FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Anete, 26

Billē nevarēja citu pavāru izvēlēties, kā viņu pašu, tad nu tas tika izvēlēts. Nebijām vīlušies, Aivars no Salt and Pepper savu darbu veica godam. Ēdiena daudz un garšīgi. Labi padomi.

Ieva, 25

Svinību vietu izvēlējāmies pēc ietilpības, iespējas visiem nakšņot, attāluma no ceremonijas vietas un izmaksām. Galdus klāja pati svinību vieta.

Megija, 28

Skatījāmies viesu namus Cēsu apkārtnē un izvēli ietekmēja ietilpība un guļvietu nodrošināšana vairāk kā 60 viesiem. Galda klājēju piedāvāja pats viesu nams. Nenožēlojām.

Jekaterina, 23

Citas šāda veida svinību vietas Jēkabpils apkārtnē nebija, tāpēc izvēlējāmies šo vietu. Galdu klājējus izvēlējāmies, jo garšoja ēdiens, kas tiek pasniegts šajā kafejnīcā.

Laurensija, 35

Svinību vietu izvēlējāmies, jo 80% viesu bija netālu dzīvojošie un līdz ar to ekonomija uz izguldīšanu, pārējie tika izguldīti mūsu mājā un dzīvoklī. Galda klājēji pēc ieteikumiem un atsauksmēm, bet nepaveicās, kaut ir pāris sliktas atsauksmes, tās obligāti jāņem vērā.

Daira, 22

Galvenie kritēriji bija telpas izskats un lielums, izmaksas un atrašanās vieta.

Gunita , 32

Pēc izmaksām, pēc ēdiena kvalitātes un cenas.

Monta, 21

Caur ieteikumiem

Alise, 24

Svinību vietu vēlējāmies Rīgā, jo lielākā daļa viesu bija Rīdzinieki. Tā kā mums nebija 2 dienu kāzas, tad šis variants naudas, vietas un citu kritēriju izvēlē likās vislabākais.

Vita, 25

Mums vienkārši ļoti patika svinību vieta un tās skaistā apkārtne pie gleznainā Salas ezera. Galda klājējus mums ieteica viesu nama pārvaldniece.

Ieva, 29

Svinību vietu meklējām vairāk, kā trīs mēnešus, jo vēlējāmies, lai tā ir "mūsu sajūtu" vieta. Ne mirkli nevēlējāmies izjust konveijera sajūtu, jo jau sākotnēji zinājām, ka neprecamies "ķeksīša" vai apstākļu dēļ, citādi tas būtu izdarīts jau agrāk. Precējāmies tieši tagad, jo šis bija tas brīdis, kad patiesi un no sirds abi to vēlējāmies. Ēdināja mūs "Jēkaba sēta" no Kuldīgas, jo šajā vietā tiek gatavota gardākā maltīte - tāda, kas atbilst mūsu gaumei.

Ieva, 30

Tā kā radi pārsvarā dzīvo Rīgā vai Vidzemes pusē, vēlējāmies svinību vietu Rīgas apkārtnē. Bijām izvēlējušies datumu, tāpēc atlasījām tajā datumā pieejamos; atmetām viesu namus, kuros pastāvēja iespēja, ka uzturēsies vēl citi sveši viesi (vai arī tad jāīrē visa teritorija par milzu naudu), pārāk dārgus variantus. Mazajam viesu skaitam mūsu izvēlētais viesu nams bija pilnīgi pietiekams, patika arī, ka ir melnā pirts, ugunskura vieta, karstais kubls, viesu nams priežu mežā. Galdu klājēju izvēlējāmies viesu nama ieteikto, jo tad viesu nams piedāvāja savas apkalpotājas. Turklāt arī ēdiena cena bija zemāka nekā citiem ēdinātājiem. Ja gribas ko smalkāku vai pārbagātus galdus, tad gan šī nebūs piemērota.

Sandra, 25

Vienmēr esmu dzīvojusi jūras krastā, tādēļ arī svinību vietu vēlējāmies pie jūras. Izvēlētais viesu nams bija visizdevīgākais. Iepriekš bijām kāzās, kur bija šie galda klājēji, tādēļ zinājām, ka viss būs garšīgs, bez vilšanās.

Alīna, 25

Nebija daudz variantu 70+ viesu skaitam, jo liela zāle apvienojumā ar pietiekamu skaitu guļvietu nemaz daudziem nav. Kritēriji bija cena, vide, vieta, zāles lielums, guļvietu skaits un veidi (jo bija seniori un ģimenes ar zīdaiņiem, kam nepieciešamas atsevišķas telpas). Gala variants iepatikās ar skaisto vietu apvienojumā ar labo cenu. Un tas ka īstais datums bija brīvs. Galdu klājēju ieteica radiniece, kuras padomam uzticējos. Un nelika vilties it nemaz. Bija Ligita no firmas Nīke-E. Strādā augstskolas Turība kafejnīcā. Bet lai tas neliek domāt, ka ēdiens kā ēdnīcā, it nemaz. Tā pa pusei pa smalko, pa pusei pa lauku variantu un super garšīgi. Un galvenais - cena pilnīgi adekvāta, nekāda kosmosa. Bija arī degustācija, pēc kuras tikai pārliecinājāmies ka būs garšīgi. Arī atsauksmes no viesiem bija tikai labas.

Eva Elizabete, 25

Viesu nama izvēlē galvenie kritēriji bija atrašānās vieta (tuvu mājām), daudz viesu izguldīt iespējams, daudz aktivitāšu, principā nākamajā dienā bija tā, ka katrs darīja ko sirds kāro, vieni gulēja, vieni brauca ar laivu, citi spēlēja volejbolu, kāds atkal uzturējās chill telpā, tā kā vieta ar ļoti daudz dažādām iespējām, tāpēc sapratām, ka pareizi darām, ka nepaņēmām vakara vadītāju arī uz nākamo dienu.

Renāte, 29

Jau sākumā izvēlējāmies ballīti tādā mazliet viduslaiku vai tagad moderni rustic stilā. Tāpēc par ēdinātājiem bija skaidrs uzreiz. Z/s ķirši ir vienīgie Eiropā ar tādu ēdināšanu

Krista, 27

Bija svarīgi, lai nav pārāk lielas izmaksas un arī lai patiktu gan viesu nams, gan ēdināšanas klāsts.

Alise, 24

Vieta mūsuprāt visskaistākā pilsētā, bet arī tāpēc, ka pirms mums tur kāzas tika rīkotas tikai 2 reizes. Galda klājējus nevarējām izvēlēties, jo svinību vieta piederēja ēdināšanas uzņēmumam un citus galda klājējus izvēlēties nedrīkstēja.

Aleksandra, 25

Svīnīu vietu izvēlejamies tā, lai nav tālu no Rīgas, jo negribas karstumā kratīties mašīnā, apmeklējam vairākas vietas, bet izlēmam ka šī ir visskaistākā. Galdu klajējus paņēmam no viesu nama puses, iepriekš atbraucam uz degustāciju!

Alda, 27

Izvēlējāmies pēc atsauksmēm un cenas, bet viennozīmīgi savu izvēli nenožēlojam!

Ilze, 29

Pēc viesu skaita un naktsmītņu daudzuma. Ļoti laba un izsmalcināta ēdienkarte bija pieejama viesu namā, ēdinātāji atsevišķi nebija jāmeklē.

Dace, 27

Svinību vietu izvēlējāies pēc iespējas tuvāk Rīgai, jo viesi brauca no visām Latvijas pusēm. Kā arī atvieglotu mūsu pašu gatavošanos, lai viss būtu pēc iespējas tuvāk mājām un lai var izguldīt visus viesus. Etnogrāfiskais viesu nams "Gungas" bija vienīgais viesu nams, ko apmeklējām un izkāpjot no mašīnas pārņēma maģiska sajūta, ka tas ir īstais un uzreiz piekritām nosacījumiem. Svarīgs aspekts bija arī tam, ka ēkas ir autentiskas, jo katram nobružinājumam ir sava vēsture un tas piederās vietai, nevis kārtējais viesu nams, kas jau ir palietots un celts no rīģipša. Kā arī apkārtne ļoti skaista, blakus pasakains mežs. Galda klājējus ieteica vecāki, jo vēlējāmies pārbaudītas vērtības, kas arī bija pareizā izvēle. Saprātīgas summas, perfekts ēdiens. Viss gards, skaists, svaigs. "Runcis un Co" vadītāja arī iesaka labākos variantus, ēdiena daudzumu. Brokastu soļanka ļoti smeķīga. Kā arī saldasi, kas bija uz galda pazuda ātri vien un viesi ilgi runāja par to cik viss gards bija.

Maija, 21

Pēc baznīcas atrašanās vietas un pēc cilvēku ietilpības, kā arī skatījāmies vai būs gana vietas dejošanai.

Laura, 25

Pēc emocijām izvēlējāmies viesu namu - to, kas mums patika. Galda klājējus ieteica viesu nams.

Jana, 27

Vietu izvēlējāmies ņemot vērā mūsu kāzu "tematiku" un gaisotni, ko gribējām radīt - nepiespiestu, omulīgu atmosfēru. Ļoti daudz gribējām darīt paši, lai piešķirtu dienai daudz lielāku "vērtību", šī vieta bija lielisks punkts uz i visām mūsu iecerēm. Galda klājējus ieteica viesu mājas saimnieks.

Tanita, 25

Noskatījāmies vietu vīra brālēna kāzās, tā kā tur ļoti iepatikās, tad mes ar tur pat izlēmām svinēt. galdu klajēji sadarbojas ar konkrēto viesu namu tādēl tos speciāli nemeklējām

Maija, 32

Gribejam tuvak Ikskilei, tad lai pietiktu vietas lidz kadiem 100 viesiem un lai ir smuka daba apkart.

Ilva, 25

Meklējām principā lētāko un to, ko uz to brīdi bija iespējams dabūt, jo pārējās vietas Talsos bija aizņemtas, tā kā ja līdz kāzām ir maz laika, tad vasaras un rudens laikā vajag svinību vietu meklēt un aizņemt laicīgāk. Galdus saklāja un apkalpoja "Kursas" meitenes.

Lelde, 23

Svinību vietu izvēlējāmies pēc attāluma no baznīcas un pēc finansēm, kā arī, atsauksmēm, viesu nama un apkārtnes izskata. Galda klājējus - viesu namu izvēlējāmies, jo tas bija uz vietas un arī atsauksmes bija labas.

Evita, 22

Svinības vietas ideja bija manai mammai, arī galda klājēju atrada viņa caur paziņām.

Inese, 27

Svinību vietu izvēlējāmies vairāk pēc cenas, lai nebūtu pārāk dārgi, bet arī vizuālais nebija mazsvarīgs.

Zane, 25

Svinību vietas galvenais kritērijs bija- lai pietiek visiem vietas un dejotājiem vietas. Visi esam lieli dejotgribētāji, tāpēc lielu lomu vietu izvēlē nospēlēja telpas lielums. Galda klājējus izvēlējāmies pēc iegūtajām atsauksmēm no radiem, draugiem, paziņām.

Sigita, 28

Sanita, 28

Svinìbu vietu izvèlèjàmies pat ilgi nedomàdami,jo bijàm bijuši " Kurzemes pērlè" jau iepriekš un svinējuši dēliņam jubileju un tā arī izlèmàm,ka vèlamies arì kàzas šeit svinèt. Galda klājèjus jau arì zinàjàm,jo bieži esam èduši viñu èdnīcà " Kàpenieki" Aizputē.

Kristine, 20

Svinību vieta, galvenais lai tā ir plaša priekš mūsu 100 viesiem, lai ir kur padejot, salikt mūzikas instrumentus, gribējās, lai blakus būtu arī kāds ūdens - ezers, upe.. apkārt lai ir skaisti, nevis pilsētas centrā. Gribējās arī lai griesti ir augsti - tas padara telpu plašu un konkursiem nekas netraucēja. Galdus klāja atpūtas komlpeksa kafejnīca, tas bija ērti un viņu piedāvātā ēdienkarte bija ļoti laba, galda piederumi simpātiski un perfekti izgludināti galdauti.

Anete, 29

Mums bija liels viesu skaits, tāpēc bija jāizvēlas pietiekoši ietilpīgs viesu nams. Par "Debesu bļodu" bijām dzirdējuši labas atsauksmes, ka ir laba ēdināšana (kas reāli arī tā ir) kā arī finansiāli tas ir viens no veiksmīgākajiem variantiem. Ļoti patīkami, ka viņiem ir daudz numuriņu, kur var izguldīt ģimenes ar bērniem un vecākus cilvēkus. Kā arī mums bija svarīgi, lai viesu nams ir gaišs un lai ir patīkama apkārtne, ko šis viesu viennozīmīgi nodrošina.

Ilze, 41

Palīdzēja draudzene no firmas http://www.arkolat.lv/lv/shop/trauku-noma-1, viņiem arī ir brīnišķīgs pakalpojums,kad viņi piedāvā pilnu servisu apkalpojošo ar ēdināšanu, ar galdu klāšanu un oficiantiem pat, nerunājot jau par attieksmi un brīnišķīgo noformējumu:)

Aļesja, 26

Pēc viesu skaita un protams personīgas sarunas. Bet viedokļi bija atšķirīgi.

Katerina, 26

Pirmais kritērijs - lai tuvāk mājām. Otrais - skaista, liela, moderna zāle (nevis guļbūve).

Edīte, 34

Bija viens kritērijs - lai ir citādāk. Bez jelkādiem LV adaptētiem ASV standartiem, tradīcijām. Nebija viesu sēdēšana pie galdiem. Edinātāju izvēlējāmies - restorānu, kas mums patīk un piedāvājā netradicionāli noformētas banketa uzkodas.