FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:13.06.2009

kādus 5 mēn. no sākuma atradām piemērotu vietu,uzreiz iesniedzām dokumentus.tad fotogrāfs,kleita utml.

Kāzu datums:12.06.2009

decembrī jau sākām gatavoties rezervējām pasākuma vietu tad kleita un tad viss pārējais

Kāzu datums:12.06.2009

Gatavojāmies 4 mēnešus, sākām ar lielajām lietām, viesu nams, ēdinātāji, lielākā problēma bija viesu saraksta sastādīšana.

Kāzu datums:06.06.2009

Sākām gatavoties četrus mēnešus pirms. Pirmā lieta, pasūtījām gredzenus. Grūtākais bija tas, ka radiņi dzīvo diezgan patālu un lietas kas bija jāpaveic pēdējā brīdī nācās darīt pašai. L

Kāzu datums:06.06.2009

Sākām gatavoties 8 mēnešus iepriekš. Grūtākais bija izlemt, kurš būs pīemērotākais fotogrāfs un vakara vadītāja. Kaut gan bija gana grūtību ar visu.

Kāzu datums:06.06.2009

gatavojaamies gadu. saakaam ar vedeeju pierunaashanu, tad viesu nams, atradaam maaciitaaju, fotograafu, muzikantus. lielaakaas gruutiibas sagaadaaja visu siiko lietinju koordineeshana.

Kāzu datums:05.06.2009

Sākām gatavoties 8 mēnešus pirms kāzām. Lielākās grūtības sagādāja viesu saraksts un tad piemērota viesu nama atrašana, jo mums katram bija sava doma. Bet beigās nonācām pie kompromisa, viesu namu rezervējām pusgadu iepriekš. Un tad sākām meklēt abiem tērpus.

Kāzu datums:09.05.2009

sākām gatavoties apmēram sešus mēn. pirms tam, bet tā nopietnāk tikai kādus trīs vai 4

Kāzu datums:09.05.2009

Gatavoties sākām 7 mēnešus pirms. Vispirms taisījām ielūgumus, rezervējām fotogrāfu. Izdomājām ŗīcības plānu ar ēdinātājiem un ēdienkarti. Lielākās grūtības bija ar ēdieniem.

Kāzu datums:25.04.2009

Sākām gatavoties 2 mēnešus pirms noliktās kāzu dienas. Vispirms atradām svinību vietu.

Kāzu datums:04.04.2009

Novembrī bildināja, sākām gatavoties janvārī, aprecējāmies 4.aprīlī. Vispirms izvēlējāmies vietu, kur sarakstīties, pēc tam vai vēlamies II daļu un tad uz kuru Latvijas pusi braukt. Nekādu grūtību nebija kāzu plānošanā.

Kāzu datums:28.02.2009

Pirmo nopirku kleitu - vairāk kā pusgadu pirms, pārējo tā nopietni 3mēneši pirms kāzām.

Kāzu datums:28.02.2009

Saderināšanās jau bija pirms 2 gadiem. Kāzas bija plānotas vasarā, bet tā kā diezgan spontāni tās pārcēlām uz februāri, tad nu arī pa īstam gatavoties sākām tikai janvārī.

Kāzu datums:31.01.2009

Gadu iepriekš. Vispirms sākām ar apģērbu, kurpēm. Tad, kad bija palicis pusgads, tad gājām runāt ar mācītāju, gājām pirmslaulību kursos, plānojām, kur notiks svinības, apbraukājām iespējamās vietas.

Kāzu datums:10.01.2009

oi, sakām gatavoties 6-7 mēnešus iepriekš

Kāzu datums:27.12.2008

Kā uzzinājām uztreiz sākām meklēt viesu namu, kā arī ceremonijas vietu. Vislielākās grūtības bija laba viesu nama atrašana, jo 100cilv. diezgan grūti kko atrast :(

Kāzu datums:26.12.2008

4 mēn. Vispirms nopirku kleitu, atradām baznīcu, mācītāju, vedējus, viesu māju, tad sākām gatavot ielūgumus utt...

Kāzu datums:18.11.2008

No bildinājuma līdz kāzām bija 2 mēneši (kad beidzot viņš bija saņēmies, tad abiem gribējās visu ātrāk). Laika pietika atliku likām, nestresojām. Vispirms apspriedām kāzu koncepciju, tad sākām meklēt svinību vietas un gatavot ielūgumus.

Kāzu datums:08.11.2008

Izdomājām augustā, septembrī aizgājām pieteikties un pamazītēm gatavoties...novembrī arī aprecējāmies! No idejas lidz īstenošanai 3 mēneši!

Kāzu datums:03.10.2008

Viss sākās ar bildinājumu jūlijā, romantiski jūras krastā saulrietā... :) Pēc nedēļas rakstījām iesniegumu. Sarunājām vedējus. Sagatavojām kāzu ielūgumus. Nopirkām kurpes un apģērbu. Pasūtījām ziedus. Rezervējām naktsmītni (Īpašu grūtību nebija).

Kāzu datums:23.09.2008

Sākām 7 mēnešus pirms. Vispirms atradām viesu namu, sarunājām Baznīcu, muzikantus. Lielākās grūtības sagādāja vedēju atrašana.

Kāzu datums:23.09.2008

Par kāzām izlēmām jau 8 mēnešus iepriekš, bet reāli gatavojāmies pēdējos 3-4 mēnešus. Jau pašā sākumā atradām viesu namu. Lielākās grūtības sagādāja visiem izpatikt un iemācīties valsi.

Kāzu datums:20.09.2008

Marta mēnesī sākām sarunas par kāzām, sākām rīkoties, meklēt finanses, norezervējām svinību vietu, pieteicāmies Baznīcā, Maijā izgājām Jaunlaulāto kursus, ieguvām sertificētas līgavas un līgavaiņa statusus, Jūnijā izraudzījāmies vedējus, pieteicām mūziķus un septembrī jau precējāmies. Lielākās grūtības sagādāja Vedēju pārliecība un Līgavas kleitas izvēle. Iesaku visu plānot un rezervēt jau laicīgi!

Kāzu datums:19.09.2008

Apmēram 2,5 mēnešus. Vispirms bija vieta, tad muzikanti, tad saimnieces, tad vedēji.

Kāzu datums:19.09.2008

Sākām gatavoties gadu pirms kāzām. Bijām pie mācītāja runāties, tas bija visa sākums, izgājām svētdienskolas, un sadarināto tikšanās, un 7 mēnešus pirms kāzām sākām meklēt viesu namu, būtībā tas bija viens no grūtākajiem uzdevumiem, jo mums bija paredzēti gandrīz 80 cilvēki, nevarējām atrast vietu, kurā visi ietilptu un kur visus varētu izguldīt, un kur būtu vieta arī dejošanai. Tad sapratām, ka viesu namu vajadzēja jau janvārī vai pat decembrī meklēt, jo labās vietas ar labajiem vasaras datumiem, jau bija rezervētas.

Kāzu datums:13.09.2008

5 mēnešus iepriekš sākām gatavoties. Vispirms sarunājām svinību vietu, tad baznīcu un visu pārējo.. Vislielākās grūtības sagādāja viesu skaita noskaidrošana :)

Kāzu datums:13.09.2008

Mēs sākām gatavoties gandrīz gadu iepriekš. Vispirms gribējām sameklēt baznīcu un tad atkarībā no tās atrašanās vietas piemeklēt viesu namu, taču viss notika tieši otrādi...un nemaz nenožēlojam:)

Kāzu datums:06.09.2008

Kāzām sākām gatavoties gadu un 2 mēn iepriekš. sākām ar vedējiem, viesu namu, tad mūziķi, saimnieci, baznīcu. Vislielākās grūtības bija atrast viesu manu, kas spētu uzņemt 50cilv un neprasa par to lielu naudas summu.

Kāzu datums:06.09.2008

gadu iepriekš nolēmām datumu- pārējo sakām organizēt pusgadu pirms kāzām! Visintensīvāk 3 mēnešus pirms tam!

Kāzu datums:05.09.2008

Sākām gatavoties 4,5 mēnešu pirms kāzām.Vispirms izdomājam kas būs vedēji un runājām ar viņiem. Tad bija viesu nams un baznīca. Lai cik tas neliktos jocīgi-viesu nams mums nebija problēma,bet baznīca gan...

Kāzu datums:30.08.2008

Apm. 3 mēn. iepriekš. Domājām par visu.

Kāzu datums:30.08.2008

Galvenie rezervēšanas darbi sākās 7 mēnešus iepriekš - viesu nams, muzikanti, datums utt. Lielākās grūtības sagādāja nervu spriedze un tas, ka visādi sīkumi noskaidrojās tikai laika gaitā.

Kāzu datums:30.08.2008

Pusgadu. Visu apmēram reizē. Nekādu grūtību.

Kāzu datums:30.08.2008

apmēram 9 mēn.

Kāzu datums:28.08.2008

aptuveni gadu. grutakais laikam bija apģerbt līgavaini :) - viņš tād cimperlīgs.

Kāzu datums:23.08.2008

sākā gatavoties februāri, sākām ar viesu namu, tad marta sākumā pieteicāmies zaksā, aprīlī sameklējām fotogrāfu, galda klāajēju. grūtības nekas nesagādāja.

Kāzu datums:23.08.2008

Kāzām sākam gatavoties 8 mēnešus pirms tam. Iesākumā atradām kāzu vadītaju, svinību vietu. Izvēloties optimālo datumu, kad abi bija brīvi - gājam uz Dzimtsarakstu nodaļu. Grūtības sagādāja tikai mans līgavas pusķis (nebija iespējams dabūt puķes), kas tomēr beigās tapa no manām mīļākajām puķēm. Līgavainim tas prasīja daudz nervu un skriešanas. Viss pārējais tika nesteidzīgi soli pa solītim rezervēts, darīts, taisīts... grūtību kā tādu nebija!

Kāzu datums:16.08.2008

Saderinājāmies Valentīndienā- pusgadu pirms laulībām, tad arī sākās drudžainā gatavošanās. Vedēji, Baznīca, Viesu nams, kleita, gredzeni....utt...mums, kā par brīnumu pašiem, visgrūtāk bija dabūt vedējus, jo vēlamajiem tikko bija piedzimis mazais, otriem vajadzēja dzimt, trešie-kautrējās "vedējtēvs", ceturtie- piekrita nejauši:D

Kāzu datums:16.08.2008

~ 9 mēnešus pirms. Sākām ar viesu saraksta sastādīšanu, tad viesu nama un baznīcas meklēšanu. Tikai pēc tam izvēlējāmies konkrētu datumu.

Kāzu datums:16.08.2008

Sākām gatavoties apmēram gadu iepriekš. Sākumā bija bildinājums, tad datuma noteikšana, viesu nama meklēšana, ceremonijas vietas meklēšana un tad viss pārējais. Īpašu grūtību nebija.