FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Astra, 22

Sākām gatavoties 10 mēnešus pirms kāzām. Pats pirmais uzdevums - atrast ceremonijas vietu. Gribējām pils dārzā. Tad nu sākām apbraukāt visas skaistās Latvijas pilis, un, kad atradām īsto, tad uzreiz norezervējām. Grūtības sagādāja kāzu auto īre. Gribējām Lexus IS250, bet pilnīgi neviena noma nepiedāvā šo auto! Beigās paņēm elegantu Mercedes, bija skaisti.

Iveta, 28

Sākām gatavoties 5 mēnešus pirms kāzām, ta visintensīvāk mēnesi pirms kāzām. :D Vispirms rezervējām fotogrāfu un viesu namu. Pēc tam sekoja ielūgumu gatavošana. Grūtības nesagādāja nekas. Visu darījām pakapēniski un ar apdomu.

Solveiga, 30

Sākām gatavoties 9 mēnešus iepriekš, sākām krāt naudu un pamazām sākām gatavoties. No sākuma sameklējām vietu, kur viss notiks, baznīcu un vedējus. Tieši vedēju izvēle bija visgrūtākā!

Anita, 26

Jau 2010. gada oktobrī norezervējām svinību vietu. Tad sākām pamazām meklēt fotogrāfu, vadītāju utt. Grūti bija izvēlēties fotogrāfu, vakara vadītāju.

aija, 28

Sākām decembrī, un grūtākais bija atrast ceremonijas vietu un viesu namu.

Aija, 25

Sākām gatavoties apmēram 9 mēnešus :D pirms kāzām. Vispirms mēģinājām nodefinēt pasākuma stilu, bet tas mainījās. Grūtības sagādāja viesu nama atrašana, jo bijām jau par vienu izdomājuši, bet nācās mainīt.

Linda, 23

Kāzas bija aprīļa beigās - sākām gatavoties augusta beigās. Pirmais noteikti bija iesvētes mācības, un pašas iesvētības baznīcā, pa vidam jau biju noskatījusi kleitu un iegādājos jau oktobrī. Pārējie darbi reāli sākās no janvāra.

Ginta, 25

Sākām gatavoties 3 mēnešus iepriekš! Vispirms pieteicām zaksu, tad atradām viesu namu. Sākām meklēt apģērbu.

džemina, 36

4 mēnešus pirms kāzām. Vispirms runājām ar mācītāju, tad meklējām fotogrāfu, muzikantu.

Ilze, 26

Bildinājumu saņēmu maija sākumā, noteicām kāzas augusta beigās, tā ka gandrīz 5 mēneši bija laiks gatavoties. Dažus brīžus gan gribējās visu atlikt uz nākamo gadu. Pirmais uzdevums bija atrast viesu namu, pamazām sameklēju arī fotogrāfus un muzikantus. Pārējais nāca lēnām, pamazām. Piemēram, viesu nams sadarbojās ar ēdinātājiem, utt. Smagākais moments bija nokārtot visus papīrus, jo precējos ar ārzemnieku. Labi vēl, ka ar eiropieti! Un, tā kā es atrados ārpus Latvijas, arī vedējus sameklēt nebija joka lieta! Pirmām kārtām kontakti nedaudz zuduši, otrkārt - lielākā daļa pārbijās no fakta, ka būs iesaistīti ārzemnieki.

Natālija, 27

Kāzām sākām gatavoties kādus 10 mēnēšus iepriekš. Sākām ar viesu mājas meklēšanu, kāzu kleitu pielaikošanu. Grūtības sagādāja brīvā laika trūkums.

Laura, 24

Bildinajums bija junija beigas, sakam gatavoties augusta, precejamies oktobra sakuma.
Vispirms - viesu nams, vedeji, pasakuma vaditaja. Tad kleita, mashina, kurpes, uzvalks. Tad davanas visiem, muzika pirmajai dejai. Friziere, make-up sarunashana

Laura , 24

sakam gatavoties uzreiz pec bildinajuma (junijaa). no sakuma viss likas par daudz, jo pasi neesam LV, bet preceties gribejam LV. iesaistijam visus, cik vien iespejams, un viss izdevas. Vispar mes neko nezinajam, bija loti daudz parsteigumu. sakot ar kuuku, galda kartem un atrakcijam.. zinajam tikai ar ko precamies :D vispirms sameklejam zakgsu un viesu namu, talak kleitas, uzvalki, tad muzika un vakara vaditajs. vedeji ari bija uzreiz, pirmie, ko izdomajam.

ieva, 33

Noleemaam riikot kaazas 3 meeneshus pirms kaazaam un visu paspeejaam lieliski, jo kaazas bija nelielas uz 13 cilveekiem

Kristīne, 32

Sākām gatavoties apmēram 6 mēnešus pirms kāzām. Tā kā nedzīvojam Latvijā, tad lielāko daļu lietu noorganizējām 2 nedēļās, kad bijām Latvijā uz Jāņiem, pārējo tad ar mūsu vedēju un nedaudz arī vecāku palīdzību. Sākām ar viesu sarakstu - skaitu - no tā izejot tad meklējām svinību vietu un organizējām visu pārējo. Visgrūtāk bija saorganizēt visu, kas saistīts ar viesiem, jo daļa netika, daži atteica pat pēdējā brīdī. Bet beigās viss bija lieliski. Visi bija ļoti pozitīvi un atsaucīgi.

Zanda, 26

Sākām gatavoties kādus 2.5 mēnešus iepriekš. Vispirms mamma pasūtīja ēdienu :) Tad nopirku kleitu. Tad sāku gatavot viesu sarakstu un ielūgumus :) Visgrūtāk... tikt galā ar kleitiņu, jo gribējās, lai viss ir perfekti :)

Meldra, 24

Bildinaajums bija 15. februaari, kaazas 2. oktobrii. Nedziivojam LV, bet laulaajaamies Latvijaa. Jau martaa/apriili/maijaai i-netaa samekleejaam dazhaadus pienjemamus variantus viesu namiem, noskaidrojaam kas jaaizdara no papiiru puses un maija beigaas uz 2 nedeeljaam braucaam uz Latviju nokaartot visu, kas kaartojams- viesu nams, bazniica, papiiri, kleita u.c. siikumi. Juulijaa caur e-pastiem tika atrasts kaazu vadiitaajs, fotograafs un DJ, augusta beigaas viss jau bija gatavs un tad tik meenesi seedeejaam un gaidiijaam, kad beidzot taa diena pienaaks. Ja buutu zinaajusi, ka visu tik aatri var nokaartot, noteikt buutu saakusi tikai juunijaa/juulijaa, jo peedeejais pusotrs meenesis, kad viss jau praktiski gatavs, un vnk jaadziivo un jaagaida taa lielaa diena, nosita visu prieciigo satraukumu un vieniigaa doma bija- ka tik aatraak viss beigtos. Lielaakaas gruutiibas- atrast muuziku.

Sindija, 24

3 mēnešus.Lielākās grūutības bija mana baltā kleita.

Linda, 26

Sākām gatavoties gadu pirms kāzām, vispirms rezervējām svinību vietu, tad vakara vadītāju un organizētāju, tad muzikantus, un tad jau pārējo- floristi, DJ, transportu, plānojām ēdienkarti ar šefpavāru, iesniedzām dokumentus (tā kā vīrs nav latvietis un nedzīvojam valstī, kur esam pierakstīti), tad dokumentu nosūtīšana un tulkošana bija mazliet sarežģītāka) Bija mazliet problemātiski izplānot alkohola daudzumu, bet beigāk viss bija ok, labāk lai paliek pāri, nekā pietrūkst!

Vineta, 25

Kāzām sākām gatavoties kādus 5 mēnešus iepriekš, vispirms sarunājām iesvētes mācību un mācītāju, pēc tam norezervējām viesu namu un muzikantus.

Zane, 23

Bildinājums bija 1. janvārī, kāzas - 18 septembrī. Uzreiz sakārtojām galvenās lietas - viesu namu, muzikantus, mācītāju . Tad bija neliela pauze un vasarā sākām gatavoties pavisam aktīvi. It kā centāmies visu laiku padarboties ap kāzu lietu, bet vienalga, mēnesis pirms kāzām bija ļoti saspringts.

Ilze, 25

Kāzām gatavojāmies ~ 4 mēnešus Sākumā rezervējām laulību ceremonijas vietu un viesu namu, saskaņojām datumus.

Zaiga, 27

Sākām gatavoties 8 mēnešus iepriekš... aizrunājām viesu namu un izgājām kristību - iesvētību kursus... īpašas grūtības nekas nesagādāja...

Maija, 27

Kāzām sākām gatavoties 6 mēnešus iepriekš. Vispirms vienojāmies ar vedējiem, bijām pie mācītāja, un rezervējām svinību vietu. Intensīva gatavošanās notika 2 mēnešus pirms kāzām.

Judīte, 27

Mēs sākām gatavoties 2 mēnešus pirms kāzām,jo mans vīrs bija ārpus latvijas, datumu izvēlējāmies saderināšanas dienā, aprīlī, vispirms mēs sameklējām Baznīcu, viss grūtākais mums bija, mana kāzu kleita

mo, 25

Sākām gatavoties 6 mēnešus pirms kāzām, bet ā aktīvi pēdējos 3 mēnešus. vispirms sastādījām viesu sarakstu, izvēlējāmies viesu namu un vienojāmies par svinību norisi

Margita, 29

Materiālus meklēju, visu domāju, plānoju ļoti ātri, lai saprastu, kas patīk, kas nē, ko vajadzēs, ko nē - 1.5-2 gadus iepriekš, bet tā intensīvi 1 mēnesi pirms. Vispirms baznīcas, vedēju un datuma izvēle, tad svinību vietas izvēle, tālāk tērpi un viss pārējais. Lielākās grūtības bija visu salikt pa plauktiņiem un saorganizēt, jo paši dzīvojam Rīgā, bet kāzas bija Latgalē.

Līga, 26

Aptuveni gadu pirms kāzām (sākām krāt naudu). Pirmais sanāca fotogrāfa sarunāšana, pēc tam meklējām viesu namu.

Inese, 34

Sākām gatavoties kādus 2 mēnešus iepriekš. Vispirms tika iegādāti ielūgumi un uzaicināti ciemiņi. Pēc tam gāja viss pārējais. Visgrūtākais bija atrast viesu namu.

Laila, 21

No 2010. gada Lieldienu brīvdienām sākām runāt apr gatavošanos, un lēnām arī viss notika. Vispirms nopirkām gredzenus un atradām kleitu. Grūtību nebija-abi bijām mierīgi un nosvērti, viss ritēja savu gaitu.

Daiga, 27

Kāzām augustā viesu namu noskatījām aprīlī. Pārējos darbiņus darījām jūnijā - augustā.

Ieva, 25

Tā kā bildinājums nāca vasaras sākumā, tad atlikušais laiks bija mazs. Vispirms sarunājām baznīcu, viesu māju, muzikantus, kāzu vadītājus, galdu utt.

Ilze, 22

Pamazām sākām gatavoties pēc tam, kad bijām oficiāli saderinājušies, tas bija 10 mēnešus pirms kāzām. Aktīvi gatavojāmies vasaras mēnešos. Pirmā lieta, ko apspriedām, bija vietas izvēle. Tad viesu saraksta izveidošana. Diezgan daudz laika pavadīju interneta lapās, lai izdomātu ko vēlos. Vīrs bija gatavs piekrist manai izvēlei. Lielākās grūtības sagādāja cilvēku stereotipi saistībā ar kāzām (sākot ar to, cik gaļas veidiem jābūt uz galda un kādai jāizskatās programmai). Mēs būtu bijuši gatavi arī piknikam draugu lokā, tomēr ņēmām vērā vecāku intereses, kas par laimi nebija radikāli pretējas mūsējām.

Tigra, 30

Kāzas organizējām 2,5 mēnešu laikā - tas bija nedaudz pa īsu. Tā kā vasara jau ir kāzu sezona, cenas bija augstākās un daudz par ko nebija iespējas kaulēties.

Liene, 25

Bildinājumu saņēmu pusgadu iepriekš. Nākošajā nedēļā tika norezervēts viesu nams un pasūtīta kleita. Lielākās grūtības bija ar filmētāju.

Diāna, 27

Gatavoties sākām gadu pirm notikuma. Sākām ar līgavas kleitas izvēli un iegādi un tad pamazām alkohola iegādi, kāzu datuma noteikšanu utt. Ja laicīgi sāk plānot kā mēs- lielas grūtības nesagādāja nekas.

Santa, 21

8 mēnešus pirms sākām krāt naudiņu, aktīvāk gatavoties sākāmm pus gadu pirms kāzām :) vispirms sarunājām vedējus, banīcu, svinību vietu un taisījām ielūgumus :)

Anna, 25

gatavojāmies 9 mēnešus, sākumā atrunājām kādas kāzas gribam un cik viesu aicināt.

Alla, 28

Pirms 7 mēnešiem. Es meklēju kleitu un visādus kāzu sīkumus. Vīrs meklēja fotografu, mašīnu, telpas.

Līga, 27

Sākām gatavoties apmēram 8 mēnešus pirms kāzām. Sākumā izvēlējāmies datumu, tad meklējām svinību vietu, ceremonijas vietu, fotogrāfu, izvēlējāmies vedējus.