Madonas katoļu baznīcā
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā?
Pievienot savu pieredziOficiāli salaulājāmies kāzu dienas rītā dzimtsarakstu nodaļā, tikai ar vedējiem un vecākeim un pēcpusdienā ar viesiem bija neoficiālā ceremonija, kuru vadīja mūsu labākie draugi, jo kāzas bija bilinguālas. Neoficiālā ceremonija bija viesu nama pagalmā, pie upes, neliela meža ieskauti.
Ceremonija notika Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļā. Sarakstīšanās bija īsa un lakoniska. Bija iespēja nobildēties ziemas dārzā (sanāca ļoti skaistas bildes).
Ceremonija notika Rīgas pilsētas Ziemeļu dzimtsarakstu nodaļā, pati ceremonija bija skaista un sieviete, kas vadīja, jauka, bet par visu pārējo varētu gari jo gari sūdzēties. Kārtības nekādas un attieksme diezgan nožēlojama.
Tā bija Jelgavas dzimtsarakstu nodaļas izbraukuma ceremonija. Sarakstījāmies Jelgavā, "Villa Medem".
Ceremonija notika svinību vietā, kā izbraukuma ceremonija, ko vadīja dzimtsarakstu nodaļas vadītāja.
Covid, stulbais covid... Plkst. 12 bija sausa juridiskā sarakstīšanās 2x2 formatā, maskās, bez fotografa (bet paldies, viņš vismaz iesdeva kameru mūsu lieciniekam). Pēc tam simboliska izbraukuma ceremonija pie dabas, jau ar visiem viesiem.
Ceremonija notika Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrālē. Patika, ka katoļiem pirms laulībām jāiziet tādi kā laulāto sagatvošanās kursi. Tie deva iespēju parunāt par tādām tēmām, kurām ikdienā nepieskarās.
Ceremonija notika brīvā dabā un to vadīja dzimtsarakstu nodaļas vadītāja.
Tā notika ārā, Cēsu pils parkā zem liepas. Sarakstīja mūs Priekuļu dzimtsarakastu nodaļas jaukā dāma Īrisa.
Ceremonija notika Krimuldas muižā. Tā skaitījās kā izbraukuma ceremonija.
Tā kā svinību vieta mums bija plānota Stāmerienas pusē, ne mirkli nešaubījāmies par ceremonijas vietu – tai jānotiek krāšņajā Stāmerienas pilī! Vēl janvārī ar nepacietību gaidījām ziņas, kad pils pēc fasādes renovācijas tiks atvērta apmeklētājiem. Kā paši smējāmies, pašvaldība pili renovējusi mūsu kāzām! Pavasarī, pili apskatot, izlēmām organizēt ceremoniju pils “sirdī” – uz centrālajām kāpnēm zem stikla piramīdas, kas no griestiem telpā ļauj ieplūst saules gaismai. Tomēr nedēļu pirms kāzām saņēmām satraucošu ziņu – Gulbene noteikusi papildu ierobežojumus visā novadā vairāku COVID-19 uzliesmojumu gadījumu dēļ. Stāmerienas pils līdz ar to apmeklētājiem tika slēgta. Īsto ceremonijas norises vietu izvēlējāmies dienu pirms kāzām – braucām vēlreiz uz pili un meklējām, kur tās teritorijā varam salaulāties. Un izvēlējāmies vietu, kas simboliski mūsu kāzu stāstā ierakstās pat labāk par sākotnējo ieceri. Izlēmām salaulāties uz pils balkona, ar skatu uz mīlestības ozolu, t.i., uz dižkoku, no diviem ozoliņiem kas reiz saaudzis vienā.
Notika ārā, Baltajā kāpā uz terases. Saulkrastu dzimtsarakstu nodaļas vadītāja to sirsnīgi novadīja. 170 eur
Svinējām Cēsu dzimtsarakstu nodaļā Lielajā zālē. Bija skaisti un vietas pietika visiem 60 viesiem.
Gan, gan. Dzimtsarakstu nodaļā tikai ar lieciniekiem un tad uz baznīcu. Mūsu mācītājam nebija vajadzīgā licence lai varētu iztikt bez dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumiem.
Ceremonija notika brīvā dabā ar dzimtsarakstu nodaļas darbinieces klātbūtni.
Ceremonija notika Kalsnavas arborētumā. Mūs salaulāja Madonas novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja.
Ceremonija notika Kuldīgas Svētās Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā - vīra dzimtajā pilsētā.
Ceremonija notika baznīcā. Vienmēr zinājām, ka laulāšanās noteikti nebūs dzimtsarakstu nodaļā.
Ungurmuižā - Pārgaujas novada dzimtsarakstu nodaļa. Viņiem komplektā nāk lieliski muzikanti - klavieres un čells vai flauta. Gan vieta, gan ceremonija kā tāda - lieliski! Iesaku! Ungurmuižā par vietu jāsamaksā, saimniece ļoti jauka un pretimnākoša, viss notiek tā, kā jaunais pāris vēlas.