FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?

Ilona, 22

Bija svinības, viesu namā "Ķempēni" Vienai personai cena - 18 Ls.

Olga, 19

restarāns Aleksandrs. ap. 500 + 200 ( musejajs alkohols un sulas )

Aija, 35

Viesu namā "Lāču miga" , telpas + ēdināšana ap 1800 Ls

Dana, 22

pēc cerimonijas bija nelielas svinības - izdzērām šampānieti un sagriezām kūku. pēc tam mēs aizbraucām un viesi devās pie manas mammas uz mājām kur tika saklāts galds!

Katrīna, 23

bija svinības. banketu zālē LAUDA kopā ar alkoholu apmēram 600 Ls

Dace, 20

Radu dzivokli. Edienu gatavoja abas mammas, par izmaksam nezinu

Evita, 23

Galds bija klāts Engurē viesu namā "Klāņas", ļoti skaita vieta pie jūras. Viss ļoti tīrs un kārtīgs. Viesu nams mums maksāja 200Ls plus galds vēl kādi ~400... īsti neatceros.

Evija, 27

"100% atpūta", viesu nams bija 210 Ls uz vienu diennakti, ēdināšana bija 7 Ls no cilvēka.

Baiba, 29

Sviniibas bija Dzelzaamura mediibu pilii. eedinaashana bez trauku iires izmaksaaja 6ls personai. Galdu klaajeejas samekleejaam pashi no Ogres

Ilze, 26

Jā, pilī, apm. Ls 5000

Agris, 25

Viesu namaa "Baltezers", Baltezeraa. Eesinaashana + telpas + alkohols izmaksaaja ap 1000Ls

Daina, 31

Svinību vietaa īre 270,Ls, ēdināšana ap 600,-Ls.

Inga, 25

fotogafeeshanaas Botaanisjakaa daarzaa ar shampanieti un cepumiem

Agnese, 27

Svinības Šlokenbekas muižā. Ēdināšana ap 8 LVL uz cilvēku (ar brokastīm). Ēdamais bija garšīgs un ļoti pietiekamā daudzumā.

Aija, 20

Svinības notika pašu mājās. Ēdināšanas izmaksas man nav zināmas, jo par to rūpējās vīramāte. Viņa dzīvo ārpus Rīgas, un to visu noorganizēja, sapērkot izejvielas un noorganizējot saimnieci, kas to visu pagatavoja. Lēti un garšīgi.

Diāna, 24

Bija svinības. Notika ļoti jaukā viesu namā Jaundobeļi Jelgavas raj. Mēs to īrējām 2 dienām. Svinību telpa kopā ar pirti otrajai dienai izmaksāja 250Ls, bet ēdināšana aptuveni 800 Ls.

Linda, 25

No sākuma bija patusēšana zagsā ar šampi un kūciņām, pēc tam viesu namā "Umuri", Ķegumā. Viesu nams izmaksāja 240 Ls/24h. Ēdināšana arī aptuveni 240 Ls.

Laura, 22

Kafejnīcā. Ēdināšana izmaksāja ap 300Ls.

Evija, 27

Pēc ceremonijas bija svinības Tukuma rajona Sēmes pagasta viesu nāmā "Menģeļi". Ēdināšana bija ap 10,- Ls no cilvēka kopā ap 450,-Ls. Viesu nams viss kompleks 200,- Ls + 20,- Ls par braucienu zirga pajūgā no šosejas līdz viesu namam.

Sandra, 23

Pēc ceremonijas bija svinības, Lielvārdē, pie Daugavas- "Daugaviņā". Edināšana uz cilvēku izmaksāja apmēram 5-6 Ls + alkahols, torte- kā papildus izdevumi, kas izmaksāja vēl atsevišķi. Mums noveicās ar svinību vietu- tā, kā tur visi remontdarbi nebija līdz galam pabeigti, tad mēs bijām pirmie, kas to vietu izmēģināja un bezmaksas!!!

Iluta, 27

Nelielā pilī, nebija dārgi, jo bija paziņas, kas sarunā lētāk. Maksājām tikai par ēdināšanu, pirkām gan paši arī vīna glāzes, tur pašvaki ar traukiem. :)

Liene, 23

Svinības notika viesu namā "Malderi", Daugmalē. Ēdināšana Ls 360; viesu nams Ls 300.

Helēna, 27

Maza skoliņa tika sarunāta. Cik izmaksājā, nemāku pateikt, bet varētu būt, ka kopā apm. 300 Ls

Laura, 25

Protams bija. Viesnca Baltic beach hotel. par izmaksam neesmu informeta.

Līga, 26

Svinības notika Inčukalna pagasta "Aivaros", toreiz un tagad viesu nama īres cena un attieksme no saimnieku puses vienkārši lieliska. toreiz maksājām 250 Ls par visu teritoriju, mantas aizvedām jau ceturtdienā, piektdienā bija kāzas un sestdienā piecos vakarā tikai izvācāmies. Tagad gan ir dārgāk, jo piecelta vēl viena ēka klāt. Ēdināšanai viņi piedāvā vairākus uzņēmumus, bet tie bija dārgi, mēs sarunājām savus un saimniekiem nebija iebildumu, izmaksāja ~ 7.50 Ls cilvēkam bez alkohola un palikat tik daudz vēl pāri.

Dace, 34

Pēc ceremonijas baznīcā uzcienājām mūsu sveicējus ar torti un vīnu un paši ar vecākiem un vedējiem devāmies uz viesu namu "Sveikuļi" Tukuma rajonā- mazs romantiskas namiņš. Viesu nams tajā laikā vēl izmaksāja 75 Ls, bet pārtika bija līdzi pašiem sava jau sagatavota. Atkāzas tika rīkotas pēc nedēļas Ciemupes klubā mūsu draugiem. Ielūgumos norādījām- ierasties bez dāvanām bet ar savu groziņu. Tāpēc ēdināšana no mūsu puses izmaksāja apmēram 100 Ls (aukstais uzkodu galds- alus, sulas, klinģeris, siers, alkohols, kafija, tēja)

Līga, 23

Svinības - Klondaikas restorānā (tas viss bija noīrēts mums). Par svinību vietu un ēdināšanu maksāja vecāki - tā bija kāzu dāvana.

Sarmīte, 37

Stūrīsu ielā pirtī...tā kā no saimniecēm iegādājāmies mazu baltu kaķēnu, tad atlaides bija superīgas ,bet galds fantastiski garšigs un bagātīgs...kopā ap 100-150 ls

Agnese, 28

Bija neliela "ceremonija" pēc baznīcas, kurā piedalījās pilnīgi visis viesi. Pēc tam svinības turpinājās Jaunpilī, jau ar krietni mazāku skaitu viesu. Pils (svinību telpas, gulēšana ~35 viesiem; 40 minūšu pasākums "Viduslaiku kāzas"; pagalma un telpu dekorēšana) izmaksāja Ls ~300; ēdināšana ~Ls 400.

Indra, 24

Jā, bija. Svinības bija Rēzeknē, manā vecāku īpašumā. ēdināšana bija 3,5 par cilvēku + par alkohols. Svinību vieta bija dāvana no maniem vecākiem - uzslieta liela telts.

Ieva, 24

Vakarā bija arī svinības kas ilga vēl visu nākošo dienu. Pirmajā dienā viesības bija Rīgā "Kempings ABC"(tiesa gan tagad tur viss ir pārbūvēts). Otro dienu pavadījām tur pat netālu pie vīra māsas lielajā privātmājas dārzā. Svinību vieta izmaksāja 80Ls, bet ēdināšana apmēram 500Ls

Ieva, 25

Svinības notika viesu namā Kempings ABC (šobrīd gan tā vieta ir krietni pārbūvēta) izmaksas bija apmēram 550 - 650LVL

Liene, 25

Sviniibas bija viesu namaa Sveikuli. Edinaasana izmaksaaja 300ls un sviniibu vieta 200ls.

Inese, 24

Jā, pēc ceremonijas bija arī svinības, kuras notika muzikālajā kafejnīcā "Ligzda".Ēdināšana izmaksāja Ls 500.

Ilona, 32

Rīga- tika īrēta telpa- 100 LVL Ēdiens apmēram 10 no cilvēka jo bija 1.5 dienu pasākums. PII Sparģelītis

Dagnija, 31

Kultūras namā. Galdu klāja mūsu vecāki (abiem zemnieku saimniecības), kuri bija pieaicinājuši pavāru. Svinību vieta nemaksāja neko, tikai Ls 15 elektrībai.

Ilze, 25

Gargrodē(Jēkabpils raj.). ~100Ls, jo daļu produktu saveda labi draugi un vecvecāki no laukiem

Dace, 28

Kautkur vecriigaa, neatceros kur, vareja izmaksat ap 600 LS

Inga, 29

Saulainē-vieta ums bija rezervēta pa velti-paziņas.saimniecēm-70 lati