FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?
Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:26.06.2020

Iepatikās pils apkārte un piedāvātie pakalpojumi (ekskursijas). Izvēloties pili uzreiz sapratām, ka vēlamies Viduslaiku stilu ieturēt un galda klājums bija lina salvetes ar māla traukiem.

Kāzu datums:14.02.2020

Svinību vietu izvēlējāmies pēc iespējas tuvāk baznīcai (~stundas brauciena attālumā), ar pietiekami lielu svinību zāli un, galvenokārt, guļvietām, jo kāzās bija liels viesu skaits, kam jānodrošina nakšņošana. Ēdināšanu nodrošināja viesu nams - izcili!

Kāzu datums:28.09.2019

Pēc atsauksmēm, sajūtām, finansēm un iespējām. Ne katrs vēlas doties uz līgatni un, viesu skaists ar nebijua no tiem maākajiem. Kā arī, loti daudzu ēdinātāju piedāvājumi mūs neapmierināja.

Kāzu datums:26.07.2019

Tikai pēc labākajām atsauksmēm - iepriekš izpētīju visus facebook forumus un viedokļus.

Kāzu datums:01.06.2019

Billē nevarēja citu pavāru izvēlēties, kā viņu pašu, tad nu tas tika izvēlēts. Nebijām vīlušies, Aivars no Salt and Pepper savu darbu veica godam. Ēdiena daudz un garšīgi. Labi padomi.

Kāzu datums:27.04.2019

Svinību vietu izvēlējāmies pēc ietilpības, iespējas visiem nakšņot, attāluma no ceremonijas vietas un izmaksām. Galdus klāja pati svinību vieta.

Kāzu datums:06.10.2018

Skatījāmies viesu namus Cēsu apkārtnē un izvēli ietekmēja ietilpība un guļvietu nodrošināšana vairāk kā 60 viesiem. Galda klājēju piedāvāja pats viesu nams. Nenožēlojām.

Kāzu datums:18.08.2018

Citas šāda veida svinību vietas Jēkabpils apkārtnē nebija, tāpēc izvēlējāmies šo vietu. Galdu klājējus izvēlējāmies, jo garšoja ēdiens, kas tiek pasniegts šajā kafejnīcā.

Kāzu datums:18.08.2018

Svinību vietu izvēlējāmies, jo 80% viesu bija netālu dzīvojošie un līdz ar to ekonomija uz izguldīšanu, pārējie tika izguldīti mūsu mājā un dzīvoklī. Galda klājēji pēc ieteikumiem un atsauksmēm, bet nepaveicās, kaut ir pāris sliktas atsauksmes, tās obligāti jāņem vērā.

Kāzu datums:18.08.2018

Galvenie kritēriji bija telpas izskats un lielums, izmaksas un atrašanās vieta.

Kāzu datums:18.08.2018

Pēc izmaksām, pēc ēdiena kvalitātes un cenas.

Kāzu datums:18.08.2018

Caur ieteikumiem

Kāzu datums:17.08.2018

Svinību vietu vēlējāmies Rīgā, jo lielākā daļa viesu bija Rīdzinieki. Tā kā mums nebija 2 dienu kāzas, tad šis variants naudas, vietas un citu kritēriju izvēlē likās vislabākais.

Kāzu datums:04.08.2018

Mums vienkārši ļoti patika svinību vieta un tās skaistā apkārtne pie gleznainā Salas ezera. Galda klājējus mums ieteica viesu nama pārvaldniece.

Kāzu datums:07.07.2018

Svinību vietu meklējām vairāk, kā trīs mēnešus, jo vēlējāmies, lai tā ir "mūsu sajūtu" vieta. Ne mirkli nevēlējāmies izjust konveijera sajūtu, jo jau sākotnēji zinājām, ka neprecamies "ķeksīša" vai apstākļu dēļ, citādi tas būtu izdarīts jau agrāk. Precējāmies tieši tagad, jo šis bija tas brīdis, kad patiesi un no sirds abi to vēlējāmies. Ēdināja mūs "Jēkaba sēta" no Kuldīgas, jo šajā vietā tiek gatavota gardākā maltīte - tāda, kas atbilst mūsu gaumei.

Kāzu datums:23.09.2017

Tā kā radi pārsvarā dzīvo Rīgā vai Vidzemes pusē, vēlējāmies svinību vietu Rīgas apkārtnē. Bijām izvēlējušies datumu, tāpēc atlasījām tajā datumā pieejamos; atmetām viesu namus, kuros pastāvēja iespēja, ka uzturēsies vēl citi sveši viesi (vai arī tad jāīrē visa teritorija par milzu naudu), pārāk dārgus variantus. Mazajam viesu skaitam mūsu izvēlētais viesu nams bija pilnīgi pietiekams, patika arī, ka ir melnā pirts, ugunskura vieta, karstais kubls, viesu nams priežu mežā. Galdu klājēju izvēlējāmies viesu nama ieteikto, jo tad viesu nams piedāvāja savas apkalpotājas. Turklāt arī ēdiena cena bija zemāka nekā citiem ēdinātājiem. Ja gribas ko smalkāku vai pārbagātus galdus, tad gan šī nebūs piemērota.

Kāzu datums:23.09.2017

Vienmēr esmu dzīvojusi jūras krastā, tādēļ arī svinību vietu vēlējāmies pie jūras. Izvēlētais viesu nams bija visizdevīgākais. Iepriekš bijām kāzās, kur bija šie galda klājēji, tādēļ zinājām, ka viss būs garšīgs, bez vilšanās.

Kāzu datums:09.09.2017

Nebija daudz variantu 70+ viesu skaitam, jo liela zāle apvienojumā ar pietiekamu skaitu guļvietu nemaz daudziem nav. Kritēriji bija cena, vide, vieta, zāles lielums, guļvietu skaits un veidi (jo bija seniori un ģimenes ar zīdaiņiem, kam nepieciešamas atsevišķas telpas). Gala variants iepatikās ar skaisto vietu apvienojumā ar labo cenu. Un tas ka īstais datums bija brīvs. Galdu klājēju ieteica radiniece, kuras padomam uzticējos. Un nelika vilties it nemaz. Bija Ligita no firmas Nīke-E. Strādā augstskolas Turība kafejnīcā. Bet lai tas neliek domāt, ka ēdiens kā ēdnīcā, it nemaz. Tā pa pusei pa smalko, pa pusei pa lauku variantu un super garšīgi. Un galvenais - cena pilnīgi adekvāta, nekāda kosmosa. Bija arī degustācija, pēc kuras tikai pārliecinājāmies ka būs garšīgi. Arī atsauksmes no viesiem bija tikai labas.

Kāzu datums:12.08.2017

Viesu nama izvēlē galvenie kritēriji bija atrašānās vieta (tuvu mājām), daudz viesu izguldīt iespējams, daudz aktivitāšu, principā nākamajā dienā bija tā, ka katrs darīja ko sirds kāro, vieni gulēja, vieni brauca ar laivu, citi spēlēja volejbolu, kāds atkal uzturējās chill telpā, tā kā vieta ar ļoti daudz dažādām iespējām, tāpēc sapratām, ka pareizi darām, ka nepaņēmām vakara vadītāju arī uz nākamo dienu.

Kāzu datums:28.07.2017

Jau sākumā izvēlējāmies ballīti tādā mazliet viduslaiku vai tagad moderni rustic stilā. Tāpēc par ēdinātājiem bija skaidrs uzreiz. Z/s ķirši ir vienīgie Eiropā ar tādu ēdināšanu

Kāzu datums:21.07.2017

Bija svarīgi, lai nav pārāk lielas izmaksas un arī lai patiktu gan viesu nams, gan ēdināšanas klāsts.

Kāzu datums:07.07.2017

Vieta mūsuprāt visskaistākā pilsētā, bet arī tāpēc, ka pirms mums tur kāzas tika rīkotas tikai 2 reizes. Galda klājējus nevarējām izvēlēties, jo svinību vieta piederēja ēdināšanas uzņēmumam un citus galda klājējus izvēlēties nedrīkstēja.

Kāzu datums:17.06.2017

Svīnīu vietu izvēlejamies tā, lai nav tālu no Rīgas, jo negribas karstumā kratīties mašīnā, apmeklējam vairākas vietas, bet izlēmam ka šī ir visskaistākā. Galdu klajējus paņēmam no viesu nama puses, iepriekš atbraucam uz degustāciju!

Kāzu datums:23.12.2016

Izvēlējāmies pēc atsauksmēm un cenas, bet viennozīmīgi savu izvēli nenožēlojam!

Kāzu datums:17.09.2016

Pēc viesu skaita un naktsmītņu daudzuma. Ļoti laba un izsmalcināta ēdienkarte bija pieejama viesu namā, ēdinātāji atsevišķi nebija jāmeklē.

Kāzu datums:03.09.2016

Svinību vietu izvēlējāies pēc iespējas tuvāk Rīgai, jo viesi brauca no visām Latvijas pusēm. Kā arī atvieglotu mūsu pašu gatavošanos, lai viss būtu pēc iespējas tuvāk mājām un lai var izguldīt visus viesus. Etnogrāfiskais viesu nams "Gungas" bija vienīgais viesu nams, ko apmeklējām un izkāpjot no mašīnas pārņēma maģiska sajūta, ka tas ir īstais un uzreiz piekritām nosacījumiem. Svarīgs aspekts bija arī tam, ka ēkas ir autentiskas, jo katram nobružinājumam ir sava vēsture un tas piederās vietai, nevis kārtējais viesu nams, kas jau ir palietots un celts no rīģipša. Kā arī apkārtne ļoti skaista, blakus pasakains mežs. Galda klājējus ieteica vecāki, jo vēlējāmies pārbaudītas vērtības, kas arī bija pareizā izvēle. Saprātīgas summas, perfekts ēdiens. Viss gards, skaists, svaigs. "Runcis un Co" vadītāja arī iesaka labākos variantus, ēdiena daudzumu. Brokastu soļanka ļoti smeķīga. Kā arī saldasi, kas bija uz galda pazuda ātri vien un viesi ilgi runāja par to cik viss gards bija.

Kāzu datums:20.08.2016

Pēc baznīcas atrašanās vietas un pēc cilvēku ietilpības, kā arī skatījāmies vai būs gana vietas dejošanai.

Kāzu datums:13.08.2016

Pēc emocijām izvēlējāmies viesu namu - to, kas mums patika. Galda klājējus ieteica viesu nams.

Kāzu datums:18.07.2016

Vietu izvēlējāmies ņemot vērā mūsu kāzu "tematiku" un gaisotni, ko gribējām radīt - nepiespiestu, omulīgu atmosfēru. Ļoti daudz gribējām darīt paši, lai piešķirtu dienai daudz lielāku "vērtību", šī vieta bija lielisks punkts uz i visām mūsu iecerēm. Galda klājējus ieteica viesu mājas saimnieks.

Kāzu datums:16.07.2016

Noskatījāmies vietu vīra brālēna kāzās, tā kā tur ļoti iepatikās, tad mes ar tur pat izlēmām svinēt. galdu klajēji sadarbojas ar konkrēto viesu namu tādēl tos speciāli nemeklējām

Kāzu datums:09.07.2016

Gribejam tuvak Ikskilei, tad lai pietiktu vietas lidz kadiem 100 viesiem un lai ir smuka daba apkart.

Kāzu datums:10.10.2015

Meklējām principā lētāko un to, ko uz to brīdi bija iespējams dabūt, jo pārējās vietas Talsos bija aizņemtas, tā kā ja līdz kāzām ir maz laika, tad vasaras un rudens laikā vajag svinību vietu meklēt un aizņemt laicīgāk. Galdus saklāja un apkalpoja "Kursas" meitenes.

Kāzu datums:03.10.2015

Svinību vietu izvēlējāmies pēc attāluma no baznīcas un pēc finansēm, kā arī, atsauksmēm, viesu nama un apkārtnes izskata. Galda klājējus - viesu namu izvēlējāmies, jo tas bija uz vietas un arī atsauksmes bija labas.

Kāzu datums:22.08.2015

Svinības vietas ideja bija manai mammai, arī galda klājēju atrada viņa caur paziņām.

Kāzu datums:15.08.2015

Svinību vietu izvēlējāmies vairāk pēc cenas, lai nebūtu pārāk dārgi, bet arī vizuālais nebija mazsvarīgs.

Kāzu datums:31.07.2015

Svinību vietas galvenais kritērijs bija- lai pietiek visiem vietas un dejotājiem vietas. Visi esam lieli dejotgribētāji, tāpēc lielu lomu vietu izvēlē nospēlēja telpas lielums. Galda klājējus izvēlējāmies pēc iegūtajām atsauksmēm no radiem, draugiem, paziņām.

Kāzu datums:24.07.2015

Kāzu datums:11.07.2015

Svinìbu vietu izvèlèjàmies pat ilgi nedomàdami,jo bijàm bijuši " Kurzemes pērlè" jau iepriekš un svinējuši dēliņam jubileju un tā arī izlèmàm,ka vèlamies arì kàzas šeit svinèt. Galda klājèjus jau arì zinàjàm,jo bieži esam èduši viñu èdnīcà " Kàpenieki" Aizputē.

Kāzu datums:04.07.2015

Svinību vieta, galvenais lai tā ir plaša priekš mūsu 100 viesiem, lai ir kur padejot, salikt mūzikas instrumentus, gribējās, lai blakus būtu arī kāds ūdens - ezers, upe.. apkārt lai ir skaisti, nevis pilsētas centrā. Gribējās arī lai griesti ir augsti - tas padara telpu plašu un konkursiem nekas netraucēja. Galdus klāja atpūtas komlpeksa kafejnīca, tas bija ērti un viņu piedāvātā ēdienkarte bija ļoti laba, galda piederumi simpātiski un perfekti izgludināti galdauti.

Kāzu datums:10.06.2015

Mums bija liels viesu skaits, tāpēc bija jāizvēlas pietiekoši ietilpīgs viesu nams. Par "Debesu bļodu" bijām dzirdējuši labas atsauksmes, ka ir laba ēdināšana (kas reāli arī tā ir) kā arī finansiāli tas ir viens no veiksmīgākajiem variantiem. Ļoti patīkami, ka viņiem ir daudz numuriņu, kur var izguldīt ģimenes ar bērniem un vecākus cilvēkus. Kā arī mums bija svarīgi, lai viesu nams ir gaišs un lai ir patīkama apkārtne, ko šis viesu viennozīmīgi nodrošina.