FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Elīna, 25

6 mēnešus pirms kāzām sākās lielā gatavošanās. Vispirms sastādījām viesu sarakstu. Grūtības bija ar viesu ielūgumiem.

Ievuxs, 25

Sākām gatavoties vienu gadu un 1 mēnesi pirms kāzam. 1. Uzrunājām vedējus. 2. Meklējām viesu namu. 3. Pakāpeniski sakām iegādāties alkoholu. Vislielākās grūtības sagādaja ēdinātāju un viesu nama izvēle.

SR, 27

Gatavojāmies tieši 1 gadu. Sākām ar datumu, aptuveno viesu skaitu un scenāriju lielās līnijās - izvēlējāmies baznīcu un svinību vietu, kas noteica arī pasākuma noskaņu. Pēdējā nedēļā sajūtas gan bija pilnīga neizpratne, kā ir iespējams gadu gatavoties (un ne jau guļot un tv skatoties), un vienalga pēdējā nedēļā kārties augšā no darāmā :-)

Gunta, 31

Sākām gatavoties aprīlī (ja nemaldos). Vispirms sarunājām mācītāju un svinību vietu, mazliet vēlāk muzikantus un fotogrāfi.

Svetlana, 25

6 mēnešus pirms kāzām, viesu saraksts, kāzu svinību vietas meklēšana, baznīcas izvēle, tādas vairāk organizatoriskas lietas, sīkumi pēc tam.

Sintija, 26

Kāzām sākām gatavoties 2011.gada janvārī, dažas dienas pēc Jaunā gada. Visu darījām pakāpeniski, līdz ar to ar nepārvarāmām grūtībām nesaskārāmies.

KceHbka, 24

Apmēram 7-8 mēnešus iepriekš. Lielas grūtības nesagādāja nekas.

Alise, 26

Apmēram kādus 4 mēnešus iepriekš. Var teikt, ka grūtību nebija.

Dārta, 22

6 mēnešus gatavojāmies. 1. - rezervējām viesu namu. 2. - pieteicām datumu, laiku baznīcā. 3. - rezervējām mūziķus. Vislielākās grūtības sagādāja viesu nama atrašana mums pieņemamos datumos.

Kristīne, 23

Sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš apmēram. Vispirms izdomājām - dzimtsaraksti, baznīca - bet izlēmām tikai mācītāju. Kam seko fotogrāfs, viesu nams utt.

Līga, 30

Sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš. Vispirms izvēlējāmies kāzu datumu. Nelielas grūtības sagādāja viesu nama izvēle.

Daiguu, 25

Apmēram pusgadu iepriekš sākās rosība - pirmkārt rezervējām viesu namu, pēc tam baznīcu, paralēli tapa ielūgumi (veidojām paši). Lielākās grūtības bija atrast mūziķus - vieni bija neinteresanti, otri kavēja, trešie atteicās, pēdējie - super! :)

Daina, 26

Sākām gatavoties kāzām uzreiz pēc bildinājuma, t.i., apmēram 8 mēnešus iepriekš. Pirmkārt, sastādījām viesu sarakstu, pēc tam aptuvenu budžetu, sākām meklēt viesu namu utt. Nelielas grūtības sagādāja tas, ka nedzīvojam Latvijā (kāzas plānojām Latvijā).

Inese, 25

Bildinājumu saņēmu marta beigās, tad arī sākām gatavoties. Vispirms atradām viesu namu.

Irina, 28

10 mēnešu iepriekš, vispirms izvēlējāmies datumu, pieteicām to baznīcā, tad meklējām viesu māju un visu pārējo.

Anete, 26

Apmēram gadu iepriekš! Vietas izvēle un vedēju izvēle!

Inga, 26

Sākām gatavoties 1 gadu iepriekš, vispirms pieteicām viesu māju, muzikantus, fotogrāfu... Pēc kāda laika arī baznīcu. Patiesībā tādu lielu grūtību nebija, jo tam visam sākām gatavoties dikti laicīgi.

Auda, 24

10 mēnešus; vispirms pasūtījām viesu namu. Vislielākās grūtības bija ar ielūgumiem.

Kristīne, 25

Sākām gatavojies pusgadu pirms kāzām. Vispirms sameklējām viesu namu, tas laikam arī bija visgrūtākais.

Gatis, 26

Sākām gatavoties jau 7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms rezervējām viesu namu, tad muzikantu. Vislielākās grūtības ir ar viesu namu izvēli par saprātīgām cenām un kas var uzņemt 60 viesus. Viesu namus obligāti vajag laicīgi rezervēt, jo vasara viņiem ir saspringts laiks.. :)

Guna, 26

Sākām gatavoties apmēram 9 mēnešus pirms kāzām. Pirmais: rezervējām kāzu vietu un sameklējām kāzu plānotāju, jo kāzas tika plānotas Latvijā, pašiem atrodoties ārzemēs. Grūtības sagādāja vietas atrašana pieņemšanai pie jūras, jo viesnīca Jafa Tūja pēdējā brīdī atteica par labu lielākam pasūtījumam.

Elīna, 25

Pusgadu iepriekš. Problēma: Favorīt viesu nami jau bija aizņemti ;).

Inga, 24

Sākām gatavoties 5 mēnešus pirms kāzām. Vislielākās problēmas sagādāja dziesmas izvēle mūsu pirmajam valsim.

Līga, 24

Gatavojāmies laicīgi - ko vareja sapirkt un noorganizēt jau iepriekš, tad tā arī darījām, bet tās lietas, kuras varēja izpildīt tikai dažas dienas pirms kāzām, ar tām bij' diezgan pinķerīgi un sasteigti. Grūtību laikam nebij', tikai steiga. Bet gatavoties sākām jau apmēram 10 mēnešus iepriekš.

Sandra, 30

No bildināšanas brīža, septembrī bildināja, novembrī atradu savu kleitu, tad bija pieklusums, aprīlī vieta, dokomentācija, gredzeni un citi sīkumi, maijā ielūgumi, trīs dienas pirms kāzām uzvalks, krekls, kurpes, 5 dienas pirms kāzām ēdienkartes un alkohola precizēšana.

Laura, 26

Aptuveni pus gadu iepriekš. Grūtību bija daudz, jo viņa ģimene īsti nepriecājās par viņa izvēli, tāpēc vajadzēja daudz enerģijas. Problēmas sagādāja viesu nama atrašana, bet tad kaut kā atcerējāmies, ka paziņām pieder viesu nams, tad nu, kad atradām to, tad viss pārējais gāja kā pa diedziņu.

Elina, 23

6 mēnešus pirms kāzām. Sākumā atradām viesu namu un aizrunājām baznīcu. Visgrūtāk bija atrast DJ vai muzikantu.

Anta, 21

3 mēnešus iepriekš sākām gatavoties.

Rina, 23

Aptuveni pusgadu iepriekš. Apsēdāmies un izspriedām, kādas kāzas mēs vēlamies, kam obligāti ir jābūt, bet no kā var atteikties. Sastādījām viesu sarakstu, sameklējām fotogrāfu.

Gundega, 28

Par kāzām sākām runāt pusotru gadu iepriekš, bet tā nopietni gatavoties pusgadu ātrāk. Vispirms tikāmies ar mācītāju un vienojāmies par izvēlēto datumu, tad rezervējām svinību vietu un visu pārējo pakāpeniski.

Velta, 24

Bildināta tiku 07.08.2010.g., tad tika paziņots topošajiem vedējiem. Reāli gatavošanās sākās ar jauno gadu. Vispirms sāku meklēt kleitu, viesu namu, muzikantu un fotogrāfu, jo tie ir jāmeklē tiešām ļoti,ļoooti laicīgi un ar tiem ir lielākās grūtības, jo piedāvājums ir liels, bet atrast sev piemērotu...! Pēc tam viss pārējais.

Agnese, 22

Sākām gatavoties kādus 6 mēnešus pirms kāzām... grūtības sagādāja laikam tas pats kas arī citiem... viesu nama atrašana:)

kristine, 25

6 mēnešus! Pieteicām datumu, sameklējām viesu namu. Nebija lielu grūtību!

Kristine, 38

Saderinājāmies 2 gadus atpakaļ un sākām plānot - jeb pareizāk sakot = es sāku plānot!

Bea, 27

Gatavoties sākām uzreiz pēc bildinājuma - tas ir 7 mēnešus pirms kāzām. Pirmās un gandrīz vienīgās lietas, ko darījām paši, bija novienojāmies par datumu, sameklējām viesu namu un sarunājām vedējus. Viss pārējais jau bija vedēju ziņā. Vēl pie dažām lietām arī draugi palīdzēja (piem., ieteica fotogrāfu un tulku). Nemāku pateikt par grūtībām... Iespējams, ka vedēju uzmundrināšana laiku pa laikam, jo viņi nebija pārliecināti, ka var ko tādu izdarīt, ņemot vērā, ka nekad iepriekš nebija bijuši kāzās.

Elīna , 26

Kādu gadu pirms. No sākuma tās bija tikai manas fantāzijas prātā par sen gaidīto sapņaino dienu. Sākumā uztaisījām viesu sarakstu, lai saprastu, cik sanāk. Tad atradām viesu namu. Aizrunājām datumu jau oktobrī, un tas jau bija gandrīz pēdējais brīdis. Nebija grutību... Gatavošanās bija burvīga.

Aiga, 29

Apm. 1,5 gadu iepriekš sākām domāt par iespējamajām svinību vietām. Apgrūtināja fakts, ka nedzīvojam Latvijā un mans vīrs ir vācietis - līdz ar to prakstiski visu plānoju es.

Ieva, 27

Par kāzām izdomājām 3 mēnešus iepriekš. No sākuma izdomājām datumu, pēc tam sarunas ar macītāju un baznīcas rezervēšana. Pēc tam visi pārējie darbi. Nekas īpašas grūtības nesagādāja.

Santa, 29

Nu sanāk, ka gadu arī gatavojāmies. Pirmā bija kleita. Grūtības bija ēdienkarte, nevarējām ilgi vienoties.:)

Ieva, 28

Tā normāli gatavojāmies kādus 5 mēnešus! Vispirms izvēlējāmies datumu, vedējus, baznīcu un viesu namu! Bija daudz visādu baznīcas lietu, jo es nebiju vispār kristīta, bet gājām katoļos, jo vīrs katolis:). Sākumā likās, ka tam visam nav ne gala, ne malas:).