FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Līga, 24

Nē, nesaskatījām vajadzību.

Sandra, 30

Man bija vecmeitu ballīte - ļoti īpaša, paldies jums mīļās par to dienu, bija viss, ko vēlējos! :)

Elina, 23

Jā, draudzenes uzorganizēja meiteņu pasākumu. Bija forši :)!

Laura, 26

Nē, neuzskatīju par vajadzīgu.

Velta, 24

Jā, par to parūpējās māsiņa par meitenēm un brālēns par puišiem. Pa dienu puiši un meitenes atsevišķi. Meitenes pa Siguldu jautrojās, bet puiši Rūjienā ar žiguli raļļoja. Visi bija laimīgi un priecīgi. Vakarā visi tikāmies radu mājās un jautrojāmies līdz rītam kopā :)

Anta, 21

Nē.

Rina, 23

Jā, meiteņu ballītē - Bowlings, iešana pa pilsētu un fotografēšanās ar vīriešiem, kas nāk pretī, tādā veidā pat līdz Policijas iecirknim nonācām, kur policists labprātīgi ar mani nofotografējās! :D Par puišu ballīti neko īsti nezinu. Vienīgais redzējām, ka vīram bija krekls mugurā un viņi gāja pa pilsētu un lūdza meitenes uzrakstīt ar lūpu krāsu uz šī krekla savu telefona numuru. Bet tā tikai viena no atrakcijām bija, cik zinu, tur viņiem ļoti plaša un interesanta programma bija paredzēta! :)

Gundega, 28

Jā, bija gan vecmeitu ballīte, gan vecpuišu ballīte, jautrā garā ar pārbaudījumiem, striptīzu un klubiem! :)

kristine, 25

Nē.

Agnese, 22

Pirmskāzu ballītes līgavainim notika ļoti smagi, bet līgavai ļoti viegli... Tā es to raksturoju:).

Elīna , 26

Bija pasaulē kolosālakā vecmeitu ballīte, ko manas mīļās meitenes bija sarīkojušas godam. Biju kā princese:))! Džekiem laikam bija mežonīgāka un trakāka vecpuišu balle :D!

Kristine, 38

Jā, bet nedrīkst tak stastīt!

Bea, 27

Tika rīkotas. Mana ballīte galīgi nebija tradicionāla vecmeitu ballīte, bet vienkārši jauks vakars ar savām draudzenēm. Vīram draugi bija noorganizējuši arī izklaidēm bagātu dienu.

Aiga, 29

Bija mums abiem. Vīram bija standarta variants ar parūku uz galvas, alkohola tirgošanu un staigāšanu pa bāriem. Mani meitenes lutināja.

Santa, 29

Jā, abiem bija, līgavainim pat divas - draugi aktīvi.:) Meitenes bija ļoti foršas un ņēma vērā visas vēlmes.:)

Ieva, 27

Nebija, jo nevēlējāmies un pietrūka laika.

Iveta, 28

Jā, mums abiem bija ballītes. Vīram striptīzklubs ar tusiņu naktsklubā kopā ar tuvākajiem čomiem. Man samērā mierīgi (tā kā gribēju) draudzenu kompānijā ar boli, fotosesiju un dejām.

Ieva, 28

Ballītes bija, un bija ritīgi labas! Puiši devās uz Liepāju - karaostas cietums, Fountain viesnīca utt. Meitenes darbojās pa Rīgu, brauca uz Cinevillu un vakaru noslēdza jautrās izdarībās draudzenes dzīvoklī!

Astra, 22

Jā. Superīga vecmeitu ballīte. Draudzenes bija pacentušās, bija gan profesionāla fotosesija, gan Rita Lasmane ar lekciju, gan pirmais brauciens mūžā ar moci, gan visādas citādas foršas lietiņas.

Solveiga, 30

Oo jaaa.... Tā bija fantastiska:)!

Anita, 26

Jā, visu organizēja mana vedējmāte ar draudzenēm. Bija fantastiska ballīte!! Vispirms mājās ar konkursiem, tad ar limuzīnu uz Jūrmalu, tur lekcijas pie Ritas Lasmānes, striptīzs un svinības ar kūku restorānā, pludmalē!

aija, 28

Jā, bija foršas.

Aija, 25

Ballītē piedalījās profesionāls fotogrāfs, no kura pēc tam saņēmām fantastiskas bildes! Iesaku! Lecu gumiju (to, ko bērnībā), kāpu kokos, kurināju ugunskuru un cepu desas - riktīga Wild ballīte! Perfekti!

Linda, 23

Jā, nedēļu pirms kāzām! Līgavai - diezgan traka - ar lietām, ko nekad nebija darījusi! Motocikli, fotosesija apakšveļā veikala skatlogā, striptīzs. Nu vēl pa vidam SPA, vakarā Vecrīga. Līgavainim - atpūta ar puišiem laivojot, spēlējot peintbolu un atpūšoties pirtī.

Ginta, 25

Man nebija pēc pašas vēlēšanās, bet es par to nebēdāju.

džemina, 36

Jā, super! Balīte, foršākais bija fotosesija !!!

Ilze, 26

Jā, manas kolēģes sarīkoja man vecmeitu ballīti. Vienas kolēģes dzīvoklī satikāmies, tad viņas bija noorganizējušas striptīza dejošanas kursu man un pašām, karaoke bāru un tamlīdzīgi. Galarezultātā stāstu bija daudz pēc tam. Bet neviena no viņām nebija uz kāzām, jo tās notika Latvijā.

Natālija, 27

Pirmskāzu ballītes mums sarīkoja mūsu vedēji. Mēs ar meitenēm limuzīnā devāmies uz Jūrmalu. Tad ar rozā zaķīšu austiņām un rozā svārciņiem pastaigājāmies pa Vecrīgu, pidlot dažadus uzdevumus. Puiši meksikāņu poņčo tērpos devās uz Siguldu, kur taisījās izmest līgavaini ar gumiju no kanātceļa vagoniņa.

Laura , 24

neoficiaali bija, draudzenes mani nolaupija, kartigi izrunajamies un bizdejojamies, bija forshi! :)

Laura, 24

mazliet ar draudzenem padejojaam kluba, bet neko vairak :) ja jums ir luste paskatities, kaa mums gaaja.... www.youtube.com/watch?v=vZuFZN_KM9I&
Buchas visiem, kas gatavojas preceties vai ir jau to izdarijusi! Jasaka, ka pec kazam ir looooooooooti liela stabilitates sajuta! Daudz labaka neka nepreceetiem :) Lai veicas!

Kristīne, 32

Zanda, 26

Nē.. ja vien ar to nav domāta vecmeitu/vecpuišu ballīte :) Ja tā, tad jā :) Mani meitenes aizveda uz kūkotavu, kur varēju pati cept kūku, kamēr citi pircēji turpat vien grozījās :) Bija vienkārši super super vakars! Un vīra kungu savukārt viņa latvijas draugi iepazīstināja ar īstām vīru spēlēm - viņi cirta kokus, gāja medīt pīles, cepa mežā mednieku desiņas, gāja pirtī un leca aukstā ūdenī :)

Meldra, 24

Meitenju balliite bija ljoti miilja un jauka paseedeeshana ar dazhaadiem uzdevumiem/atminjaam/sapnjiem, vecpuishu balliite atkal traka, nepaardomaata un ar lielu alus daudzumu :D

Linda, 26

:)

Vineta, 25

Bija vecmeitu un vecpuišu ballīte mierīgos toņos

Zane, 23

Jā, vecpuišu un vecmeitu. Vīram bija vīriešu izklaides ar peintbolu, gumijlekšanu, utt. Arī man draudzenes bija sagatavojušas dažādus pārbaudījumus, sākot ar kartingu, līdz beidzot ar āra burbuļvannu :)

Ilze, 25

jā, gan vecmeitu, gan vecpuišu ballītes bija perfektas ar labākajiem draugiem mūsu gaumēs. :)

Zaiga, 27

Jā, bija... gan man gan manam vīriņam... Man savējā ļooooti patika...:)

Maija, 27

Man bija, līgavainim ne. Ballīte bija tieši tāda kādu vēlējos!

Judīte, 27

Pirms kāzu ballīti mēs rīkojām vienā dienā,pasēdējām un paklačojām mierīgi un vēlu vakarā satikāmies ar puišiem