FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju?

Alda, 27

Izvēlējāmies pēc atsauksmēm un cenas, bet viennozīmīgi savu izvēli nenožēlojam!

Ilze, 29

Pēc viesu skaita un naktsmītņu daudzuma. Ļoti laba un izsmalcināta ēdienkarte bija pieejama viesu namā, ēdinātāji atsevišķi nebija jāmeklē.

Dace, 27

Svinību vietu izvēlējāies pēc iespējas tuvāk Rīgai, jo viesi brauca no visām Latvijas pusēm. Kā arī atvieglotu mūsu pašu gatavošanos, lai viss būtu pēc iespējas tuvāk mājām un lai var izguldīt visus viesus. Etnogrāfiskais viesu nams "Gungas" bija vienīgais viesu nams, ko apmeklējām un izkāpjot no mašīnas pārņēma maģiska sajūta, ka tas ir īstais un uzreiz piekritām nosacījumiem. Svarīgs aspekts bija arī tam, ka ēkas ir autentiskas, jo katram nobružinājumam ir sava vēsture un tas piederās vietai, nevis kārtējais viesu nams, kas jau ir palietots un celts no rīģipša. Kā arī apkārtne ļoti skaista, blakus pasakains mežs. Galda klājējus ieteica vecāki, jo vēlējāmies pārbaudītas vērtības, kas arī bija pareizā izvēle. Saprātīgas summas, perfekts ēdiens. Viss gards, skaists, svaigs. "Runcis un Co" vadītāja arī iesaka labākos variantus, ēdiena daudzumu. Brokastu soļanka ļoti smeķīga. Kā arī saldasi, kas bija uz galda pazuda ātri vien un viesi ilgi runāja par to cik viss gards bija.

Maija, 21

Pēc baznīcas atrašanās vietas un pēc cilvēku ietilpības, kā arī skatījāmies vai būs gana vietas dejošanai.

Laura, 25

Pēc emocijām izvēlējāmies viesu namu - to, kas mums patika. Galda klājējus ieteica viesu nams.

Jana, 27

Vietu izvēlējāmies ņemot vērā mūsu kāzu "tematiku" un gaisotni, ko gribējām radīt - nepiespiestu, omulīgu atmosfēru. Ļoti daudz gribējām darīt paši, lai piešķirtu dienai daudz lielāku "vērtību", šī vieta bija lielisks punkts uz i visām mūsu iecerēm. Galda klājējus ieteica viesu mājas saimnieks.

Tanita, 25

Noskatījāmies vietu vīra brālēna kāzās, tā kā tur ļoti iepatikās, tad mes ar tur pat izlēmām svinēt. galdu klajēji sadarbojas ar konkrēto viesu namu tādēl tos speciāli nemeklējām

Maija, 32

Gribejam tuvak Ikskilei, tad lai pietiktu vietas lidz kadiem 100 viesiem un lai ir smuka daba apkart.

Ilva, 25

Meklējām principā lētāko un to, ko uz to brīdi bija iespējams dabūt, jo pārējās vietas Talsos bija aizņemtas, tā kā ja līdz kāzām ir maz laika, tad vasaras un rudens laikā vajag svinību vietu meklēt un aizņemt laicīgāk. Galdus saklāja un apkalpoja "Kursas" meitenes.

Lelde, 23

Svinību vietu izvēlējāmies pēc attāluma no baznīcas un pēc finansēm, kā arī, atsauksmēm, viesu nama un apkārtnes izskata. Galda klājējus - viesu namu izvēlējāmies, jo tas bija uz vietas un arī atsauksmes bija labas.

Evita, 22

Svinības vietas ideja bija manai mammai, arī galda klājēju atrada viņa caur paziņām.

Inese, 27

Svinību vietu izvēlējāmies vairāk pēc cenas, lai nebūtu pārāk dārgi, bet arī vizuālais nebija mazsvarīgs.

Zane, 25

Svinību vietas galvenais kritērijs bija- lai pietiek visiem vietas un dejotājiem vietas. Visi esam lieli dejotgribētāji, tāpēc lielu lomu vietu izvēlē nospēlēja telpas lielums. Galda klājējus izvēlējāmies pēc iegūtajām atsauksmēm no radiem, draugiem, paziņām.

Sigita, 28

Sanita, 28

Svinìbu vietu izvèlèjàmies pat ilgi nedomàdami,jo bijàm bijuši " Kurzemes pērlè" jau iepriekš un svinējuši dēliņam jubileju un tā arī izlèmàm,ka vèlamies arì kàzas šeit svinèt. Galda klājèjus jau arì zinàjàm,jo bieži esam èduši viñu èdnīcà " Kàpenieki" Aizputē.

Kristine, 20

Svinību vieta, galvenais lai tā ir plaša priekš mūsu 100 viesiem, lai ir kur padejot, salikt mūzikas instrumentus, gribējās, lai blakus būtu arī kāds ūdens - ezers, upe.. apkārt lai ir skaisti, nevis pilsētas centrā. Gribējās arī lai griesti ir augsti - tas padara telpu plašu un konkursiem nekas netraucēja. Galdus klāja atpūtas komlpeksa kafejnīca, tas bija ērti un viņu piedāvātā ēdienkarte bija ļoti laba, galda piederumi simpātiski un perfekti izgludināti galdauti.

Anete, 29

Mums bija liels viesu skaits, tāpēc bija jāizvēlas pietiekoši ietilpīgs viesu nams. Par "Debesu bļodu" bijām dzirdējuši labas atsauksmes, ka ir laba ēdināšana (kas reāli arī tā ir) kā arī finansiāli tas ir viens no veiksmīgākajiem variantiem. Ļoti patīkami, ka viņiem ir daudz numuriņu, kur var izguldīt ģimenes ar bērniem un vecākus cilvēkus. Kā arī mums bija svarīgi, lai viesu nams ir gaišs un lai ir patīkama apkārtne, ko šis viesu viennozīmīgi nodrošina.

Ilze, 41

Palīdzēja draudzene no firmas http://www.arkolat.lv/lv/shop/trauku-noma-1, viņiem arī ir brīnišķīgs pakalpojums,kad viņi piedāvā pilnu servisu apkalpojošo ar ēdināšanu, ar galdu klāšanu un oficiantiem pat, nerunājot jau par attieksmi un brīnišķīgo noformējumu:)

Aļesja, 26

Pēc viesu skaita un protams personīgas sarunas. Bet viedokļi bija atšķirīgi.

Katerina, 26

Pirmais kritērijs - lai tuvāk mājām. Otrais - skaista, liela, moderna zāle (nevis guļbūve).

Edīte, 34

Bija viens kritērijs - lai ir citādāk. Bez jelkādiem LV adaptētiem ASV standartiem, tradīcijām. Nebija viesu sēdēšana pie galdiem. Edinātāju izvēlējāmies - restorānu, kas mums patīk un piedāvājā netradicionāli noformētas banketa uzkodas.

Inese, 27

Labs, gaumīgs restorāns, patīkama atmosfēra, labas atsauksmes par pavāru-tas arī bija noteicošais, kāpēc izvēlējāmies svinēt konkrētajā restorānā. Pirms ēdienkartes sastādīšanas, pavārs deva testēt ēdienus, lai saprastu, kas un kā garšo vislabāk.

Dagnija, 32

Paziņas ieteica, bija labas atsauksmes.

Agnese, 24

Mēs gribējām greznā vietā, Gutenbergs tam atbilst. + UK viesiem bija arī viesnīca blakus

Monta, 25

Telpas lielums, mājīgums, gultasvietas, pirtina un kubla! Galda klāšana - edienu bija daudz un dažādi! Personu kas visu pasniedz un novāc lai nav pasiem jaskrien uz virtuvi un japilda tukšās karafes un blodas, kā arī kad no rita piecelamies viss bija ļoti jauki sakopts un tirs!

Ieva, 29

Svinību vietu - lai ir samērā tuvu ceremonijas vietai un jaunā vīra vecāku mājām, kur otrā diena turpinājās pēc brokastīm viesu namā, arī cena nav mazsvarīga. Galda klājējus - pēc atsauksmēm (ieteica draugs un bijām paši pagaršojuši) un lai viņiem ar nav jāpārbrauc pāri visai Latvijai.

Līga, 23

Tuvāko, skaistāko vietu meklējām, kuru nebūtu problēmu piebraukt izpētīt, izrotāt. Galdu klājējus izvēlējāmies Gaļas nams Jēkabpilī, atsauksmes par laipno apkalpošanu un sadarbību uzrunāja.

Brown Eyes, 26

Svinību vietas atlasi sākām ar cenu apzināšanu (pēc šī posma atkrita ļoti daudzas vietas, kuras savus izcenojumus sasniedza pat virs 1000 EUR tikai par banketu zāli + atsevišķa samaksa par guļvietām). Tāpat svarīgi bija, lai viesu namā varētu ne tikai uzņemt 65 cilvēkus, bet arī izguldīt. Kad bijām atlasījuši 4 viesu namus, kas atbilda mūsu prasībām, tad apbraukājām šos viesu namus un mums ļoti iepatikās tieši Iecupes.

Laura, 24

Svinība vietai mums bija svarīgi, lai būtu , kur dejot. Un ēdinātājus mums ieteica viesu nama saimniece. Esam pateicīgi par to.

Madara, 27

Svinību vietu izvēlējāmies pēc atrašanās vietas/ guļvietu skaita/ pirts un citiem kritērijiem. Bija nepieciešams, lai arī apkārtne būtu skaista un plaša. Galdu klāšanu nodrošināja viesu nams. Sākumā biju noraizējusies par to kādi būs ēdieni, bet raizes bija veltas - viss garšoja lieliski :) Ļoti liela dažādība, dažas lietas nesanāca nogaršot, bet izskats bija labs. Arī no viesu puses nevienu sliktu atsauksmi neesmu dzirdējusi.

Jūlija, 25

Savā dzimtajā pusē, laukos. Zinājām, ka būs lētāk nekā Pierīgā. Galda klājēji bija pārbaudīti.

Anna, 30

prom no Rīgas, baznīcas tuvumā, skaistu, kvalitatīvu, ļoti skaistā vietā galdu klājējus ņemām no viesu mājas, ar apkalpošanu kopā

Elīna, 29

Lai būtu, kur ērti izguldīt viesus (istabiņās, nevis visus vienā telpā un plus kaut kādiem matračiem). Kā arī vēlējāmies pasēdēt ārā, tādēļ meklēju viesu namu ar pasēdēšanas vietu ārā zem nojumes.

Ilze, 28

Viesu nams man ļoti patika tieši ar to, ka bija iespēja visiem viesiem sagādāt civilizētas istabiņas, t.i. ar īstām gultām, nevis matračiem uz grīdas, ar labu dušu un wc gandrīz katrā istabiņā. Mājīgi. Gribēju, lai tusētaji draugi netraucē vecākos radus, un lai visiem ir ērti. Turklāt skaista apkārtne ar plašu skatu uz Daugavu. Tiešām rekomendēju, bet tikai tad, ja kāzās nav vairak par 30 viesiem. Viesu nams sadarbojas ar konkrētu pavāri, paļāvāmies uz viesu nama ieteikumu.

Solvita, 28

Par cik mums bija salīdzinoši maz viesu, meklējām mazākas telpas, kurām būtu jābūt arī lētākām. Galdu klājējus noteica viesu māja (viņiem tur savs kopīgs bizness), bet ne mirkli nenožēloju! :)

Vivy, 29

Vēlējāmies jauku un salīdzinoši plašu kāzu vietu ar iespēju izguldināt viesus gultās un ar iespēju nakšņot dažas naktis pirms un arī pēc kāzām. Protams, svarīgi, lai iekļautos budžetā. Šo vietu ieteica mans draugs (un vedējs kāzās), turklāt atceros, ka reiz biju skatījusies Smuku Muižas foto un nodomājusi, cik jauka vieta kāzām, taču pārlieku dārga. Taču kopumā apskatot citas iespējas, man nešķiet, ka Smuku Muiža ir īpaši dārgāka. Taču kādi plašumi, burvīga apkārtne, brīnišķīgas telpas, ļoti garšīgs ēdiens, bagātīgi klāti galdi. Un, ja arī sākumā šķita, ka sadarbošanās ar Smuku muižu ir mazliet kā pa celmiem, jāsaka, ka ar pacietību un kārtīgu komunicēšanu kāzu dienā tas viss šķita noteikti tā vērts, jo viss bija noorganizēts ļoti profesionāli. Turklāt ar lieliskiem ieteikumiem, ļoti daudz mazām niansēm, kas mūsu dienu noteikti uzlaboja. Tiešām lielisks darbs no Smuku Muižas darbinieku puses!!!

Karīna, 28

Meklējām internetā līdz atradām piemērotāko, ļoti svarīgi bija, lai skaista daba apkārt un iziet pastaigāties var. Galdu klājēji pārbaudīti simtiem reižu.

Elīna, 26

Mēs vēlējāmies svinēt kāzas šķūnī vai līdzīgās telpās, nozīmīgs bija gaumīgs interjers arī viesu istabiņās un sakopta teritorija. Kā arī-laba komunikācija ar saimniekiem, jo daudz ko kārtojām caur e-pastu. Galdus klāja viesu nams, jo viņu piedāvājums atbilda visām mūsu vēlmēm-minimāli maz ierasto rosolu un kotlešu, maksimāli daudz augļu un dažādu uzkodu, laba silto ēdienu izvēle. Svarīgi bija arī galdauti un trauki.

Zane, 29

Svinību vietu bijām noskatījuši jau pirms kāda laika, jo zinājām, ka muiža nesen ir ļoti skaisti atjaunota. Galda klājēji bija turpat muižas restorāns, kas sagatavoja ēdienkartes variantus un mēs izvēlējāmies gala variantu ar 2 uzkodām, 3 otrajiem un saldo ēdienu. Neoficiālās daļas galdus (aukstās uzkodas) klāja banketu firma no Rīgas un mēs paši sagatavojām dažādus salātus jau dienu pirms kāzām.

Liene, 26

Svinību vieta izvēlēta pēc cenas, vietu skaita un viesu izguldīšanas iespējām. Tāpat tika braukts "izlūkos", lai novērtētu vai vieta tīkama. Galda klājējs nāca no viesu nama piedāvājuma. Būtībā bija svarīgs ērtums, lai gatavošanās nebūtu nervoza, bet pēc iespējas vienkāršota. Viesu mājas saimniece arī pati izrotāja telpas, kas izslēdza vēl arī šīs rūpes (iepriekšējā vakarā tur arī notika kāzu svinības un piekļūšana telpām nebūtu iespējama).