FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Zaiga, 25

Sākām gatavoties 5 mēnešus pirms kāzām, vispirms pēc iesnieguma uzrakstīšanas sameklējām viesu namu un pavārus, tad fotogrāfu muzikantu, grima mākslinieci un frizieri. Vislielākās grūtības sagādāja vedēju atrašana, jo no draugiem, ja viens ir aktīvs, tad otrs ir ļoti kluss (negribējās kādam likt justies neērti)

Zane, 28

Sākām 7 mēnešus pirms kāzām ar datuma, ceremonijas vietas un viesu nama izvēli, fotogrāfa rezervēšanu. Lielākās grūtības sagādāja pieņemt alkatīgo pērtiķu prasītās cenas, kā tikai izdzirdējuši vārdu "kāzas"

Marija, 30

8 mēnešus. Vispirms sarunājām visus pakalpojumu sniedzējus. Lielākas grūtības sagādāja milzumliela ideju izvēle, gribējas visu un uzreiz :)

Baiba, 34

Sākām plānot visu iepriekšējā gada novembrī/decembrī (apmēram). Tā sanāk kādus 7 mēnešu iepriekš. Vispirms rezervējām viesu namu. Tad vakara vadītāju, frizieri, fotogrāfu. Īpašas grūtības nekas nesagādāja.

Linda, 27

Mazliet sākām jau gadu iepriekš kopš izlēmām par datumu, bet tā intensīvāk pēdējā pusgada laikā. Vispirms sameklējām un rezervējām viesu namu - gadu iepriekš :D Lielākas grūtības sagādāja atrast labu muzikantu/DJ.

Jana, 25

Gatavoties sākām jau apmēram 8-9 mēnešus pirms kāzām

Līva, 26

Sākām gatavoties pusgadu pirms kāzām. Vispirms sameklējām svinību vietu, pēc tam kleitu un tad arī pamazām visu pārējo sagādājām. Grūtības nesagādāja nekas, ja nu vienīgi morāli grūti bija izveidot viesu sarakstu, jo daudzus nācās izsvītrot.

Anete, 31

Bildinājumu saņēmu novembrī, decembrī jau sākām gatavoties. Vispirms sarunājām viesu namu un fotogrāfu, tad sāku lūkoties pēc kleitas un pasūtīt dekorācijas. Visgrūtāk gāja ar kurpēm (man ir liels izmērs) un daudzajiem sīkumiem pēdējā brīdī.

Veronika, 24

Kāzām sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš. Sākumā sastādījām viesu sarakstu, tad viesu namu atradām. Lielākās grūtības sastādīja apziņa, cik nepieciešams naudas kāzām :D

Svetlana, 24

Kāzām sākām gatavoties gadu pirms, bet aktīvi 6 mēnešus pirms. Vispirms atradām vakara vadītāju. Visgrūtāk bija saplānot kāzu ceremoniju ārpus dzimtsarakstu nodaļas.

Līga, 30

Sākām gatavoties 6 mēnešus pirms kāzām. Vispirms nolikām datumu un meklējām apģērbu, svinību vietu un dzimtsarakstu nodaļu. Vislielākās grūtības sagādāja transports un finanses.

Egija, 26

Gatavojamies trīs mēnešus. Vispirms sameklējām svinību vietu un muzikantus. Nekādu īpašu grūtību nebija.

Alise, 23

Sākām gatavoties 2 mēnešus pirms kāzām.

Inga, 28

8 mēnešus iepriekš, vispirms sarunājām vedējus, viesu namu, ēdinātājus, muzikantu. Grūtības sagādāja vienīgi apstāklis, ka sakotnēji bija domāts laulāties baznīcā, taču puisim nebija izieta iesvētes mācība un bija to problemātiski iziet ārzemēs, līdz ar to beigās sanāca laulāties dzimts.nodaļā.

Zane, 32

Sākām gatavoties apmēram pirms 11 mēnešiem. Vispirms bija vedēji, pēc tam viesu nams, muzikanti un fotogrāfs

Ilze, 37

Tieši gadu. Pirmais sarunāju muzikantu, tad fotogrāfu un pēc tam viesu māju. It kā nekas lielas grūtības nesagādāja.

Gunita, 33

Viesu namu, fotogrāfi, vakara vadītāju gadu iepriekš. Pirmais darbs bija, ka domājām, kas būs vedēji.

Zaiga, 28

Mūsu kāzu dienai sākām gatavoties trīs mēnešus pirms tām :) Vispirms uzrakstījām viesu sarakstu, ar kuriem gribējām dalīties mūsu priekos un ar kuriem gribējām būt kopā mūsu dienā :) Un nākošais, ko darījām - izvēlējāmies viesu namu :) un pēc tam jau sākās visi pārējie plānošanas un sagatavošanas darbi :)

Inna, 25

Sākām gatavoties februārī, noteicām datumu un rezervējām svinību vietu, gājām pie priestera un pieteicāmies saderināto kursiem! Vislielākās grūtības....man liekās tādu nav bijis!

Renāte, 26

nepilnu gadu gatavojāmies.. vispirms bija saruna ar mācītāju, tad viesu nama izvēle.. pēc tam viss pārējais.. grūtības bija, bet pārsvarā viss tika nokārtots un mūsu īpašajā dienā nebija aizķeršanās..

Laura, 35

7 mēnešus, vispirms uzrunājām vedējus, tad sarunājām viesu namu, muzikantus, video un fotogrāfu.

Dace, 33

Kāzas tika saorganizētas trīs mēnešu laikā. Sākām ar vedēju uzrunāšanu, un kad viņi piekrita, turpinājām ar veco, labo padomdevēju -internetu, kur atradām šo mājaslapu un visu nepieciešamo informāciju.

Sanita, 26

7 mēnešus iepriekš. Noskatījām viesu namu, pieteicām. Tad meklēju ēdinātājus un mūziķus. Tad pirkām uzvalku un kleitu.

Sintija, 25

sākām gatavoties 10 mēnešus pirms kāzām. Pirmais - viesu nams, 2.-fotogrāfs, 3.-muzikanti! Iesaku, jo tos ir dabūt visgrūtāk!!!!

Jeļena, 24

6 mēnešus iepriekš iesniedzām iesniegumu.

Liene, 23

2 mēnešus pirms kāzām izlēmām. Sākumā iesniegumu uzrakstījām un datumu nolikām. Sarunājām vedējus un tad arī viss pamazām notika. Grūtības bija kāzu dienā, jo frizieris bija 2 h pirms ceremonijas un vajadzēja vēl paspēt šur un tur izbraukāt, lai nenokavē, meikapiste tajā dienā atteicās, bet pati tiku galā, jo bija jau iepriekš pieaudzētas skropastas un neko daudz neprasījās krāsoties!

Antra, 25

Bildinājums bija Ziemassvētku vakarā, 2012. gadā. Jau janvāra sākumā sākām gatavoties. Meklējām viesu namu, kas likās primārais. Zinājām, ka nevēlamies sarakstīties Dz.S. nodaļā, tāpēc azartiski lūkojāmies pēc piedāvājumiem, ko sniedz Latvijā. Lielākās grūtības sagādāja... laikam nekas, jo par visu atbildīga bija Vedējmāte un Vedējtēvs. Viņi sarīkoja mums kāzas, ne ko par to mums nestāstot. Mēs zinājām tikai pāris svarīgākās lietas (kur, kad, cikos...)

Rita, 23

Viesu namu, foto, mūziķus rezervējām 8 mēnešus pirms kāzām. Pārējo sākām darīt apmēram 4 mēn. pirms. Īpašas grūtības nesagādāja nekas.

NATĀLIJA, 36

7 mēneši pirms

Anda, 25

Nebijām čakli, viesu namu atradām kādu pusgadu pirms. tad pamazām lielākas vienības, bet liekāko daļo 2 mēnešus pirms kāzām. Paspējām, bet viesu namu ieteiktu meklēt ātrāk - mēs dabūjām to, kas bija palicis pāri. Ne visai patika, bet izvēles prakstiski nebija.

agate, 30

Gatavošanos sākām aptuveni 7 mēnešus pirms. Sākām ar viesu namu.

Kristīne, 26

Kādus 10 mēn pirms kāzām. Vispirms nokārtojām visas baznīcas leitas un sarunājām datumu. Nekas nesagādāja grūtības.

Sintija, 33

Gadu pirms kāzām, rezervējam viesu namu, grūtības bija ar kāzu dekoratori

Signe, 25

Sakarā ar mācībām un darbu laicīgi sākt gatavoties nesanāca. Tā pa īstam visu sākām darīt aprīlī (kāzas bija augustā). Vispirms aizrunājām vedējus, izdomājām svinību vietu, sarunājām fotogrāfu. Lielas grūtības faktiski nekas nesagādāja.

Kristīne, 26

Principā par to, ka šajā vasarā svinēsim kāzas, nolēmām pagājušās vasaras izskaņā. Nu tad reāli sanāca gadu pirms kāzām mēs par to vienojāmies, bet par cik mums lielas sagādāja grūtības vienoties tieši par kāzu norises vietu, un to stilu, tad realitātē uz tādām kāzām, kādas notika sākām gatavoties tieši 3 mēnešuz iepriekš, bet daudzi kontakti bija apzināti jau pirms tam.

Kristīne, 27

6 mēnešus iepriekš uzrakstījām iesniegumu, norezervējām kāzu ceremonijas norises vietu (Livonijas Ordeņa pili), viesu namu, nopirkām drēbes, gredzenus, atradām kāzu aģentūru un veicām pirmo iemaksu 5 mēn.iepriekš pasūtījām ielūgumus 4 mēn.iepriekš izvēlējāmies fotogrāfu un videooperatoru 3 mēn.iepriekš pirkām visādus sīkumus, kas būs nepieciešami 2 mēnešus iepriekš atradām ēdinātājus, make up speciālistu 1 mēn.iepriekš sākām mācīties kāzu valsi Meitenes, lielākās grūtības sagādāja tas, ka cilvēks, kurš strādā kādā noteiktā darba vietā un apgalvo, ka ir speciālists, nemaz nav tas, par ko var uzdoties. Konkrēti - frizieris (-e). Obligāti izmēģiniet kāzu frizūru vairākas reizes! Sāpes sirdī uz ilgiem laikiem. Izmēģinājuma reizē man līdz galam neko nepabeidza, mainīt vairs nebija laika. Labāk būtu pati taisījusi savām rokām.

Kristīne, 29

Gatavoties tas ir plānot sākām kādus 8 mēnešus pirms, bet reāli viss tika sagatavots 2 mēnešu laikā.

Madara, 29

Kāzām sākām gatavoties apmēram 11 mēnešus iepriekš. Sākām ar izvērtēšanu - kādas kāzas gribam -ar viesiem, bez viesiem, Latvijā vai aizmukt uz kādu eksotiskāku laulību vietu. Kad kāzu formāts un vīzija bija skaidra - sākām meklēt viesu namu un apdomāt/uzrunāt vedējpāŗi. Grūtības sagādāja līgavaiņa apģērbšana - tieši krekla izvēlē...tas nav viegls uzdevums! :) Mulsinoši bija arī meklēt mūziķus...jo tas mazliet var būt kaķis maisā...kā arī fotogrāfs...bet rezultāts mūs dikti apmierināja.

Rita, 27

aptuveni 6 mēnešus, sākumā sameklējām viesu namu, ēdinātājus, muzikantus

Agne, 22

Sākām gatavoties 7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms atradām viesu namu un sarunājām baznīcu. Lielākas grūtības sagādāja mūziķu izvēle.