FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:20.06.2014

Aptuveni 9 mēnešus iepriekš nolēmām, kur, kad un cik lielas kāzas svinēsim.

Kāzu datums:20.06.2014

3 mēnešus iepriekš izdomājām, ka gribam precēties.:) Visgrūtāk bija saprast,kur vēlamies pavadīt mūsu skaistāko dienu..

Kāzu datums:20.06.2014

Sākām gatavoties 5 mēnešus pirms kāzām, vispirms pēc iesnieguma uzrakstīšanas sameklējām viesu namu un pavārus, tad fotogrāfu muzikantu, grima mākslinieci un frizieri. Vislielākās grūtības sagādāja vedēju atrašana, jo no draugiem, ja viens ir aktīvs, tad otrs ir ļoti kluss (negribējās kādam likt justies neērti)

Kāzu datums:15.06.2014

Sākām 7 mēnešus pirms kāzām ar datuma, ceremonijas vietas un viesu nama izvēli, fotogrāfa rezervēšanu. Lielākās grūtības sagādāja pieņemt alkatīgo pērtiķu prasītās cenas, kā tikai izdzirdējuši vārdu "kāzas"

Kāzu datums:14.06.2014

8 mēnešus. Vispirms sarunājām visus pakalpojumu sniedzējus. Lielākas grūtības sagādāja milzumliela ideju izvēle, gribējas visu un uzreiz :)

Kāzu datums:07.06.2014

Sākām plānot visu iepriekšējā gada novembrī/decembrī (apmēram). Tā sanāk kādus 7 mēnešu iepriekš. Vispirms rezervējām viesu namu. Tad vakara vadītāju, frizieri, fotogrāfu. Īpašas grūtības nekas nesagādāja.

Kāzu datums:07.06.2014

Mazliet sākām jau gadu iepriekš kopš izlēmām par datumu, bet tā intensīvāk pēdējā pusgada laikā. Vispirms sameklējām un rezervējām viesu namu - gadu iepriekš :D Lielākas grūtības sagādāja atrast labu muzikantu/DJ.

Kāzu datums:31.05.2014

Gatavoties sākām jau apmēram 8-9 mēnešus pirms kāzām

Kāzu datums:17.05.2014

Sākām gatavoties pusgadu pirms kāzām. Vispirms sameklējām svinību vietu, pēc tam kleitu un tad arī pamazām visu pārējo sagādājām. Grūtības nesagādāja nekas, ja nu vienīgi morāli grūti bija izveidot viesu sarakstu, jo daudzus nācās izsvītrot.

Kāzu datums:10.05.2014

Bildinājumu saņēmu novembrī, decembrī jau sākām gatavoties. Vispirms sarunājām viesu namu un fotogrāfu, tad sāku lūkoties pēc kleitas un pasūtīt dekorācijas. Visgrūtāk gāja ar kurpēm (man ir liels izmērs) un daudzajiem sīkumiem pēdējā brīdī.

Kāzu datums:26.04.2014

Kāzām sākām gatavoties 7 mēnešus iepriekš. Sākumā sastādījām viesu sarakstu, tad viesu namu atradām. Lielākās grūtības sastādīja apziņa, cik nepieciešams naudas kāzām :D

Kāzu datums:13.03.2014

Kāzām sākām gatavoties gadu pirms, bet aktīvi 6 mēnešus pirms. Vispirms atradām vakara vadītāju. Visgrūtāk bija saplānot kāzu ceremoniju ārpus dzimtsarakstu nodaļas.

Kāzu datums:11.12.2013

Sākām gatavoties 6 mēnešus pirms kāzām. Vispirms nolikām datumu un meklējām apģērbu, svinību vietu un dzimtsarakstu nodaļu. Vislielākās grūtības sagādāja transports un finanses.

Kāzu datums:07.12.2013

Gatavojamies trīs mēnešus. Vispirms sameklējām svinību vietu un muzikantus. Nekādu īpašu grūtību nebija.

Kāzu datums:07.12.2013

Sākām gatavoties 2 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:11.10.2013

8 mēnešus iepriekš, vispirms sarunājām vedējus, viesu namu, ēdinātājus, muzikantu. Grūtības sagādāja vienīgi apstāklis, ka sakotnēji bija domāts laulāties baznīcā, taču puisim nebija izieta iesvētes mācība un bija to problemātiski iziet ārzemēs, līdz ar to beigās sanāca laulāties dzimts.nodaļā.

Kāzu datums:27.09.2013

Sākām gatavoties apmēram pirms 11 mēnešiem. Vispirms bija vedēji, pēc tam viesu nams, muzikanti un fotogrāfs

Kāzu datums:13.09.2013

Tieši gadu. Pirmais sarunāju muzikantu, tad fotogrāfu un pēc tam viesu māju. It kā nekas lielas grūtības nesagādāja.

Kāzu datums:07.09.2013

Viesu namu, fotogrāfi, vakara vadītāju gadu iepriekš. Pirmais darbs bija, ka domājām, kas būs vedēji.

Kāzu datums:07.09.2013

Mūsu kāzu dienai sākām gatavoties trīs mēnešus pirms tām :) Vispirms uzrakstījām viesu sarakstu, ar kuriem gribējām dalīties mūsu priekos un ar kuriem gribējām būt kopā mūsu dienā :) Un nākošais, ko darījām - izvēlējāmies viesu namu :) un pēc tam jau sākās visi pārējie plānošanas un sagatavošanas darbi :)

Kāzu datums:07.09.2013

Sākām gatavoties februārī, noteicām datumu un rezervējām svinību vietu, gājām pie priestera un pieteicāmies saderināto kursiem! Vislielākās grūtības....man liekās tādu nav bijis!

Kāzu datums:31.08.2013

nepilnu gadu gatavojāmies.. vispirms bija saruna ar mācītāju, tad viesu nama izvēle.. pēc tam viss pārējais.. grūtības bija, bet pārsvarā viss tika nokārtots un mūsu īpašajā dienā nebija aizķeršanās..

Kāzu datums:31.08.2013

7 mēnešus, vispirms uzrunājām vedējus, tad sarunājām viesu namu, muzikantus, video un fotogrāfu.

Kāzu datums:31.08.2013

Kāzas tika saorganizētas trīs mēnešu laikā. Sākām ar vedēju uzrunāšanu, un kad viņi piekrita, turpinājām ar veco, labo padomdevēju -internetu, kur atradām šo mājaslapu un visu nepieciešamo informāciju.

Kāzu datums:24.08.2013

7 mēnešus iepriekš. Noskatījām viesu namu, pieteicām. Tad meklēju ēdinātājus un mūziķus. Tad pirkām uzvalku un kleitu.

Kāzu datums:24.08.2013

sākām gatavoties 10 mēnešus pirms kāzām. Pirmais - viesu nams, 2.-fotogrāfs, 3.-muzikanti! Iesaku, jo tos ir dabūt visgrūtāk!!!!

Kāzu datums:24.08.2013

6 mēnešus iepriekš iesniedzām iesniegumu.

Kāzu datums:24.08.2013

2 mēnešus pirms kāzām izlēmām. Sākumā iesniegumu uzrakstījām un datumu nolikām. Sarunājām vedējus un tad arī viss pamazām notika. Grūtības bija kāzu dienā, jo frizieris bija 2 h pirms ceremonijas un vajadzēja vēl paspēt šur un tur izbraukāt, lai nenokavē, meikapiste tajā dienā atteicās, bet pati tiku galā, jo bija jau iepriekš pieaudzētas skropastas un neko daudz neprasījās krāsoties!

Kāzu datums:23.08.2013

Bildinājums bija Ziemassvētku vakarā, 2012. gadā. Jau janvāra sākumā sākām gatavoties. Meklējām viesu namu, kas likās primārais. Zinājām, ka nevēlamies sarakstīties Dz.S. nodaļā, tāpēc azartiski lūkojāmies pēc piedāvājumiem, ko sniedz Latvijā. Lielākās grūtības sagādāja... laikam nekas, jo par visu atbildīga bija Vedējmāte un Vedējtēvs. Viņi sarīkoja mums kāzas, ne ko par to mums nestāstot. Mēs zinājām tikai pāris svarīgākās lietas (kur, kad, cikos...)

Kāzu datums:23.08.2013

Viesu namu, foto, mūziķus rezervējām 8 mēnešus pirms kāzām. Pārējo sākām darīt apmēram 4 mēn. pirms. Īpašas grūtības nesagādāja nekas.

Kāzu datums:17.08.2013

7 mēneši pirms

Kāzu datums:17.08.2013

Nebijām čakli, viesu namu atradām kādu pusgadu pirms. tad pamazām lielākas vienības, bet liekāko daļo 2 mēnešus pirms kāzām. Paspējām, bet viesu namu ieteiktu meklēt ātrāk - mēs dabūjām to, kas bija palicis pāri. Ne visai patika, bet izvēles prakstiski nebija.

Kāzu datums:10.08.2013

Gatavošanos sākām aptuveni 7 mēnešus pirms. Sākām ar viesu namu.

Kāzu datums:10.08.2013

Kādus 10 mēn pirms kāzām. Vispirms nokārtojām visas baznīcas leitas un sarunājām datumu. Nekas nesagādāja grūtības.

Kāzu datums:10.08.2013

Gadu pirms kāzām, rezervējam viesu namu, grūtības bija ar kāzu dekoratori

Kāzu datums:10.08.2013

Sakarā ar mācībām un darbu laicīgi sākt gatavoties nesanāca. Tā pa īstam visu sākām darīt aprīlī (kāzas bija augustā). Vispirms aizrunājām vedējus, izdomājām svinību vietu, sarunājām fotogrāfu. Lielas grūtības faktiski nekas nesagādāja.

Kāzu datums:09.08.2013

Principā par to, ka šajā vasarā svinēsim kāzas, nolēmām pagājušās vasaras izskaņā. Nu tad reāli sanāca gadu pirms kāzām mēs par to vienojāmies, bet par cik mums lielas sagādāja grūtības vienoties tieši par kāzu norises vietu, un to stilu, tad realitātē uz tādām kāzām, kādas notika sākām gatavoties tieši 3 mēnešuz iepriekš, bet daudzi kontakti bija apzināti jau pirms tam.

Kāzu datums:09.08.2013

6 mēnešus iepriekš uzrakstījām iesniegumu, norezervējām kāzu ceremonijas norises vietu (Livonijas Ordeņa pili), viesu namu, nopirkām drēbes, gredzenus, atradām kāzu aģentūru un veicām pirmo iemaksu 5 mēn.iepriekš pasūtījām ielūgumus 4 mēn.iepriekš izvēlējāmies fotogrāfu un videooperatoru 3 mēn.iepriekš pirkām visādus sīkumus, kas būs nepieciešami 2 mēnešus iepriekš atradām ēdinātājus, make up speciālistu 1 mēn.iepriekš sākām mācīties kāzu valsi Meitenes, lielākās grūtības sagādāja tas, ka cilvēks, kurš strādā kādā noteiktā darba vietā un apgalvo, ka ir speciālists, nemaz nav tas, par ko var uzdoties. Konkrēti - frizieris (-e). Obligāti izmēģiniet kāzu frizūru vairākas reizes! Sāpes sirdī uz ilgiem laikiem. Izmēģinājuma reizē man līdz galam neko nepabeidza, mainīt vairs nebija laika. Labāk būtu pati taisījusi savām rokām.

Kāzu datums:09.08.2013

Gatavoties tas ir plānot sākām kādus 8 mēnešus pirms, bet reāli viss tika sagatavots 2 mēnešu laikā.

Kāzu datums:03.08.2013

Kāzām sākām gatavoties apmēram 11 mēnešus iepriekš. Sākām ar izvērtēšanu - kādas kāzas gribam -ar viesiem, bez viesiem, Latvijā vai aizmukt uz kādu eksotiskāku laulību vietu. Kad kāzu formāts un vīzija bija skaidra - sākām meklēt viesu namu un apdomāt/uzrunāt vedējpāŗi. Grūtības sagādāja līgavaiņa apģērbšana - tieši krekla izvēlē...tas nav viegls uzdevums! :) Mulsinoši bija arī meklēt mūziķus...jo tas mazliet var būt kaķis maisā...kā arī fotogrāfs...bet rezultāts mūs dikti apmierināja.