FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Lelde, 25

7mēnešus pirms kāzām sākām gatavoties. Primārie darbi,ko veicām: 1)baznīcas un mācītāja izvēle, iesvētes mācības; 2)līgavas kleitas izvēle un pasūtīšana; 3)viesu nama izvēle; 4)vakara vadītāja nolīgšana. Pēc tam jau viss pārējais - ielūgumi, uzvalks, muzikanti. Grūtības it kā nekādas nebija, bet stress parādījās 2 nedēļas pirms kāzām,jo nebijām sarunājuši muzikantus :) Taču atradām pēdējā brīdī ļoti labus.

Lilija, 23

Gatavojāmies aptuveni gadu. Vispirms jau galvenais, Pieteikties baznīcā, Vedēju izvēle, pēctam muzika, foto, Vakara vad. tas tā galvenais.

Irīna, 29

Apmēram gadu pirms kāzām sākām pamazām kaut ko organizēt! Sākumā izdomājām, cik lielas kāzas vēlamies, līdz ar to var saprast, cik tālu viesus vest. Ievērojamu grūtību mums nebija.

Zane, 24

Vīrs mani bildināja pavasarī, bet abi uzreiz sapratām, ka šo lietu nevajag atstāt, kaut kad uz vēlāku laiku. Jo kāda būs finans.situācija vēl pēc gada vai vairāk, to mēs tiešām nezinām, bet pašlaik mēs zinājām, ka strādājām un mēģināsim visu iekrāt un ietaupīt. Un tas bija tā vērts! Sākām ar ielūgumiem, galda kartēm, gredzeniem, mācītāju, tad viesību vietu, vedējiem, tad fotogrāfu, tad uzvalku, kleitu, dāvanām, deju, mūziku. Tādas lielas grūtības nebija. Viss gāja tā labi.

Agnese, 26

Pusgadu iepriekš sākām. Vispirms izvēlējāmies viesu namu, bet lielākās grūtības sagādāja dažādas negaidītas ķibeles un likstas un, protams, finanses, kuras visu laiku stiepās kā gumija

Inese, 25

Sākām gatavoties uzrez pēc bildinājuma (7 mēneši pirms kāzām). Vispirms sastādījām vismaz aptuveno viesu sarakstu, tad uz lapas sarakstijām galvenās pozīcijas, kas nepieciešams un cik tas varētu izmaksāt. Ar vecākiem vienojāmies par pozīcijām, kuras apmaksā viņi, kuras mēs... Noteicām datumu, atradām viesu namu, vedējus, pieteicāmies dzimtsarakstu nodaļā, atradām fotogrāfu un muzikantus utt. Plānošana grūtības nesagādāja, jo visu darījām laicīgi, bez steigas, pārdomājot visus par un pret.

Everita, 23

Sākām gatavoties apmēram 7,5 mēnešus pirms, esot UK un ar vedēju + vecāku palīdzību LV. Vispirms norezervējām viesu namu/muzikantus/fotogrāfu.

Ērcīte, 24

Pusgadu iepriekš, grūtības sagādāja visādi sīkumi

Gabriella, 24

Gatavošanās pamazām sākās uzreiz pēc bildināšanas - 8 mēnešus pirms. Pats pirmais, ko izdarīju atradu savu sapņu kāzu kleitu. Tad sākām domāt par kāzu „stilu”, apbraukājām viesu namus. Lielākās grūtības sagādāja fotogrāfa un viesu autobusa atrašana. Ne mazums raižu radīja pirmās dejas izvēle un laika trūkums jebkādām deju mācībām.

Baiba, 20

Apmēram pusgadu iepriekš. Vispirms gredzeni, pieteikums dzimtsarakstu nodaļā, viesu nama īre.

Jelena, 29

3 mēnešus iepriekš,viss lielakas grūtības bija ar svinības vietu

Laura, 24

Tā ka bildinājums izskanēja 14.02. tad jau februāra beigās sāku gatavoties kāzām. Pirmkārt iesniedzām pieteikumu dzimtsarakstu nodaļā un noteicam datumu, tad izlēmām, kādas kāzas vēlamies un tad sekoja svinību vietu apsekošana un vakara vadītāja meklēšana.

Daina, 25

Gadu iepriekš sākām gatavoties. Vispirms meklējām viesu namu, kas nemaz nebija tik viegli, bet beigās atradām īsto un tad meklējām baznīcu tuvumā. Visgrūtāk bija atrast vedējus.

Ieva, 21

sakām gatavoties 6 mēnešus iepriekš, visgrutāk bija izveidot precīzu viesu sarakstu, jo draugi un radi bija tiešām daudz. Grūti bija arī atrast svinību vienu un transportu visiem viesiem,,

Laura, 26

Sākām gatavoties iepriekšējā gada rudenī - braucām viesu namus lūkoties :) Februāra sākumā sākās svētdienas skola - tas laikam arī laikam bija visgrūtākais - 25 nodarbības baznīcā (Sv.skola un Saderināto tikšanās...). Viegli negāja ar kāzu vadītājas izvēli, jo esmu ļoti prasīga (pati esmu organizējusi pasākumus, t.sk. kāzas)

Jeļena, 25

Rudenī bija izdomāts kāzu datums - 17.jūlijs. Novembra beigās vai decembra sākumā rezervējām mūs interesējošo viesu namu. Tad sekoja licinieki baznīcā, foto, video, vakara vadītāja utt.

Inga, 27

6 mēnešus iepriekš. Vispirms sarunājām vedējus un pieteicām laulību reģistrāciju. Vislielākās grūtības bija plānošanā!

Inese, 26

Bildinājumu saņēmu 2009.gada jūnijā, tāpēc gatavoties sanāca apmēram gadu. Sākumā tika izdomāta kāzu "krāsa", ap ko tad arī visu sākām plānot. Pusgadu pirms kāzām sākām gatavoties aktīvi - vedēji, viesu nams, tērpi utt. Nebija nekas, kas sagādāja pārāk lielas grūtības. Aizķeršanās bija ar ziediem (manis izvēlētie bija neadekvāti dārgi vai arī, nebija atrodami) un viesu sēdināšanu pie galda.

Anita, 25

Lai gan tiku bildināta janvārī, aprīļa beigās uzrakstījām iesniegumu dzimtsarakstu nodaļā un jūlija sākumā jau svinējām kāzas. Sanāca gatavoties apmēram 2 mēnešus.

Agnese, 35

Varētu teikt ka gatavojāmies kādu pusgadu iepriekš. Vispirms protams ka gājām uz savu dzimtsarakstu nodaļu.Lai pieteiktu āzu datumu. Vislielākās grūtības sanāca piemelēt labu fotogrāfu. Kā nekā bildēs paliek atmiņas.

Laiminja, 21

3 mēnešus. Vispirms ceremonijas pieteikums, gredzeni un tērpi. Lielākās grūtības - alkohols.

Ilze un Agnis, 26

Sākām gatavoties 10 mēnešus iepriekš. Vispirms sastādijām viesu sarakstu un aprēķinājām aptuvenās izmaksas. Īpašu grūtību nebija, tikai laika gaitā uz sīkumiem savācās pamatīga summa, kas nebija ierēķināta, līdz ar to izmaksas no plānotajiem 2300 Ls beigās izauga līdz 3000 Ls

Sarmīte, 21

Bildināja 2009. gada septembra beigās. Oktobrī bija sarunāti vedēji un viesu nams. Janvārī iesniegums Zagsā. Tad jau palēnām kleita, uzvalks un visi citi sīkumi. Tfu tfu tfu, bet nebija nekādu grūtību vai sarežģījumu.

Laura, 22

Saakaam gatavoties gadu ieprieksh. Probleemas sagaadaaja kaazu vietas izveele, vedeeju izveela, datuma izveele.

Olesja, 29

Sākam gatavoties 3 mēnešu iepriekš. Tā kā vīrs ārzemnieks, bija daži dokumenti jāpārtulko, tad tos pārbaudīja vēl mēnesi. Uzreiz arī sākam meklēt vietu kur svinēsim un es kleitu.

Inese, 28

Aktīvi sāku gatavoties februāri, martā. Sapratu, ka neprotu gatavoties mēnešiem ilgi vienam notikumam, man labāk tīk aktīvi rosīties īsāku laiku, bet uz pilnu klapi. Kleitu nopirku jau rudenī uz atlaidēm.

Vita&Agnis, 27

Bildinājums notika gadu pirms kāzām, tad arī sākām par t\am domāt ideju līmenī. Sākām ar baznīcas izvēli un iesvētību kursu apmeklēšanu. Ilgi domājām, ko uzrunāt kā vedējus - mums ļoti paveicās - uzrunājām apm. 9 mēn. pirms kāzām, viņi piekrita. Visaktīvākā un fiziskā gatavošanās sākās apmēram 3 mēn. pirms kāzām, visvairāk darbu bija 1 mēn. pirms kāzām. Vislielākās grūtības sagādāja finansiālie jautājumi, jo no tā bija atkarīgs, kāda mēroga un formāta kāzas mums būs. Kad tas noskaidrojās, varēja konkrēti domāt, plānot un organizēt.

Silva, 26

Mums bija ātrās kāzas - sākām gatavoties1 mēnesi iepriekš - grūtības sagādāja izvēle, jo ziemā visas svinību vietas ir pieejamas- tikai jāizlemj, kura būs tā īstā un daži sīkumi, kā ielūgumi, ko nepaspējām izdarīt pa smuko!

Arta, 21

Trijos mēnešos sagatavojāmies. Visgrūtāk bija izdomāt, kur laulāties. Vispirms sameklējām vedējus.

Māra, 27

Aptuveni gadu. Atradām viesu namu. Vienojāmies par viesu sarakstu (kas gada laikā diezgan būtiski mainījās), jo izlēmām aicināt tikai tos cilvēkus, kurus patiešām vēlamies redzēt sev blakus kāzu dienā.

Laila, 23

bildinājumu saņēmu jāņos, oktobra beigās precējāmies, gatavoties sākām uzreiz - vispirms noskaidrojām kāzu datumu, palīgā ņemot astrologu, vienīgās grūtības bija laika trūkums, jo bija daudz tiešo darbu

Dana , 24

Pusotru meenesi pirms kaazaam

Madara, 23

no bīldinājuma brīža līdz kāzām pagāja precīzi 3 mēneši. Vispirms meklējām viesu namu, lai zinātu, cik viesus varam aicināt, kā arī sarunāju šuvēju un tad jau visu pārējo.. Vislielākās grūtības sagādāja gredzenu izvēle, jo tas bija vienīgais, ko abiem bija grūti saskaņot.. bet toties tagad mums ir burvīgi gredzeni ;)

Zaiga, 24

Sākām gatavoties kādus 3 mēnešus pirms kāzām. Vispirms izvēlējāmie ceremonijas vietu un iesniedzām iesniegumu (dzimtsarakstu nodaļā) :) Viss gāja viegli un raiti, jo realizēju visu, kas tika izsapņots... :)

Linda, 26

Saakaam gatavoties kaut kur gadu ieprieksh, tad bija pauze dazhus meeneshu, atsaakaam tikai 2 meeneshus pirms kaazaam. Vispirms atradaam vietu , kur svineet. Peec tam visu paareejo. Lielaakaas gruutiibas, ar viesu apstiprinaajumiem, ka buus mums liidzaas vai nebuus. Dazhi pat nelikaas zinjas muus informeet, bet vienkaarshi neieradaas. Manupraat tas ir pilniigi nepieklaajiigi un rupji, it iipashi taadeelj , ka par visu tagad jaamaksaa jau pirms sviniibaam.

concodee, 23

Vispirms pieteicāmies baznīcā un rezervējām viesu namu - kādus 5 mēnešus pirms kāzām. Nopietni gatavoties sākām ap jūlija vidu - tātad 2 mēnešus pirms kāzām. Grūtības nesagādāja nekas, apbrīnojami, bet viss gāja kā pa diedziņu :)

IN, 25

Vispirms saderinājāmies :) Gatavojāmies apmēram 5-6 mēnešus Vispirms - nolēmām, kurā LV vietā (manā dzimtajā vai vīra dzimtajā pusē), kurā baznīcā un kurš mācītājs, kāds viesu nams, kas ēdinās, kādi būs vedēji.

Viki, 24

Ja neskaita, ka naudu krājām gadu, tad reāli sākām gatavoties 4 mēnešu iepriekš (tā aktīvi gatavojāmies 2 mēnešus)

Agnese, 24

Aptuveni pusgadu pirms kāzām sākām gatavoties. Vispirms paziņojām maniem vecākiem. Vislielākās grūtības sagādāja vīra mātes un māsas intrigas..

Inese, 30

Vispirms izvēlējāmies baznīcu, izgājām iesvētes mācību. Tad apdomājām kāzu konceptu un sarunājām svinību vietu. Visaktīvākā gatavošanās bija pēdējos 2 mēnešus.