FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:06.08.2005

Bija svarīgi, lai viesu namā pieteiktu vietas visiem viesiem, lai visiem būtu gultasvietas. Bija svarīga arī apkārtne (lai būtu ūdens tuvumā, skaista, sakopta vieta, ar kokiem, puķēm). Galda klājējus ieteica viesu nama saimniece, jo viņi savstarpēji sadarbojas.

Kāzu datums:06.08.2005

Svinību vieta bija tuvu dzimtajām mājām. Svinību vietas īpašniece bija laba paziņa, līdz ar to, viss krietni lētāk. Galdu klājēji, pati ģimene. Paika bija iepriekš pasūtīta Globusā :)

Kāzu datums:26.07.2005

Svinību vietai mums bija svarīgi lai būtu skaista un sakopta apkārtne, lai un lai visus viesus varētu izguldīt telpās nevis teltīs. īpašas luksus prasības viesu izguldīšanai mums nebija. Galdu klājējus ieteica viesu nams, un mums svarīgākais bija, lai ēdieni būtu garšīgi, par ko paši iepriekš pārliecinājāmies vienkārši papusdienojot galda klājēju kafeinīcā.

Kāzu datums:10.07.2005

Svinību vietu izvēlējāmies tuvāk ceremonijas vietai. ceremonija Ogrē, svinīgais- Lielvārdē. Lielvārdē "Daugaviņu" izvēlējāmies arī tādēļ, ka vieta skaista- blakus Daugava, koki... Un protams, veiksme-bezmaksas!

Kāzu datums:09.07.2005

Tuvāk radu dzīvesvietām, lai visi var tikt. Klājēja bija vienīgā tajā vietā, nebija citas izvēles.

Kāzu datums:02.05.2005

Svinību vieta mūs apbūra!!! Pirms tam bijām redzējuši daudz viesu namus, bet šis bija pārāks par visiem!!! Ņemot vērā to, ka daudz svinību vietas bija aizņemtas mēs tā pat dabūjām labāko!!! Galdu klājēju ieteica Mālderu saimnieki.

Kāzu datums:13.10.2004

Lai būtu jauka vieta, pieejama nakšņošana.

Kāzu datums:29.07.2004

Saja viesnica mes iepazinamies.

Kāzu datums:23.07.2004

Svinību vietu pēc cenas, novietojuma, interjera, galda klājējus bijām noskatījuši jau divās citās kāzās, vienkārši lieliski. Mazs uzņēmums no Staiceles, apkalpo pārsvarā Vidzemē!

Kāzu datums:06.04.2004

Mums "Sveikuļus" ieteica mūsu draugi, kuri paši tur bija bijuši. Bet Ciemupes klubs- pazīstama baļļu vieta muzikantiem.

Kāzu datums:06.12.2003

Restorāns pieder labiem draugiem, kuri piedāvāja savu palīdzību.

Kāzu datums:27.09.2003

draugu ieteikumi

Kāzu datums:06.09.2003

Svinību vieta - vienkārši, tur ieejot, sajutām, ka jā, šī ir īstā. Un cena. Jebkurš viesu nams tajā laikā maksāja dārgāk nekā mūsu izvēlētā pils. Lai cik paradoksāli neizklausītos:) Galda klāšanu viņi piedāvāja paši, mūs tas apmierināja, tādēļ neko vairāk nemeklējām.

Kāzu datums:07.08.2003

Man bija svarīgi, lai svinības norisinās manā vecāku mājā. Vienkārši tāds uzskats. Un galdu klājējs - lēti un garšīgi!

Kāzu datums:03.05.2003

Galvenais nosacījums bija, lai tas būtu Rīgā. Galdu klājēja bija mammas draudzene. Viņai pieder vairākas kafejnīcas un tā ir viņas speciālitāte.

Kāzu datums:03.05.2003

Gan viesu nama īpašnieki, gan galdu klājēji bija paziņas, tāpēc uzreiz jau bija skaidrs kas un kā.

Kāzu datums:23.02.2003

Tur ir loti maajiigi un skaista apkaartne un un arii patiikama atmosfeera.

Kāzu datums:22.07.2001

Jauka kafejnīciņa, garšīgi ēdieni un ļooooti skaists galda noformējums.

Kāzu datums:08.04.2001

ērta satiksme, Pietiek viesiem Naktsmājas ēdinātājs

Kāzu datums:23.09.2000

Gribējām sākumā citā vietā, bet divas dienas pirms kāzām mums pateica, ka tomēr savus produktus viņi nevar ņemt, ka galda klāšana izmaksās Ls 9,00 personai, bez alkahola... Tad nu fiksi izdomājām izeju...

Kāzu datums:08.07.2000

Lai būtu kur izdejoties, pietiktu vietas visiem pie galda uin būtu arī dažas guļvietas, kā arī, lai bērni var iztrakoties laukā, kamēr vecāki ballējas. Galdu klāja savi cilvēki(pieteicās ģimenes draugi)

Kāzu datums:15.11.1997

Pazinas

Kāzu datums:07.06.1997

Caur paziņām