FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Pievienot savu pieredzi
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:23.08.2012

Bija pirmskāzu ballītes, un tās bija super! Mīļi, sirsnīgi un patiesi skaisti. Vīram savukārt vajadzēja pasvīst :D!

Kāzu datums:23.08.2012

Bija vecmeitu pasākums, fantastisks!

Kāzu datums:18.08.2012

Jā bija, vedēji teica ka būs, bet neteica kas, tad nu mūs abus piemānīja katru ar savu auto aizveda uz Jūrmalu, un tad bija fotogrāfēšanās pie jūras un šampis, un dedzām laternas un tad Bulduru dz/st bija fotogrāfēšanās, tad uz Rīgu, vakariņās visiem Rīgas centrālajā pulkstenī un ČBK

Kāzu datums:18.08.2012

Mēnesi pirms kāzām dārza tusiņā savedām kopā vecākus un māsas. Pārrunājām kopā ar vedējiem pēdējos sīkumus. Nedēļu pirms bija vecmeitu un vecpuišu ballīte!

Kāzu datums:14.08.2012

Jā. Līgavai bija vecmeitu ballīte Vecrīgā ar noslēgumu klubā ar uzkodām un dzērieniem. Līgavainim bija vecpuiša ballīte Saulkrastos - pa dienu mocīšana pilsētā, vakarā šašliks dārzā un ballītes turpinājums klubā.

Kāzu datums:12.08.2012

Tādas tradicionālās Vecmeitu un Vecpuišu ballītes nebija. Man personīgi tas pat neprasījās, varbūt tādēļ, ka liekas kaut kas ļoti ārzemniecisks. Nezinu. Bet vienmēr ar prieku skatos citu Vecmeitu bilžukus vai pati ko tādu sarīkotu draudzenei, ja tas viņai būtu svarīgi.=)

Kāzu datums:11.08.2012

Jā, draudzenes un draugi rīkoja, pārsteigumiem bagāti!

Kāzu datums:11.08.2012

Jā, bija super vecmeitu ballīte ar fotosesiju, Ritas Lasmanes lekciju un dejām līdz 6 rītā.

Kāzu datums:11.08.2012

Jā - meitenes devās uz pirti, puiši - uz jūru.

Kāzu datums:10.08.2012

Nē, pirms kāzām nerīkojām ballītes. Plānoju to izdarīt tagad, pēc kāzām, ar meitenēm, kas uz pasākumu netika aicinātas un/vai nevarēja ierasties.

Kāzu datums:09.08.2012

Jā, superīgas ballītes bija abiem vienā dienā, bet naktī puikas atbrauca pie meitenēm! Bija atrakcijas, dejošana, bildēšanās, braukāšana ar moci utt. Nu forši mums draugi bija uzrīkojuši pārsteigumu!

Kāzu datums:04.08.2012

Tika rīkotas vecpuišu un vecmeitu ballītes: atrakcijas daudz un dažādas - plunkšķis, Rāmkalnos ripulis, lēciens no vagoniņa, rodeļi, deltaplāns, Go Planet formula utt..

Kāzu datums:04.08.2012

Ballītes bija. Visu organizēja mūsu draugi. Tas bija liels atvieglojums! :)

Kāzu datums:03.08.2012

Jā, bija jautri. Vecpuisi veda uz Liepāju, mani uz Saulkrastiem.

Kāzu datums:28.07.2012

Nedēļu pirms kāzām, mums katram bija ballīte Vecpuišu/meitu ballīte ar trakām izdarībām un slapjām atraktivitātēm. SUPER!

Kāzu datums:28.07.2012

Bija gan vecpuišu gan vecmeitu baļļuki, bija jautri un atmiņas ir pozitīvas :)

Kāzu datums:28.07.2012

Jā, man bija izklaides ar puišiem, līgavainim ar meitenēm :) Puiši lika man ņemties ar mašīnu, meitenes Līgavainim lika torti cept, lai pārbaudītu, vai kopīgajā dzīvē spēsim viens otram arī izpalīdzēt :) Kopumā bija ļoti jautri....

Kāzu datums:28.07.2012

Bija vecmeitu un vecpuišu ballīte. :)

Kāzu datums:28.07.2012

Jā, nedēļu pirms kāzām bija abiem. Bija ļoti forši, pat negaidīti. Bet tas lai paliek starp mums! :)

Kāzu datums:28.07.2012

Nebija tādas.

Kāzu datums:27.07.2012

Nerīkojām pirmskāzu ballītes, jo neatlika tam laika.

Kāzu datums:21.07.2012

Jā, četratā ar draugu pāri gatavojām dekorācijas kāzām un malkojām gardus dzērienus. Bija ļoti jauki!

Kāzu datums:19.07.2012

Jā, mazas ballītes mums bija, jo negribējās neko tādu pompozu, katrs ar saviem draugiem devāmies jaukā atpūtā pie jūras.

Kāzu datums:14.07.2012

Bija tikai man, draudzenes bija noorganizējušas braucienu uz jūru, dažādus uzdevumus, pamācības, laternu laišana bija, bija arī torte vīrieša veidolā, bija jauki un mīļi. Man patika:) Vīrs tā vietā, lai tērētos ballītei, nopirka dārgu spiningu un visādus sīkumus makšķerēšanai.

Kāzu datums:14.07.2012

Ballīti rīkoja labākā draudzene un vedējmāte - lieliskas atmiņas, ļoti jauks pasākums. Vecpuišu ballīte ilga vismaz 24h - viens kārtīgs pārbaudījums :D

Kāzu datums:14.07.2012

Jā, man draudzene sarīkoja lielu jautru ballīti. Arī vīram draugi uztaisīja ballīti. Smieklīgākie uzdevumi abās ballītēs bija jautājumi par otro pusīti. Man bija jākošļā košļenes, vīram - jāēd cepumi. Katrs iznīcinājām pa paciņai :D.

Kāzu datums:13.07.2012

Nerīkojām.

Kāzu datums:07.07.2012

Nē, tam diemžēl neatlika laika.

Kāzu datums:07.07.2012

Vecmeitu un vecpuišu ballītēs! īsāk sakot - ļooti labi atpūtāmies :P

Kāzu datums:06.07.2012

Tika rīkota nedēļu pirms. Vizinājāmies ar busiņu, pa ceļam dažādi interesanti uzdevumi no smieklīgiem līdz mierīgiem un nervu kutinošiem uzdevumiem..., bet nobeigums patīkams - viesu namā ar saklātiem galdiem, pirtiņu, aukstu peldi, dejām un guļvietu... Man bija svarīgi, lai pēc tam varu labi izgulēties, nevis uz kāda benķīša...:D

Kāzu datums:06.07.2012

Abiem bija. Meiteņu ballītē fočējāmies, spēlējām pokeru kazino un izdancojāmies līdz pirmajai saulītei :) Puišu ballīte ir noslēpums, ko pat es nezinu.

Kāzu datums:30.06.2012

Jā, pirms kāzām draudzenes rīkoja vecmeitu ballīti. Bija dažāsas atrakcijas. Dažādi jautājumi par topošo vīru un viņa radiem. Nepazīstamiem puisiem nr. prasīšana. Bija fotogrāfs. Dažadi pārbaudījumi. Naksnīgas dejas.

Kāzu datums:16.06.2012

Nē, tādas nerīkojām.

Kāzu datums:09.06.2012

Jā, 2 nedēļas pirms kāzām. Džeki uzspēlēja boulingu un turpināja tusēt dzīvoklī. Mēs ar meitenēm - pie jūras un noslēgumā dejas klubā. Super!

Kāzu datums:02.06.2012

Jā, bija! Man bija brauciens ar vilcienu uz Jūrmalu, kur sekoja lekcija ar vīnu un uzkodām par seksu pie Latvijas seksa guru Ritas Lasmanes (ļoti laba, iesaku!), tad bija limuzīns atpakaļ uz Rīgu, meditācija Spīķeros, vakariņas un kokteiļi, kā arī dejas klubiņā!

Kāzu datums:26.05.2012

Jā, man bija ļoti jauka ballīte - tieši tā, kā es to vēlējos - bez dumjām izdarībām, bet ar visu ko jauku :)!

Kāzu datums:26.05.2012

Jā, 2 nedēļas pirms kāzām bija ballīte. Meitenes brauca uz Džūkstes seksa muzeju, uz Jelgavu uz vecmeitu ballīti, tad mājās mierīgi pasēdējām. Puiši tāpat uz Džūksti uz seksa muzeju un tad klubā.

Kāzu datums:26.05.2012

Jā, ballītes bija. Vīrs izklaidējās pirtī, bet mums bija sava rozā ballīte. Īss raksturojums - Absolut, suši un naktsklubs līdz 6:00!

Kāzu datums:19.05.2012

Jā, bija nedēļu pirms kāzām gan man, gan vīram. Meitenes bija parūpējušās par jautru un reizē sirsnīgu pasākumu. Par puikām nezinu :D

Kāzu datums:19.05.2012

Nē.