FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Madara, 27

Bija pirmskāzu ballītes. Līgavainis ar saviem draugiem devās uz Amsterdamu, es ar draudzenēm izklaidējāmies pa Londonu

Jūlija, 25

Meitenes man sarīkoja ballīti nedēļu pirms kāzām, pirms tam tika uzdots jautājums, ko es noteikti negribētu savā ballītē un kuras meitenes es gribētu tur redzēt... bija perfekti. Izdomāti visi sīkumi un man pilnīgi ne par ko nebija jauztraucas.

Anna, 30

bija pirmskāzu ballītes, katram ar saviem draugiem bez pārdzeršanās un atmiņas zudumiem :)

Elīna, 29

Bija. Solīju klusēt un klusēšu!... P.S. Bija jautri :))

Solvita, 28

Man bija vecmeitu ballīte.

Vivy, 29

Jā. Tā saucamā vecmeitu ballīte man un vecpuišu ballīte līgavainim. Cik zinu viņš ar saviem draugiem devās rāpties pa kokiem (līdzigi mežakaķiem) un tālāk svinēšana klubā vai krogā. Manas meitenes noorganizēja man loka šaušanu un cirvju mešanu + kopīgu gatavošanos vakaram . Mana mīļākā daļa bija video , kur manam topošajam vīram tika uzdoti dažādi jautājumi (piem. Tava mīļākā dziesma, Tavas līgavas mīļākā grupa utlm., taču ar daudz interesantākiem jautājumiem)un pirms dzirdēju atbildi, man vajadzēja dot atbildi. Vēlāk devāmies uz klubiem/bāriem ar meitenēm. :) Bija jauki un nepiespiesti.

Elīna, 26

Jā, dažas dienas pirms kāzām. Meitenes bija Laimas fabrikā, gatavoja šokolādes konfektes, tad daži tradicionālie uzdevumi, pēc tam jauks spēļu un sarunu vakars ārpus pilsētas. Puiši spēlēja peintbolu, tirgoja ziedus meitenēm, līgavainis leca ar gumiju supermena kostīmā, nobeigumā pirts. Bija brīdis, kad tas šķita lieki, bet tikt izrautiem no tā kāzu gatavošanās maratona patiesībā bija tik svētīgi!

Zane, 29

Pirmskāzu ballīte bija vīram, es iztiku bez, jo mana māsa ielidoja Latvijā tikai kāzu nedēļas pirmdienā un mēs trijatā ar draudzeni pasēdējām dažas dienas pirms kāzām pavisam mierīgā un jaukā atmosfērā

Krista, 23

ne

Lāsma, 25

Jā, meitenes parūpējās, lai man būtu jauka šī diena un trakulīgs vakara noslēgums. Savukārt līgavainim puiši bija sarūpējuši daudz piedzīvojumu sākot ar kartingiem un beidzot ar gumijas lekšanu.

Liene, 26

Nē, vecmeitu un vecpuišu ballītes nebija.

Anda, 27

Nee. Mees izveeleejaamies paseedeet visiem kopaa ar muusu draugiem iisi pirms kaazaam.

Liene, 27

Nē, šādu nebija.

Evita, 28

Bija mierīga pasēdēšana ar desiņām, uzkodām, smieklīgām spēlēm utt.

Anda, 24

Nē.

Sintija, 22

Bija gan vecpuišu ballīte, gan vecmeitu ballīte, raksturot īsti nesanāks, jo kas notiek pirmskāzu ballītēs, paliek pirmskāzu ballītēs. :)

Ieva, 20

Man bija vecmeitu ballīte, kur meitenes man noorganizēja darbu lauku sētā, SPA un Strip Dance nodarbību ar nobeigumu Vecrīgā. Vīram bija vecpuišu ballīte, kur puiši viņam noorganizēja ūdens priekus un daudzas citas izklaides.

Aiga, 21

Netika.

Katrina, 25

Jā bija. Abiem vienā dienā. Galvenais, lai katram šo ballīti rīko tuvs draugs/draudzene. Mums bija skaisti un pārdomāti, bet ir dzirdētas visādas briesmas, tāpēc ja šādas lietas gribas, tad jāuztic tuviem draugiem.

Marina, 30

Gan man, gan manam vīram tika rīkotas ballītes. Ļoti skaistas un ar izdomu. Meitenes mani daudzkārt pārsteidza. Bija kuģīša izbraukšana, bāriņi, meikaps, fotogfāfs un daudz deju. Puikām bija ar vilcienu brauciens, bāri. Bija jautri abiem.

Alise, 24

Jā, man bija lieliskākā ballīte EVER. Hipiju stils, mohito, lauku mājas, pļavas, kazas slaukšana, pie jūras pikniks, super lieliska fotosesija, pēc tam Rīgā pa nakti izdejojāmies klubā. Viss ko es gribēju. Nekādas tirgošanās, bāšanās cilvēkiem virsū utt, vienkāršs relax ar savām visforšākajām ar fotosesiju un kārtīgu izdejošanos.

Līva, 25

Jā, bija gan vecmeitu, gan vecpuišu ballīte. Paldies manām meitenēm par burvīgo pasākumu - bija izbrauciens ar jahtu, pikniks, fotosesija un vakara noslēgums viesu mājā.

Līgava, 32

Nē, netika. Nevēlējos.

Jeļena, 26

Inga, 29

Nē. Mēs nolēmām, ka negribam neko svinēt pirms laika. Draugi vairākkārtīgi piedāvāja, bet mēs atteicāmies.

Ilāna, 27

Netika rīkotas nekādas ballītes. Tām nebija laika un enerģijas. Jo visi līdzekļi un enerģija bija gatavoti LIELAJAI dienai!

Zaiga, 25

Nekādas ballītes pirms kāzām nerīkojām.

Zane, 28

Jā, episkas. Brīnišķīgas draudzenes, ļoti pārdomāta un piemērota ballīte Līgavai. Līgavainim diena ar pārbaudījumiem, ūdenssportu, paintball spēli, braucienu ar motorjahtu un ballīti līdz rītam ekskluzīvā klubā.

Marija, 30

Jā, draudzenes ir uztaisījušas pārsteiguma ballīti ar pastaigu Vecrīgā, fotosessiju un atpūtu spā

Baiba, 34

Nebija ballītes. Reāli nebija tām laika, jo visu darījām paši. Īpaši arī nejūtos, ka tas būtu pietrūcis.

Linda, 27

Jā, protams. Ļoti feinas, vīram bija tālāk prom no Rīgas, man pa Rīgu, bet bija interesanti un forši :)

Jana, 25

bija vecmeitu un vecpuishu ballīte

Līva, 26

Ja ar pirmskāzu ballīti šeit domātas vecpuišu/vecmeitu ballītes, tad jā, tādas tika rīkotas. Uzticēju rīkošanu labākajai draudzenei, pasakot, ko noteikti negribētu.

Anete, 31

Minimāla vecmeitu ballīte, nevēlējos nekādus speciālos tērpus vai uzdevumus. Labi pavadīju laiku kopā ar draudzenēm.

Veronika, 24

Jā, mēs atpūtāmies Rīgā un tur meitenes sarīkoja pārbaudījumus man :D Vīrietim ballīte notika Liepājā.. Abām pusēm bija ĻOTI jautri ;]

Svetlana, 24

Jā, nedēļu pirms rīkojām vecmeitu un vecpuišu ballītes.

Natalja, 33

Ne,iztikām bez:)

Līga, 30

Mēs iztikām bez pirmskāzu ballītēm.

Alise, 23

Mierīga, kādu vēlējos.

Egija, 26

Jā, bija. Vedēji organizēja. Bija ļoti forši. Vecmeitām bija vairāki pārbaudījumi un vairākās vietās pasēdēšanas, kā rī klubiņa apmeklējumus. Vecpuišiem arī bija pārbaudījumi un pēc tam rezervēts galdiņš klubā. Pēc pusnakst visi kopā izdejojāmies līdz rīta gaismai.. :)