FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:20.08.2011

Kāzas plānojām uz augustu, bet tām gatavoties sākām iepriekšējā novembrī, kad nopirkām gredzenus. Vispirms sazinājāmies ar kāzu rīkotājiem un izrunājām, ko un kā vēlētos, tad rezervējām viesu māju.

Kāzu datums:20.08.2011

Nepilnu gadu pirms... Foto un video atrast bija grūti...

Kāzu datums:19.08.2011

6 mēnešus pirms kāzām sākās lielā gatavošanās. Vispirms sastādījām viesu sarakstu. Grūtības bija ar viesu ielūgumiem.

Kāzu datums:19.08.2011

Sākām gatavoties vienu gadu un 1 mēnesi pirms kāzam. 1. Uzrunājām vedējus. 2. Meklējām viesu namu. 3. Pakāpeniski sakām iegādāties alkoholu. Vislielākās grūtības sagādaja ēdinātāju un viesu nama izvēle.

Kāzu datums:19.08.2011

Gatavojāmies tieši 1 gadu. Sākām ar datumu, aptuveno viesu skaitu un scenāriju lielās līnijās - izvēlējāmies baznīcu un svinību vietu, kas noteica arī pasākuma noskaņu. Pēdējā nedēļā sajūtas gan bija pilnīga neizpratne, kā ir iespējams gadu gatavoties (un ne jau guļot un tv skatoties), un vienalga pēdējā nedēļā kārties augšā no darāmā :-)

Kāzu datums:13.08.2011

Sākām gatavoties aprīlī (ja nemaldos). Vispirms sarunājām mācītāju un svinību vietu, mazliet vēlāk muzikantus un fotogrāfi.

Kāzu datums:13.08.2011

6 mēnešus pirms kāzām, viesu saraksts, kāzu svinību vietas meklēšana, baznīcas izvēle, tādas vairāk organizatoriskas lietas, sīkumi pēc tam.

Kāzu datums:13.08.2011

Kāzām sākām gatavoties 2011.gada janvārī, dažas dienas pēc Jaunā gada. Visu darījām pakāpeniski, līdz ar to ar nepārvarāmām grūtībām nesaskārāmies.

Kāzu datums:13.08.2011

Apmēram 7-8 mēnešus iepriekš. Lielas grūtības nesagādāja nekas.

Kāzu datums:13.08.2011

Apmēram kādus 4 mēnešus iepriekš. Var teikt, ka grūtību nebija.

Kāzu datums:12.08.2011

6 mēnešus gatavojāmies. 1. - rezervējām viesu namu. 2. - pieteicām datumu, laiku baznīcā. 3. - rezervējām mūziķus. Vislielākās grūtības sagādāja viesu nama atrašana mums pieņemamos datumos.

Kāzu datums:11.08.2011

Sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš apmēram. Vispirms izdomājām - dzimtsaraksti, baznīca - bet izlēmām tikai mācītāju. Kam seko fotogrāfs, viesu nams utt.

Kāzu datums:06.08.2011

Sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš. Vispirms izvēlējāmies kāzu datumu. Nelielas grūtības sagādāja viesu nama izvēle.

Kāzu datums:06.08.2011

Apmēram pusgadu iepriekš sākās rosība - pirmkārt rezervējām viesu namu, pēc tam baznīcu, paralēli tapa ielūgumi (veidojām paši). Lielākās grūtības bija atrast mūziķus - vieni bija neinteresanti, otri kavēja, trešie atteicās, pēdējie - super! :)

Kāzu datums:06.08.2011

Sākām gatavoties kāzām uzreiz pēc bildinājuma, t.i., apmēram 8 mēnešus iepriekš. Pirmkārt, sastādījām viesu sarakstu, pēc tam aptuvenu budžetu, sākām meklēt viesu namu utt. Nelielas grūtības sagādāja tas, ka nedzīvojam Latvijā (kāzas plānojām Latvijā).

Kāzu datums:06.08.2011

Bildinājumu saņēmu marta beigās, tad arī sākām gatavoties. Vispirms atradām viesu namu.

Kāzu datums:30.07.2011

10 mēnešu iepriekš, vispirms izvēlējāmies datumu, pieteicām to baznīcā, tad meklējām viesu māju un visu pārējo.

Kāzu datums:30.07.2011

Apmēram gadu iepriekš! Vietas izvēle un vedēju izvēle!

Kāzu datums:30.07.2011

Sākām gatavoties 1 gadu iepriekš, vispirms pieteicām viesu māju, muzikantus, fotogrāfu... Pēc kāda laika arī baznīcu. Patiesībā tādu lielu grūtību nebija, jo tam visam sākām gatavoties dikti laicīgi.

Kāzu datums:29.07.2011

10 mēnešus; vispirms pasūtījām viesu namu. Vislielākās grūtības bija ar ielūgumiem.

Kāzu datums:26.07.2011

Sākām gatavojies pusgadu pirms kāzām. Vispirms sameklējām viesu namu, tas laikam arī bija visgrūtākais.

Kāzu datums:23.07.2011

Sākām gatavoties jau 7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms rezervējām viesu namu, tad muzikantu. Vislielākās grūtības ir ar viesu namu izvēli par saprātīgām cenām un kas var uzņemt 60 viesus. Viesu namus obligāti vajag laicīgi rezervēt, jo vasara viņiem ir saspringts laiks.. :)

Kāzu datums:23.07.2011

Sākām gatavoties apmēram 9 mēnešus pirms kāzām. Pirmais: rezervējām kāzu vietu un sameklējām kāzu plānotāju, jo kāzas tika plānotas Latvijā, pašiem atrodoties ārzemēs. Grūtības sagādāja vietas atrašana pieņemšanai pie jūras, jo viesnīca Jafa Tūja pēdējā brīdī atteica par labu lielākam pasūtījumam.

Kāzu datums:23.07.2011

Pusgadu iepriekš. Problēma: Favorīt viesu nami jau bija aizņemti ;).

Kāzu datums:23.07.2011

Sākām gatavoties 5 mēnešus pirms kāzām. Vislielākās problēmas sagādāja dziesmas izvēle mūsu pirmajam valsim.

Kāzu datums:22.07.2011

Gatavojāmies laicīgi - ko vareja sapirkt un noorganizēt jau iepriekš, tad tā arī darījām, bet tās lietas, kuras varēja izpildīt tikai dažas dienas pirms kāzām, ar tām bij' diezgan pinķerīgi un sasteigti. Grūtību laikam nebij', tikai steiga. Bet gatavoties sākām jau apmēram 10 mēnešus iepriekš.

Kāzu datums:17.07.2011

No bildināšanas brīža, septembrī bildināja, novembrī atradu savu kleitu, tad bija pieklusums, aprīlī vieta, dokomentācija, gredzeni un citi sīkumi, maijā ielūgumi, trīs dienas pirms kāzām uzvalks, krekls, kurpes, 5 dienas pirms kāzām ēdienkartes un alkohola precizēšana.

Kāzu datums:16.07.2011

Aptuveni pus gadu iepriekš. Grūtību bija daudz, jo viņa ģimene īsti nepriecājās par viņa izvēli, tāpēc vajadzēja daudz enerģijas. Problēmas sagādāja viesu nama atrašana, bet tad kaut kā atcerējāmies, ka paziņām pieder viesu nams, tad nu, kad atradām to, tad viss pārējais gāja kā pa diedziņu.

Kāzu datums:16.07.2011

6 mēnešus pirms kāzām. Sākumā atradām viesu namu un aizrunājām baznīcu. Visgrūtāk bija atrast DJ vai muzikantu.

Kāzu datums:09.07.2011

3 mēnešus iepriekš sākām gatavoties.

Kāzu datums:09.07.2011

Aptuveni pusgadu iepriekš. Apsēdāmies un izspriedām, kādas kāzas mēs vēlamies, kam obligāti ir jābūt, bet no kā var atteikties. Sastādījām viesu sarakstu, sameklējām fotogrāfu.

Kāzu datums:09.07.2011

Par kāzām sākām runāt pusotru gadu iepriekš, bet tā nopietni gatavoties pusgadu ātrāk. Vispirms tikāmies ar mācītāju un vienojāmies par izvēlēto datumu, tad rezervējām svinību vietu un visu pārējo pakāpeniski.

Kāzu datums:09.07.2011

Bildināta tiku 07.08.2010.g., tad tika paziņots topošajiem vedējiem. Reāli gatavošanās sākās ar jauno gadu. Vispirms sāku meklēt kleitu, viesu namu, muzikantu un fotogrāfu, jo tie ir jāmeklē tiešām ļoti,ļoooti laicīgi un ar tiem ir lielākās grūtības, jo piedāvājums ir liels, bet atrast sev piemērotu...! Pēc tam viss pārējais.

Kāzu datums:08.07.2011

Sākām gatavoties kādus 6 mēnešus pirms kāzām... grūtības sagādāja laikam tas pats kas arī citiem... viesu nama atrašana:)

Kāzu datums:08.07.2011

6 mēnešus! Pieteicām datumu, sameklējām viesu namu. Nebija lielu grūtību!

Kāzu datums:02.07.2011

Saderinājāmies 2 gadus atpakaļ un sākām plānot - jeb pareizāk sakot = es sāku plānot!

Kāzu datums:02.07.2011

Gatavoties sākām uzreiz pēc bildinājuma - tas ir 7 mēnešus pirms kāzām. Pirmās un gandrīz vienīgās lietas, ko darījām paši, bija novienojāmies par datumu, sameklējām viesu namu un sarunājām vedējus. Viss pārējais jau bija vedēju ziņā. Vēl pie dažām lietām arī draugi palīdzēja (piem., ieteica fotogrāfu un tulku). Nemāku pateikt par grūtībām... Iespējams, ka vedēju uzmundrināšana laiku pa laikam, jo viņi nebija pārliecināti, ka var ko tādu izdarīt, ņemot vērā, ka nekad iepriekš nebija bijuši kāzās.

Kāzu datums:02.07.2011

Kādu gadu pirms. No sākuma tās bija tikai manas fantāzijas prātā par sen gaidīto sapņaino dienu. Sākumā uztaisījām viesu sarakstu, lai saprastu, cik sanāk. Tad atradām viesu namu. Aizrunājām datumu jau oktobrī, un tas jau bija gandrīz pēdējais brīdis. Nebija grutību... Gatavošanās bija burvīga.

Kāzu datums:11.06.2011

Apm. 1,5 gadu iepriekš sākām domāt par iespējamajām svinību vietām. Apgrūtināja fakts, ka nedzīvojam Latvijā un mans vīrs ir vācietis - līdz ar to prakstiski visu plānoju es.

Kāzu datums:28.05.2011

Par kāzām izdomājām 3 mēnešus iepriekš. No sākuma izdomājām datumu, pēc tam sarunas ar macītāju un baznīcas rezervēšana. Pēc tam visi pārējie darbi. Nekas īpašas grūtības nesagādāja.