FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Pievienot savu pieredzi
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:12.09.2014

Abiem tika rīkotas ballītes. Līgaviņai skaista diena meiteņu pulkā ar nakšņošanu kempingā, savukārt līgavainim aktivitāšu pilna diena ar dažnedažādiem piedzīvojumiem.

Kāzu datums:09.09.2014

Bija vecmeitu un veicpuišu ballīte. Bet mums bija tā, ka pa dienu meitenes darīja savas meiteņu lietas un puiši savas puišu lietas. Vēlāk vakarā tikāmies mājās un visi kopā jauki pavadījām laiku

Kāzu datums:30.08.2014

Bija pirmskāzu ballītes. Līgavainis ar saviem draugiem devās uz Amsterdamu, es ar draudzenēm izklaidējāmies pa Londonu

Kāzu datums:28.08.2014

Meitenes man sarīkoja ballīti nedēļu pirms kāzām, pirms tam tika uzdots jautājums, ko es noteikti negribētu savā ballītē un kuras meitenes es gribētu tur redzēt... bija perfekti. Izdomāti visi sīkumi un man pilnīgi ne par ko nebija jauztraucas.

Kāzu datums:23.08.2014

bija pirmskāzu ballītes, katram ar saviem draugiem bez pārdzeršanās un atmiņas zudumiem :)

Kāzu datums:23.08.2014

Bija. Solīju klusēt un klusēšu!... P.S. Bija jautri :))

Kāzu datums:16.08.2014

Man bija vecmeitu ballīte.

Kāzu datums:16.08.2014

Jā. Tā saucamā vecmeitu ballīte man un vecpuišu ballīte līgavainim. Cik zinu viņš ar saviem draugiem devās rāpties pa kokiem (līdzigi mežakaķiem) un tālāk svinēšana klubā vai krogā. Manas meitenes noorganizēja man loka šaušanu un cirvju mešanu + kopīgu gatavošanos vakaram . Mana mīļākā daļa bija video , kur manam topošajam vīram tika uzdoti dažādi jautājumi (piem. Tava mīļākā dziesma, Tavas līgavas mīļākā grupa utlm., taču ar daudz interesantākiem jautājumiem)un pirms dzirdēju atbildi, man vajadzēja dot atbildi. Vēlāk devāmies uz klubiem/bāriem ar meitenēm. :) Bija jauki un nepiespiesti.

Kāzu datums:09.08.2014

Jā, dažas dienas pirms kāzām. Meitenes bija Laimas fabrikā, gatavoja šokolādes konfektes, tad daži tradicionālie uzdevumi, pēc tam jauks spēļu un sarunu vakars ārpus pilsētas. Puiši spēlēja peintbolu, tirgoja ziedus meitenēm, līgavainis leca ar gumiju supermena kostīmā, nobeigumā pirts. Bija brīdis, kad tas šķita lieki, bet tikt izrautiem no tā kāzu gatavošanās maratona patiesībā bija tik svētīgi!

Kāzu datums:08.08.2014

Pirmskāzu ballīte bija vīram, es iztiku bez, jo mana māsa ielidoja Latvijā tikai kāzu nedēļas pirmdienā un mēs trijatā ar draudzeni pasēdējām dažas dienas pirms kāzām pavisam mierīgā un jaukā atmosfērā

Kāzu datums:08.08.2014

ne

Kāzu datums:02.08.2014

Jā, meitenes parūpējās, lai man būtu jauka šī diena un trakulīgs vakara noslēgums. Savukārt līgavainim puiši bija sarūpējuši daudz piedzīvojumu sākot ar kartingiem un beidzot ar gumijas lekšanu.

Kāzu datums:02.08.2014

Nē, vecmeitu un vecpuišu ballītes nebija.

Kāzu datums:02.08.2014

Nee. Mees izveeleejaamies paseedeet visiem kopaa ar muusu draugiem iisi pirms kaazaam.

Kāzu datums:02.08.2014

Nē, šādu nebija.

Kāzu datums:02.08.2014

Bija mierīga pasēdēšana ar desiņām, uzkodām, smieklīgām spēlēm utt.

Kāzu datums:02.08.2014

Nē.

Kāzu datums:25.07.2014

Bija gan vecpuišu ballīte, gan vecmeitu ballīte, raksturot īsti nesanāks, jo kas notiek pirmskāzu ballītēs, paliek pirmskāzu ballītēs. :)

Kāzu datums:25.07.2014

Man bija vecmeitu ballīte, kur meitenes man noorganizēja darbu lauku sētā, SPA un Strip Dance nodarbību ar nobeigumu Vecrīgā. Vīram bija vecpuišu ballīte, kur puiši viņam noorganizēja ūdens priekus un daudzas citas izklaides.

Kāzu datums:18.07.2014

Netika.

Kāzu datums:18.07.2014

Jā bija. Abiem vienā dienā. Galvenais, lai katram šo ballīti rīko tuvs draugs/draudzene. Mums bija skaisti un pārdomāti, bet ir dzirdētas visādas briesmas, tāpēc ja šādas lietas gribas, tad jāuztic tuviem draugiem.

Kāzu datums:12.07.2014

Gan man, gan manam vīram tika rīkotas ballītes. Ļoti skaistas un ar izdomu. Meitenes mani daudzkārt pārsteidza. Bija kuģīša izbraukšana, bāriņi, meikaps, fotogfāfs un daudz deju. Puikām bija ar vilcienu brauciens, bāri. Bija jautri abiem.

Kāzu datums:12.07.2014

Jā, man bija lieliskākā ballīte EVER. Hipiju stils, mohito, lauku mājas, pļavas, kazas slaukšana, pie jūras pikniks, super lieliska fotosesija, pēc tam Rīgā pa nakti izdejojāmies klubā. Viss ko es gribēju. Nekādas tirgošanās, bāšanās cilvēkiem virsū utt, vienkāršs relax ar savām visforšākajām ar fotosesiju un kārtīgu izdejošanos.

Kāzu datums:12.07.2014

Jā, bija gan vecmeitu, gan vecpuišu ballīte. Paldies manām meitenēm par burvīgo pasākumu - bija izbrauciens ar jahtu, pikniks, fotosesija un vakara noslēgums viesu mājā.

Kāzu datums:02.07.2014

Nē, netika. Nevēlējos.

Kāzu datums:21.06.2014

Kāzu datums:20.06.2014

Nē. Mēs nolēmām, ka negribam neko svinēt pirms laika. Draugi vairākkārtīgi piedāvāja, bet mēs atteicāmies.

Kāzu datums:20.06.2014

Netika rīkotas nekādas ballītes. Tām nebija laika un enerģijas. Jo visi līdzekļi un enerģija bija gatavoti LIELAJAI dienai!

Kāzu datums:20.06.2014

Nekādas ballītes pirms kāzām nerīkojām.

Kāzu datums:15.06.2014

Jā, episkas. Brīnišķīgas draudzenes, ļoti pārdomāta un piemērota ballīte Līgavai. Līgavainim diena ar pārbaudījumiem, ūdenssportu, paintball spēli, braucienu ar motorjahtu un ballīti līdz rītam ekskluzīvā klubā.

Kāzu datums:14.06.2014

Jā, draudzenes ir uztaisījušas pārsteiguma ballīti ar pastaigu Vecrīgā, fotosessiju un atpūtu spā

Kāzu datums:07.06.2014

Nebija ballītes. Reāli nebija tām laika, jo visu darījām paši. Īpaši arī nejūtos, ka tas būtu pietrūcis.

Kāzu datums:07.06.2014

Jā, protams. Ļoti feinas, vīram bija tālāk prom no Rīgas, man pa Rīgu, bet bija interesanti un forši :)

Kāzu datums:31.05.2014

bija vecmeitu un vecpuishu ballīte

Kāzu datums:17.05.2014

Ja ar pirmskāzu ballīti šeit domātas vecpuišu/vecmeitu ballītes, tad jā, tādas tika rīkotas. Uzticēju rīkošanu labākajai draudzenei, pasakot, ko noteikti negribētu.

Kāzu datums:10.05.2014

Minimāla vecmeitu ballīte, nevēlējos nekādus speciālos tērpus vai uzdevumus. Labi pavadīju laiku kopā ar draudzenēm.

Kāzu datums:26.04.2014

Jā, mēs atpūtāmies Rīgā un tur meitenes sarīkoja pārbaudījumus man :D Vīrietim ballīte notika Liepājā.. Abām pusēm bija ĻOTI jautri ;]

Kāzu datums:13.03.2014

Jā, nedēļu pirms rīkojām vecmeitu un vecpuišu ballītes.

Kāzu datums:08.03.2014

Ne,iztikām bez:)

Kāzu datums:11.12.2013

Mēs iztikām bez pirmskāzu ballītēm.