FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Diāna, 28

Vecpuišu ballīte - Borata stilā, komentāri lieki.... ;) Vecmeitu ballīte - fotogrāfs, kas visur nāca līdzi, porcelāna apgleznošana, šampanietis, pārsteigums :)!

sinta, 26

Jā, tika gan. Kolosāls tusiņš ar vecām draudzenēm, kuras vēl Latvijā, pļāpāšana, izdejošanās, klubiņā, nebeidzamie pārsteigumi visas nakts garumā man no viņām...

Aija, 24

Jā, bet tas bija 2 nedēļas iepriekš. Puiši riktīgi atpūtās alkohola ietekmē, bet meitenes bija riktīgi izplānojušas, bija erotiskā veikala apmeklējums un erotiskā muzeja apmeklējums, bet faktiski bija fotosesija un tad brauciens ar limuzīnu, vēlāk vakars klubiņā, liels paldies meitenēm. Mums bija ļoti gaumīgs un jautrs pasākums :)!

Zane, 20

Jā, abiem bija vienā dienā. Mana bija nu tāda .. Ok, bet līgavainim bijusi superīga! :)

Ilze, 28

Jā. Nedēļu iepriekš, ar fotogrāfēšanos, Lasmanes lekciju, pasēdēšanu pie kamīna.

Anete, 22

Tika rīkotas. Vīriem bija fizisko spēku pārbaudošas aktivitātes un peintbols. Man tika noorganizēta šokolādes masāža ķermenim, pēc tam meitenes mani apdāvināja ar saimniecībā noderīgām lietām, kopīgi paēdām, aprakām manu vēstuli nākamai līgavai pie kāda koka vedējmātes daudzdzīvokļu nama pagalmā, uzlikām sejas maskas, tad ieradās mans līgavainis ar puķi man, kurai bija nopelnījis naudu, tīrot mašīnām uz Brīvības ielas logus. Meitenes aizlūdza Dievu par mani un mūsu laulību. Vakara čalošana ievilkās tām meitenēm, kuras gaidīja savus vīriešus, kuri 4 naktī ēda Lulū picā lielās vakariņas. :)

Dace, 27

Nē, nejutām vajadzību.

Zane, 31

Līgavai bija neliela pasēdēšana ar draudzenēm kafejnīcā. Vislabākā dāvana bija no draudzenēm - brīnišķīga karsto akmeņu masāža pirmskāzu stresa laikā. Līgavainim bija grila tusiņš ar draugiem.

Vita, 34

Nē.

Egita, 24

Pirmskāzu ballīte? Jā, vecmeitu ballītē gāja karsti.

Aija, 28

Pirms kāzām bija ballīte. Manas draudzenes bija noorganizējušas lielisku meiteņu pasākumu MANĀ GAUMĒ. Tādu ekstrēmu, azartisku alpīnisma pasākumu, vērojām saulrietu Ķīpsalā un noslēgumā suši gatavošana.

Aleksandra, 27

Jā, ar 16 meitenēm izārdjamies visur, kur varēja, mājās biju ap 10 no rīta!

Ilze, 28

Pirms kāzām bija vecmeitu ballīte, devāmies uz Igauniju, uz Tartu, un tur lieliski pavadījām laiku, un tad bija nakts uzdzīve Vecrīgā. Savukārt līgavainis uztaisīija vecpuišu ballīti tieši pirms kāzu dienas.

Inguna, 26

Jā, superīgi jautras, ar piedzīvojumu trasi meža kaķis, dažādiem pārbaudījumiem, našķiem, striptīzu, klubu utt.

Ingus, 29

Nē, nebija laika :-(.

Jevgenija, 23

Jāāā!!! Bija labākā vecmeitu ballīte!!!!

Santa, 23

Bija vecmeitu/vecpuišu ballītes. Vecmeitu ballīte bija TIK superīga, ka, ja man būtu jaorganizē kādai draudzenei vecmeitu ballīte, nezinu, kā pārsistu, meitenes no sirds bija centušās! :) Taču čaļiem, ballīte aprobežojās ar peintbolu un daudz alko!

Santa, 23

Nekādas dižas. Ar meitenēm pasēdējām un jaunību atcerējāmies :).

Elīna, 25

Bija neliela pasēdēšana ar draugiem.

Ievuxs, 25

Jā, bija gan vecpuišu, gan vecmeitu ballīte 2 ned. pirms kāzām! Abas vienā dienā, un tas ir ideālākais variants! Vecpuišu ballīte bija O.k., cik dzirdēju. Vecmeitu ballīte pārspēja jebkādu manu fantāziju lidojumu, man ir perfektākās draudzenes pasaulē. Laicīgi nosūtiju vēstuli draudzenei, kurai uzticēju organizēšanu, par spīti tam, ka vinas mani pazīst, tomēr precīzi aprakstiju, ko nevēlos piedzīvot, jo šai ballītei ir jābūt brīnišķīgai atpūtai, nevis mokošam pasākumam. Draudzenes bija noorganizējušas vienkārši izcilu ballīti 24 h garumā, bija uzdevumi, atpūta, fotosesija, atrakcijas un emocionāli brīži, kas lika man raudāt patiesi sirsnīgas laimes asaras!

SR, 27

Jā, man bija lieliska ballīte ar 13 labākajām draudzenēm, kas bija ārkārtīgi piestrādājušas, lai vakars būtu atraktīvs, pārdomāts, man patiktu, interesants, mīļš, pārsteigumiem pilns utt. Brauciens ar moci (sens mans sapnis!), individuāls vīru kora priekšnesums, dzērieni un ēdieni, masāža (to veica profesionāle - viena no "vecmeitām"), spēles un atrakcijas, slepenas norādes visas dienas garumā, video, īpašs mūzikas disks ar uzdevumu un vēl, un vēl. Arī vīrs bija diezgan daudz iesaistīts. Bet es par to visu pat nenojautu ne mazumu!

Gunta, 31

Ooooo,jā... Tuvākās draudzenes noorganizēja. Iepriekšējā vakarā saņēmu e-pastu kādi sagatavošanās darbi man jāveic! :) Tajā dienā atbrauca meitenes, piepucēja vēl mani un devāmies ielās, vajadzēja patirgot loterijas biļetes (visas lozes bija pilnas). Tad aizveda uz mani veco pamatskolu, kura atrodas gleznainā Daugavas krastā, kur gaidīja profesionāli fotogāfi (jā, 2 gabali). Sanāca vienkārši dievīga fotosesija... Gan bērzu alejā, gan stadionā, gan Daugavā! :)Tad mani aizveda pie mammas, kur ģērbu lelli, liku puzli utt. Tad visas devāmies uz kafeinīcu, kur pavakariņojām par naudiņu, ko nopelniju par loterijām. Un tad aidā uz klubiņu! Tā bija emocijām pārpilna diena!

Svetlana, 25

Jā. Gan man, gan vīriņam. Abas ballītes bija superīgas.

Sintija, 26

Nē.

Alise, 26

Nē!

Dārta, 22

Jā, nedēļu pirms. Iesaku to darīt ātrāk, jo līgavainim bija ātrais ārstēšanās kurss :D

Kristīne, 23

Netika rīkotas, negrbējām.

Līga, 30

Mēs neorganizējām tādas ballītes.

Daiguu, 25

Bija vecmeitu baļļuks - meitenes bija pacentušās. :)

Daina, 26

Nē, mums pirmskāzu ballītes nebija.

Inese, 25

Jā, mazliet paballējāmies :)!

Irina, 28

Nē, mēs esam pārāk nopietni :)!

Anete, 26

Mums bija superīgas balītes 2 dienu garumā. Man Liepājā, ko organziēja manas superīgās draudzenes!!

Inga, 26

Netika rīkotas.

Auda, 24

Jā, manas draudzenes bija sarīkojušas visfantastiskāko ballīti, pilnīgi tādu, kādu man gribējās.

Kristīne, 25

Jā, romantiskā stilā, ar braucienu pa Daugavu ar kuģīti, skaistās kleitās un bez trakulīgām izvirtībām un ģērbšanās rozā, uzvelkot zaķa ausis. :)

Gatis, 26

Protams, ka bija. Kopumā bija okey.

Guna, 26

Super jautras vecmeitu ballītes - viena Rīgā - bijām seksīgās skolotājas - meitenes bija noorganizējušas atraktīvu fotosesiju Daugavas krastā (fotogrāfs Oskars Kupics), kazino apmeklēšanu, dejas Kubā un Koijotos. Otrā vecmeitu ballīte bija Barselonā, kur es biju tērpusies kā Cietumniece un draudzenes Policistes - bijām uz kokteiļu gatavošanas nodarbību un dejojām klubiņos.

Elīna, 25

Bija forša diena ar uzdevumiem un dejas līdz rītam! :)

Inga, 24

Pirmskāzu ballītes nebija ne man, ne vīram.