva, 20

Nekādi baigie kritēriji nebija, galvenais, lai ir pietiekami liela telpa un laba cena. Galda klājējus ņēmām pēc ieteikumiem.

Aiga, 21

Bija svarīgi, lai vietai būtu savs stāsts, tā būtu pie dabas, skaista un pazīstama. Galda klājēji-lai būtu profesionāli, gardi ēdieni un salīdzinoši lēti

Katrina, 25

Pēc atrašanās vietas un cenas. Mums nevajadzēja super fancy viesu namu, jo tādas lietas mums nav svarīgas. Galvenais bija liela zāle un citas telpas, kur uz matračiem var izguldīt viesus.

Marina, 30

Viesu nams ir ļoti skaitā vietā pie Sepenes ezera. Ļoti skaista svinību zāle, otrajā dienā pārcēlāmies uz citu teritorijā atrodamo māju "Brīvdienu māja" pirts, ezers, laiva, baļļa .

Alise, 24

1. Pēc vizuālā; 2. Pēc cenas; 3) Gribējām Vidzemē. Apskatījām vairākus, bet šis bija tiešām visskaistākais. Galdu klājēji bija viņiem uz vietas, citus nemaz nevarēja izvēlēties.

Līva, 25

Svinību vietu izvēlējāmies pēc ta, ka Jaunmoku pilī ērti varēja uzņemt un izguldīt numuriņos pa 2 personām visus viesus.

Maija, 30

Svinību vieta mums ļoti patika vizuāli, tāpat bija gana laba atrašanās vieta un jauka saimnieku attieksme. Ēdinātājus izvēlējāmies pēc viesu nama saimnieku rekomendācijas, jo viņi klājot praktiski visus kāzu galdus apkārtnē. Es sākumā izskatīju arī citus variantus, tomēr palikām pie šī kā ērtākā.

Lote, 31

Svinību vietu izvēlējāmies, jo patika cenas/kvalitātes piedāvājums. Ļoti skaista vieta. Viesu namam ir saimnieces ar kurām tas sadarbojas vai var ņemt savas. Mēs izvēlējāmies vienu no piedāvātajām - pēc atsauksmēm un viņas piedāvājuma - ļoti labs cenas/kvalitātes attiecībā atkal.

Līgava, 32

Ēdinātāju pakalpojumi bija jau iepriekš izmantoti. Svinību vieta tika izvēlēta, jo par to nebija jāmaksā.

Jeļena, 26

Galvenais kritērijs bija tas, lai viesi paši var izvēlēties ēdamo un dzeramo. Negribēju ne štovētus kāpostus, ne rosolu. Tie, kas pārzina minētās vietas ēdienkarti, nojauš, ko mēs vēlējāmies redzēt galdā. Iepriekš pasūtītas tika vien uzkodas un torte. Ļoti svarīgi bija arī tas, lai telpa būtu neliela un nebūtu pūlis apkārt. Patīk Rīgas panorāmas skats...

Inga, 29

Vīra māte ir izcils un augsti atzīts pavārs viņa arī organizēja ēst gatavošanu. Citus variantus pat neizskatījām.

Ilāna, 27

Tā kā kāzu ceremonija notika Cēsu pils dārzā, tad nolēmām,ka turpat kaut kur pie Cēsīm arī gribam svinēt kāzas.Kaut kur tālumā no pilsētas.. Bonusā viesu namam nāca tas,ka viņi paši klāj galdus.Ļoti skaisti un garšīgi. Apmēram Rīgas restorānu līmenī.(Kas arī ir diezgan svarīgi).

Zaiga, 25

Tādu īpašu kritēriju mums nebija - aizbraucām, iepatikās un nolēmām, ka pie tā arī paliksim, galdu klājēja sadarbojas ar viesu namu, atsauksmes no cilvēkiem bija labas, bija klājusi galdus arī paziņām un tie ļoti slavēja.

Zane, 28

Jaunā, "svaigā" interjera dēļ, laipnās un saprotošās attieksmes.