FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Annaleah, 26

Sākām gatavoties 3 mēnešus pirms kāzām. Sākām ar dokumentu kārtošanu, bija jāsagādā tulkojumi, zīmogi utt. Tas laikam arī bija visgrūtākais, jo nedzīvojam Latvijā, toties kāzas bija Rīgā.

Kristīne, 19

6 mēnešus pirms sākām gatavoties, no sākuma rezervējam kāzu datumu, tad viesu namu, kāzu vadītāju...vislielākās tadas lietas darijām, kaut gan izrādījās,ka tās sīkās lietiņas sagādā vairāk grūtībās... :P bet pašu pirmo es nopirku kāzu kleitu :))

Baiba, 25

Sākām gatavoties 4 mēnešus iepriekš...Īpašu grūtību nebija...

Jana, 28

Kāzās bija augustā, janvārī jau iesniedzām dzimtsarakstu nodaļā pieteikumu un sākām vākt informāciju, par vietām, foto, muzikantiem u.t.t. Riktīgā gatavošanās sākās no maija!

Inga, 25

Saderinājāmies Ziemassvētkos, Latvijā atgrizāmies tikai janvāra beigās, tad arī sākām gatavoties, sanāk aptuveni 7 mēnešus pirms kāzām. Vispirms sastādījām aptuveno viesu sarakstu, lai zinātu cik lielas telpas būs nepieciešamas, tad sākām meklēt svinību vietu. Kad bija skaidrs datums, kas bija vienīgais brīvais mūsu izvēlētajā vietā, tad uzrakstījām iesniegumu baznīcā.

Aija, 29

Pieteicāmies 4 mēnešus pirms, un pirmais meklējām viesu namu un ēdinātājus!Grūtākais ir atrast kompromisu starp visām velmēm un vīzijām par kāzām!

Anete, 19

Kāzām sākām gatavoties 1 gadu un 1 mēnesi pirms. Vispirms pieteicām datumu baznīcā, tad izgājām iesvētes apmācības. Palēnām sākām visu kārtot, sameklējām man šuvēju. Vīram ziemā jau nopirkām baltu uzvalku. Sameklējām limuzīnu.

Tatjana, 27

Sākām gatavoties uzreiz pēc bildinājuma - 10 mēnešus iepriekš. Vispirms nozīmējām datumu, aizgājām uz zagsu parunāt, sameklējām viesu namu, uzrakstījām iesniegumu, tad pamazām atradam vakara vadītāju, foto, video, mūziku..

Zane, 23

Aptuveni pusgadu. Vispirms nopirku kleitu. Tad domājām par svinību vietu utt. Īpašu grūtību nebija.

Zane, 25

Gadu

Inga, 23

Pirmos darbus jau sākām darīt 7 mēnešus pirms kāzām... Vispirms sarunājām viesu namu, ar to nebija problēmas, jo mana mamma tur strādā..... Grūtības laikam nemaz nebija, viss notika tā kā tam bija jānotiek...

Iveta , 25

Sākām gatavoties 7 mēnešus pirms kāzām...Sākām ar pieteikumu dzimtsarakstos un tad apgērbi...Lielākās grūtības bija vīra apavi...

Santa, 25

Kāzām gatavojāmies aptuveni gadu. Vispirms protams sarunājām baznīcu un viesu namu. Ar tiem arī bija vislielākās grūtības.

Linda, 24

Sākām gatavoties apmēram pus gadu pirms tam... Pieteicām datumu baznīcā, izgājām iesvētes kursus un sameklējām viesu namu... Pārējais pamazām pamazām notika pats no sevis...

Lienīte, 26

Sākām gatavoties 9 mēnešus iepriekš. Vispirms izdomājām cik lielas kāzas gribam, tad rezervējām viesu namu, muzikantus, ēdinātājus, fotogrāfu, un tad jau pārējo pakāpeniski laika gaitā darījām. Visgrūtākais bija atrast piemērotu viesu namu, par piemērotu cenu.

Ilona, 28

gadu - vispirms konceptuāli vienojāmies par ideju, kādas kāzas vēlamies. tad sameklējām idejai atbilstošu viesu namu un to uzreiz norezervējām, jo 2007.g. bija kāzu gads un visi sūdzējās, ka grūti kaut ko atrast tik lielam viesu skaitam... nevis grūtības, bet stresu radīja pēdējā nedēļā tie viesi, kas pēkšņi paziņoja, ka ņems līdzi otru pusīti, kurai vajadzēja, protams, gan atrast vietu pie galda, gan naktsguļas plānā - tādējādi bija vairākas reizes jāpārplāno...

Signe, 23

oktobrī (10 mēneši pirms kāzām) sākām meklēt viesu namu. viesu namu atrast bija samērā grūti un arī kāzu kleitu atrast prasīja daudz laiku.

Natālija, 22

Nedaudz varāk kā gadu. Sākām ar viesu namu, fotogrāfu. Visu lēnām un pamazām, tomēr beigās vienalga baigā skriešana sanāca:D

Zane, 24

Sakām gatavoties kādus 2 mēnešus iepriekš. Vispirms lūdzam vedējus nākt par vedējiem mums. Pēc tam sastādītājam viesu sarakstu.

Evija, 22

Saakaam gandriiz uzreiz peec bildinashanas- pagajusha gada septembrii... vispirms izbraukajam pusi latvijas meklejot viesu namus, tad meklejam edinatajus...

Inga, 21

Tieši pusgadu pirms kāzām... Sākumā sarunājām viesu namu, tad pateicām vedējiem un tālāk pakāpeniski viss pārējais... Vislielākās grūtības laikam sagādāja laika trūkums, jo abi esam diezgan aizņemti - skola, darbs...

Agnese, 24

1 gads/runajam baznicu,vedejus,viesu namu/suvejas atrasana,edinasana

Zane, 23

Saderinājāmies 9 mēnešus iepriekš, oktobrī. tad pēc kāda mēneša jau sākām pārdomāt aptuvenās vēlmes, viesu sarakstu, svinību vietu. decembrī apbraukājām viesu namus un sapratām, ka nevaram atrast, ko gribam un uzreiz nolēmām, ka celsim laukos (īrēsim) lielu nojumi. Palīdzēja te precos.lv ievietotais kalendārs, pēc kura arī lielā mērā vadījos. Vislielākās grūtības bija pašās beigās, +/- 2 nedēļas pirms kāzām, kad diemžēl bija sakrituši tik daudz mazie darbiņi, kas tomēr kopā prasa ļoti daudz laika...

Zane, 23

Sākām gatavoties februārī. Vislielākās grūtības sagādāja viesunama un muzikantu rezervācija, jo viss principā bija jau aizņemts.

Gundega, 41

Par kāzām jau domājām pagājušajā gadā. Gatavoties sākām astoņus mēnešus iepriekš. Vispirms atradām un pieteicām viesību vietu, tad gājām uz dzimtsarakstu nodaļu. Grūtības sagādāja otrās dienas drēbju un apavu iegāde. Gandrīz visas brīvdienas pavadījām staigājot pa veikaliem, jo sakarīgu apģērbu mūsu veikalos ir grūti iegādāties. Labi ka ir PTA veikali, paldies par skaistām drēbēm.

Zane, 22

Tīri teorētiski 6.mēnešus, kad izvēlējāmies viesu namu, bet pārējos darbus sākām darīt 2-1 mēnesi pirms kāzām. Visu pakāpeniski, bet beigās tā pat sanāca skriešana :)

Līga, 23

5 mēnešus pirms. Vispirms sākām ar viesu nama atrašanu un baznīcas rezervēšanu.

Aiga, 36

Tieši 3 mēnešus pirms kāzām. Visgrūtāk bija atrast viesu māju, jo sākumā bija doma apprecēties pa kluso, bet pārdomājām. Un tad nu sapratām, ka mūsu radu pulciņam ir diezgan grūti atrast brīvu viesu māju, bet datumu mainīt negribējām.

Elīna, 20

Izlēmām par kāzām vasarā, līdz ar to loģiski, ka vēlējāmies arī kāzas svinēt pēc gada vasarā. Vispirms sastādījām viesu sarakstu. (Tas vēlāk, protams, mainījās) Uzreiz jau zinājām, kurā viesu namā vēlamies svinēt, tāpēc aizbraucām, painteresējāmies par cenām un iespējām, arī ēdināšanu turpat sarunājām. Tad noteicām datumu. Kad bija datums, rezervējām viesu namu. Noskaidrojām, kurā dzimtsarakstu nodaļā sarakstīsimies. Noskaidroju, kas un kad jāaizpilda (iesniegumu gājām rakstīt ziemā, jo ātrāk kā 6 mēnešu pirms kāzu datuma nevar). Mans vīrs jau zināja, ķa un kādu limuzīnu viņš vēlas. uzreiz norezervēja to. Tā kā limuzīna soferis bija viņa paziņa, arī fotogrāfu sarunāja caur viņu. Videooperators - k'āds no viesiem ar mana brāļa kameru. Visgrūtāk bija, kad pēdējā mēneša laikā mainījās viesu saraksts, jo ēdināšana bija pasūtītā uz 55 cilvēkiem, negribējās to laist zudumā, tāpēc kad vieni viesi netika, tad aicinājām citus. Uzreiz nācās arī pārtaisīt galda kartes, un viesu izvietojumu pie galda. Gada laikā problēmu radās daudz un dikti, bet tās visas tika atrisinātas. (Piemēram, 3 dienas pirms kāzām torts cepēja pateica, ka "Viņa netiekot". Nācās atrast citu. Mēs to izdarījām 20 minūšu laikā :)

Irina, 24

Kāzu gatavošanos sākam jau 6 mēnešu iepriekš, bet pamazām..Sākam ar apģērbu, sīkiem aksesuāriem..Satīkšanos ar macītāju, kāzu rīkotāju ar idejam - ko vēlamies..Visgrūtāk bija pierunāt vedējus, jo viņi ir mūsu labākie draugi un diezgan kautrīgi..Beigās par vedējiem nāca cits pāris...Bet kas notiek tas notiek uz labu!:)))

Inga, 23

Sākām gatavoties aptuveni gadu. Vispirms jau domājām ,kur notiks svinības un ar laiku sākām domāt par visiem citiem darbiņiem.

Elmārs, 25

5 mēnešus iepriekš, pirmos nopirkām gredzenus, grūtības nesagādātaja nekas.

Zane, 20

Pusgadu pirms kāzām noīrējām viesu māju, bet tāda nopietna gatavošanās sanāca tikai 2 mēnešu pirms kāzām. Centāmies izdarīt pēc iespējas vairāk, lai nepaliek uz pēdējo brīdi. Tomēr ir tādas lietas, kuras var izdarīt tikai iepriekšējā vakarā.

signe, 27

neilgi, tikai februaarii pieteicaamies..

Inga, 23

Gadu... Pirmias, sastādījām aptuveno viesu sarakstu, lai zinātu svinēšanas vietu. Viss gāja kā pa sviestu!!!

Ieva, 22

1 mēnesi pirms. Atradām vislabākos vedējus.

Kristīne, 22

Viss saakaas pus gadu pirms kaazaam un saakaam ar teerpu iegaadi un bazniicas maaciibu apmekleesanu...

Kay, 27

apmeeram 7 meneshus pirms kazaam, neilgi pec bildinaajuma. vispirms rezerveejaam lielaas lietas-bazniica, viesu nams, muzikants, fotograafs utml.

Agnese, 25

Gatavojāmies veselu gadu. Pirmais bija rūpīga vedēju izvēle. Pārdomājām kārtīgi, kuri no mūsu draugiem ir kā piemērs mums, reizē arī tuvi un mīļi, kas mūsu dienā no sirds būtu kopā ar mums. Nākamais solis bija aptuvena notikuma vietas izvēle un viesu nama meklēšana. Pēdējais arī sagādāja tādas kā grūtības, jo jau oktobrī uz šī gada vasaru bija aizņemti daudzi datumi. Un mēs nemaz nevēlējāmies 8. augustu.

Zita, 25

Sāku kāzām garavoties gadu pirms tam un īpašu grūtību nebija :) Sāku ar viesa nama meklējumiem :)