FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?

Pievienot savu pieredzi
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?
Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības?
Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:26.06.2020

Sākām gatavoties 2019.g novembrī un kāzas bija paredzētas 2020.g maija sākumā, bet dēļ pandēmijas pārcēlām uz jūnija beigām. Lielākās grūtības bija neziņa vai kāzas varēsim rīkot 2020.g vai arī būs jāpārceļ uz 2021.g, ko ļoti nevēlējāmies. Pirmais ar ko sākām bija baznīcas un svinību vietas meklēšana.

Kāzu datums:14.02.2020

Kāzas bija februārī, nopietni gatavoties sākām septembrī. Sākām ar vedējpāra sarunāšanu un sarunu ar priesteri, pirms laulību kursu apmeklēšanu (saderināto kursi). Vislielākās grūtības sagādāji dažādi sīkumi, kad jau strauji tuvojās lielā diena.

Kāzu datums:28.09.2019

Sākām gatavoties janvārī - tātad 9 mēnešus. Sākām ar datumu, viesu namu nu fotogrāfu... tad jau nāca visgrūtākais- ēdinātājs!

Kāzu datums:26.07.2019

Sākām gatavoties iepriekšējā gada maijā (kāzas bija jūlijā). Vispirms rezervējām viesu namu un ēdinātājus. Lielākās grūtības bija ar fotogrāfu, jo sākotnējais fotogrāfs slikti komunicēja. Dažus mēnešus pirms kāzām palaimējās atrast citu.

Kāzu datums:01.06.2019

Pirms kāzām lielas lietas izlēmām - ceremonijas vietu, viesu namu, mūziķi, frizieri, fotogrāfi, ēdināšanu. Tad bijām Zviedrijā un ieradāmies atpakaļ 2 mēnešus pirms kāzām. Tad sākās ielūgumi un citi mazāki sīkumi, kā dekorēšana un tamlīdzīgi. Lielākās grūtības ir spiediens no citu puses - ja vien neesi tāds cilvēks, kuram tiešām patīķ greznoties un izcelties, jāmāk noturēties pretī visam liekajam - dekorēšanas cilvēki, kuri prasa lielu samaksu, mūziķi, kuri knapi pazīstami, bet plēš baigo summu, pašu viesi un radi, kuri iesaka lietas, kuras pats negribi, bet citi grib. Tās ir Jūsu kāzas, tā arī darat, kā paši gribat.

Kāzu datums:27.04.2019

Sākām gatavoties kāzām 6 mēnešus pirms tām,kad uzrakstījām iesniegumu dzimtsarakstu nodaļā. Vispirms aizrunājām viesu namu, dj un fotogrāfu.

Kāzu datums:06.10.2018

Vislielākās grūtības bija ar viesu saraksta sastādīšanu. Tas arī bija nākamais darbs pēc datuma nolikšanas. Kad bija aptuvens saraksts, tad meklējām atbilstošu vietu. Mums vispiemērotājā bija Drabešos viesu nams "Bille", kas nodrošina arī restorāna cienīgu ēdināšanu.

Kāzu datums:18.08.2018

Sākām gatavoties 2 gadus iepriekš. Pirmo es atradu fotogrāfu un tad viesību vietu. Vajadzēja visu ātrāk darīt, jo ļoti populārs datums. Vislielākās grūtības sagādāja vakara vadītājas meklēšana, jo krievu valodā runājošo vadītāju praktiski nav.

Kāzu datums:18.08.2018

Datuma pēc 18.08 inetā izlasīju, ka jau pieteiktas 57 kāzas, tad sapratu, ka viss jādara laicīgi, rezervēju baznīcu( tajă dienā bija 4.kāzas), svinību telpas, muzikantus, ēdinātājus, fotogrāfu, vakara vadītāju, to visu līdz decembrim. Vēlāk nāca atteikumi, jo arī pakalpojuma sniedzēji tika aicināti uz kāzām kā viesi. Un maija, jūnija mēnesī bija grūti atrast jaunu fotogrāfu un vakara vadītāju un no muzikanti arī pilnā sastāvā netika.

Kāzu datums:18.08.2018

Uzreiz pēc jaunā gada. 9 ar pus mēnešus pirms kāzām. Vispirms izrunājām budžetu cik mēs varam paspēt iekrāt un uzrunājām vedējus. Grūtākais - izlemt kurus cilvēkus aicināt uz kāzām un tikt galā ar finansēm pašu spēkiem un bez kredītiem.

Kāzu datums:18.08.2018

6 mēnešus iepriekš.Gājām sarunāt ēdinātājus. Vislielākās grūtības radīja atrast viesu namu.

Kāzu datums:18.08.2018

Sākām gatavoties Februārī. Norezervejam viesu namu, muzikantus un ēdinātājus. Visgrūtākais bija sīkumi tieši pirms pašām kāzām.

Kāzu datums:17.08.2018

Sākām gatavoties gadu iepriekš. Vispirms norezervējām - svinību vietu, ceremonijas vietu, fotogrāfu un dekoratori. Lielākās grūtības sagādāja sazvanīt dzimtsarakstu nodaļu.

Kāzu datums:04.08.2018

Sākām gatavoties nedēļu pēc bildinājuma. Uzreiz plānojām potenciālo datumu (izklausīsies jokaini, bet to izvēlējos tā, lai man neiekrīt sieviešu dienas), rezervējām vakara vadītāju, apzinājām potenciālo viesu skaitu (sarakstu sataisījām), izveidojām google docs, kur likām iekšā visas tāmes, idejas un citas lietas. Uzreiz apzinājām mūziķus, fotogrāfu cenas un tad jau sekoja pārējie pakalpojumu sniedzēji. Sākumā visi pakalpojumu sniedzēji bija pārsteigti, ka mēs šos uzrunājam 2016. gada novembrī, lai gan kāzas mums bija 2018. gada 4. augustā, bet, mūsuprāt, tā bija vislabākā izvēle, jo viss jau bija laicīgi. Viesu namu gan izvēlējāmies 2017. gada jūlijā. Vislielākās problēmas sagādāja dekorācijas un ielūgumu izveide, jo man kā līgavai bija 101 ideja un savs redzējums.

Kāzu datums:07.07.2018

Kāzām gatavojāmies vienu gadu. Sākotnēji pats svarīgākais bija saprast, kādas kāzas katrs vēlamies un pēc tam vienoties par abiem tīkamu rezultātu. Plānošanas procesā satikām lieliskus cilvēkus, tieši tos, kuri bija jāsatiek. Vispirms uzrunājām pasākuma vadītāju, jo zināju, ja kādreiz precēšos, tad mūsu kāzas vadīs tieši šis cilvēks. Plānošana un organizēšana nebija vienkāršs process, it īpaši tādēļ, ka visu darījām paši. Galvenais ir runāt ar otru cilvēku, lai viens otru saprastu.

Kāzu datums:23.09.2017

3 mēnešus. Vispirms izvēlējāmies datumu, sameklējām viesu namu, tad attiecīgo dzimtsarakstu nodaļu un iesniedzām iesniegumu. Šķiet, ka īpašas grūtības nekas nesagādāja, viss devās rokās un atradās viegli. Visilgāk meklēju ielūgumus, ko beigās uztaisīju pati.

Kāzu datums:23.09.2017

Par kāzām nolēmām janvārī, apprecējāmies tā paša gada septembrī. Vispirms apzinājām viesu sarakstu; nepieciešamos pakalpojumus, ko vēlēsimies, piemēram, svinību vietu, ēdinātājus, muzikantus, fotogrāfu, video operatoru, floristu, kūkas cepēju. Pēc tam devāmies pie cilvēkiem, ko vēlējāmies par vedējiem. Šķiet, ka lielākās grūtības sagādāja izlemt, kādu vēlamies redzēt svinību vietu. Domas nepārtraukti mainījās. Ļoti paveicās ar floristi, kas palīdzēja īstenot idejas.

Kāzu datums:09.09.2017

No bildinājuma līdz kāzām bija 8 mēneši. Pirmajos divos pieteicām viesu namu, ceremonijas vietu, ēdinātājus, fotogrāfi, muzikantu, sarunājām vedējus, dažus papildus palīgus, šuvēju. Viss pārējais palēnām, un lielākā gatavošanās sākās tikai pēdējos divos mēnešos.

Kāzu datums:12.08.2017

Saderinājāmies 2016.gada oktobra vidū un tad principā arī sākām plānot. Galveno vispirms sarunājām viesu namu (to gan vīrs jau bija sarunājis pirms mani bildināja, man aiz muguras), tad fotogrāfu, ēdinātājus, muzikantus, nopirku ļoti laicīgi kāzu kleitu, un tad pārējo pakāpeniski. Lielas grūtības nebija, tikai daudz stresa par dažādiem sīkumiem, kuri bija atlikti uz pēdējo brīdi - galda kartes, uzkodas, pudeļu etiķetes, amatu nozīmītes u,c sīkumi.

Kāzu datums:28.07.2017

Gatavojāmies ļoti neiespringstot aptuveni 6 mēnešus.

Kāzu datums:21.07.2017

Pus gadu iepriekš sākām gatavoties. Vispirms aizrunājām viesu namu, fotogrāfu, muzikantus,ceremonijas vietu.

Kāzu datums:07.07.2017

Sākām gatavoties pēc kāda mēneša. Pirmais uzdevums bija vienoties par kāzu datumu. Pēc tam vienojāmies par viesiem. Ar viesiem arī bija vislielākās problēmas, jo plānojām mazas kāzas - tīri simboliski apprecēties un lai ar mums tajā brīdī ir tuvākie cilvēki ar kuriem ir vislielākais kontakts.

Kāzu datums:17.06.2017

1 gadu iepriekš. Vispirms sameklējam svīnību vietu un sarunājam vakara vadītaju, DJ un fotogrāfu. Lielākas grūības sagādaja atrast svīnību vietu, jo liela izvēle.

Kāzu datums:23.12.2016

Sākām gatavoties divus mēnešus pirms kāzām. Vispirms uzrakstījām iesniegumus zaksā un noīrējām viesu māju. Par cik kāzas notika 23. decembrī lielākās grūtības sagādāja apavu iegāde, jo pilnīgi nekur nevarēja atrast baltus zābaciņus un gala rezultātā gāju ar kurpēm. Vismaz paveicās ar to ka nebija sniegs.

Kāzu datums:29.09.2016

Sakam gatavoties apmeram 10 menesus pirms kazam. Pirmais atradam vietu, kur svinesim kazas. Lielakas grutibas bija atrast pareizo fotografu pa sapratigu cenu.

Kāzu datums:17.09.2016

Marta sākumā saderinājāmies, marta vidū sākām visu aktīvi plānot un organizēt, septembra vidū bija kāzas. Pirmais darbs, ko izdarījām bija - sastādījām viesu sarakstu. Uzreiz pēc tam atradām viesu namu, kas var uzņemt nepieciešamo viesu skaitu. Tas, laikam arī bija viens no grūtākajiem darbiem. Vēl grūti bija izvēlēties fotogrāfu un izdomāt nepieciešamo alkoholisko dzērienu daudzumu.

Kāzu datums:03.09.2016

Pēc bildinājuma laulību datumu nolikām pēc 4,5 mēnešiem. Laika pietika visu sagatavot. Visvairāk grūtību sagādāja vīra ģimenes jaukšanās pasākuma plānošanā, kas radīja lieku stresu un nelielus kašķīšus ar ģimeni.

Kāzu datums:20.08.2016

Sākām gatavoties gadu iepriekš. Vispirms rezervējām viesu namu, baznīcu, muzikantus, fotogrāfu. Šķiet, ka lielu grūtību nebija.

Kāzu datums:13.08.2016

Gatavojāmies kāzām gadu, no sākuma rezervējām viesu namu, ēdinātājus, fotogrāfu, baznīcu, sarunājām vedējus.

Kāzu datums:18.07.2016

Kāzas notika jūlijā, gatavoties sākām iepriekšējā gada augustā, kad rezervējām galvenās "lietas" - viesu namu, ēdinātāju, kāzu vadītāju, fotogrāfu, mūziku - kāzu ceremonijai un ballītei.

Kāzu datums:16.07.2016

sākām gatavoties 1,5.gadu pirms kāzām. palielam nekas nesagādāja lielas grūtības, izņemot no sākuma atrast viesu namu un fotogrāfu, lai gan viņus sākām meklēt gadu pirms kāzām jau tad daudz kas bija jau aizņemts

Kāzu datums:09.07.2016

Butiba tieshi gadu. Dzivojam Danija un kaazas svinejam Latvija, tas laikam bija lielakais izaicinajums. Loti daudzi viesi celoja no citam valstim, tapec kaa pirmo izsutijam lugumu rezervet datumu. Tad rezervejam svinibu vietu.

Kāzu datums:10.10.2015

Kad pieteicāmies zagsā, līdz kāzām bija jāgaida vien mēnesis un dažas dienas. Vispirms meklējām vedējus, sameklējām diez gan ātri, tālāk sameklēju fotogrāfi, meklējām telpas, kur svinēt, kā arī ēdināšanu(kopā), protams meklējām arī līgavas kleitu. Grūtību varētu teikt, ka nebija, viss notika raiti, kā pa diedziņu!

Kāzu datums:03.10.2015

No bildināšanas līdz kāzu ceremonijai bija 13 mēneši. Palēnām sākām visu domāt, meklēt uzreiz. Sākām domāt par viesiem, par iespējamiem variantiem vedējiem, un apstāstot no sākuma, ko nu katrs vēlētos, un tad jau atlika tikai skatīties idejas apkārt un īstenot. Grūtības īsti nevaru izcelt. Tā kā visu ātri un palēnām darījām, tad arī nesastapāmies ar tādām grūtībām.

Kāzu datums:22.08.2015

Par kāzām, sākot no bildināšanas dienas, sākām domāt tajā pašā augustā, bet rīkoties sākām tikai pēc decembra. Martā tikai devāmies uz dzimtsaraksta nodaļu pieteikties laulībām un tad arī sākās palēnām visa tā riktēšanās. Vīram likās, ka laika ir gana daudz un neuzskatīja par nepieciešamību kaut kur steigties, taču es zināju, ka laika nemaz tik daudz nav, kā šķiet. Viss gāja pēc kārtas: 1. Pieteikšanās dzimtsarakstos un gredzenu iegāde 2. Laicīga kāzu kleitu iegāde 3. Kāzu svinēšanas vieta pēc ceremonijas - ar to bija vislielākie misēkļi, jo nespējām laicīgi atrast vietu, kur svinēt. Visur bija jau aizņemts (viesu namos, zāles, utt.) 4. Ziedu pasūtīšana

Kāzu datums:15.08.2015

Aptuveni 1 gadu un 3 mēnešus iepriekš. Vispirms pieteicām laiku un datumu dzimtsarakstu nodaļā, tad viesu namu un fotogrāfu. Vislielākās grūtības sagādāja ielūgumi, jo sākumā domāju taisīt pati, bet tad sapratu, ka negribu pinķerēties un pasūtīju pie profesionāles.

Kāzu datums:31.07.2015

Gatavoties sākām aptuveni janvāra beigās. Tā kā bildinājums bija tieši vecagada vakarā, tad arī laika gatavoties bija diezgan maz. Pirmais ko norunājām bija datums un vieta. Zinājām, ka tā noteikti būs vasara. Vienīgais grūtākais bija izdomāt datumu tā, lai visi viesi tiktu un nebūtu nekādi mega pasākumi. Lielākās grūtības sagādāja galda klāšanas izkārtojums. Kā,ko, kur un ar ko sēdināt . Kur būs tā vieta, kur teiksim ,,Jā'' vārdu.

Kāzu datums:24.07.2015

Kāzu datums:11.07.2015

Sākām gatavoties gadu pirms kāzām....lielākās lietas jau gadu iepriekš izdariijaam.....sarunājām viesu namu,fotogrāfu,ēdinātājus,muzikantus,nopirkām gredzenus,izvēlējāmies un pasūtījām ielūgumus,sarunājām floristus,aizrunājām kūku cepēju,tikāmies ar mācītāju un norunājām gan datumu,gan laiku,iegādājāmies apavus un pasūtījām dažādus dekorus,ko vēlējāmies galda noformēšanai ....grūtības nesagādāja īsti nekas pat arī tādā ziņā,ka pārsvarā atdodamies ārpus Latvijas.

Kāzu datums:04.07.2015

Apmēram pēc saderināšanās, kas bija rudenī, sākām gatavoties kāzām, kuras ieplānojām vasarā. Sanāk 10 mēneši pirms kāzām sākām meklēt svinību vietu, sastādīt viesu sarakstu, meklēt foto, video, kleitu utt. Grūtības sagādāja tieši svinību vietas atrašana, jo viesu skaits bija ļoti liels.