FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:16.08.2008

Sākām gatavoties 13 mēnešus pirms kāzām. Vispirms izdomājām cik lielas un ko vispār gribam. Lielākās grūtības pirms kāzām nepareiza vedēju izvēle, bet ko paspējām izlabot.

Kāzu datums:15.08.2008

4 mēnešus. Pirmkārt aizrunājām viesu namu (!), tad baznīcu, tad muzikantus, laicīgi izdalījām ielūgumus, lai viesi var "rezervēt" nedēļas nogali. Grūtākais bija izdomāt, ko dāvināt vedējiem, kā arī izlemt par ēdienkarti - ko, cik daudz. Līgavai grūtākais bija nopirkt piemērotus apavus!

Kāzu datums:12.08.2008

Sākām gatavoties 3 mēnešus pirms kāzām. Sākām ar dokumentu kārtošanu, bija jāsagādā tulkojumi, zīmogi utt. Tas laikam arī bija visgrūtākais, jo nedzīvojam Latvijā, toties kāzas bija Rīgā.

Kāzu datums:12.08.2008

6 mēnešus pirms sākām gatavoties, no sākuma rezervējam kāzu datumu, tad viesu namu, kāzu vadītāju...vislielākās tadas lietas darijām, kaut gan izrādījās,ka tās sīkās lietiņas sagādā vairāk grūtībās... :P bet pašu pirmo es nopirku kāzu kleitu :))

Kāzu datums:09.08.2008

Sākām gatavoties 4 mēnešus iepriekš...Īpašu grūtību nebija...

Kāzu datums:09.08.2008

Kāzās bija augustā, janvārī jau iesniedzām dzimtsarakstu nodaļā pieteikumu un sākām vākt informāciju, par vietām, foto, muzikantiem u.t.t. Riktīgā gatavošanās sākās no maija!

Kāzu datums:09.08.2008

Saderinājāmies Ziemassvētkos, Latvijā atgrizāmies tikai janvāra beigās, tad arī sākām gatavoties, sanāk aptuveni 7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms sastādījām aptuveno viesu sarakstu, lai zinātu cik lielas telpas būs nepieciešamas, tad sākām meklēt svinību vietu. Kad bija skaidrs datums, kas bija vienīgais brīvais mūsu izvēlētajā vietā, tad uzrakstījām iesniegumu baznīcā.

Kāzu datums:09.08.2008

Pieteicāmies 4 mēnešus pirms, un pirmais meklējām viesu namu un ēdinātājus!Grūtākais ir atrast kompromisu starp visām velmēm un vīzijām par kāzām!

Kāzu datums:08.08.2008

Kāzām sākām gatavoties 1 gadu un 1 mēnesi pirms. Vispirms pieteicām datumu baznīcā, tad izgājām iesvētes apmācības. Palēnām sākām visu kārtot, sameklējām man šuvēju. Vīram ziemā jau nopirkām baltu uzvalku. Sameklējām limuzīnu.

Kāzu datums:08.08.2008

Sākām gatavoties uzreiz pēc bildinājuma - 10 mēnešus iepriekš. Vispirms nozīmējām datumu, aizgājām uz zagsu parunāt, sameklējām viesu namu, uzrakstījām iesniegumu, tad pamazām atradam vakara vadītāju, foto, video, mūziku..

Kāzu datums:08.08.2008

Aptuveni pusgadu. Vispirms nopirku kleitu. Tad domājām par svinību vietu utt. Īpašu grūtību nebija.

Kāzu datums:05.08.2008

Gadu

Kāzu datums:03.08.2008

Pirmos darbus jau sākām darīt 7 mēnešus pirms kāzām... Vispirms sarunājām viesu namu, ar to nebija problēmas, jo mana mamma tur strādā..... Grūtības laikam nemaz nebija, viss notika tā kā tam bija jānotiek...

Kāzu datums:02.08.2008

Sākām gatavoties 7 mēnešus pirms kāzām...Sākām ar pieteikumu dzimtsarakstos un tad apgērbi...Lielākās grūtības bija vīra apavi...

Kāzu datums:02.08.2008

Kāzām gatavojāmies aptuveni gadu. Vispirms protams sarunājām baznīcu un viesu namu. Ar tiem arī bija vislielākās grūtības.

Kāzu datums:02.08.2008

Sākām gatavoties apmēram pus gadu pirms tam... Pieteicām datumu baznīcā, izgājām iesvētes kursus un sameklējām viesu namu... Pārējais pamazām pamazām notika pats no sevis...

Kāzu datums:02.08.2008

Sākām gatavoties 9 mēnešus iepriekš. Vispirms izdomājām cik lielas kāzas gribam, tad rezervējām viesu namu, muzikantus, ēdinātājus, fotogrāfu, un tad jau pārējo pakāpeniski laika gaitā darījām. Visgrūtākais bija atrast piemērotu viesu namu, par piemērotu cenu.

Kāzu datums:02.08.2008

gadu - vispirms konceptuāli vienojāmies par ideju, kādas kāzas vēlamies. tad sameklējām idejai atbilstošu viesu namu un to uzreiz norezervējām, jo 2007.g. bija kāzu gads un visi sūdzējās, ka grūti kaut ko atrast tik lielam viesu skaitam... nevis grūtības, bet stresu radīja pēdējā nedēļā tie viesi, kas pēkšņi paziņoja, ka ņems līdzi otru pusīti, kurai vajadzēja, protams, gan atrast vietu pie galda, gan naktsguļas plānā - tādējādi bija vairākas reizes jāpārplāno...

Kāzu datums:02.08.2008

oktobrī (10 mēneši pirms kāzām) sākām meklēt viesu namu. viesu namu atrast bija samērā grūti un arī kāzu kleitu atrast prasīja daudz laiku.

Kāzu datums:02.08.2008

Nedaudz varāk kā gadu. Sākām ar viesu namu, fotogrāfu. Visu lēnām un pamazām, tomēr beigās vienalga baigā skriešana sanāca:D

Kāzu datums:01.08.2008

Sakām gatavoties kādus 2 mēnešus iepriekš. Vispirms lūdzam vedējus nākt par vedējiem mums. Pēc tam sastādītājam viesu sarakstu.

Kāzu datums:31.07.2008

Saakaam gandriiz uzreiz peec bildinashanas- pagajusha gada septembrii... vispirms izbraukajam pusi latvijas meklejot viesu namus, tad meklejam edinatajus...

Kāzu datums:27.07.2008

Tieši pusgadu pirms kāzām... Sākumā sarunājām viesu namu, tad pateicām vedējiem un tālāk pakāpeniski viss pārējais... Vislielākās grūtības laikam sagādāja laika trūkums, jo abi esam diezgan aizņemti - skola, darbs...

Kāzu datums:26.07.2008

1 gads/runajam baznicu,vedejus,viesu namu/suvejas atrasana,edinasana

Kāzu datums:26.07.2008

Saderinājāmies 9 mēnešus iepriekš, oktobrī. tad pēc kāda mēneša jau sākām pārdomāt aptuvenās vēlmes, viesu sarakstu, svinību vietu. decembrī apbraukājām viesu namus un sapratām, ka nevaram atrast, ko gribam un uzreiz nolēmām, ka celsim laukos (īrēsim) lielu nojumi. Palīdzēja te precos.lv ievietotais kalendārs, pēc kura arī lielā mērā vadījos. Vislielākās grūtības bija pašās beigās, +/- 2 nedēļas pirms kāzām, kad diemžēl bija sakrituši tik daudz mazie darbiņi, kas tomēr kopā prasa ļoti daudz laika...

Kāzu datums:26.07.2008

Sākām gatavoties februārī. Vislielākās grūtības sagādāja viesunama un muzikantu rezervācija, jo viss principā bija jau aizņemts.

Kāzu datums:26.07.2008

Par kāzām jau domājām pagājušajā gadā. Gatavoties sākām astoņus mēnešus iepriekš. Vispirms atradām un pieteicām viesību vietu, tad gājām uz dzimtsarakstu nodaļu. Grūtības sagādāja otrās dienas drēbju un apavu iegāde. Gandrīz visas brīvdienas pavadījām staigājot pa veikaliem, jo sakarīgu apģērbu mūsu veikalos ir grūti iegādāties. Labi ka ir PTA veikali, paldies par skaistām drēbēm.

Kāzu datums:26.07.2008

Tīri teorētiski 6.mēnešus, kad izvēlējāmies viesu namu, bet pārējos darbus sākām darīt 2-1 mēnesi pirms kāzām. Visu pakāpeniski, bet beigās tā pat sanāca skriešana :)

Kāzu datums:26.07.2008

5 mēnešus pirms. Vispirms sākām ar viesu nama atrašanu un baznīcas rezervēšanu.

Kāzu datums:26.07.2008

Tieši 3 mēnešus pirms kāzām. Visgrūtāk bija atrast viesu māju, jo sākumā bija doma apprecēties pa kluso, bet pārdomājām. Un tad nu sapratām, ka mūsu radu pulciņam ir diezgan grūti atrast brīvu viesu māju, bet datumu mainīt negribējām.

Kāzu datums:25.07.2008

Izlēmām par kāzām vasarā, līdz ar to loģiski, ka vēlējāmies arī kāzas svinēt pēc gada vasarā. Vispirms sastādījām viesu sarakstu. (Tas vēlāk, protams, mainījās) Uzreiz jau zinājām, kurā viesu namā vēlamies svinēt, tāpēc aizbraucām, painteresējāmies par cenām un iespējām, arī ēdināšanu turpat sarunājām. Tad noteicām datumu. Kad bija datums, rezervējām viesu namu. Noskaidrojām, kurā dzimtsarakstu nodaļā sarakstīsimies. Noskaidroju, kas un kad jāaizpilda (iesniegumu gājām rakstīt ziemā, jo ātrāk kā 6 mēnešu pirms kāzu datuma nevar). Mans vīrs jau zināja, ķa un kādu limuzīnu viņš vēlas. uzreiz norezervēja to. Tā kā limuzīna soferis bija viņa paziņa, arī fotogrāfu sarunāja caur viņu. Videooperators - k'āds no viesiem ar mana brāļa kameru. Visgrūtāk bija, kad pēdējā mēneša laikā mainījās viesu saraksts, jo ēdināšana bija pasūtītā uz 55 cilvēkiem, negribējās to laist zudumā, tāpēc kad vieni viesi netika, tad aicinājām citus. Uzreiz nācās arī pārtaisīt galda kartes, un viesu izvietojumu pie galda. Gada laikā problēmu radās daudz un dikti, bet tās visas tika atrisinātas. (Piemēram, 3 dienas pirms kāzām torts cepēja pateica, ka "Viņa netiekot". Nācās atrast citu. Mēs to izdarījām 20 minūšu laikā :)

Kāzu datums:24.07.2008

Kāzu gatavošanos sākam jau 6 mēnešu iepriekš, bet pamazām..Sākam ar apģērbu, sīkiem aksesuāriem..Satīkšanos ar macītāju, kāzu rīkotāju ar idejam - ko vēlamies..Visgrūtāk bija pierunāt vedējus, jo viņi ir mūsu labākie draugi un diezgan kautrīgi..Beigās par vedējiem nāca cits pāris...Bet kas notiek tas notiek uz labu!:)))

Kāzu datums:19.07.2008

Sākām gatavoties aptuveni gadu. Vispirms jau domājām ,kur notiks svinības un ar laiku sākām domāt par visiem citiem darbiņiem.

Kāzu datums:19.07.2008

5 mēnešus iepriekš, pirmos nopirkām gredzenus, grūtības nesagādātaja nekas.

Kāzu datums:19.07.2008

Pusgadu pirms kāzām noīrējām viesu māju, bet tāda nopietna gatavošanās sanāca tikai 2 mēnešu pirms kāzām. Centāmies izdarīt pēc iespējas vairāk, lai nepaliek uz pēdējo brīdi. Tomēr ir tādas lietas, kuras var izdarīt tikai iepriekšējā vakarā.

Kāzu datums:19.07.2008

neilgi, tikai februaarii pieteicaamies..

Kāzu datums:18.07.2008

Gadu... Pirmias, sastādījām aptuveno viesu sarakstu, lai zinātu svinēšanas vietu. Viss gāja kā pa sviestu!!!

Kāzu datums:18.07.2008

1 mēnesi pirms. Atradām vislabākos vedējus.

Kāzu datums:18.07.2008

Viss saakaas pus gadu pirms kaazaam un saakaam ar teerpu iegaadi un bazniicas maaciibu apmekleesanu...

Kāzu datums:18.07.2008

apmeeram 7 meneshus pirms kazaam, neilgi pec bildinaajuma. vispirms rezerveejaam lielaas lietas-bazniica, viesu nams, muzikants, fotograafs utml.