FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?

Madara, 29

Pirmā kārta svinībām jeb "pirmais šampanietis" mums bija E.Smiļģa teātra muzejā-ļoti jauki, nepiespieti, nesteidzīgi un forša vieta fotosesijai ar viesiem. Izmaksāja- 75 Ls (telpu īre uz 2h un ekskursija viesiem)+šampanietis,+ klātais uzkodu galds, ko mums uzdāvināja. Svinīnbas turpinājās viesu namā "Oāze" (Ķekavas novads, Krogsils) - īre, ēdināšna, sagaidīšanas galds izmaksāja 935 Ls (ēdināšana 12 Ls no personas + 1ls apkalpoša, bērniem, fotogrāfam, mūziķiem 1/2 cena)

Rita, 27

viesu namā Latgalē, svinību vieta 160 Ls uz divām dienām, ēdināšana, neskaitot alkoholu, kāzu torti, nedaudz virs 1000 Ls

Agne, 22

Svinības notika Lobes krogā :) Noteikti iesaku!

Laila, 26

Svinības notika viesu namā "Kārkli" Kandavas pusē. Kopējās izmaksas ar ēdināšanu aptuveni 550Ls. Kā ēdinātāja tika izvēlēta atsaucīga pavārīte Inga Labecka (strādā neatkarīgi no viesu nama), kas uzņēmās arī dekorāciju izvietošanas pienākumu.

Megija, 19

Svinības notika vīra vecāku lauku mājā. Galdu klāšana izmaksāja ap 200 Ls.

Alisa, 21

Viesu namā Oāze - pie Ķekavas. 1055ls - viss kopā.

Jeļena, 23

Svinības notika Daugavpilī, restorāna "Plaza" (viesnīca Latgola) Uz katru cilvēku sanāca apmēram 14.50 lati.

Ligita, 27

Viesu namā Zaļie atvari, svinību vietas īre maksāja 450Ls, ēdināšana 12,50 no cilvēka

Marta, 28

Svinības notika viesu namā Chillin, svinību vieta izmaksāja ap 800 Ls . Edienāšana ap to pašu.

Monta, 21

Laumu dabas parkā..

Sankiks, 20

Svinības notika viesu namā Līcīši. Visa svinību vieta izmaksāju 1300 Ls Ēdināšana 63 personām - 1,247ls (19,80 personai) Bet tas bija manis sastādītai ēdienkartei,var mainīt ēdienkarti līdz ar to mainas cenas.

Rita, 28

Svinības notika viesu namā "Vašlejas". Svinību vieta izmaksāja 380Ls, ēdināšana 521Ls (ieskaitot kūku).

Iveta, 27

Viesu māja "Bebru nams". Izmaksāja 1000 LVL, ēdināšana 15 LVL personai.

Elīna, 26

Pie vecāsmammas dārzā uzklājām zviedru galdu. Ēdināšana izmaksāja aptuveni 250ls/50 pers.

Helēna, 24

Viesu namā "Brūveri". Izmaksāja 1000 Ls. Ēdinātāji bija no malas.

Lita, 24

Svinības notika Smiltenes pag. "Kalbakas" viesu namā, kas izmaksāja 350 LVL. Tajā bija iekļauta arī viesu izguldināšana. Ēdināšanu nodrošināja SD Draugs, ļoti kvalitatīvi un garšīgi. Kopā ar visām uzkodām pirms ceremonijas un pirms došanās pie galda..izmaksas uz cilvēku bija 15LVL.

Dace, 23

Svinības notika ļoti jaukā vietā Aknīstē - viesu namā Susēja. Par viesu nama īri uz 2 dienām samaksājām 230Ls. Ēdināšanu nodrošināja kafejnīca "Kalniņā" (Aknīste). 15Ls no cilvēka, kopā - 690Ls.

Jolanta, 26

Svinības notika viesu namā: "Zaļie atvari", svinību vieta 425 Ls ( Ar namiņu jaunlaulātajiem), ēdināšana 11,60 Ls no cilvēka ar brokastīm un kafiju pie kūkas. Jāsaka, ka galds bija klāts ļoti bagātīgi, daudz palika pāri, ko atdeva līdzi.

Agne, 28

Svinības notika viesu namā Gungas. Vieta izmaksāja 900 Ls, ēdināšana 810 Ls( tai skaitā pīrādziņi pie baznīcas, sagaidīšanas galds un torte).

Simona, 24

Viesnīcas Baltpark 7.stāva terasē, ēdināšana 15 Ls/cilv. + alkohols.

Ilze, 30

Mājās. Aukstais galds - pašu sarūpēts.

Linda, 22

Svinības notika viesu namā Debesu Bļoda. Tas bija vienīgais lielais viesu nams Ogres rajonā ar iespēju izguldīt tk daudz viesu. Un es negribēju kāzas guļbūves tipa ēkā, tāpēc Debesu bļoda bija tieši laikā, gaiša, skaista. Svinību vieta sestdienā izmaksāja 700Ls+16Ls ēdināšana par cilvēku +10% viesmīlēm. Padārgi sanāca, bet bija garšīgi un viesi sajūsmā.

Baiba, 24

Viesu namā Mežbrenči, Daugmalē. 80 viesiem viesu nama īre ar pirtiņu, gulēšanu (gultās!!!) un ēdināšanu kopā bija ap 2000 LVL. Viesu nams ļoti jauks un jauks un tuvu Rīgai, iesaku! Vēl jo vairāk, man bija svarīgi, lai viesi neguļ 30 personas uz grīdas lielā telpā. Gribēju, lai ir zolīdi un ērti! Un šajā viesu namā tā arī bija!

Ilze, 25

Restorānā Light House, Jūrmalā. Izmaksāja Ls 1100

Una, 28

Viesnu nams "Krauklīši", ņemot vērā, ka kāzas notik svētdienā, tad svinību vieta izmaksāja 180 Ls. Ēdināšanu nodrošināja Irēna no Ropažiem (neatceros kā sauc krodziņu) un vakariņas ar brokastīm un trauku īri bija 12,50 no personas. Par šiem abiem man ir tikai labākās atsauksmes!

Artūrs, 27

Pievienošu atsauksmi: Хочу поблагодарить персонал комплекса Labā Pirts в Кадаге и повара Даце! Без Вас и Вашей помощи праздник бы не прошёл столь ярко и красочно! Спасибо вам Большое! 16 июня 2013 года мы праздновали свою свадьбу в этом замечательном месте! Празднование проходило два дня! Живописные места, рядом река Гауя, много природы… В комплексе есть фураке, мини-бассейн и две бани – испробовали на второй день, всё работает на 200%! Спальные места чистенькие, всё работает и поместились все (всего было около 40 человек), администратор не бегает каждые пол часа с проверками на банкет, девочки-официантки оперативненько обновляли блюда! К тому же не трогали алкоголь – у многих бывает такое, что забирают бутылку, в которой алкоголя ещё больше трети… Нас очень порадовало то, что не было необходимости переключаться на персонал и следить за тем, чтобы они не расслаблялись! Спасибо Огромное! Отдельная благодарность повару Даце! Еда была изумительно вкусной! Две трети гостей – гурманы! Уплетали все и всё за обе щеки! Мясные блюда просто таяли во рту, всё было сочным, свежим и приготовлено из качественных продуктов! Нам даже предоставили термосы для кофе и чая, хотя мы готовы были их арендовать! Еды хватило на всех на два дня, уехали с полными животами! Спасибо Вам огромное! (Salīdzinot ar pārējiem piedāvājumiem - viss bija ļoti labi un nedārgi)!

Katrīna, 24

Svinības pēc baznīcas norisinājās pie mums vasarnīcā, līdz ar to vieta - necik, bet ēdieni ~230 Ls, dzērieni vēl ~100 Ls.

Sigita, 27

Viesu nams "Saules sēta" svinību vieta 700 Ls, ēdināšana ap 1400 Ls.

Oļesja, 24

Viesu nams "Lobes krogs" Īre +ēdināšana apm. 1700LVL

Tatjana, 24

Svinības notika kafejnīcā, izmaksas - aptuveni 1000. otrās dienas svinības notika viesu namā, izmaksas - aptuveni 250.

Agnese, 21

Debesu Bļodā. Viss kopā apmēram 2400. Bija ļoti skaisti un garšīgi!

Marita, 36

viesu namā "Kuncīši", ēšana no 8 Ls( loti garšīgi bija) uz cilvēku, īre 120 Ls

Līga, 24

Viesu māja, kopā viesu māja + ēdināšana ap 1000 Ls

Olga, 27

Svinējām viesu namā "Līgas pirts", Ķekavā. Ēdināšana izmaksāja 15 Ls/pers. Bija ļoti garšīgi un daudz palika pāri.

Arta, 27

Jelgavā, Upenieku muižā

Inese, 24

Amatas novads, Drabešu pagasts "Kalniņi", svinību vieta maksāja 100 latus, plus 40 lati ēšana.

Ilze, 27

Svinības viesu namā "Abzaļi", viesu māja (ideāla) izmaksāja 1200LVL, kas mūsuprāt bija tā vērts un ēdināšana no "Krimuldas" - ~1370LVL ar brokastīm un apkalpošanu. Ļoooti garšīgi un pāri palika tieši tik, lai pāris dienas varētu atpūsties un nebūtu jāgatavo :D

Kika, 24

Kāzas notika Gardenia Palace. Vieta neizmaksāja ne santīma, bet par katru viesi ņēma 22 Ls par ēdienkarti, 1,50 par korķa naudu un 1Ls apkalpošanas maksa.

Jolanta, 29

Kafejnīcas Silva svinību zālē, Jelgavā.

Zane, 22

Restorānā "Laivu Centrs" - atsevišķi telpu īre jāmaksā nebija, viss kopā bija ap 1000 LVL - ēdieni, alkohols, dekorēšana pēc mūsu vēlmēm.