FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:01.06.2006

~2-3 mēnešus

Kāzu datums:27.05.2006

PUSOTRU MĒNESI.VEDĒJUS SARUNĀJĀM UN PASŪTIJĀM GREDZENUS!

Kāzu datums:06.05.2006

gatavojāmies 3,5 mēnešus

Kāzu datums:01.04.2006

Reāli sākām gatavoties apmēram 4-3 mēnešus pirms kāzām. Centāmies laiku saplānot,lai viss nebūtu jāatstāj uz pēdējo brīdi.

Kāzu datums:01.04.2006

Sākam gatavoties 3mēnešus pirms, bet finālā jau visi lielie darbi tomēr sanāca pašās beigās.

Kāzu datums:03.03.2006

Es pati sāku gatavoties 8 mēnešus pirms kāzām, kad rezervēju viesu namu. Bet tā nopietnāk apmēram 2 mēnešus pirms lielā notikuma. Vispirms kā jau minēju izvēlējos un rezervēju viesu namu. vislielākās grūtības bija atrast normālu autobusu viesiem, jo viesu nams no baznīcas atradās diezgan tālu.

Kāzu datums:18.02.2006

sākām gatavoties pirms 6 mēn. vispirms uzzinat cik cilvekiem nosutit ielūgumu.padot iesniegumu .tad rezervet banketu zāle,nopirkt kleitu i uzvalku,gredzenes un t.t.

Kāzu datums:29.10.2005

Nepilnu gadu iepriekš. Sarunājām vedējus. Nekas, jo man patīk organizēt.

Kāzu datums:25.09.2005

kāzām sākām gatavoties 3 līdz 4 mēnešus pirms tam. Sākām ar datuma rezervēšanu baznīcā. Vislielākās grūtības sagādāja viesu transportēšana (tā kā mums nebija pašiem mašīnas)

Kāzu datums:10.09.2005

mums bija ļoti maz laika, bet visu sagatavojam 2 nedēļu laikā... tadi bija apstakļi..... nevaru atcereties vispār kā mēs gatavojamies. bet bija jautri :)) lielākas grūtības bija samēklēt baltas kurpes man... 2 dienas es tos mēklēju un samēklēju

Kāzu datums:10.09.2005

2 menesus ieprieks.

Kāzu datums:10.09.2005

Kāzām gatavojāmies 5 mēnešus. Pirmais, ko izdarījām, kad bijām noteikuši datumu meklējām viesu namu. Tas bija ļoooti sarežģīti, jo maija sākumā labākie viesu nami bija jau aizņemti arī uz septembri. Bet nu mums tomēr paveicās, un mēs atradām skaistu vietu pie jūras Engurē!

Kāzu datums:10.09.2005

Bildinājums bija maija sākumā, precēties nolēmām tā paša gada septembrī. Primāri bija vietas atrašana, kleitas atrašana. Ar svinību vietu gāja visgrūtāk, jo lielākā daļa jau bija aizņemtas.

Kāzu datums:28.08.2005

apmeeram apriilii saakaam gatavoties,vispirms mekleejaam vedeejus, taas arii bija lielaakaas gruutiibas, jo galu galaa mums bija tikai liecinieki-par vedeejiem neveins negribeeja buut

Kāzu datums:21.08.2005

apmēram 6 mēnešus pirms. vispirms sarunājām svinību vietu, tad baznīcu. limuzīna atrašana.

Kāzu datums:20.08.2005

4 meeneshus pirms kaazaam saakaam gatavoties. Vispirms atradaam kaazu organizeetaaju. Visgruutaak bija sastaadiit viesu sarkastu un atrast piemeerotu vietu sviniibaam

Kāzu datums:20.08.2005

3 mēnešus, uztraukums par laika apstākļiem ( bet laiks tajā dienā bija ideāls !!! )

Kāzu datums:14.08.2005

6 meen., ieplaanojaam atvaljinaajumu, pieteicaamies DzN un pamazaam saakaam plaanot visu paareejo.

Kāzu datums:13.08.2005

Pusgadu iepriekš. 1)Viesu nama izvēle, 2)muzikanti, 3)kleita, uzvalks, 4)viesu saraksts... visgrūtāk atrast piemērotu viesu namu.

Kāzu datums:13.08.2005

Sākām tā reāli kaut ko darīties tikai maija beigās. Grūtību nebija, jo katra lietiņa tika uzticēta kādam, kas to arī veiksmīgi paveica. Pat nejutu, pa kuru laiku kāzas jau bija saplānotas, viss vajadzīgais nopirkts.

Kāzu datums:06.08.2005

Mēs gatavoties sākām 5 mēnešus iepriekš. Vispirms sameklējām vietu kāzu neoficiālajai daļai un runājām ar mācītāju. Novienojāmies par konkrētu kāzu datumu. Tad pats grūtākais bija izlemt, ko aicināsim uz mūsu svinībām.

Kāzu datums:06.08.2005

Sākām gatavoties 3 mēnešu pirms tam. Vispirms rezervējām viesu namu, sarunājām vedējus un pieteicāmies zagsā. Problēmas sagādāja fotogrāfa un muzikantu sameklēšana tik īsu brīdi pirms kāzām.

Kāzu datums:06.08.2005

Kādus četrus mēnešu pirms kāzām. Vispirms devāmies pie mācītāja izrunāt visas lietas. Lielākās grūtības sagādāja apģērba meklēšana, kā arī bija problēmas ar uzaicinātajiem viesiem - līdz pēdējam brīdim nezinājām precīzu viesu skaitu, atsevišķi eksemplāri bija ļoti nekulturāli un nepaziņoja par neierašanos.

Kāzu datums:26.07.2005

Kāzām sākām gatavoties apmērām 8-9 mēnēšu iepriekš. Vispirms atradām sev piemērotāko datumu, tad meklējām un rezervējām viesu namu, muzikantus un baznīcā rezervējām vēlamo datumu un laiku. Lielākās grūtības sagādāja vedēju atrašana.

Kāzu datums:10.07.2005

Mēs izdomājām 2005.gada maija beigās, ka vajadzētu apprecēties. Sarunājām vispirms vedējus, tad sarunājām baznīcu, meklējām vietu, tad naudu!:)

Kāzu datums:09.07.2005

Aprīlī pieteicāmies uz jūliju dz.nodaļā, tad lēnam gatavojāmies, bet beigās tāpat laika bija par maz, pēdējo nedēļu bijām noskrējušies ne pa jokam. Nekas baigi grūts nebija, kā daudziem, ielūgumu izgatavošana, piemiņas dāvaniņu pasūtīšana, citu dāvanu pirkšana utt.

Kāzu datums:02.05.2005

Gatavojāmies 2 mēnešus. Vispirms sarunājām vedējus, tad devāmies meklēt viesu namu. Lielākās grūtības bija ar viesiem - mums bija svarīgi zināt cik ļaužu būs, bet viņi neuzskatīja par svarīgu mūs informēt par savu ierašanos/neierašanos.

Kāzu datums:13.10.2004

Pusgadu iepriekš. Darījām visu pamazām. Bet pirmais ko darījām - sarunājām muzikantu, jo mūsu izvēlētajam mūziķim ir makten saspringts grafiks. Tādu lielu grūtību nebija.

Kāzu datums:29.07.2004

Lielakas grutibas man bija izveleties kleitu. Par citam grutibam neesmu informeta, jo kazas organizeja agentura. briniskigi, iesaku visiem.

Kāzu datums:23.07.2004

Novembrī mani bildināja, kāzas bija jūlijā. Jau janvārī rezervējām viesu namu, februārī sākām šūt kleitu, tad atradu īsto frizieri pie kuras pusgadu regulāri gāju, lai aprod ar maniem matiem. Grūtības? Nenāk nevien prātā!

Kāzu datums:06.04.2004

Kāzas bija aprīlī, bet sākām gatavoties janvārī. Vispirms izlēmām, kādas gribam savas kāzas, sarunājām vedējus un baznīcu. Un tad jau sākās viss pārējais.

Kāzu datums:06.12.2003

7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms izvēlējāmies datumu, tad sākām domāt par pārējo. Lielākās grūtības sagādāja kāzu kleitas un kāzu apavu iegāde, kā arī piemērotas svinību vietas atrašana.

Kāzu datums:27.09.2003

2 mēnešus, gājām pie vecākiem,lai būtu lietas kursā par mūsu lēmumu.lielākās grūtības kleitas nopirkšana, jo es precējos otro reizi un kāzu salonos pārsvarā baltas kleitas,uz lenčītēm,vai korsešu tipa.

Kāzu datums:06.09.2003

Aptuveni pusgadu. Vispirms sarunājām vedējus, tad viesu namu/galdu, tad baznīcu. Grūtākais? Hmmm, laikam sastādīt viesu sarakstu:)

Kāzu datums:07.08.2003

Četrus mēnešus iepriekš. Visgrūtāk bija atrast vedējus. Un ar topošo vīru vienoties par notikuma vietu.

Kāzu datums:03.05.2003

Divus mēnešus pirms kāzām. Sarunājām vedējus. Kāzu kleitas atrašana.

Kāzu datums:03.05.2003

gatavošanās kāzām notika 3 mēnešus. Vispirms padomājam par vedējiem kāzu datumu. Lielākās grūtības bija līgavas kleitas atrašana

Kāzu datums:23.02.2003

Saakaam gatavoties apmeeram pirms diviem meenesiem.SArakstiijaam viesu skaitu.It kaa nekaadas gruutiibas nesagaadaaja.

Kāzu datums:22.07.2001

Domās gatavojāmies ilgi, bet reāli uzrīkojām kāda mēneša laikā. Sākumā gan kādu pus gadu iepriekš puisis devās pie meitenes vecākiem lūgt roku (un sirdi). Gruūtības... neatminos, viss notikās kaut kā viegli un plūstoši!

Kāzu datums:08.04.2001

6 mēnešus sagatavošanās laiks. Pieteicāmies dzimtsarakstui nodaļā un tad tālak jau pēc saraksta.