FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Inese, 24

Jā bija, vedēji teica ka būs, bet neteica kas, tad nu mūs abus piemānīja katru ar savu auto aizveda uz Jūrmalu, un tad bija fotogrāfēšanās pie jūras un šampis, un dedzām laternas un tad Bulduru dz/st bija fotogrāfēšanās, tad uz Rīgu, vakariņās visiem Rīgas centrālajā pulkstenī un ČBK

Vera, 25

Mēnesi pirms kāzām dārza tusiņā savedām kopā vecākus un māsas. Pārrunājām kopā ar vedējiem pēdējos sīkumus. Nedēļu pirms bija vecmeitu un vecpuišu ballīte!

Maija, 24

Jā. Līgavai bija vecmeitu ballīte Vecrīgā ar noslēgumu klubā ar uzkodām un dzērieniem. Līgavainim bija vecpuiša ballīte Saulkrastos - pa dienu mocīšana pilsētā, vakarā šašliks dārzā un ballītes turpinājums klubā.

Iina, 26

Tādas tradicionālās Vecmeitu un Vecpuišu ballītes nebija. Man personīgi tas pat neprasījās, varbūt tādēļ, ka liekas kaut kas ļoti ārzemniecisks. Nezinu. Bet vienmēr ar prieku skatos citu Vecmeitu bilžukus vai pati ko tādu sarīkotu draudzenei, ja tas viņai būtu svarīgi.=)

Linda, 25

Jā, draudzenes un draugi rīkoja, pārsteigumiem bagāti!

Līga, 31

Jā, bija super vecmeitu ballīte ar fotosesiju, Ritas Lasmanes lekciju un dejām līdz 6 rītā.

Anda, 24

Jā - meitenes devās uz pirti, puiši - uz jūru.

Dace, 24

Nē, pirms kāzām nerīkojām ballītes. Plānoju to izdarīt tagad, pēc kāzām, ar meitenēm, kas uz pasākumu netika aicinātas un/vai nevarēja ierasties.

Alise, 28

Jā, superīgas ballītes bija abiem vienā dienā, bet naktī puikas atbrauca pie meitenēm! Bija atrakcijas, dejošana, bildēšanās, braukāšana ar moci utt. Nu forši mums draugi bija uzrīkojuši pārsteigumu!

Madi, 24

Tika rīkotas vecpuišu un vecmeitu ballītes: atrakcijas daudz un dažādas - plunkšķis, Rāmkalnos ripulis, lēciens no vagoniņa, rodeļi, deltaplāns, Go Planet formula utt..

Alīna, 25

Ballītes bija. Visu organizēja mūsu draugi. Tas bija liels atvieglojums! :)

Daina, 26

Jā, bija jautri. Vecpuisi veda uz Liepāju, mani uz Saulkrastiem.

Dace, 24

Nedēļu pirms kāzām, mums katram bija ballīte Vecpuišu/meitu ballīte ar trakām izdarībām un slapjām atraktivitātēm. SUPER!

Tatjana, 26

Bija gan vecpuišu gan vecmeitu baļļuki, bija jautri un atmiņas ir pozitīvas :)

Līva, 24

Jā, man bija izklaides ar puišiem, līgavainim ar meitenēm :) Puiši lika man ņemties ar mašīnu, meitenes Līgavainim lika torti cept, lai pārbaudītu, vai kopīgajā dzīvē spēsim viens otram arī izpalīdzēt :) Kopumā bija ļoti jautri....

Guna, 23

Bija vecmeitu un vecpuišu ballīte. :)

Dace, 21

Jā, nedēļu pirms kāzām bija abiem. Bija ļoti forši, pat negaidīti. Bet tas lai paliek starp mums! :)

Kristīne, 27

Nebija tādas.

Laura, 27

Nerīkojām pirmskāzu ballītes, jo neatlika tam laika.

Elīna, 23

Jā, četratā ar draugu pāri gatavojām dekorācijas kāzām un malkojām gardus dzērienus. Bija ļoti jauki!

Jūlija, 26

Jā, mazas ballītes mums bija, jo negribējās neko tādu pompozu, katrs ar saviem draugiem devāmies jaukā atpūtā pie jūras.

Lāsma, 23

Bija tikai man, draudzenes bija noorganizējušas braucienu uz jūru, dažādus uzdevumus, pamācības, laternu laišana bija, bija arī torte vīrieša veidolā, bija jauki un mīļi. Man patika:) Vīrs tā vietā, lai tērētos ballītei, nopirka dārgu spiningu un visādus sīkumus makšķerēšanai.

Laura, 23

Ballīti rīkoja labākā draudzene un vedējmāte - lieliskas atmiņas, ļoti jauks pasākums. Vecpuišu ballīte ilga vismaz 24h - viens kārtīgs pārbaudījums :D

Nela, 24

Jā, man draudzene sarīkoja lielu jautru ballīti. Arī vīram draugi uztaisīja ballīti. Smieklīgākie uzdevumi abās ballītēs bija jautājumi par otro pusīti. Man bija jākošļā košļenes, vīram - jāēd cepumi. Katrs iznīcinājām pa paciņai :D.

Egija, 23

Nerīkojām.

Iveta, 26

Nē, tam diemžēl neatlika laika.

Evija, 24

Vecmeitu un vecpuišu ballītēs! īsāk sakot - ļooti labi atpūtāmies :P

Indra, 25

Tika rīkota nedēļu pirms. Vizinājāmies ar busiņu, pa ceļam dažādi interesanti uzdevumi no smieklīgiem līdz mierīgiem un nervu kutinošiem uzdevumiem..., bet nobeigums patīkams - viesu namā ar saklātiem galdiem, pirtiņu, aukstu peldi, dejām un guļvietu... Man bija svarīgi, lai pēc tam varu labi izgulēties, nevis uz kāda benķīša...:D

Eva, 26

Abiem bija. Meiteņu ballītē fočējāmies, spēlējām pokeru kazino un izdancojāmies līdz pirmajai saulītei :) Puišu ballīte ir noslēpums, ko pat es nezinu.

Lolita, 21

Jā, pirms kāzām draudzenes rīkoja vecmeitu ballīti. Bija dažāsas atrakcijas. Dažādi jautājumi par topošo vīru un viņa radiem. Nepazīstamiem puisiem nr. prasīšana. Bija fotogrāfs. Dažadi pārbaudījumi. Naksnīgas dejas.

Olga, 28

Nē, tādas nerīkojām.

Solvita, 30

Jā, 2 nedēļas pirms kāzām. Džeki uzspēlēja boulingu un turpināja tusēt dzīvoklī. Mēs ar meitenēm - pie jūras un noslēgumā dejas klubā. Super!

Anna, 33

Jā, bija! Man bija brauciens ar vilcienu uz Jūrmalu, kur sekoja lekcija ar vīnu un uzkodām par seksu pie Latvijas seksa guru Ritas Lasmanes (ļoti laba, iesaku!), tad bija limuzīns atpakaļ uz Rīgu, meditācija Spīķeros, vakariņas un kokteiļi, kā arī dejas klubiņā!

Edite, 28

Jā, man bija ļoti jauka ballīte - tieši tā, kā es to vēlējos - bez dumjām izdarībām, bet ar visu ko jauku :)!

Ance, 20

Jā, 2 nedēļas pirms kāzām bija ballīte. Meitenes brauca uz Džūkstes seksa muzeju, uz Jelgavu uz vecmeitu ballīti, tad mājās mierīgi pasēdējām. Puiši tāpat uz Džūksti uz seksa muzeju un tad klubā.

Linzy, 23

Jā, ballītes bija. Vīrs izklaidējās pirtī, bet mums bija sava rozā ballīte. Īss raksturojums - Absolut, suši un naktsklubs līdz 6:00!

Ildze, 26

Jā, bija nedēļu pirms kāzām gan man, gan vīram. Meitenes bija parūpējušās par jautru un reizē sirsnīgu pasākumu. Par puikām nezinu :D

Sandija, 33

Nē.

Agnese, 22

Jā, man meitenes bija pacentušās, bet vakars izbeidzās ātrāk, nekā plānots. Vīriņam gan bija laba ballīte, pārradās gan piedzēries, bet man prieks, ka viņš no sirds atpūtās :)!

Daiga, 24

Jā, veselas divas. Superīga atpūta ar draudzenēm! :)