FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Pievienot savu pieredzi
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:23.07.2011

Bija forša diena ar uzdevumiem un dejas līdz rītam! :)

Kāzu datums:23.07.2011

Pirmskāzu ballītes nebija ne man, ne vīram.

Kāzu datums:22.07.2011

Nē, nesaskatījām vajadzību.

Kāzu datums:17.07.2011

Man bija vecmeitu ballīte - ļoti īpaša, paldies jums mīļās par to dienu, bija viss, ko vēlējos! :)

Kāzu datums:16.07.2011

Jā, draudzenes uzorganizēja meiteņu pasākumu. Bija forši :)!

Kāzu datums:16.07.2011

Nē, neuzskatīju par vajadzīgu.

Kāzu datums:09.07.2011

Jā, par to parūpējās māsiņa par meitenēm un brālēns par puišiem. Pa dienu puiši un meitenes atsevišķi. Meitenes pa Siguldu jautrojās, bet puiši Rūjienā ar žiguli raļļoja. Visi bija laimīgi un priecīgi. Vakarā visi tikāmies radu mājās un jautrojāmies līdz rītam kopā :)

Kāzu datums:09.07.2011

Nē.

Kāzu datums:09.07.2011

Jā, meiteņu ballītē - Bowlings, iešana pa pilsētu un fotografēšanās ar vīriešiem, kas nāk pretī, tādā veidā pat līdz Policijas iecirknim nonācām, kur policists labprātīgi ar mani nofotografējās! :D Par puišu ballīti neko īsti nezinu. Vienīgais redzējām, ka vīram bija krekls mugurā un viņi gāja pa pilsētu un lūdza meitenes uzrakstīt ar lūpu krāsu uz šī krekla savu telefona numuru. Bet tā tikai viena no atrakcijām bija, cik zinu, tur viņiem ļoti plaša un interesanta programma bija paredzēta! :)

Kāzu datums:09.07.2011

Jā, bija gan vecmeitu ballīte, gan vecpuišu ballīte, jautrā garā ar pārbaudījumiem, striptīzu un klubiem! :)

Kāzu datums:08.07.2011

Nē.

Kāzu datums:08.07.2011

Pirmskāzu ballītes līgavainim notika ļoti smagi, bet līgavai ļoti viegli... Tā es to raksturoju:).

Kāzu datums:02.07.2011

Bija pasaulē kolosālakā vecmeitu ballīte, ko manas mīļās meitenes bija sarīkojušas godam. Biju kā princese:))! Džekiem laikam bija mežonīgāka un trakāka vecpuišu balle :D!

Kāzu datums:02.07.2011

Jā, bet nedrīkst tak stastīt!

Kāzu datums:02.07.2011

Tika rīkotas. Mana ballīte galīgi nebija tradicionāla vecmeitu ballīte, bet vienkārši jauks vakars ar savām draudzenēm. Vīram draugi bija noorganizējuši arī izklaidēm bagātu dienu.

Kāzu datums:11.06.2011

Bija mums abiem. Vīram bija standarta variants ar parūku uz galvas, alkohola tirgošanu un staigāšanu pa bāriem. Mani meitenes lutināja.

Kāzu datums:28.05.2011

Jā, abiem bija, līgavainim pat divas - draugi aktīvi.:) Meitenes bija ļoti foršas un ņēma vērā visas vēlmes.:)

Kāzu datums:28.05.2011

Nebija, jo nevēlējāmies un pietrūka laika.

Kāzu datums:21.05.2011

Jā, mums abiem bija ballītes. Vīram striptīzklubs ar tusiņu naktsklubā kopā ar tuvākajiem čomiem. Man samērā mierīgi (tā kā gribēju) draudzenu kompānijā ar boli, fotosesiju un dejām.

Kāzu datums:21.05.2011

Ballītes bija, un bija ritīgi labas! Puiši devās uz Liepāju - karaostas cietums, Fountain viesnīca utt. Meitenes darbojās pa Rīgu, brauca uz Cinevillu un vakaru noslēdza jautrās izdarībās draudzenes dzīvoklī!

Kāzu datums:21.05.2011

Jā. Superīga vecmeitu ballīte. Draudzenes bija pacentušās, bija gan profesionāla fotosesija, gan Rita Lasmane ar lekciju, gan pirmais brauciens mūžā ar moci, gan visādas citādas foršas lietiņas.

Kāzu datums:20.05.2011

Oo jaaa.... Tā bija fantastiska:)!

Kāzu datums:14.05.2011

Jā, visu organizēja mana vedējmāte ar draudzenēm. Bija fantastiska ballīte!! Vispirms mājās ar konkursiem, tad ar limuzīnu uz Jūrmalu, tur lekcijas pie Ritas Lasmānes, striptīzs un svinības ar kūku restorānā, pludmalē!

Kāzu datums:07.05.2011

Jā, bija foršas.

Kāzu datums:30.04.2011

Ballītē piedalījās profesionāls fotogrāfs, no kura pēc tam saņēmām fantastiskas bildes! Iesaku! Lecu gumiju (to, ko bērnībā), kāpu kokos, kurināju ugunskuru un cepu desas - riktīga Wild ballīte! Perfekti!

Kāzu datums:30.04.2011

Jā, nedēļu pirms kāzām! Līgavai - diezgan traka - ar lietām, ko nekad nebija darījusi! Motocikli, fotosesija apakšveļā veikala skatlogā, striptīzs. Nu vēl pa vidam SPA, vakarā Vecrīga. Līgavainim - atpūta ar puišiem laivojot, spēlējot peintbolu un atpūšoties pirtī.

Kāzu datums:12.03.2011

Man nebija pēc pašas vēlēšanās, bet es par to nebēdāju.

Kāzu datums:12.02.2011

Jā, super! Balīte, foršākais bija fotosesija !!!

Kāzu datums:06.11.2010

Jā, manas kolēģes sarīkoja man vecmeitu ballīti. Vienas kolēģes dzīvoklī satikāmies, tad viņas bija noorganizējušas striptīza dejošanas kursu man un pašām, karaoke bāru un tamlīdzīgi. Galarezultātā stāstu bija daudz pēc tam. Bet neviena no viņām nebija uz kāzām, jo tās notika Latvijā.

Kāzu datums:26.10.2010

Pirmskāzu ballītes mums sarīkoja mūsu vedēji. Mēs ar meitenēm limuzīnā devāmies uz Jūrmalu. Tad ar rozā zaķīšu austiņām un rozā svārciņiem pastaigājāmies pa Vecrīgu, pidlot dažadus uzdevumus. Puiši meksikāņu poņčo tērpos devās uz Siguldu, kur taisījās izmest līgavaini ar gumiju no kanātceļa vagoniņa.

Kāzu datums:10.10.2010

neoficiaali bija, draudzenes mani nolaupija, kartigi izrunajamies un bizdejojamies, bija forshi! :)

Kāzu datums:10.10.2010

mazliet ar draudzenem padejojaam kluba, bet neko vairak :) ja jums ir luste paskatities, kaa mums gaaja.... www.youtube.com/watch?v=vZuFZN_KM9I&
Buchas visiem, kas gatavojas preceties vai ir jau to izdarijusi! Jasaka, ka pec kazam ir looooooooooti liela stabilitates sajuta! Daudz labaka neka nepreceetiem :) Lai veicas!

Kāzu datums:02.10.2010

Kāzu datums:02.10.2010

Nē.. ja vien ar to nav domāta vecmeitu/vecpuišu ballīte :) Ja tā, tad jā :) Mani meitenes aizveda uz kūkotavu, kur varēju pati cept kūku, kamēr citi pircēji turpat vien grozījās :) Bija vienkārši super super vakars! Un vīra kungu savukārt viņa latvijas draugi iepazīstināja ar īstām vīru spēlēm - viņi cirta kokus, gāja medīt pīles, cepa mežā mednieku desiņas, gāja pirtī un leca aukstā ūdenī :)

Kāzu datums:02.10.2010

Meitenju balliite bija ljoti miilja un jauka paseedeeshana ar dazhaadiem uzdevumiem/atminjaam/sapnjiem, vecpuishu balliite atkal traka, nepaardomaata un ar lielu alus daudzumu :D

Kāzu datums:24.09.2010

:)

Kāzu datums:18.09.2010

Bija vecmeitu un vecpuišu ballīte mierīgos toņos

Kāzu datums:18.09.2010

Jā, vecpuišu un vecmeitu. Vīram bija vīriešu izklaides ar peintbolu, gumijlekšanu, utt. Arī man draudzenes bija sagatavojušas dažādus pārbaudījumus, sākot ar kartingu, līdz beidzot ar āra burbuļvannu :)

Kāzu datums:18.09.2010

jā, gan vecmeitu, gan vecpuišu ballītes bija perfektas ar labākajiem draugiem mūsu gaumēs. :)

Kāzu datums:18.09.2010

Jā, bija... gan man gan manam vīriņam... Man savējā ļooooti patika...:)