FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Agnese, 30

Ar pusotru mēnesi mums pilnībā pietika!!! pieteikumu Dzimtsarakstu nodaļā iesniedzām gada pirmajā darba dienā, februāra vidū nosvinējām burvīgas kāzas!

Omārs, 28

Apmēram gadu iepriekš, varētu pat būt 1,4 gadu iepriekš. No sākuma sākām ar fotogrāfu un video režisoriem, jo tos gribējām tos labākos. Tad gāja viesu nams un dzimtsrakstu nodaļa. Tad arī pateicām radiem un draugiem.

Lana, 31

3 mēneši - izvēlēts datums, sastādīts viesu saraksts, rezervēts restorāns, izsūtīti ielūgumi

Dita, 25

Plānošanu sākām kādu pus gadu pirms kāzām, tika meklēta svinību vieta un baznīca, izvēlējāmies vedējus, izgājām laulāto kursiņus. Lielākās grūtības sagādāja attālums - dzīvojam ārzemēs, bet laulāties gribējām Latvijā.

Indra, 36

Sākām gatavoties aprīli, vispirms sarunājot kāzu organizētāju, pēc tam rezervējām banketu zāli, maijā sākām sarunas ar ēdinātājiem. Grūtības un nervozitāti veicināja kāzu organizētājas iniciatīvas neizrādīšana un ēdinātāju neatsaucība līdz pat augusta pirmajai nedēļai. Pats pārsteidzošākāis ir tas, ka šie pakalpojuma sniedzēji 2 nedēļas pirms kāzām ar vēsu mieru piesakās darboties un komunicēt!!!!

Kristīne, 25

Domājām jau laicīgi, vispirms nopirkām gredzenus, lai kaut kas jau pamazām iet uz priekšu, bet datumu nolikām 2 mēn.iepriekš. 1. Sarunājām vedējus, 2. Kāzu vadītājas, 3. Viesu skaitu potenciālo, 4. Telpas, 5. Apģērbi (kleita, uzvalks) un tad arī viss parējais.

dace, 52

Sagatavojāmies divus mēnešus un spontāni nolēmām. Grūtību it kā nebija, izņemot satraukumu.

Laura, 29

Tieši 4 mēnešus un laika pilnīgi pietika. Sākām ar to, ka pieteicām baznīcā laulību un izvēlējāmies datumu. Sameklējām svinību vietu un pasūtījām ielūgumus. Grūtības īpaši nekādas nebija.

Ilma, 24

Sākām ar to, ka nolikām datumu baznīcā (marta beigās), aprīļa sākumā sarunājām viesu namu un tad jūnijā sākām cītīgi gatavoties, visu paspēt var, ja ir idejas.

Edgija, 32

Apmēram 3-4 mēnešus pirms kāzām. Vispirms - kleitas un uzvalka iegāde, tad - viesu māja un visbeidzot vakara vadītāja un fotogrāfs. Visvairāk laika prasīja viesu mājas meklējumi.

Māra, 34

Pieteicām laulības tieši gadu pirms noteiktā datuma. Visu nepieciešamo sagādājām ļoti pakāpeniski gada laikā. Nekas nebija īpaši grūti.

Lāsma, 24

Mums bija salīdzinoši mazs laiks (nepilni 4 mēneši),bet paguvām visu. Pirmkārt ir jāmeklē viesu nams,jo ar to ir vislielākās grūtības.

Kitija, 24

24.maijā nolēmām apprecēties (bildinājums sekoja mēnesi vēlāk, dienā, kad bijām uzfilmējuši savu kāzu ielūgumu), 29.maijā pieteicām datumu dzimtsarakstu nodaļā, ap to pašu laiku sākām sastādīt visu darāmo lietu sarakstu, iepazīstinājām vecākus, bet lielākie darbi/pirkumi tikai veikti apmēram pusotru mēnesi pirms kāzām.

Viktorija, 33

Kāzām sākām gatavoties 1,6 gadus iepriekš, un, tā kā tik laicīgi sākām, tad nekādas lielās grūtības ceļā nestājās. Vispirms nopirkām gredzenus, tad izvēlējāmies viesu namu, tad muzikantus un tad fotogrāfu.

Ieva, 23

Gadu iepriekš, vispirms rezervējām "lielās lietas" - svinību vietu, mūziķus, sarunājām vedējus, izvēlējāmies kāzu krāsu un tematiku.

Līga, 29

Aptuveni gadu, bet tā nopietni lietai pieķērāmies kādus 7 mēn. pirms kāzām.

Laura, 27

Faktiski sākām gatavoties gadu iepriekš, rezervējot svētku vietu, baznīcu, muzikantus un fotogrāfi. Visu pārējo pamazām risinājām pusgadu pirms kāzām.

Elīna, 27

Sākām gatavoties tūlīt pēc bildinājuma, aptuveni 10 mēn. pirms kāzām.

Inese, 32

8 mēnešus pirms kāzām. Vispirms nolikām datumu, tad atradām vietu kāzu svinēšanai, tad kāzu vadītāju un tā viss palēnām aizgāja.

Inese, 24

Vedējiem pateicām 4 mēn pirms, un viņi uzņēmās visu organizēšanu un budžetēšanu, mums bija tik jādod nauda. Bet lielākās problēmas man sagādāja nenormālās summas, 400 ēdināšana, 250 foto, un tik tā turpināt. Es daudz labāk sagremoju kopējās kazu izmaksas kā katru kategorīju izmaksas atsevišķi, jo es noekanomētu uz visu, bet tad zūd šiks un glaunums - tā man teica vedēji :D

Vera, 25

Gadu iepriekš jau sākām palēnām domāt kopsavilkumu. Pirmais izvēlējāmies vedējus, atradām viesu namu un nerezervējām to. Visgrūtāk bija vienoties par sīkumiem un saprast, ko un kā gribam paši darīt. Jo gan vedējiem, gan vecākiem, gan māsām un labākajiem draugiem bija idejas, un, protams, nav iespējams visu realizēt!

Maija, 24

Sākām gatavoties 6 mēnešu pirms kāzām. Lieldienās visiem paziņojām priecīgo vēsti. Vispirms sarunājām fotogrāfu, tad pieteicāmies dzimtsarakstu nodaļā. Grūtības sagādāja izlemt vai kāzas svinēt šogad, vai nākamgad.

Iina, 26

Kāzas bija augustā! Sākām gatavoties februārī - martā. No sākuma uzaicinājām vedējos ļoti labus draugus. Sarunājām baznīcu, tikāmies ar mācītāju. Kā pirmo nopirku kleitu! Tad jau mierīgāku sirdi varēju pievērsties visam kam citam. Laicīgi rezervējām fotogrāfu, viesu namu un ēdinātājus.

Līga, 31

Viesu namu meklējām kādus 9 mēnešus iepriekš, kleitu nopirku 5 mēnešu iepriekš, principā visi darbi tā riktīgi sākās 2 mēnešus iepriekš.

Anda, 24

Apmēram gadu. Sākām ar viesu sarakstu. Lielākās grūtības sagādāja galdu klājēju atrašana

Linda, 25

Gatavoties tā nopietni sākām janvārī, kad rezervējām viesu namu (tas izrādījās ļoti grūts pasākums, jo jau janvārī lielākā daļa viesu nami bija aizņemti), es sev nopirku kāzu kleitu uz atlaidēm (jo man bija vienalga - moderna vai nē, jo es tak precos vienu reizi un tāpat pirktu kleitu, kas man der un piestāv). Tāpat arī rezervējām fotogrāfi, video operatoru un mūziķus.

Dace, 24

Kāzām sākām gatavoties iepriekšējā gada oktobrī. Vislielākās problēmas sagādāja noorganizēt pirmā šampanieša dzeršanu (manā skatījumā tā arī bija vienīgā lieta, kur ļoti pārtērējāmies). Vispirms, protams, atradām viesu namu un ēdinātājus. Pārējo jau lēnām laika gaitā.

Alise, 28

Gadu. Sākām ar viesu sarakstu, uzmetam, cik varam sakrāt, tad sākām meklēt viesu namu, ceremonijas vietu, domājām kopējo kāzu koncepciju. Tad tērpi, vedēju izvēle un viss pārējais!

Ieva, 21

Sākām gatavoties apmēram 1,5 gadu iepriekš. Standarta procedūras - izvēlējāmies dzimtsarakstu nodaļu, svinību vietu, vedējus... :) Lielākās grūtības sagādā pēdējo sīkumiņu izdarīšana pirms pašām kāzām.

Madi, 24

Sākām gatavoties 3 mēn. pirms kāzām. Lielākās grūtības atrast viesu namu, jo lielākā daļa bija rezervēta gadu iepriekš.

Alīna, 25

Nopietni gatavojāmies 4 mēnešus pirms kāzām. Sākām ar baznīcas un viesu nama rezervēšanu. Grūtības sagādāja kāzu dienas scenārijs.

Daina, 26

Sākām gatavoties 5 mēn pirms kāzām.

Tatjana, 26

Kāzām sākām gatavoties 8 mēnešus pirms tām. Vispirms pasūtījām viesu namu un fotogrāfu.

Līva, 24

Sākām gatavoties gadu iepriekš... Pirmām kārtām, sastādījām viesu sarakstu, kas arī bija pats grūtākais.

Guna, 23

Tieši gadu pirms sākām krāt naudu (jūlijā), un janvārī iesniedzām iesniegumu un pateicām ģimenēm.

Dace, 21

Sākām jau pamazām gatavoties gadu pirms - aizrunājām viesu namu, jo vēlāk būtu problemātiski, jo nedzīvojam LV! Vislielākās grūtibas sagādāja viesu saraksts.

Kristīne, 27

Pusgadu pirms kāzām sākām gatavoties, vispirms meklējām viesu namu, tad transportu viesiem, kāzu tērpus... Viesu nams vislielākos kreņķus sagādāja.

Dace, 24

Tā nopietni sākām gatavoties apmēram gadu iepriekš. Sākumā meklējām informāciju par ielūgumiem, kleitu, uzvalku, svinību vietu un tad likām kopā un meklējām kopsaucēju kāzu tematikai. Grūtības sagādāja ceremonijas vieta.

Laura, 27

Vislielākās grūtības sagādāja izvēlēties viesu namu. Ne tikai izvēlēties, bet atrast saviem līdzekļiem pieejamu viesu namu. Jo piedāvājumu jau ir daudz un datumus arī var rezervēt, bet jādomā bija par šim nolūkam atvēlētajiem līdzekļiem. Sakām gatavoties 7mēnešus pirms kāzām.

Elīna, 23

Idejas sākām apkopot jau gadu pirms kāzām, bet tiešām gatavoties sākām pusgadu pirms tām. Vispirms rezervējām kāzu auto un viesu namu.