FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Pievienot savu pieredzi
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:07.12.2013

Mierīga, kādu vēlējos.

Kāzu datums:07.12.2013

Jā, bija. Vedēji organizēja. Bija ļoti forši. Vecmeitām bija vairāki pārbaudījumi un vairākās vietās pasēdēšanas, kā rī klubiņa apmeklējumus. Vecpuišiem arī bija pārbaudījumi un pēc tam rezervēts galdiņš klubā. Pēc pusnakst visi kopā izdejojāmies līdz rīta gaismai.. :)

Kāzu datums:11.10.2013

Kāzu datums:13.09.2013

Nebija.

Kāzu datums:07.09.2013

Jā. Man bija super ballīte.

Kāzu datums:07.09.2013

Pirmskāzu ballītes bija, bet nebija tik trakulīgas kādas tās visbiežāk ir redzētas... Līgavainis ar tuvākajiem draugiem pasēdēja kādā bārā, iedzēra kokteiļus... Savukārt, manas mīļās draudzenītes palutināja mani ar ķermeņa un sejas procedūrām pie kosmetologa (tas ļava atgūt spēkus no plānošanas un organizēšanas darbiem) un pēc tam mierīgā mājas gaisotnē pačalojām pie vīna glāzes :)

Kāzu datums:07.09.2013

Vecpuišu ballīte - vecrīgas striptīzklubi, bildēšanās ar meitenēm Vecmeitu ballīte - fotosesija, restorāns, dāvanas, limuzīns, uzdevumi, pļāpāšana utt.

Kāzu datums:31.08.2013

BIja gan vecpuiši, gan vecmeitu... super!!! Lieliska atmosfēra ar tuvākajiem draugiem/draudzenēm... atcerējāmies vecos laikus un fantastiski pavadījām laiku- smejoties, dziedot un dejojot :)

Kāzu datums:31.08.2013

Jā, nelielā lokā.

Kāzu datums:31.08.2013

Vecmeitu ballītē lidoju ar paraplānu. Vecpušu ballītē džeki brauca ar kvadracikliem, izklaidējās šausmu labirintā un vēl šur tur.

Kāzu datums:24.08.2013

Nē.

Kāzu datums:24.08.2013

Bija!:) Meitenes bija sarupejušas foršu braucienu uz kempingu ar visadām aktivitātēm:) Lai tās visas aprakstītu, būtu nepieciešama grāmata:)

Kāzu datums:24.08.2013

Oooo jā! Tā bija visforšākā ballīte! Sarīkoja manas meitenes ar vedēju kopā! Man pakaļ atbrauca limuzīns, mēs aizbraucam uz Rīgu, tur pastaigajamies (tie bij Rīgas svētki) tad bijām NEO barā, tad aizbraucām līdz Jūrmalai, tur man viens stilists sataisīja pričeni, tad aizbraucam uz mūsu klubu.. mājās biju 9.00! :D

Kāzu datums:24.08.2013

Jā! Ar meitenēm braucām divu dienu atpūtā uz Melnsilu ar teltīm, pa ceļam apskatot dažādus dabas objektus, bet puiši aizbrauca uz mežu pie ezera izbļaustīties un izsmieties uz divām dienām.. Un es domāju, ka šāda veida ballītes ir daudz labākas un mīļākas, nekā dzeršana kaut kur pa klubiem un grābstīšanās gar svešiem vīriešiem vai meitenēm! Tagad mums ar meitenēm ir doma katru vasaru aizbraukt vienām bez puišiem un viņiem radās tāda pati ideja!

Kāzu datums:23.08.2013

Bija gan Vecpuišu, gan Vecmeitu ballītes. bija super, par visu bija padomāts, gan A plāns, gan B plāns... Ieteiku,s citām līgavām - izvēlaties kārtīgi kas taisa jūsu vecmeitu ballīti... Tam cilvēkam ir jaizdabā jūsu vēlmēm, nevis pārējo meiteņu vēlmēm...

Kāzu datums:23.08.2013

Jā, bija kopīga pirmskāzu ballīte, kuģojām uz Stokholmu.

Kāzu datums:17.08.2013

diemžēl nebija, laikam draudzenes nebija ieinteresētas. jautāja, vai vajag un ko tur vajag - atteicos, jo varēja redzēt, ka nav gatavas neko organizēt, bet pasāi organizēt vecmeitu ballīti nebiju gatava. divas dienas pirms kāzām atpūtos ar mammu(viņa man kā draudzene) - kino + meitenīgas skaistumkopšanas lietas.

Kāzu datums:17.08.2013

Draugi mazas kopā iziešanas bija saorganizējuši, bet nekas baigi speciāls - pietiekoši un ne par daudz.

Kāzu datums:10.08.2013

Ballīti rīkoja labākā draudzene ar pārējo meiteņu piepalīdzēšanu. Izdevās lieliski! Svinējām uz jahtas utt. Ja būtu kas jāmaina, vairāk piedomātu pie aicināto meiteņu izvēles. Ieteiktu aicināt tikai pašas tuvākās draudzenes. Plus ieteiktu neiesaistīties organizēšanā, jo tas uzdzen tikai lieku stresu, nevajadzīgu.

Kāzu datums:10.08.2013

Jā, tāda parasta balīte bija.

Kāzu datums:10.08.2013

Vecmeitu un vecpuišu ballītes

Kāzu datums:10.08.2013

Pirmskāzu ballīte bija gan man, gan vīram. Manējā - jauka, mīļa ar dažādām atrakcijām, vīrs par savējo īpašā sajūsmā nebija (bija gaidījis kādas atraktivitātes, foršus uzdevumus).

Kāzu datums:09.08.2013

Mana pirmskāzu ballīte bija spontāna, bet nebūt ne slikta! Bijām restorānā, spēlējām spēles, pastaigājāmies pa pludmali naktī. Aksesuāri radīja īstu ballītes atmosfēru (visām meitenēm bija vienādas havaju stila krelles ar mirgojošām lampiņām). Daudz smieklu, uzmanības no apkārtējo cilvēku puses, daudz pozitīvo emociju.

Kāzu datums:09.08.2013

Nerīkojām.

Kāzu datums:09.08.2013

ŪŪŪŪUUUU, man tika veselas divas, vienā mani nolaupīja VIP dāmas melnā un aizveda ceļojumā, kur trakojām, plēsāmies, smējāmies un izbaudījām superīgo laiku! Otra bija klasiskā vecmeitu ballīte manā lauku pilsētiņā ar māsām un tuvām draudzenēm! Vīram savukārt bija Vecrīgas baļļuks, kas beidzās ar diviem protokloiem :D Labs! Galvenais visā, mieru, kāzas ir tikai viena skaista diena jūsu dzīvē! Izbaudiet, lai atcerētos! Atmiņas un tās dienas sajūtas mani nekad nepametīs!!! :)

Kāzu datums:03.08.2013

Bija ballītes...abiem... ;) Man bija jauka ballīte kopā ar draudzenēm un radiniecēm (pie reizes meitenes jau forši sapazinās...jo lielākā daļa savā strapā nebija pazīstamas)-viss bija gaumīgi bez pārmērīga alko, bez drausmīgajām tortēm..brrr..., toties ar skaistu uguņošanu! ;) Līgavainim bija ballīte citā pilsētā...saturs tāds, kā viņam patika!

Kāzu datums:03.08.2013

Bija abiem, bija jautri :)

Kāzu datums:27.07.2013

Bija! Vislabākā ballīte :) Noteikti iesaku tādu rīkot

Kāzu datums:27.07.2013

Nē.

Kāzu datums:27.07.2013

Jā, es ar meitenem biju paēst suši, iedzert kādu kokteili, papļāpāt un atpūsties, pastaigādamies gar Daugavu.

Kāzu datums:21.07.2013

Bija rīkota, diezgan grandioza, divu dienu garumā. Sieviešu pusei - Jūra, konkursi, restorāns, diskotēka. otrā diena- turku pirts un SPA procedūras. Vīriešiem - Mežakaķis, pirts- arī divas dienas

Kāzu datums:20.07.2013

Man bija vecmeitu ballīte, kuru uzrīkoja manas māsas un tuvākās draudzenes. Izbraukājām manas bērnības takas, vietas, kur pirmoreiz ballējos, vietu,kur iepazinos ar topošo līgavaini un noslēgums bija foršā bāriņā. Man ļoti patika :)

Kāzu datums:19.07.2013

Līgavainis vienkārši uzaicināja labākos čomus uz krogu. Un man bija uzrīkotas meiteņu medības pa pilsētu, bija jātrod savas draudzenes pēc pavedieniem, kas saistīti ar mūsu kopējo pagātni. Un vēl bija Ritas Lasmanes seksa lekcja.

Kāzu datums:19.07.2013

Bija vecpuiši un vecmeitu ballītes nedēļu pirms kāzām :)

Kāzu datums:18.07.2013

Tika :) Bija Superīgi. No rīta ar busiņu meitenes sagaidija. Aizbraucām uz vietu, kur ar vīru tikkos pirmo reizi, nolasiju zvērestu,iedeva man super lielu un perversu glāzi :) Braucām ar Kuteri, kur, baudot jautro balīšu mūziku, dzērām tekilu, pēc tam pusdienas restorānā pie ūdens ar šampanieti, kur bija uzaicināts dziedātājs ,lai man nodziedātu dziesmas. :) Pēc pusdienām mani veda uz ūdensatrakciju, kur bija dēlis un trubas pie rokas no kurām nāk ūdens spiediens, kas ceļ gaisā. Tad braucām mājās, kur mani sagaidija friziere ar vizāžisti, viņas mani sapucēja nonācu mājā uz 1.stāvu, kur mani sagaidija dejotājs, tad bija kūka,uzdevumi,laternu laišana gaisā un tad ballīte vecrīgā :) Pārvietojos ar aizsietām acīm, uzdevumi bija 101 starpā un viss tika filmēts. :)

Kāzu datums:13.07.2013

Pirmskāzu ballīte tika rīkota tikai līgavai - divas dienas pirms kāzām. Tā bija tiešām grandioza, pilna dažādiem negaidītiem notikumu pavērsieniem un bez mazākājām ārišķībām.

Kāzu datums:13.07.2013

Man bija skaista un mierīga vecmeitu ballīte ar jahtu, limuzīnu, restorānu, kūku un pārējām lietām. Bija pārsteigums no manām mīļajām draudzenēm. Vīram bija vienkārši džeku atpūta pie ezera.

Kāzu datums:13.07.2013

Darba kolēģes un draudzenes uzrīkoja. Pirmā bija krodziņā ar dažādiem uzdevumiem un kokteiļiem, otrā bija deju apmācība, iestudējām dziesmai horeogrāfiju.

Kāzu datums:13.07.2013

Jā, bet tādas mīļas un mierīgas.

Kāzu datums:13.07.2013

Jā, mums bija ballītes. Par tā saturu arī neko nezinājām, bet draugi bija labi pastrādājuši. Meitenēm bija melnas kleitiņas ar zaļām lentām un man kā līgavai zaļi svārki (zaļā bija kāzu krāsa). Puiši bija kolhoza(lauku stilā) ģērbušies. Satikāmies arī uz kopīgu fotosesiju :)