FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Inga, 28

Ilze, 37

Nebija.

Gunita, 33

Jā. Man bija super ballīte.

Zaiga, 28

Pirmskāzu ballītes bija, bet nebija tik trakulīgas kādas tās visbiežāk ir redzētas... Līgavainis ar tuvākajiem draugiem pasēdēja kādā bārā, iedzēra kokteiļus... Savukārt, manas mīļās draudzenītes palutināja mani ar ķermeņa un sejas procedūrām pie kosmetologa (tas ļava atgūt spēkus no plānošanas un organizēšanas darbiem) un pēc tam mierīgā mājas gaisotnē pačalojām pie vīna glāzes :)

Inna, 25

Vecpuišu ballīte - vecrīgas striptīzklubi, bildēšanās ar meitenēm Vecmeitu ballīte - fotosesija, restorāns, dāvanas, limuzīns, uzdevumi, pļāpāšana utt.

Renāte, 26

BIja gan vecpuiši, gan vecmeitu... super!!! Lieliska atmosfēra ar tuvākajiem draugiem/draudzenēm... atcerējāmies vecos laikus un fantastiski pavadījām laiku- smejoties, dziedot un dejojot :)

Laura, 35

Jā, nelielā lokā.

Dace, 33

Vecmeitu ballītē lidoju ar paraplānu. Vecpušu ballītē džeki brauca ar kvadracikliem, izklaidējās šausmu labirintā un vēl šur tur.

Sanita, 26

Nē.

Sintija, 25

Bija!:) Meitenes bija sarupejušas foršu braucienu uz kempingu ar visadām aktivitātēm:) Lai tās visas aprakstītu, būtu nepieciešama grāmata:)

Jeļena, 24

Oooo jā! Tā bija visforšākā ballīte! Sarīkoja manas meitenes ar vedēju kopā! Man pakaļ atbrauca limuzīns, mēs aizbraucam uz Rīgu, tur pastaigajamies (tie bij Rīgas svētki) tad bijām NEO barā, tad aizbraucām līdz Jūrmalai, tur man viens stilists sataisīja pričeni, tad aizbraucam uz mūsu klubu.. mājās biju 9.00! :D

Liene, 23

Jā! Ar meitenēm braucām divu dienu atpūtā uz Melnsilu ar teltīm, pa ceļam apskatot dažādus dabas objektus, bet puiši aizbrauca uz mežu pie ezera izbļaustīties un izsmieties uz divām dienām.. Un es domāju, ka šāda veida ballītes ir daudz labākas un mīļākas, nekā dzeršana kaut kur pa klubiem un grābstīšanās gar svešiem vīriešiem vai meitenēm! Tagad mums ar meitenēm ir doma katru vasaru aizbraukt vienām bez puišiem un viņiem radās tāda pati ideja!

Antra, 25

Bija gan Vecpuišu, gan Vecmeitu ballītes. bija super, par visu bija padomāts, gan A plāns, gan B plāns... Ieteiku,s citām līgavām - izvēlaties kārtīgi kas taisa jūsu vecmeitu ballīti... Tam cilvēkam ir jaizdabā jūsu vēlmēm, nevis pārējo meiteņu vēlmēm...

Rita, 23

Jā, bija kopīga pirmskāzu ballīte, kuģojām uz Stokholmu.

Anda, 25

diemžēl nebija, laikam draudzenes nebija ieinteresētas. jautāja, vai vajag un ko tur vajag - atteicos, jo varēja redzēt, ka nav gatavas neko organizēt, bet pasāi organizēt vecmeitu ballīti nebiju gatava. divas dienas pirms kāzām atpūtos ar mammu(viņa man kā draudzene) - kino + meitenīgas skaistumkopšanas lietas.

NATĀLIJA, 36

Draugi mazas kopā iziešanas bija saorganizējuši, bet nekas baigi speciāls - pietiekoši un ne par daudz.

agate, 30

Ballīti rīkoja labākā draudzene ar pārējo meiteņu piepalīdzēšanu. Izdevās lieliski! Svinējām uz jahtas utt. Ja būtu kas jāmaina, vairāk piedomātu pie aicināto meiteņu izvēles. Ieteiktu aicināt tikai pašas tuvākās draudzenes. Plus ieteiktu neiesaistīties organizēšanā, jo tas uzdzen tikai lieku stresu, nevajadzīgu.

Kristīne, 26

Jā, tāda parasta balīte bija.

Sintija, 33

Vecmeitu un vecpuišu ballītes

Signe, 25

Pirmskāzu ballīte bija gan man, gan vīram. Manējā - jauka, mīļa ar dažādām atrakcijām, vīrs par savējo īpašā sajūsmā nebija (bija gaidījis kādas atraktivitātes, foršus uzdevumus).

Kristīne, 27

Mana pirmskāzu ballīte bija spontāna, bet nebūt ne slikta! Bijām restorānā, spēlējām spēles, pastaigājāmies pa pludmali naktī. Aksesuāri radīja īstu ballītes atmosfēru (visām meitenēm bija vienādas havaju stila krelles ar mirgojošām lampiņām). Daudz smieklu, uzmanības no apkārtējo cilvēku puses, daudz pozitīvo emociju.

Kristīne, 29

Nerīkojām.

Kristīne, 26

ŪŪŪŪUUUU, man tika veselas divas, vienā mani nolaupīja VIP dāmas melnā un aizveda ceļojumā, kur trakojām, plēsāmies, smējāmies un izbaudījām superīgo laiku! Otra bija klasiskā vecmeitu ballīte manā lauku pilsētiņā ar māsām un tuvām draudzenēm! Vīram savukārt bija Vecrīgas baļļuks, kas beidzās ar diviem protokloiem :D Labs! Galvenais visā, mieru, kāzas ir tikai viena skaista diena jūsu dzīvē! Izbaudiet, lai atcerētos! Atmiņas un tās dienas sajūtas mani nekad nepametīs!!! :)

Madara, 29

Bija ballītes...abiem... ;) Man bija jauka ballīte kopā ar draudzenēm un radiniecēm (pie reizes meitenes jau forši sapazinās...jo lielākā daļa savā strapā nebija pazīstamas)-viss bija gaumīgi bez pārmērīga alko, bez drausmīgajām tortēm..brrr..., toties ar skaistu uguņošanu! ;) Līgavainim bija ballīte citā pilsētā...saturs tāds, kā viņam patika!

Rita, 27

Bija abiem, bija jautri :)

Agne, 22

Bija! Vislabākā ballīte :) Noteikti iesaku tādu rīkot

Megija, 19

Nē.

Alisa, 21

Jā, es ar meitenem biju paēst suši, iedzert kādu kokteili, papļāpāt un atpūsties, pastaigādamies gar Daugavu.

Jeļena, 23

Bija rīkota, diezgan grandioza, divu dienu garumā. Sieviešu pusei - Jūra, konkursi, restorāns, diskotēka. otrā diena- turku pirts un SPA procedūras. Vīriešiem - Mežakaķis, pirts- arī divas dienas

Ligita, 27

Man bija vecmeitu ballīte, kuru uzrīkoja manas māsas un tuvākās draudzenes. Izbraukājām manas bērnības takas, vietas, kur pirmoreiz ballējos, vietu,kur iepazinos ar topošo līgavaini un noslēgums bija foršā bāriņā. Man ļoti patika :)

Marta, 28

Līgavainis vienkārši uzaicināja labākos čomus uz krogu. Un man bija uzrīkotas meiteņu medības pa pilsētu, bija jātrod savas draudzenes pēc pavedieniem, kas saistīti ar mūsu kopējo pagātni. Un vēl bija Ritas Lasmanes seksa lekcja.

Monta, 21

Bija vecpuiši un vecmeitu ballītes nedēļu pirms kāzām :)

Sankiks, 20

Tika :) Bija Superīgi. No rīta ar busiņu meitenes sagaidija. Aizbraucām uz vietu, kur ar vīru tikkos pirmo reizi, nolasiju zvērestu,iedeva man super lielu un perversu glāzi :) Braucām ar Kuteri, kur, baudot jautro balīšu mūziku, dzērām tekilu, pēc tam pusdienas restorānā pie ūdens ar šampanieti, kur bija uzaicināts dziedātājs ,lai man nodziedātu dziesmas. :) Pēc pusdienām mani veda uz ūdensatrakciju, kur bija dēlis un trubas pie rokas no kurām nāk ūdens spiediens, kas ceļ gaisā. Tad braucām mājās, kur mani sagaidija friziere ar vizāžisti, viņas mani sapucēja nonācu mājā uz 1.stāvu, kur mani sagaidija dejotājs, tad bija kūka,uzdevumi,laternu laišana gaisā un tad ballīte vecrīgā :) Pārvietojos ar aizsietām acīm, uzdevumi bija 101 starpā un viss tika filmēts. :)

Rita, 28

Pirmskāzu ballīte tika rīkota tikai līgavai - divas dienas pirms kāzām. Tā bija tiešām grandioza, pilna dažādiem negaidītiem notikumu pavērsieniem un bez mazākājām ārišķībām.

Iveta, 27

Man bija skaista un mierīga vecmeitu ballīte ar jahtu, limuzīnu, restorānu, kūku un pārējām lietām. Bija pārsteigums no manām mīļajām draudzenēm. Vīram bija vienkārši džeku atpūta pie ezera.

Elīna, 26

Darba kolēģes un draudzenes uzrīkoja. Pirmā bija krodziņā ar dažādiem uzdevumiem un kokteiļiem, otrā bija deju apmācība, iestudējām dziesmai horeogrāfiju.

Helēna, 24

Jā, bet tādas mīļas un mierīgas.

Lita, 24

Jā, mums bija ballītes. Par tā saturu arī neko nezinājām, bet draugi bija labi pastrādājuši. Meitenēm bija melnas kleitiņas ar zaļām lentām un man kā līgavai zaļi svārki (zaļā bija kāzu krāsa). Puiši bija kolhoza(lauku stilā) ģērbušies. Satikāmies arī uz kopīgu fotosesiju :)

Dace, 23

Jā bija gan vecmeitu ballīte pirtī ar uzdevumiem un baļļu, gan vecpuišu ballīte ar veikbordu un gaisa planieri.

Jolanta, 26

Jā,bija ballīte :) Kārtīga ballīte ar meitenēm. īsumā - bija neizsakāmi forši,jautri ballīte sākās ap 11 sestdienā un mājās biju ap astoņiem no rīta svētdienā :)