FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana?

Anete, 26

Viesnīcā "Bille" pie Amatas. Ēdināšanu sarunājām 32 eur uz cilvēku, viesu nama izīrēšana 700 eur apmēram un palikšana pa nakti vidēji 10-12 eur uz cilvēku. Salīdzinoši lēti tik izskatīgai vietai.

Ieva, 25

Svinības notika viesu namā Turbas, Četru vēju mājā. Viesu nams ar gultasvietām un ēdināšanu izmaksāja ~2500 eur. (Kāzas rīkojām nesezonā).

Jekaterina, 23

Svinības notika Ūdensdzirnās Biržos (maksāja 800 eiro kompleksa īre, kurā iekļauts bija arī naktsmītnes + otrā dienā bija pirtiņa uzkurināta un burbuļvanna). Ēdienu pasūtījām kafejnīcā "Karamele", izmaksāja 18 eiro uz cilvēku (no rīta bija brokastis).

Laurensija, 35

Svinības bija lielā saviesīgā namā kur ieekonomējām līdzekļus uz īri, izmaksāja 350 €, ēdināšana uz 2dienām 1400€.

Daira, 22

Īrējām kafejnīcu tepat pilsētā. Par ēdināšanu izgāja aptuveni 600-700.

Gunita , 32

Brīvdienu mājā "Ventaskrasti". 150 euro ēdināšana 325.

Monta, 21

Pie Ezzerozēm - viesu namā. (3000,00) Krimulda - Ēdinātāji (3800,00)

Alise, 24

Svinības notika Annas Dārzā, izmaksāja ap 2000eur ieskaitot ēdināšanu.

Vita, 25

Svinības notika LVM tūrisma un atpūtas centrā "Ezernieki", kas atrodas Lubānas novada Indrānu pagastā. Svinību vieta izmaksāja 1400 eiro (kāzas bija divas dienas), bet ēdināšana izmaksāja 1190 eiro (cenā iekļauts bija arī uzkodu galds ceremonijas vietā).

Ieva, 29

Svinības notika ļoti skaistā viesnīcā, upes krastā un jūras tuvumā, Užavā. Svinību vieta izmaksāja 2000.00 eur. Ēdināšana izmaksāja 2500.00 eur.

Ieva, 30

Kadagas viesu namā "Laba pirts". Svinību vieta - 600 EUR (bet cenā nav iekļauta galdautu un "krēslu kleitu" īre, apkalpošana pie galda). Ēdinātājs bija jāmeklē atsevišķi, izvēlējāmies viesu nama ieteikto Daci Mitriķi; sagaidīšanas galds, vakariņu galds un rīta zupa - 15 EUR no cilvēka. Galds ir salīdzinoši vienkāršs, bet daudzuma ziņā pietiekams, ēdiens diezgan garšīgs.

Sandra, 25

Svinības notika Bērzciemā, viesu namā "Tauriņi". Svinību vieta izmaksāja apmēram 700€. Maksā bija iekļauta svinību zāle, virtuve, papildus telpa, kur salikt nepieciešamās lietas, guļvietas 2 stāvos (2.stāvā istabiņas, 3.stāvā lielā telpā ar gultām) apmēram 40 cilvēkiem. Ēdināšana izmaksāja apmēram 1500€. Maksā bija iekļauts - uzkodas un kafija viesiem ierodoties svinību vietā, siltie ēdieni (4 gaļas veidi + piedevas), deserts (2 veidi + 2 mērces), aukstais galds (4 veidu gaļas uzkodas, 4 veidu zivju uzkodas, dārzeņu plate, augļu plate, salāti (4 veidi)), sula visa vakara garumā, brokastis (soļanka, tēja, kafija + viss, kas palicis no 1.vakara). Apmēram 22,50€ uz cilvēku.

Alīna, 25

Svinības bija Saulgožos, Sējas novadā. Brīnišķīga vieta, tāds lauku šarms, bija perfekti mums. Viesi bija sajūsmā par skaisti sakopto vidi viesu namā. Turklāt pie tik burvīgām telpām arī cena lieliska - 1500 EUR. Vasarā laikam nedaudz dārgāk, bet arī sanāk labāk nekā daudzas citas vietas prasa. Turklāt bez nekādām muļķīgām papildus maksām. Vienkārši samaksā summu par laiku no-līdz un viss, vari izmantot visu teritoriju.

Eva Elizabete, 25

Viesu nams izmaksāja 1400 euro, ēdināšana 1200 euro.

Renāte, 29

Svinības bija pļavā, izmaksas bija niecīgās. Ēdiens izmaksāja ap 1800 eur

Krista, 27

Viesu namā Vilciņi. Svinību vieta 600 Eur uz 2 diennaktīm un ēdināšana 810 uz 50 cilvēkiem.

Alise, 24

Svinības notika tur pat, kur sarakstijāmies, jo vieta ir paredzēta šādiem pasākumiem. Izmaksas EUR 800,-

Aleksandra, 25

Viesu nams "Līcīši". Svīnību vieta - 2500 visa kompleksa īŗe uz 24h, ēdināšana 30eur no cilvēka.

Alda, 27

Svinības notika viesu namā "Kuncīši". Kopā ar ēdinātāju samaksājām 550 eiro.

Ilze, 32

Svinibas notika vienica. Izmaksaja 2000.00 eiro

Ilze, 29

Svinības notika viesu namā Bille Cēsu rajonā. Svinību vieta un ēdināšana izmaksāja aptuveni 5000 ieskaitot viesu naktsmītnes.

Dace, 27

Furšeta galds tika klāts Salaspils Botāniskajā dārzā, 2.stāvā balkonā - slēgtais pasākums - citi ēdinātāji no Salapils. Vakara svinības Etnogrāfiskajā viesu namā "Gungas". "Gungas" izmaksāja 1700€ + sīkumi + korķa nauda (ko gan labi, ka var izņemt minimālā daudzumā vīnu). Ēdinātāji bija mūsu pašu izraudzīti no Tukuma raj. Smārdes "Runcis un Co" - izmaksāja ap 1700€ - iekļauts pilnīgi viss - sākuma uzkodu galds + dzērieni, apkalpošana, vakariņu galds, apkalpošana, kūka, brokastis, trauki, salvetes utt. Principā ēdiens bija aprēķināts 27€/persona - uzkodas, vakariņas, brokastis - ideāli!

Maija, 21

Svinību vieta kopā ar ēdināšanu izmaksāja 2630eiro.

Laura, 25

viesu nams un ēdināšana imaksāja 2000 EUR.

Jana, 27

Svinības notika viesu namā Briedīši (Raiskumā). Kopā ar ēdināšanu izmaksāja ap 3000 EUR.

Tanita, 25

Ānes muižā notika svinības, galdu klāja Otto

Maija, 32

Debesu bloda, vienkarsi pasakaini smuka apkartne un viss bija loti gludi un forshi. Viesmiles bija fantastiskas.

Ilva, 25

Svinējām Talsu "Andrejzālē", ēdieni tika pasūtīti tur pat no ēdnīcas "Kursa". Telpu īre + ēšana izmaksāja 218 euro (ļoti lēti).

Lelde, 23

Svinības notika viesu namā "Spāriņu kalns", viesu nams izmaksāja 600 eiro, ēdināšana apmēram 1000 eiro.

Evita, 22

Svinību vieta bija manu vecvecāku mājās, kur saimniecības ēkā viena klēts bija pārtaisīta par svinību vietu. Kamēr neredzēju, kā tur izskatās, nezināju vai gribu tur svinēt, bet ieraugot domas mainījās . Interesanta vieta - un galvenais, ka viesi varēja kārtīgi izdancoties. Papildus tam visam liels + bija tas, ka ieekonomējām, jo nevajadzēja maksāt taču par īri, kā tas ir viesu namos, arī mūziku varēja klausīties cik skaļi grib un dejot kaut cauru nakti! Visi bija ļoti apmierināti un atzina to par kreatīvu ideju - PSRS laika klētī izveidot svinību zāli! Par ēdināšana gan laikam aizgāja 100 eur.

Inese, 27

Svinības notika Madonā "Rēķu kalnā"un uz 52 viesiem ar visu palikšanu pa nakti izmaksāja 1200 Eur.

Katerīna, 21

Viesu nams "Janči" (Liepājas-Nīcas ceļš) - 1000 euro par viesu namu, plus papildus samaksa par mazajām mājiņām. Uzreiz saku - neiesaku. Ļoti tumšs, trauku nav, netīrs, miskastes nebija iznestas vairākas dienas, rāpoja tārpi, tualetes netīras, ziepju nav, guļvietas pretīgas pat jaunlaulāto numurā. Ēdināšana mums bija atsevišķi, no Jančiem neatkarīgi.

Vera, 27

Viesunams "Mežbrenči" ticiet man, tā ir burvīga vieta! kad atbrauksiet paskatīties, sapratīsiet par ko iet runa. Viss sakopts, skaistas figūras, gan no sūnām, gan no akmens. Dīķi, pirtiņa, viesu nams, kurš darbojas tikai ceturto sezonu!!! Ēdieni garšīgi, apkalpošana arī laba. Saimniece palīdz visos jautājumos, vienmēr iedod padomu no savas pieredzes! Personīgi man (cilvēkam, kurš nevar aizmigt, ja veļa smaržo pēc mazgāšanas pulvera), ļoti patīk, ka viss ir TĪRS un nav spēcīgas smaržas no veļas!!! Gribas tur atgriesties vēl un vēl!!!

Zane, 25

Svinības notika Pāvilostas k/n. Jo paši esam dzīvojuši Pāvilostā, tāpēc arī nebija nemaz domas par citām vietām. Pilsēta mums ir un būs ļoti mīļa. Svinību vietas izmaksas bija uz vīra mātes pleciem. Ēdināšana izmaksāja 1500 eiro kopā par abām dienām (un saplēstajiem traukiem).

Sigita, 28

Sanita, 28

Svinības notika kempingà "Kurzemes pèrle", Kalvenes pag.,Aizputes nov. Svinību vieta izmaksāja 400 eiro + atsevišķi guļvietas, ēdināšana 1050 eiro...

Kristine, 20

Svinības notika atpūtas kompleksā "Grantiņi", Svētē. Mums ļoti, ļoti paveicās, jo netika prasīta telpu īre, maksājām tikai par ēdienu, ja nemaldos ap 2tūkst eiro. Telpas bija par brīvu līdz 6 rītā.

Anete, 29

Viesu namā "Debesu bļoda" - tā kā kāzas svinējām darba dienā, tad viesu nams izmaksāja ap 1000 Eiro, ēdināšana 27,5 Eiro uz cilvēku, bērnus neierēķinot. Aptuveni 3000 Eiro kopā. Un mums arī nebija jāmaksā par baltajiem krēslu pārvalkiem (jo kāzas notika darba dienā).

Ilze, 41

Svinības notika turpat mājās.

Aļesja, 26

Bankets bija Laimes Ligzdā. Izmaksāja aptuveni 3000, bet ar pašu ēdināšanu nebijam apmierināti. Sūtījam tur pat.