FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi?

Anete, 26

Tas ir loģisks turpinājums attiecībām - vienoti domās un vārdos, un darbos. Tas ir sākums ģimenei. Bijām 3 gadus kopā, kad bildināja. Pēc gada precības.

Ieva, 25

Nolēmām precēties,jo nosvinējām 5 gadu kopā būšanas jubileju. Kopā dzīvojām kādus 2.5-3 gadus.

Megija, 28

Kopā dzīvojām jau 3 gadus, kad līgavainis izteica bildinājumu. Bijām nolēmuši ar kāzām nesteigties, bet tad, pateicoties jūsu portālam, laimēju pasakaini skaistu kāzu kleitu un tas arī bija iemesls sākt nopietnus plānošanas darbus. No bildinājuma līdz kāzām pagāja gads un 5 mēneši.

Jekaterina, 23

Pirms kāzām bijām kopā 8 gadus, tāpēc arī izlēmām precēties 18.08.2018,

Laurensija, 35

Vīrs jau vairākas reizes mani uzrunāja uz precībām, bet es tākā īsti nedomāju, ka tas ir vajadzīgs, bet 18.08.2017 atbrauca mājās ar ziediem un gredzenu un teica, ka pēc gada būs kāzas, un es piekritu beidzot. Dzīvojām jau 7 gadus kopā.

Daira, 22

Abi gribējām precēties, kamēr esam jauni, likās ka pienācis īstais brīdis. Īsāk sakot, abi viens otru mīlējām un vēlējāmies veidot ģimeni. Dzīvojām kopā pirms kāzām 10 mēnešus.

Gunita , 32

Tāpēc ka mīlam viens otru. Nodzīvojām kopā 5 gadus.

Monta, 21

Jo pirms gada saderinājāmies. Kopā dzīvojam jau 4,5 gadus.

Alise, 24

Līdz kāzām dzīvojām kopā 5 gadus.

Vita, 25

Nolēmām precēties, jo vienkārši mani nu jau esošais vīrs bildināja (bildināja tad, kad mums bija četri gadi kopā). Šī gada septembrī paliks mūsu draudzībai seši gadi (kāzas bija 5 gadi un 11 mēneši kopā). Kopā vienā mājoklī dzīvojam aptuveni trīs gadus.

Ieva, 29

Ar vīru iepazināmies 2004. gada 1. septembrī. Mācījāmies vienā klasē. Katru dienu viens otru atbalstījām mācībās, brīvo laiku pavadījām kopā. Daudz runājāmies par lietām, kurām šķietami nav jēgas, un tomēr ilgu laiku mūs vienoja tikai draudzīgas attiecības. Šobrīd domāju, ka sirds jau tolaik saprata, ka viņš ir īstais, bet prāts turējās pretim. Velti, jo dzīve mūs saveda kopā atkal un atkal. Kopā, kā pāris, esam kopš 2009. gada 1. marta. Lai gan iepriekš šķita, kā kāzām nav liela loma, tagad tā nedomāju. Laulībai ir milzīga nozīme. Tā ir būtiska ne tikai mums pašiem, bet arī bērniem.

Ieva, 30

Dzīvojām kopā 4 gadus. Gribējām "sakārtot papīrus", arī domājam par ģimenes pieaugumu.

Sandra, 25

To, ka vēlamies laulību, sapratām jau sen, apmēram 2 gadus pēc satikšanās. Kad radās izdevība, nelaidām to garām. Pirms kāzām bijām pāris jau 7 gadus, kopā dzīvojām 2,5 gadus.

Eva Elizabete, 25

Esam kopā 6 gadus un var teikt, ka tik ilgi arī dzīvojam kopā. Mīļais mani bildināja un es piekritu, nebija nekādu spiedošu apstākļu - tikai mīlestība.

Renāte, 29

Laulāties nolēmām ļoti pašsaprotamā ceļā. Ja cilvēki dzīvo kādu laiku kopā, tad tas ir tikai loģisks iznākums ilglaicīgām attiecībām.

Krista, 27

Tas bija mans sapnis un vēlājāmies kopīgi, lai būtu viena vesela ģimene ar kopīgu uzvārdu arī oficiāli. Līdz kāzām kopā nodzīvojām 8 gadus.

Alise, 24

Tika izteikts bildinājums tāpēc arī precējāmies. Dzīvojām kopā 6 gadus, bet pāris esam krietni ilgāk.

Aleksandra, 25

Dzīvojam kopa 2 gadus, izlēmam ka jau ir pienācis laiks oficiāli kļut par vīru un sievu.

Alda, 27

Kopā dzīvojām jau 11 gadus. Precēties pamudināja tas ka manai vecmāmiņai atklāja vēzi un es gribēju lai viņa ir man blakus manā kāzu dienā. Tādēļ vis notika ļoti sasteigti.

Ilze, 32

Dzivojam kopa 4 gadus. Velejamies veidot gimeni. PIrmais solis bija appreceties.

Ilze, 29

Pazinām viens otru kādus 4-5 gadus. Sākām kopdzīvi pēc 2 mēnešu tikšanās. Bildinājums bija kopābūšanas pirmajā gadadienā. Apprecējāmies pēc aptuveni 1,5 gada kopābūšanas.

Dace, 27

Mīļotais bildināja un atbildēju - jā! :) Bet visumā plānojam ģimeni un lai būtu īsta ģimene, mūsuprāt, jābūt arī laulības saitēm. Bildināja nedaudz pirms 5 gadu kopā būšanas dienas. Līdz kāzām jau dzīvojām kopā.

Maija, 21

Dzīvojām kopā jau 4gadus. Domāju, ka arī šis bija iemesls kāzām.

Laura, 25

Vīrs mani bildināja, tāpēc arī precējāmies. Kopā esam vairāk kā 6 gadus.

Jana, 27

Pareizais laiks, pareizais cilvēks... Dzīvojām kopā 2 gadus.

Tanita, 25

Līdz kazām dzīvojām kopā 2,5 gadus

Maija, 32

Lai savaktu kopa gimeni un draugus un nosvinetu musu milestibu. Ticam ari, ka tradicijam ir savs speks un taja diena un ari tagad to speku tiesham izjutam.

Ilva, 25

Nolēmām precēties, jo plānoti pieteicās mazais, kā arī pietiekami ilgi bijām kopā - septiņi ar pus gadi.

Lelde, 23

Kad saderinājāmies bijām nodzīvojuši gadu kopā, draudzējušies divus gadus.

Evita, 22

Ar tagadējo vīru iepazināmies 2008. gada 3. decembrī - man bija 15, bet viņam 17 gadi. Līdz 18 gadiem (kamēr mācījos vidusskolā) dzīvoju ar saviem vecākiem, bet, kad apsolvēju vidusskolu un aizgāju mācīties par Vecmāti Rīgas 1. medicīnas koledžā, 3 gadus dzīvojām kopā Saldū. 2014. gada 4. augustā (manā dzimšanas dienā) vīrs mani bildināja un kopš tās dienas arī izlēmām, ka pēc gada (2015. gada augustā) laulāsimies. Kā kāzu datumu bijām izvēlējušies 8. augustu, bet diemžēl šis datums nebija pieejams un no piedāvātajiem variantiem izvēlējāmies 22. augustu.

Inese, 27

Līdz kāzām dzīvojām kopā nedaudz vairāk kā 3 gadus. Un kāzas likās pašsaprotams solis mūsu attiecību turpinājumam.

Zane, 25

Precēties nolēmām, jo tam tā ir jābūt. Bijām gatavi būt oficiāli precēts pāris un plānojām par iespējām palielināt ģimenes sastāvu. Kopā dzīvojām aptuveni 4-5 gadus.

Sigita, 28

Tiku bildinata pec ilgas gaidishanas :D pec pirmajiem kopa nodzivotajiem gadiem jau velejamies preceties, bet nebija lidzeklu (teiksim ta- pasiem naudas nebija un vecaki nebutu piedalijusies). Kopuma bijam kopa 6 gadus, no kuriem saderinajusies 7menesus. Dzivojam kopa 5 gadus.

Sanita, 28

Nolēmām precēties,jo ir kopīgi 2vi bērniņi un kopā esam jau 8.gadus. Jā,kopā dzīvojam visus šos gadus.

Kristine, 20

Pirms kāzām nedzīvojām kopā. Abi bijām no dažādām valstīm un izdomājām, ka viens bez otra nevaram dzīvot.

Anete, 29

Bija sajūta, ka ir pienācis laiks. Draudzējāmies 2 gadus, kopā dzīvojām 1,5 gadus.

Ilze, 41

Mīlestība ņēma virsroku.

Aļesja, 26

Dzīvojam kopā jau 3,5 gadus. Jau ir dēls un meitiņa, precēties pamudināja meitas piedzimšana :)

Katerina, 26

Līdz kāzām kopā dzīvojām 6 gadus. Gribējām izveidot savu ģimeni.

Edīte, 34

Līdz kāzām bijām kopā (arī dzīvojām kopā) 5 gadus. Jau randiņu periodā norunājām, ja attiecībās būs nopietnas, tad laulāsimies. Sapratām, ka vēlamies kopā baudzīt dzīvi un kopā novecot.