FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?

Laura, 27

Atpūtas bāzē Jēkabpils pusē. Svinību zāle izmaksāja 250 Ls, ēdināšana 400 Ls

Elīna, 23

Viesu namā "Annas" Ādažos. Precīzas izmaksas nemaz nezinu, jo par to parūpējās mūsu vecāki, bet nebija dārgi, un viss bija lieliski. Vieta ļoti, ļoti skaista.

Jūlija, 26

Svinību daļa bija "Baltic Beach Hotel", precīzu summu gan nevaru nosaukt, jo šo takā vairāk uzņēmās vecāki.

Laura, 23

Svinības notika Lēdmanē, Lobes krogā. Īre izmaksāja 450 Ls, Ēdināšana 700 Ls. Tiesa ēdiens ir ļoti labs un garšīgs, Tiešam iesakām.

Jolanta, 21

Svinības notika viesu namā "Oāze", Ķekavā. Viesu nama īre 300 Ls + ēdināšana uz mūsu viesu skaitu izmaksāja ap 650 Ls. Ēdiens bija ļooooti garšīgs, viesi bija sajūsmā un vēlāk zvanīja un teica, ka nevienās kāzās nav bijis tik garšīgi. Viesu mājas īpašniece kolosāla sieviete, attieksme tik mīļa, tiešām iesaku šo viesu namu!

Nela, 24

Viesu namā "Kalna spāriņi" Cēsu pusē. Uz 40 cilvēkiem sanāca 1089 Ls. Cenā iekļauta viesu nama īre un guļvietas (17 cilvēkiem bija istabiņas, pārējie uz matračiem), kā arī vakara un brokastu galds, un kūka. Viesu nams ļoti patika, saimniece un apkalpotāji ļoti jauki, vienīgi sanāca stipri dārgāk, nekā bijām gaidījuši. Ēdiens arī gards. Viesi bija apmierināti.

Lāsma, 23

Svinības notika viesnīcā "Jelgava", banketu zālē "Debeszvanu pagrabiņš", Vietas īre izmaksāja 145 Ls - 100 Ls banketu zāle, 40 Ls vasaras dārzs un 5 Ls par virtuves izmantošanu. Ēdinātāji bija firma "Svētki Jums", galds uz 50 cilv. izmaksāja 585 Ls.

Egija, 23

Svinības notika Talsos. Svinību vietas maksa - 300 Ls uz 3 dienām, ēdināšana - 7 Ls no cilvēka, ieskaitot trauku īri un brokastis.

Iveta, 26

Svinības notika viesu namā Dole, Codes pagastā. Svinību vieta izmaksāja 4 Ls/pers. Ēdināšanu ieteica viesu nama saimnieks, 6 Ls/pers.

Evija, 24

V/n 'Debesu Bļoda', 800 ls, par ēdināšanu kopā ~ 1200 ls!

Indra, 25

Kandavā viesu namā Meļķerti, svinību vieta izmaksāja 450 Ls(ievākties varēja iepriekšējā dienā pēcpusdienā, un bez steigas trešajā dienā doties ārā.. Ļoti jauks, saprotošs, atsaucīgs saimnieks). Ēdināšanā bija līgavai zināma privātā pavāre un izmaksas ar visu ēdināšanu, pavāru, viesmīļiem 7000 Ls...(ar brokastīm, bet pati ēdināšana 500 Ls)

Eva, 26

Vakariņas bija Hotel Segevold restorānā.

Lolita, 21

Svinības notika viesu namā "Vizbulītes". Viesu nams no 6dienas 18:00 līdz 7dienas 17:00 ar pirti un gulešanu izmaksāja 200 Ls. Atsevisķi gāja ēdinašana.

Olga, 28

Svinības notika Ūdenstūrisma attīstības centrā "Bāka" Lubānas ezera krastā, Rēzeknes novadā. Pati svinību vieta neizmaksāja neko, jo tā bija dāvana no darba vietas, ēdināšana - 10 Ls no cilvēka.

Solvita, 30

Svinības "Debesu bļoda", viss viesu nama komplekss 700Ls + ēdināšana 16 Ls no cilvēka, bet bija vēl atlaides bērniem.

Anna, 33

Svinības notika viesu namā "Bebru nams", kas atrodas Daugavas krastā netālu no Daugmales. Par visiem 100% varu ieteikt šo vietu kāzu svinībām, jo viss bija brīnišķīgi. Skaists viesu nams ar niedru jumtu un milzīgiem logiem aiz kuriem plūst Daugava, milzīga sakopta teritorija, istabiņās brīnišķīgs interjers, divu veidu pirtis un džakūzī. Viesu nama saimniece ar lielu pieredzi kāzu rīkošanā, pievērš uzmanību visām detaļām. Pie tam viesu nams uzņem tikai vienas kāzas katrā nedēļas nogalē, līdz ar to dekorēt viesu namu varējām jau piektdien, bet svinēties varējām līdz pat svētdienas vakaram. Visa kompleksa īre maksāja 700 Ls, bet ēdināšana - 15 Ls/cilv.

Ilze, 20

Atradām Ēdoles pagastā, viesu namu "Ķīši". Viesu nams kopā pavisam izmaksāja ap 360 Ls. Par ēdināšanu sanāca samaksāt ap 680 Ls. Ēdienkarti paši izvēlējāmies.

Ance, 20

Kaupēna dzirnavas - Tērvete. Svinību vietas īre 160 Ls, ēdināšana no cilvēka 10 Ls.

Linzy, 23

Svinības notika fantastiskā viesu namā "Zaļā Sala", izmaksāja aptuveni 1300 Ls par visu, svinējām 2 dienas.

Edite, 28

Svinības notika viesu namā Spāriņu kalns Cēsu rajonā. Vieta izmaksāja 500 Ls, ēdināšana - ap 750 Ls 50 cilvēkiem.

Ildze, 26

Viesu namā "Vālodzes", Siguldā. Izmaksāja 170ls neatkarīgi no viesu skaita, iekļaujot gultasvietas un pirti. Jauks viesu nams par draudzīgu cenu1 Ēdinātāji - "Furšets", 15ls/personai. Gardi!

Sandija, 33

Kādas mazas un romantiskas viesnīcas banketu zālē - 1 diena. 2diena - pikniks pašu sētā. Izmaksas - par telpām nekas - dāvana no vīra darba vietas, galdu klājām paši, daudzi lauku produkti, šis tas tika uzdāvināts.

Agnese, 22

Viesu namā

Daiga, 24

Upenieku muižā. 500 LVL/800LVL

Diāna, 28

Svinības notika viesu namā Bille. Viesu nama saimnieki ļoti atsaucīgi. Palīdzēja ar padomiem. Iedeva vāzes, kur arī palīdzēja salikt lielo daudzumu ziedu, iedeva svečturus, kur skaisti aizdedzināt sveces un nolikt dažādās vietās. Kopumā ļoti labi.

sinta, 26

Svinības notika viesnīcas restorānā, atsevišķā telpā, viss kopā izmaksāja 2000.

Aija, 24

Svinības bija Ķekavā, viesu nams "Kāli", telpas mums bija lētāk, jo kāzas notika no ceturdienas uz piektdienu un tāpēc mums bija lielā zāle par 180 Ls, nevis 300 Ls. Un ēdināšana bija 12 Ls par personu, protams visas sulas, kafijas un tējas pašiem jāpērk...kā jau visur...

Zane, 20

Svinējām viesu namā "Debesu bļoda". Esam vairāk kā apmierināti - saimniece forša, ēdiens izcils, apklpojošās meitenes atsaucīgas un ļoti patīkamas, visiem bija savas gultiņas ar siltām, kārtīgām segām, un nākamajā rītā superīgas brokastis! Bija daudz vietas, kur dejot, un lielie logi visu padarīja ļoti romantisku, jo aiz loga viss bija balts! :)

Ilze, 28

Dizaina fabrikā. Svinību vieta izmaksāja ap 700 LVL ar inventāra nomu, bet, neiekļaujot florista izmaksas, ēdināšana ~800 LVL Krimuldas Ilze. Ļoti, ļoti garšīgi. Visiem iesaku. Labāk varbūt varētu būt vienīgi Sala, bet kopumā domāju, ka līmenis tāds pats. Ļoti atsaucīgi pat ZS laikā, kādi nav daudzi.

Anete, 22

Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas pagrabā, jo meklējām lētu svinību vietu Rīgā (25 Ls /h), kur mūs laistu ar savu saimnieci. Ar atlaidīti vietu dabūjām uz 7h pasākuma un novākšanu + uzkrāmēšanos par 130 Ls. Lielisku ēdienu dabūjām par 6 Ls/cilv. no lieliskas saimnieces Ilzes Arājas.

Dace, 27

Svinības notika "Kalnamuiža" (Berghofa muiža). Cenas pēc standarta cenrāža, kopā Ls 560, kuros ietilpa šampanietis sagaidīšanai, zāles īre vakariņām, divi numuri (viens no tiem Lux), vakariņas pēc piedāvājuma, pirts rituāls 4 personām.

Zane, 31

Svinības notika viesu namā Rakši pie Cēsīm. Viesu nama īre 700 Ls, ēdināšana 950 Ls, kur 13 Ls no personas ar brokastīm, plus ārzemju viesu brokastis 50 Ls 16 personām.

Vita, 34

Viesu namā "Pie Zeltītes" - kolosāla vieta. Ēdienkarti plānojām paši, produktus gādājām paši.

Egita, 24

Svinības bija viesu namā, viss komplekss ar visu gulēšanu, ēšanu, apkalpošanu 2400, bet īstenībā var atrast lētāk, meklē, meklē, nepaliec pie pirmā!

Aija, 28

Svinības notika "Gungās", Ādažu pagastā, pie Dūņezera. Ļoti skaista vieta, latviska, tajā pašā laikā vienkārša un mīlīga. Mums bija vienas dienas pasākums, kas izmaksāja, ja nemaldos, 700 lati kopā ar ēdināšanu.

Aleksandra, 27

Dikļu pilī, 60 viesu ēdināšana, nakšņošana 5000 Ls.

Ilze, 28

Svinības notika viesu namā "Oāze" Ķekavas novadā, 15 km no Rīgas, visa viesu māja izmaksāja 250 Ls, ēdināšana bija 12 Ls no personas +1 Ls no viesa par apkalpošanu.

Inguna, 26

Viesu namā Jēkabpils novadā. Svinību vieta 500 Ls, ēdināšana 750 Ls.

Ingus, 29

Viesu namā Klāņas ap 750 Ls viesu nams + ēdināšana.

Jevgenija, 23

Upenieku muižā. Jelgavā. Bija ļoti sakarīga cena.