FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Malvīne, 25

Izlēmām par kāzām un arī sākām gatavoties 3 mēnešus iepriekš. Vispirms pieteicāmies zagsā un meklējām viesu namu.

Elza, 23

Kāzām sākām gatavoties trīs mēnešus iepriekš. Vispirms tika nopirkts uzvalks līgavainim un kleita līgavai.

Elīna, 24

Kāzām sākām gatavoties apmēram pus gadu iepriekš! Vispirms tika nopirkta kāzu kleita! Nebija nekādas lielas grūtības!

Marta, 25

Tā kā saderinājāmies gadu iepriekš, tad jau sākām laicīgi noorganizēt galvenās lietas - baznīca+viesu nams+ielūgumi. Patiesībā viss pārējais tika sagatavots tikai mēnesi/2mēnešus iepriekš.

Anda, 25

vīrs mani bildināja novembrī un tad arī sākām gatavoties. Vispirms sākām ar finansēm, veicām aptuvenos aprēķinus cik un kur vajadzēs maksāt. Tad meklējām viesu māju. Lielākas grūtības sagādāja dāvanas radiem un vecākiem. To noteikti nevajag atstāt uz pēdējo brīdi.

Laimiņa, 21

sākām gatavoties jau no oktobra, kad tiku bildināta! sameklējām viesu namu, sarunājām baznīcu, vedējus u.t.t.

Una, 25

Kāzas 2009. g augustā, sākām no2008.g decembra.

Aija, 24

Bildinājums nāca decembra sākumā, tad arī uzreiz lielos vilcienos izplānojām aptuvenās vēlmes un idejas, atradām uzreiz viesu namu, sākām domāt par vedējiem. tos uzrunājām janvārī. Drīz arī sākām meklēt mācītāju un baznīcu, iet iesvētību mācības.

Viktorija, 22

Sākām gatavoties aprīlī. Vispirms meklējām viesu namu. Tad visu pārējo. Grūtības sagādāja laikam viesu nama izvēle.

Iveta, 26

Mani bildināja nepilnu gadu pirms kāzām. Sāku ar svinību vietas meklēšanu. Lielākas grūtības sagādāja neziņa par galdiem, bet beigās tie bija vislabākie.

Ilze, 20

Vecākiem un draugiem paziņojām pusgadu iepriekš. Sākumā gan neko nevajag sasteigt, bet mierīgi izvēlēties vietu kur svinēsiet, tad muzikantus un tad "apģerbiet viens" otru. Tās, manuprāt, ir 3 galvenās lietas. Pārējais ir atkarīgs no finansiālā stāvokā un vēlmēm.

Agnese, 20

pus gadu pirms kāzām, kad saderinājāmies, tad arī nokārtojām lielās lietas- vieta, dzimtsarakstos iesniegums, foto, video un citas lietas nokārtojām jau vairākus mēnešus pirms kāzām. grūtību nebija :)

Lilita, 22

Pirms kaazaam saakaam gatavoties jau laikus.Uzreiz peec saderinaashanaas,5-6 meen pirms kaazaam.Vispirms,izveeleejaamies bazniicu,tad sviniibu vietu,muuziki,fotograafu,un tad jau pakaapeniski visaadus siikumus...Gruutiibas vairaak vai mazaak sagaadaaja fotograafa izveele.:)

Evita, 26

6 mēnešus iepriekš ar plānošanu, īstu organizēšanu sākām kādus 4 mēnešus pirms kāzām

Aiga, 25

Februārī bildinājums, kāzas jūlijā. Reāli sākām gatavoties martā. Patiesībā tādas nopietnas grūtības nebija.

Sandra, 27

Sākām gatavoties gadu iepriekš. Vispirm pieteicām viesu māju, nopirku kleitu un tā pakāpeniski visu pārējo. Grūtības sagādāja tas, ka nav mākslinieciskās domāšanas :D

Linda, 32

No februāra mēneša. 1. Vedēji jāizvēlās, jo no tiem ir atkarīgs pilnīgi, pilnīgi viss; 2. Kleita, uzvalks, viesu mājas pieteikšana, ēdienu saskaņošana, fotogrāfs, pušķotāja un muzikanti; 3. Alkohols Grūtības sagādā, ja kāds izdomā pēdējā brīdī atteikties vai mainīt norunāto

Inese, 27

Gadu.Sākumā izvēlējāmies vedējus un tad palēnām sākām visu organizēt un pirkt.

Juta, 21

Precīzi 8 mēnešus. Pirmo izdomājām datumu un domājām par viesu skaitu.

tamara, 40

2.menesus ieprieks.pieteicamies zaksa.kazu kleita un apavi.

Elīna, 24

Aptuveni četrus mēnešus pirms kāzām rezervējām viesu namu, bet visu pārējo darījām no maija beigām, kad pabeidzu augstskolu un bija brīvāks laiks pieķerties kāzām :) Pasmējām ;) Viss super ;) Grūtības sagādāja atrast mikroautobusu ar ko nogādāt viesus līdz ceremonijai un viesu namam, jo, kaut reklamējas daudzi, reāli atbild tikai viena desmitā daļa :( atradām, bet cena likās neadekāti augsta, bet tā kā nebija izvēles, ņēmām :) Taču ar pakalpojuma kvalitāti esam apmierināti :)

Daiga, 26

Sākām plānot apt. 6-7 mēnešus iepriekš. Pirmais - uzlikām uz papīra mūsu idejas sākot ar viesiem, līdz tam cik dienas un ko gribam kopumā mūsu kāzās. Pirmais lielais solis - norezervējām viesu namu, tad meklējām ēdinātājus, apģērbus un darījām pārējos darbiņus.

Ieva, 25

Gatavoties sākām janvārī. Vispirms nopirku sev kleitu:) Tad sākām meklēt viesu namu, fotogrāfu utt. Tādas lielas grūtības laikam nemaz nebija.

Ilze, 24

Sākam gatavoties janvārī, iesniedzot pieteikumu un nopērkot kāzu kleitu. Īpašu grūtību nebija.

Diāna, 27

Sākām gatavoties pusgadu pirms kāzām. Aizgājām pie lieliskākās kāzu rīkotājas Karīnas uz BON SENS. Problēmas uzreiz atkrita pašas no sevis!

Ilze, 27

Gatavojāmies 10 mēnešus. Vispirms sastādījām viesu sarakstu un meklējām gan ceremonijas vietu, gan svinību vietu.

Andra, 24

Sākām pusgadu iepriekš ar iesvētes mācību

Ieva , 28

6 mēnešus

Agnese, 28

Kāzām gatavoties sākām marta mēnesī, primārais bija kāzu datuma izvēlē, tad Dzimtsarakstu nodaļas izvēle un visbeidzot viesu nama izvēle.

Edīte, 23

Sākām gatavoties pus gadu pirms kāzām. Vispirms bija jārezervē datusm zagsā, muzikanti, fotogrāfs. Tūliņ ķērāmies arī pie viesumājas. Vislielākās grūtības sagādāja kūkas atrašana Kuldīgas pusē.

Laura, 27

Pieteicāmies zagsā aptuveni pusgadu iepriekš (janvārī), bet gatavoties sākām aptuveni 3 mēnešus iepriekš. Nekādu īpašu grūtību nebija.

Diāna, 23

Iesniedzām dokumentus zagsā 7 mēnešus pirms kāzām, kleitu nopirku ~3.5 mēnešus pirms kāzām, tad arī sākām pamazām gatavoties.

Ieva, 25

Pusgadu iepriekš. Vispirms nopirkām gredzenus. Grūtības sagādāja vedēju izvēle.

Agnese, 24

Gadu pirms kāzām sākām sagatavošanās procesu.

Líva, 27

Sákám gatavoties 6 méneshus pirms kázám. Pats pirmais tika sastádíts viesu saraksts. Lielás gatavoshanás grútíbas mums izpalika! Ar visu tikám galá!

Aiva, 27

Sākām jau kādus 9 mēnešus iepriekš. Vispirms krājām naudiņu, ievācu dažādu infomāciju lai saprastu ko vēlamies. Pirmo laikam nopirku kleitu! :)

Līga, 23

Vairāk vai mazāk nepilns gads. Bet tāda intensīva gatavošanās varbūt 2 mēneši.

Gunta, 31

10 mēneši.

Ieva , 33

kādus 5 mēn. no sākuma atradām piemērotu vietu,uzreiz iesniedzām dokumentus.tad fotogrāfs,kleita utml.

Marsela, 28

decembrī jau sākām gatavoties rezervējām pasākuma vietu tad kleita un tad viss pārējais