FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Pievienot savu pieredzi
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:12.05.2012

Jā, man meitenes bija pacentušās, bet vakars izbeidzās ātrāk, nekā plānots. Vīriņam gan bija laba ballīte, pārradās gan piedzēries, bet man prieks, ka viņš no sirds atpūtās :)!

Kāzu datums:12.05.2012

Jā, veselas divas. Superīga atpūta ar draudzenēm! :)

Kāzu datums:10.05.2012

Vecpuišu ballīte - Borata stilā, komentāri lieki.... ;) Vecmeitu ballīte - fotogrāfs, kas visur nāca līdzi, porcelāna apgleznošana, šampanietis, pārsteigums :)!

Kāzu datums:05.05.2012

Jā, tika gan. Kolosāls tusiņš ar vecām draudzenēm, kuras vēl Latvijā, pļāpāšana, izdejošanās, klubiņā, nebeidzamie pārsteigumi visas nakts garumā man no viņām...

Kāzu datums:12.04.2012

Jā, bet tas bija 2 nedēļas iepriekš. Puiši riktīgi atpūtās alkohola ietekmē, bet meitenes bija riktīgi izplānojušas, bija erotiskā veikala apmeklējums un erotiskā muzeja apmeklējums, bet faktiski bija fotosesija un tad brauciens ar limuzīnu, vēlāk vakars klubiņā, liels paldies meitenēm. Mums bija ļoti gaumīgs un jautrs pasākums :)!

Kāzu datums:04.02.2012

Jā, abiem bija vienā dienā. Mana bija nu tāda .. Ok, bet līgavainim bijusi superīga! :)

Kāzu datums:21.01.2012

Jā. Nedēļu iepriekš, ar fotogrāfēšanos, Lasmanes lekciju, pasēdēšanu pie kamīna.

Kāzu datums:10.12.2011

Tika rīkotas. Vīriem bija fizisko spēku pārbaudošas aktivitātes un peintbols. Man tika noorganizēta šokolādes masāža ķermenim, pēc tam meitenes mani apdāvināja ar saimniecībā noderīgām lietām, kopīgi paēdām, aprakām manu vēstuli nākamai līgavai pie kāda koka vedējmātes daudzdzīvokļu nama pagalmā, uzlikām sejas maskas, tad ieradās mans līgavainis ar puķi man, kurai bija nopelnījis naudu, tīrot mašīnām uz Brīvības ielas logus. Meitenes aizlūdza Dievu par mani un mūsu laulību. Vakara čalošana ievilkās tām meitenēm, kuras gaidīja savus vīriešus, kuri 4 naktī ēda Lulū picā lielās vakariņas. :)

Kāzu datums:28.11.2011

Nē, nejutām vajadzību.

Kāzu datums:24.09.2011

Līgavai bija neliela pasēdēšana ar draudzenēm kafejnīcā. Vislabākā dāvana bija no draudzenēm - brīnišķīga karsto akmeņu masāža pirmskāzu stresa laikā. Līgavainim bija grila tusiņš ar draugiem.

Kāzu datums:17.09.2011

Nē.

Kāzu datums:17.09.2011

Pirmskāzu ballīte? Jā, vecmeitu ballītē gāja karsti.

Kāzu datums:16.09.2011

Pirms kāzām bija ballīte. Manas draudzenes bija noorganizējušas lielisku meiteņu pasākumu MANĀ GAUMĒ. Tādu ekstrēmu, azartisku alpīnisma pasākumu, vērojām saulrietu Ķīpsalā un noslēgumā suši gatavošana.

Kāzu datums:10.09.2011

Jā, ar 16 meitenēm izārdjamies visur, kur varēja, mājās biju ap 10 no rīta!

Kāzu datums:10.09.2011

Pirms kāzām bija vecmeitu ballīte, devāmies uz Igauniju, uz Tartu, un tur lieliski pavadījām laiku, un tad bija nakts uzdzīve Vecrīgā. Savukārt līgavainis uztaisīija vecpuišu ballīti tieši pirms kāzu dienas.

Kāzu datums:10.09.2011

Jā, superīgi jautras, ar piedzīvojumu trasi meža kaķis, dažādiem pārbaudījumiem, našķiem, striptīzu, klubu utt.

Kāzu datums:03.09.2011

Nē, nebija laika :-(.

Kāzu datums:02.09.2011

Jāāā!!! Bija labākā vecmeitu ballīte!!!!

Kāzu datums:26.08.2011

Bija vecmeitu/vecpuišu ballītes. Vecmeitu ballīte bija TIK superīga, ka, ja man būtu jaorganizē kādai draudzenei vecmeitu ballīte, nezinu, kā pārsistu, meitenes no sirds bija centušās! :) Taču čaļiem, ballīte aprobežojās ar peintbolu un daudz alko!

Kāzu datums:20.08.2011

Nekādas dižas. Ar meitenēm pasēdējām un jaunību atcerējāmies :).

Kāzu datums:19.08.2011

Bija neliela pasēdēšana ar draugiem.

Kāzu datums:19.08.2011

Jā, bija gan vecpuišu, gan vecmeitu ballīte 2 ned. pirms kāzām! Abas vienā dienā, un tas ir ideālākais variants! Vecpuišu ballīte bija O.k., cik dzirdēju. Vecmeitu ballīte pārspēja jebkādu manu fantāziju lidojumu, man ir perfektākās draudzenes pasaulē. Laicīgi nosūtiju vēstuli draudzenei, kurai uzticēju organizēšanu, par spīti tam, ka vinas mani pazīst, tomēr precīzi aprakstiju, ko nevēlos piedzīvot, jo šai ballītei ir jābūt brīnišķīgai atpūtai, nevis mokošam pasākumam. Draudzenes bija noorganizējušas vienkārši izcilu ballīti 24 h garumā, bija uzdevumi, atpūta, fotosesija, atrakcijas un emocionāli brīži, kas lika man raudāt patiesi sirsnīgas laimes asaras!

Kāzu datums:19.08.2011

Jā, man bija lieliska ballīte ar 13 labākajām draudzenēm, kas bija ārkārtīgi piestrādājušas, lai vakars būtu atraktīvs, pārdomāts, man patiktu, interesants, mīļš, pārsteigumiem pilns utt. Brauciens ar moci (sens mans sapnis!), individuāls vīru kora priekšnesums, dzērieni un ēdieni, masāža (to veica profesionāle - viena no "vecmeitām"), spēles un atrakcijas, slepenas norādes visas dienas garumā, video, īpašs mūzikas disks ar uzdevumu un vēl, un vēl. Arī vīrs bija diezgan daudz iesaistīts. Bet es par to visu pat nenojautu ne mazumu!

Kāzu datums:13.08.2011

Ooooo,jā... Tuvākās draudzenes noorganizēja. Iepriekšējā vakarā saņēmu e-pastu kādi sagatavošanās darbi man jāveic! :) Tajā dienā atbrauca meitenes, piepucēja vēl mani un devāmies ielās, vajadzēja patirgot loterijas biļetes (visas lozes bija pilnas). Tad aizveda uz mani veco pamatskolu, kura atrodas gleznainā Daugavas krastā, kur gaidīja profesionāli fotogāfi (jā, 2 gabali). Sanāca vienkārši dievīga fotosesija... Gan bērzu alejā, gan stadionā, gan Daugavā! :)Tad mani aizveda pie mammas, kur ģērbu lelli, liku puzli utt. Tad visas devāmies uz kafeinīcu, kur pavakariņojām par naudiņu, ko nopelniju par loterijām. Un tad aidā uz klubiņu! Tā bija emocijām pārpilna diena!

Kāzu datums:13.08.2011

Jā. Gan man, gan vīriņam. Abas ballītes bija superīgas.

Kāzu datums:13.08.2011

Nē.

Kāzu datums:13.08.2011

Nē!

Kāzu datums:12.08.2011

Jā, nedēļu pirms. Iesaku to darīt ātrāk, jo līgavainim bija ātrais ārstēšanās kurss :D

Kāzu datums:11.08.2011

Netika rīkotas, negrbējām.

Kāzu datums:06.08.2011

Mēs neorganizējām tādas ballītes.

Kāzu datums:06.08.2011

Bija vecmeitu baļļuks - meitenes bija pacentušās. :)

Kāzu datums:06.08.2011

Nē, mums pirmskāzu ballītes nebija.

Kāzu datums:06.08.2011

Jā, mazliet paballējāmies :)!

Kāzu datums:30.07.2011

Nē, mēs esam pārāk nopietni :)!

Kāzu datums:30.07.2011

Mums bija superīgas balītes 2 dienu garumā. Man Liepājā, ko organziēja manas superīgās draudzenes!!

Kāzu datums:30.07.2011

Netika rīkotas.

Kāzu datums:29.07.2011

Jā, manas draudzenes bija sarīkojušas visfantastiskāko ballīti, pilnīgi tādu, kādu man gribējās.

Kāzu datums:26.07.2011

Jā, romantiskā stilā, ar braucienu pa Daugavu ar kuģīti, skaistās kleitās un bez trakulīgām izvirtībām un ģērbšanās rozā, uzvelkot zaķa ausis. :)

Kāzu datums:23.07.2011

Protams, ka bija. Kopumā bija okey.

Kāzu datums:23.07.2011

Super jautras vecmeitu ballītes - viena Rīgā - bijām seksīgās skolotājas - meitenes bija noorganizējušas atraktīvu fotosesiju Daugavas krastā (fotogrāfs Oskars Kupics), kazino apmeklēšanu, dejas Kubā un Koijotos. Otrā vecmeitu ballīte bija Barselonā, kur es biju tērpusies kā Cietumniece un draudzenes Policistes - bijām uz kokteiļu gatavošanas nodarbību un dejojām klubiņos.