FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

ieva, 23

Gatavojāmies 4 mēnešus, sākām ar lielajām lietām, viesu nams, ēdinātāji, lielākā problēma bija viesu saraksta sastādīšana.

Iveta, 30

Sākām gatavoties četrus mēnešus pirms. Pirmā lieta, pasūtījām gredzenus. Grūtākais bija tas, ka radiņi dzīvo diezgan patālu un lietas kas bija jāpaveic pēdējā brīdī nācās darīt pašai. L

Guna, 29

Sākām gatavoties 8 mēnešus iepriekš. Grūtākais bija izlemt, kurš būs pīemērotākais fotogrāfs un vakara vadītāja. Kaut gan bija gana grūtību ar visu.

liene, 27

gatavojaamies gadu. saakaam ar vedeeju pierunaashanu, tad viesu nams, atradaam maaciitaaju, fotograafu, muzikantus. lielaakaas gruutiibas sagaadaaja visu siiko lietinju koordineeshana.

Zane, 25

Sākām gatavoties 8 mēnešus pirms kāzām. Lielākās grūtības sagādāja viesu saraksts un tad piemērota viesu nama atrašana, jo mums katram bija sava doma. Bet beigās nonācām pie kompromisa, viesu namu rezervējām pusgadu iepriekš. Un tad sākām meklēt abiem tērpus.

Agnese, 23

sākām gatavoties apmēram sešus mēn. pirms tam, bet tā nopietnāk tikai kādus trīs vai 4

Elīna, 22

Gatavoties sākām 7 mēnešus pirms. Vispirms taisījām ielūgumus, rezervējām fotogrāfu. Izdomājām ŗīcības plānu ar ēdinātājiem un ēdienkarti. Lielākās grūtības bija ar ēdieniem.

Evija, 30

Sākām gatavoties 2 mēnešus pirms noliktās kāzu dienas. Vispirms atradām svinību vietu.

Zane, 22

Novembrī bildināja, sākām gatavoties janvārī, aprecējāmies 4.aprīlī. Vispirms izvēlējāmies vietu, kur sarakstīties, pēc tam vai vēlamies II daļu un tad uz kuru Latvijas pusi braukt. Nekādu grūtību nebija kāzu plānošanā.

Agnese, 22

Pirmo nopirku kleitu - vairāk kā pusgadu pirms, pārējo tā nopietni 3mēneši pirms kāzām.

Agita, 20

Saderināšanās jau bija pirms 2 gadiem. Kāzas bija plānotas vasarā, bet tā kā diezgan spontāni tās pārcēlām uz februāri, tad nu arī pa īstam gatavoties sākām tikai janvārī.

Diāna, 20

Gadu iepriekš. Vispirms sākām ar apģērbu, kurpēm. Tad, kad bija palicis pusgads, tad gājām runāt ar mācītāju, gājām pirmslaulību kursos, plānojām, kur notiks svinības, apbraukājām iespējamās vietas.

Kristīne, 33

oi, sakām gatavoties 6-7 mēnešus iepriekš

Marita, 24

Kā uzzinājām uztreiz sākām meklēt viesu namu, kā arī ceremonijas vietu. Vislielākās grūtības bija laba viesu nama atrašana, jo 100cilv. diezgan grūti kko atrast :(

Inese, 28

4 mēn. Vispirms nopirku kleitu, atradām baznīcu, mācītāju, vedējus, viesu māju, tad sākām gatavot ielūgumus utt...

Lāsma, 24

No bildinājuma līdz kāzām bija 2 mēneši (kad beidzot viņš bija saņēmies, tad abiem gribējās visu ātrāk). Laika pietika atliku likām, nestresojām. Vispirms apspriedām kāzu koncepciju, tad sākām meklēt svinību vietas un gatavot ielūgumus.

Marita, 23

Izdomājām augustā, septembrī aizgājām pieteikties un pamazītēm gatavoties...novembrī arī aprecējāmies! No idejas lidz īstenošanai 3 mēneši!

Inguna, 23

Viss sākās ar bildinājumu jūlijā, romantiski jūras krastā saulrietā... :) Pēc nedēļas rakstījām iesniegumu. Sarunājām vedējus. Sagatavojām kāzu ielūgumus. Nopirkām kurpes un apģērbu. Pasūtījām ziedus. Rezervējām naktsmītni (Īpašu grūtību nebija).

Kārlis, 23

Sākām 7 mēnešus pirms. Vispirms atradām viesu namu, sarunājām Baznīcu, muzikantus. Lielākās grūtības sagādāja vedēju atrašana.

Ilze, 29

Par kāzām izlēmām jau 8 mēnešus iepriekš, bet reāli gatavojāmies pēdējos 3-4 mēnešus. Jau pašā sākumā atradām viesu namu. Lielākās grūtības sagādāja visiem izpatikt un iemācīties valsi.

Inese, 30

Marta mēnesī sākām sarunas par kāzām, sākām rīkoties, meklēt finanses, norezervējām svinību vietu, pieteicāmies Baznīcā, Maijā izgājām Jaunlaulāto kursus, ieguvām sertificētas līgavas un līgavaiņa statusus, Jūnijā izraudzījāmies vedējus, pieteicām mūziķus un septembrī jau precējāmies. Lielākās grūtības sagādāja Vedēju pārliecība un Līgavas kleitas izvēle. Iesaku visu plānot un rezervēt jau laicīgi!

Raivis , 32

Apmēram 2,5 mēnešus. Vispirms bija vieta, tad muzikanti, tad saimnieces, tad vedēji.

Gunda, 23

Sākām gatavoties gadu pirms kāzām. Bijām pie mācītāja runāties, tas bija visa sākums, izgājām svētdienskolas, un sadarināto tikšanās, un 7 mēnešus pirms kāzām sākām meklēt viesu namu, būtībā tas bija viens no grūtākajiem uzdevumiem, jo mums bija paredzēti gandrīz 80 cilvēki, nevarējām atrast vietu, kurā visi ietilptu un kur visus varētu izguldīt, un kur būtu vieta arī dejošanai. Tad sapratām, ka viesu namu vajadzēja jau janvārī vai pat decembrī meklēt, jo labās vietas ar labajiem vasaras datumiem, jau bija rezervētas.

Sabīne, 23

5 mēnešus iepriekš sākām gatavoties. Vispirms sarunājām svinību vietu, tad baznīcu un visu pārējo.. Vislielākās grūtības sagādāja viesu skaita noskaidrošana :)

Ilze, 24

Mēs sākām gatavoties gandrīz gadu iepriekš. Vispirms gribējām sameklēt baznīcu un tad atkarībā no tās atrašanās vietas piemeklēt viesu namu, taču viss notika tieši otrādi...un nemaz nenožēlojam:)

Ilze, 21

Kāzām sākām gatavoties gadu un 2 mēn iepriekš. sākām ar vedējiem, viesu namu, tad mūziķi, saimnieci, baznīcu. Vislielākās grūtības bija atrast viesu manu, kas spētu uzņemt 50cilv un neprasa par to lielu naudas summu.

Liene, 23

gadu iepriekš nolēmām datumu- pārējo sakām organizēt pusgadu pirms kāzām! Visintensīvāk 3 mēnešus pirms tam!

Ieva, 23

Sākām gatavoties 4,5 mēnešu pirms kāzām.Vispirms izdomājam kas būs vedēji un runājām ar viņiem. Tad bija viesu nams un baznīca. Lai cik tas neliktos jocīgi-viesu nams mums nebija problēma,bet baznīca gan...

Jana, 25

Apm. 3 mēn. iepriekš. Domājām par visu.

Ieva, 31

Galvenie rezervēšanas darbi sākās 7 mēnešus iepriekš - viesu nams, muzikanti, datums utt. Lielākās grūtības sagādāja nervu spriedze un tas, ka visādi sīkumi noskaidrojās tikai laika gaitā.

Krista, 30

Pusgadu. Visu apmēram reizē. Nekādu grūtību.

Lāšukss, 23

apmēram 9 mēn.

Inga, 24

aptuveni gadu. grutakais laikam bija apģerbt līgavaini :) - viņš tād cimperlīgs.

Zane, 25

sākā gatavoties februāri, sākām ar viesu namu, tad marta sākumā pieteicāmies zaksā, aprīlī sameklējām fotogrāfu, galda klāajēju. grūtības nekas nesagādāja.

Iveta, 24

Kāzām sākam gatavoties 8 mēnešus pirms tam. Iesākumā atradām kāzu vadītaju, svinību vietu. Izvēloties optimālo datumu, kad abi bija brīvi - gājam uz Dzimtsarakstu nodaļu. Grūtības sagādāja tikai mans līgavas pusķis (nebija iespējams dabūt puķes), kas tomēr beigās tapa no manām mīļākajām puķēm. Līgavainim tas prasīja daudz nervu un skriešanas. Viss pārējais tika nesteidzīgi soli pa solītim rezervēts, darīts, taisīts... grūtību kā tādu nebija!

Ilvija, 20

Saderinājāmies Valentīndienā- pusgadu pirms laulībām, tad arī sākās drudžainā gatavošanās. Vedēji, Baznīca, Viesu nams, kleita, gredzeni....utt...mums, kā par brīnumu pašiem, visgrūtāk bija dabūt vedējus, jo vēlamajiem tikko bija piedzimis mazais, otriem vajadzēja dzimt, trešie-kautrējās "vedējtēvs", ceturtie- piekrita nejauši:D

Karīna, 26

~ 9 mēnešus pirms. Sākām ar viesu saraksta sastādīšanu, tad viesu nama un baznīcas meklēšanu. Tikai pēc tam izvēlējāmies konkrētu datumu.

Inga, 25

Sākām gatavoties apmēram gadu iepriekš. Sākumā bija bildinājums, tad datuma noteikšana, viesu nama meklēšana, ceremonijas vietas meklēšana un tad viss pārējais. Īpašu grūtību nebija.

Arita, 26

Sākām gatavoties 13 mēnešus pirms kāzām. Vispirms izdomājām cik lielas un ko vispār gribam. Lielākās grūtības pirms kāzām nepareiza vedēju izvēle, bet ko paspējām izlabot.

Sandija, 32

4 mēnešus. Pirmkārt aizrunājām viesu namu (!), tad baznīcu, tad muzikantus, laicīgi izdalījām ielūgumus, lai viesi var "rezervēt" nedēļas nogali. Grūtākais bija izdomāt, ko dāvināt vedējiem, kā arī izlemt par ēdienkarti - ko, cik daudz. Līgavai grūtākais bija nopirkt piemērotus apavus!