FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Gundega, 20

Sākam gatavoties 3mēnešus pirms, bet finālā jau visi lielie darbi tomēr sanāca pašās beigās.

Ilona, 22

Es pati sāku gatavoties 8 mēnešus pirms kāzām, kad rezervēju viesu namu. Bet tā nopietnāk apmēram 2 mēnešus pirms lielā notikuma. Vispirms kā jau minēju izvēlējos un rezervēju viesu namu. vislielākās grūtības bija atrast normālu autobusu viesiem, jo viesu nams no baznīcas atradās diezgan tālu.

Olga, 19

sākām gatavoties pirms 6 mēn. vispirms uzzinat cik cilvekiem nosutit ielūgumu.padot iesniegumu .tad rezervet banketu zāle,nopirkt kleitu i uzvalku,gredzenes un t.t.

Aija, 35

Nepilnu gadu iepriekš. Sarunājām vedējus. Nekas, jo man patīk organizēt.

Dana, 22

kāzām sākām gatavoties 3 līdz 4 mēnešus pirms tam. Sākām ar datuma rezervēšanu baznīcā. Vislielākās grūtības sagādāja viesu transportēšana (tā kā mums nebija pašiem mašīnas)

Katrīna, 23

mums bija ļoti maz laika, bet visu sagatavojam 2 nedēļu laikā... tadi bija apstakļi..... nevaru atcereties vispār kā mēs gatavojamies. bet bija jautri :)) lielākas grūtības bija samēklēt baltas kurpes man... 2 dienas es tos mēklēju un samēklēju

Dace, 20

2 menesus ieprieks.

Evita, 23

Kāzām gatavojāmies 5 mēnešus. Pirmais, ko izdarījām, kad bijām noteikuši datumu meklējām viesu namu. Tas bija ļoooti sarežģīti, jo maija sākumā labākie viesu nami bija jau aizņemti arī uz septembri. Bet nu mums tomēr paveicās, un mēs atradām skaistu vietu pie jūras Engurē!

Evija, 27

Bildinājums bija maija sākumā, precēties nolēmām tā paša gada septembrī. Primāri bija vietas atrašana, kleitas atrašana. Ar svinību vietu gāja visgrūtāk, jo lielākā daļa jau bija aizņemtas.

Baiba, 29

apmeeram apriilii saakaam gatavoties,vispirms mekleejaam vedeejus, taas arii bija lielaakaas gruutiibas, jo galu galaa mums bija tikai liecinieki-par vedeejiem neveins negribeeja buut

Ilze, 26

apmēram 6 mēnešus pirms. vispirms sarunājām svinību vietu, tad baznīcu. limuzīna atrašana.

Agris, 25

4 meeneshus pirms kaazaam saakaam gatavoties. Vispirms atradaam kaazu organizeetaaju. Visgruutaak bija sastaadiit viesu sarkastu un atrast piemeerotu vietu sviniibaam

Daina, 31

3 mēnešus, uztraukums par laika apstākļiem ( bet laiks tajā dienā bija ideāls !!! )

Inga, 25

6 meen., ieplaanojaam atvaljinaajumu, pieteicaamies DzN un pamazaam saakaam plaanot visu paareejo.

Agnese, 27

Pusgadu iepriekš. 1)Viesu nama izvēle, 2)muzikanti, 3)kleita, uzvalks, 4)viesu saraksts... visgrūtāk atrast piemērotu viesu namu.

Aija, 20

Sākām tā reāli kaut ko darīties tikai maija beigās. Grūtību nebija, jo katra lietiņa tika uzticēta kādam, kas to arī veiksmīgi paveica. Pat nejutu, pa kuru laiku kāzas jau bija saplānotas, viss vajadzīgais nopirkts.

Diāna, 24

Mēs gatavoties sākām 5 mēnešus iepriekš. Vispirms sameklējām vietu kāzu neoficiālajai daļai un runājām ar mācītāju. Novienojāmies par konkrētu kāzu datumu. Tad pats grūtākais bija izlemt, ko aicināsim uz mūsu svinībām.

Linda, 25

Sākām gatavoties 3 mēnešu pirms tam. Vispirms rezervējām viesu namu, sarunājām vedējus un pieteicāmies zagsā. Problēmas sagādāja fotogrāfa un muzikantu sameklēšana tik īsu brīdi pirms kāzām.

Laura, 22

Kādus četrus mēnešu pirms kāzām. Vispirms devāmies pie mācītāja izrunāt visas lietas. Lielākās grūtības sagādāja apģērba meklēšana, kā arī bija problēmas ar uzaicinātajiem viesiem - līdz pēdējam brīdim nezinājām precīzu viesu skaitu, atsevišķi eksemplāri bija ļoti nekulturāli un nepaziņoja par neierašanos.

Evija, 27

Kāzām sākām gatavoties apmērām 8-9 mēnēšu iepriekš. Vispirms atradām sev piemērotāko datumu, tad meklējām un rezervējām viesu namu, muzikantus un baznīcā rezervējām vēlamo datumu un laiku. Lielākās grūtības sagādāja vedēju atrašana.

Sandra, 23

Mēs izdomājām 2005.gada maija beigās, ka vajadzētu apprecēties. Sarunājām vispirms vedējus, tad sarunājām baznīcu, meklējām vietu, tad naudu!:)

Iluta, 27

Aprīlī pieteicāmies uz jūliju dz.nodaļā, tad lēnam gatavojāmies, bet beigās tāpat laika bija par maz, pēdējo nedēļu bijām noskrējušies ne pa jokam. Nekas baigi grūts nebija, kā daudziem, ielūgumu izgatavošana, piemiņas dāvaniņu pasūtīšana, citu dāvanu pirkšana utt.

Liene, 23

Gatavojāmies 2 mēnešus. Vispirms sarunājām vedējus, tad devāmies meklēt viesu namu. Lielākās grūtības bija ar viesiem - mums bija svarīgi zināt cik ļaužu būs, bet viņi neuzskatīja par svarīgu mūs informēt par savu ierašanos/neierašanos.

Helēna, 27

Pusgadu iepriekš. Darījām visu pamazām. Bet pirmais ko darījām - sarunājām muzikantu, jo mūsu izvēlētajam mūziķim ir makten saspringts grafiks. Tādu lielu grūtību nebija.

Laura, 25

Lielakas grutibas man bija izveleties kleitu. Par citam grutibam neesmu informeta, jo kazas organizeja agentura. briniskigi, iesaku visiem.

Līga, 26

Novembrī mani bildināja, kāzas bija jūlijā. Jau janvārī rezervējām viesu namu, februārī sākām šūt kleitu, tad atradu īsto frizieri pie kuras pusgadu regulāri gāju, lai aprod ar maniem matiem. Grūtības? Nenāk nevien prātā!

Dace, 34

Kāzas bija aprīlī, bet sākām gatavoties janvārī. Vispirms izlēmām, kādas gribam savas kāzas, sarunājām vedējus un baznīcu. Un tad jau sākās viss pārējais.

Līga, 23

7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms izvēlējāmies datumu, tad sākām domāt par pārējo. Lielākās grūtības sagādāja kāzu kleitas un kāzu apavu iegāde, kā arī piemērotas svinību vietas atrašana.

Sarmīte, 37

2 mēnešus, gājām pie vecākiem,lai būtu lietas kursā par mūsu lēmumu.lielākās grūtības kleitas nopirkšana, jo es precējos otro reizi un kāzu salonos pārsvarā baltas kleitas,uz lenčītēm,vai korsešu tipa.

Agnese, 28

Aptuveni pusgadu. Vispirms sarunājām vedējus, tad viesu namu/galdu, tad baznīcu. Grūtākais? Hmmm, laikam sastādīt viesu sarakstu:)

Indra, 24

Četrus mēnešus iepriekš. Visgrūtāk bija atrast vedējus. Un ar topošo vīru vienoties par notikuma vietu.

Ieva, 24

Divus mēnešus pirms kāzām. Sarunājām vedējus. Kāzu kleitas atrašana.

Ieva, 25

gatavošanās kāzām notika 3 mēnešus. Vispirms padomājam par vedējiem kāzu datumu. Lielākās grūtības bija līgavas kleitas atrašana

Liene, 25

Saakaam gatavoties apmeeram pirms diviem meenesiem.SArakstiijaam viesu skaitu.It kaa nekaadas gruutiibas nesagaadaaja.

Inese, 24

Domās gatavojāmies ilgi, bet reāli uzrīkojām kāda mēneša laikā. Sākumā gan kādu pus gadu iepriekš puisis devās pie meitenes vecākiem lūgt roku (un sirdi). Gruūtības... neatminos, viss notikās kaut kā viegli un plūstoši!

Ilona, 32

6 mēnešus sagatavošanās laiks. Pieteicāmies dzimtsarakstui nodaļā un tad tālak jau pēc saraksta.

Dagnija, 31

Divus mēnešus... Grūtākais bija atrast svinību vietu

Ilze, 25

Lielāko daļu darīja vedēji un vecāki,. jo kāzas tika rīkotas Jēkabpils rajonā, bet paši studējām Rīgā. Organizējām 1,5 mēnesi(pa drusciņai visu plānojot, runājot). Pirmais solis bija - izvēlēties vedējus. Lielākās grūtības ir vietas izvēle(lai var arī izguldināt) un transports, lai visi var tikt.

Dace, 28

2 menesi, rezervejaam bazniicu,atradam svinibu vietu, nekadu ipasu grutibu nebija.

Inga, 29

sākām gatavoties četrus mēnešus pirms.Lielākās grūtības bija viesu izvēle-ko aicināt ,ko nē!