FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?

Santa, 23

Svinības bija tikai 4 stundas, vecāku mājas dārzā, bija ceremonija, sveikšana, mūsu pirmā deja, tosti, vecāku sveikšana, kūkas ēšana, pušķa mešana/ķeršana un mūsu pavadīšana ceļojumā.

Ilva, 25

Svinības notika viesu mājā "Kaupēna dzirnavas". Viesu māja ļoti lēta, bet piedāvājums un attieksme fantastiska. Ēdināšanas izmaksas atkarīgas no vēlmēm. Mums tas izmaksāja 10 Ls no cilvēka.

Santa, 23

Viesu namā, dzimtajā pusē... Ap 1000 Ls.

Elīna, 25

Svinības notika Maritim Park viesnīcā, 11. stāva restorānā "Bellevue". Gan ēdināšana, gan svinību vieta izmaksāja 900 Ls.

Ievuxs, 25

Svinības notika viesu namā "Abzali". Svinību vieta izmaksāja ~1300 Ls(ieskaitot ugunskura vietas izmantošanu, meijas,un viesu saplēstās glāzes). Ēdināšana izmaksāja 1250 Ls(ietilpa šampanietis pēc baznīcas+uzkodas, viesu nama sagaidīšanas galds, vakariņas un brokastis) palika ēdiens nedaudz pāri, ko ēdām vel 2 dienas. Ēdinātāji perfekti, viesmīļi fantastiski, ēdiens supergaršīgs - Svētki Jums!Iesakam!

SR, 27

Mālpils muižā. Izmaksas nav mazas (mums laimējās tikt pie atlaides - 2200 par visu muižas kompleksu plus aptuveni 1200 par ēdināšanu), bet pilnīgi noteikti ir to vērts, jo telpas, serviss, attieksme, viesmīļu darbs, istabiņas - viss ir nevainojamā līmenī un ir skaidrs, par ko tiek maksāts. Ļoti, ļoti skaista vieta ar dvēseli.

Gunta, 31

Svinības notika viesu namā "Susējas" Aknīstes novadā. Īre par visu māju 250 Ls, visus produktus vedām paši. Iztērējām ap 500 Ls.

Svetlana, 25

Skolas zālē... Zāle ap 80 LVL, ēdināšana - grūti pateikt.

Sintija, 26

Svinības notika SPA HOTEL EZERI, Siguldā. Kopējās izmaksas 1196 Ls, ēdināšanas cena 15 Ls 1 personai, brokastis iekļautas. Viss bija ļoti garšīgi, personāls atsaucīgs.

KceHbka, 24

Kaltene, Rojas nodvads, viesu nams "Zivtiņi"

Alise, 26

Pēc ceremonijas mums bija uz 5 stundām noīrēts kuģītis ar šampanieti un vieglām uzkodām. Kuģītis izmaksāja 480 Ls; uzkodas un alkohols apmēram 400 Ls. Vakarā devāmies uz restorānu, kur vakariņas izmaksāja apmēram 600 Ls.

Dārta, 22

Viesu namā "Ungurmalas". No cilvēka 12 Ls (bērni zem 7 gadu vecuma bez maksas), tai skaitā gulēšana, gultas veļas utt. Ēdināšana bija 15 Ls no cilvēka.

Kristīne, 23

Svinības notika tajā pašā vietā, kur laulību ceremonija. Ķoņu dzirnavās. Svinību vieta + ēdināšana izmaksāja 970 Ls.

Līga, 30

Svinības notika Gulbenes rajona, Rankas pagasta atpūtas parkā "Lācītes". Svinību vietas īre maksāja 50 Ls/6h. Par ēdināšanu maksājām 8 Ls/par cilv.

Daiguu, 25

Viesu nams Ķekavā 300 Ls un ēdināšana ~ 800 Ls.

Daina, 26

Viesu namā "Augstrozes Raiskuma muižā". Apmēram 2000 Ls ar viesu nama dekorēšanu, izgaismojumu, Welcome uzkodām un vēl ar papildus viesu nama īri papildus guļvietām. Viesu nama saimnieki ir ļoti atsaucīgi un noorganizē visu augstākajā līmenī!

Inese, 25

Svinības notika Tūjā, viesu mājā, ēdināšana - 2 dienas, noformējums kopā kaut kur 4000 Ls.

Irina, 28

Svinības notika viesu namā "Lenkas" Liepājas novadā. Par 30 cilvēku ēdināšanu ap 500 LVL, par viesu māju 2 dienu izmantošanu - 850 LVL.

Anete, 26

Nītaures dzirnavas. Ēdināšana, gulēšana, pirts aptuveni 1800 Ls.

Inga, 26

Svinības notika viesu mājā Lejas malas - Krāslavas novadā. Ēdināšanas izmaksas no vienas personas ir 24 Ls. Varbūt dārgāk kā citur, bet tas ir to vērts.

Auda, 24

Bīriņu pilī. Aptuveni puse no kopējā budžeta bija par pili.

Kristīne, 25

Viesu namā "Debesu bļoda". Svinību vietas īre maksāja 650 Ls / ēdināšana 18 Ls no personas (bet bija arī lētāka ēdienkarte).

Gatis, 26

Svinības notika Viesu namā "Ezernieki". Viesu māja nav no lētākajām, bet mēs tomēr viņu izvēlējamies. Viesu māja vasarā izmaksā 400 LS (Ziemā esot lētāk). Ēdināšana mums bija lēta, bet laba. Ēdināšana izmaksāja 500 Ls ( 55 viesiem) galds bija bagātīgi klāts.

Guna, 26

Svinības notika Dikļu pilī.

Elīna, 25

Svinības notika Siguldā viesu namā Vālodzes (300 Ls), laipna īpašniece. Viņi piedāvāja arī savu saimnieci 11 Ls/per.

Inga, 24

Svinības notika viesu namā "Lejasbisenieki" Siguldas pusē. Ļoti skaita, sakopta apkārtne. Klusa vieta. Bijām ļoti apmierināti. Galdus klājām paši un ēdienu gatavojām paši. Uz ēdieniem, dzērieniem un alkoholu kopumā iztērējām ap 300 Ls. Svinību vietas izmaksas diemžēl nepateikšu, jo šo jautājumu kārtoja vedēji ar vecākiem.

Sandra, 30

Viesu namā, cena bija par personu, bija ierēķināta jau cermonijas vietas dekorēšana. Gulēšana 12 cilvēkiem, brokastis, ēdināšana un dzērieni, par cilvēku maksājām 27 EUR aptuveni.

Laura, 26

Viesu namā Liepājas rajonā. Viesu nams ir augsta līmeņa, bet mums kopumā izmaksāja 750 Ls. Tas tā - pa draugam.

Elina, 23

Viesu nams Mežkalni. Noteikti silti iesaku - mūs lieliski aprūpēja. Ēdināšana arī bija ļoti laba! Izmaksāja 300 LS + ēdināšana bija aptuveni 11 LS par personu.

Anta, 21

Jaunbērzes pagastā viesu namā "Kaprīze". Svinību vieta 120 Ls un ēdināšana 400 Ls.

Rina, 23

Svinības notika kafejnīcā, par pašu svinību vietu nemaksājām neko, tikai par galdiem, kas arī bija salīdzinoši lēti, jo kafejnīca pieder krustmātei :).

Gundega, 28

Svinības notika fantastiskā vietā - Baltpark viensīcas jumta terasē ar skatu uz Rīgas jumtiem. Ēdināšana 15 Ls no cilvēka, vieta iekļauta cenā, ja rēķins virs 300 Ls.

Velta, 24

v/n "Laso" Cēsīs. Viesu nams 800 Ls (uz divām dienām, otrajā dienā līdz plkst ~17:00). Ēdināšana no Cēsu kafejnīcas "Province" (citus nelaiž iekšā) 15Ls/cilv. (t.sk. apkalpošana, vakariņas, brokastis) + 1 Ls sagaidīšanas uzkodas pie vīniņa.

Agnese, 22

Svinības notika Turbās, viesnīcā četri vēji, viesnīvas īre maksāja 500 Ls (bez saunas) un ēdināšana 600 Ls.

kristine, 25

Ulbrokā, Viesu namā "Madaras", kopā ēdināšana ar vietu, 600 Ls.

Kristine, 38

Annas Hotel Zaubē - vakariņas 25Ls/pp+nakts galds 15Ls/pp - bija smuki un garšīgi, kaut gan viena viesnicas pārstāvja attieksme=rupjība mani pārsteidza nesagatavotu! Būtu super vieta - bet es neiesaku...

Bea, 27

Svinības notika viesu namā Ziemeļvidzemē. Svinību vieta 2 dienām Ls 500, kopā ar pirti otrajai dienai. Ēdināšana - Ls 14 no personas, tas kopā ar brokastīm, plus alkohols.

Elīna , 26

Burvīgs viesu nams Debesu bļoda. Apmēram 1700 viesu nama īre plus ēdināšana.

Aiga, 29

Fantastiskā viesu namā Rīgas tuvumā - GUNGAS. Svinējām trīs dienas un trīs naktis, līdz ar to cena bija augsta, taču pilnībā atbilstoša. Iesaku! Ēdinātāji bija Krimuldas Ilze, 12,50 Ls + PVN par kāzu galdu bez brokastīm.

Ieva, 27

Svinības notika viesnīcas banketu zālē. Par zāles īri - 50 Ls + par katra viesa ēdināšanu 12.50 Ls.