FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Pievienot savu pieredzi
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?
Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.07.2023

Man tika saŗīkota vecmeitu ballīte, kur aicināju visas man dārgās un svarīgās draudzenes un ģimeni. Bija jauka meiteņu diena ar ēdienu, uzkodām un rotu meistarkalsi - Nela gems taisījām rokassprādzes.

Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Bija ballītes, līgavai pat 2, viena ar Angłu draudzenem arzemes, otra Latvijā ar Latviesu meitenem. 2 pilnigi dažādas, viena traka ar lielu ballīti, otra ar relaksējošām meistarklasēm namińā meža vidū. Abas ballītes bija parsteigums, kuras draudzenes bija noorganizējušas. Līgavainim bija traka ballīte ar draugiem un pirti.

Kāzu datums:14.05.2022

Bija vecpuišu un vecmietu ballītes, kur par mums parūpējās, izaicināja un gādīgus padomus deva mūsu tuvākie draugi.

Kāzu datums:03.09.2021

Tika rīkotas vecmeitu / vecpuišu ballītes, kur draugi un draudzenes bija ļoti pacentušies ar dažādām aktivitātēm. Bija ļoti superīgi pasākumi, viss bija kā pārsteigums.

Kāzu datums:27.08.2021

Jā, ballīte bija gan man, gan vīram. Viss bija perfekti saplānots, vedējmāte ņēma vērā manas vēlmes un pielika daudz ko klāt no savām un meiteņu idejām. Tā nu mēs ar meitenēm pabijām gan Piparmētru namiņā, kur pagatavojām īpašus piparmētru skrubjus, gan spēlējām lasertag, gan braucām stundu garā izbraukumā ar kuģīti. Vīru - puiši aizveda uz šautuvi un tad devās uz viesu māju kārtīgi atpūsties veču lokā, jo tas bija tas ko viņš vēlējās.

Kāzu datums:11.08.2021

2 nedēļas pirms kāzām bija vecmetu ballīte ar nereālo programmu - kvests pa Rīgu, fotosessija, kafejnīcas, bāri, izaicinājumi, kuģītīs, Jūrmala utt! Vecpuiši vienkārši klusi pasēdēja mājas, paspēlēja spēles un paēda :DD 5 dienas pirms kāzām bija "izmēģinājuma vakars', kad mēs apspriedām ar vēdējmāti un pārējiem iesaistītiem draugiem programmu un kopējo dienas plānu.

Kāzu datums:31.07.2021

Nē, īpašu ballīti netaisījām. Nedēļu pirms kāzām bijām vakariņās ar vedējiem.

Kāzu datums:02.07.2021

Nē, nebija. Kopā ar mīļoto gatavojoties, tā bija kā 4 mēnešu ballīte.

Kāzu datums:10.10.2020

Jā, bija gan vecmeitu, gan vecpuišu ballīte.

Kāzu datums:12.09.2020

Bija vecpuišu un vecmeitu ballītes. Abiem ballītes notika vienā dienā, tā bijām iecerējuši. Jāpiebilst, ka visu dienu līņāja, brīžiem lija, tomēr emociju bija tik daudz, ka tas galīgi netraucēja, pēc tā arī sapratu, ka, ja kāzu dienā līs, nebūs viss tik slikti, kā to esmu iedomājusies! Vīram ballītes tematika bija Queen (Edijs Merkūrijs), dienas laikā vīram bija dažādi uzdevumi, Piena paku regate un vakara noslēgums viesu namā. Mana ballīte bija skaista, es biju sarkanā pārējās meitenes baltā, vēlējos lai piedalās arī mana mamma. No rīta izjāde ar zirgu+fotoseija, vēlāk dziesmas ierakstīšana studijā, pēc tam lūpukrāsu taisīšana un vakara noslēgumā rituāls pie ugunskura par došanos sievas godā.

Kāzu datums:09.09.2020

Pirms kāzām nerīkojām ballītes! Sarīkosim atkāzas!

Kāzu datums:20.08.2020

Kāzu datums:07.08.2020

Tā kā esam kopā tik ilgu laiku, zinājām, ka nevēlamies vecpuišu/vecmeitu ballīti pēc amerikāņu tradīcijām, ar dažādām izdarībām “atvadoties” no iepriekšējā dzīvesveida. Tā vietā lūdzām vedējiem mums uzorganizēt jauku, atpūtas pilnu dienu. Turklāt mums bija viens liels lūgums – vakarā satikties. Droši vien neierasti šādām ballītēm, bet tas bija mūsu labākais lēmums! Visu dienu pavadījām atsevišķi – ar meitenēm vispirms jogojām, tad veidojām ziedu rotas un līgavas ziedu kroni, pēc tam devāmies fotosesijā, savukārt puiši tai laikā apmeklēja Tērvetes alus darītavu un Tērvetes gaisa takas. Vakarā visi satikāmies “Zaķīšu” atpūtas kompleksā Svētē, kur baudījām gan pirti un kubulu, gan izdejojāmies viesmīlīgo atpūtas vietas saimnieku “kultūras šķūnī” – saimnieki savā šķūnī mums bija saorganizējuši īstu diskotēku. Tā mums abiem bija lieliska diena ar vēl fantastiskāku dienas noslēgumu! Un patiess prieks, ka vedēji tiešām ieklausījās mūsu vēlmēs!

Kāzu datums:06.08.2020

JĀ, lieliskas ballītes, kā vien, tā arī otra - viss izdevās lieliski!

Kāzu datums:26.06.2020

Netika rīkota pirmskāzu ballīte.

Kāzu datums:14.02.2020

Jā! Vīram 2 nedēļas pirms kāzām pasēdēšana ar draugiem pirtī. Un man kārtīga vecmeitu ballīte Rīgā nedēļu pirms kāzām. Bija super, lieliskas atmiņas!

Kāzu datums:28.09.2019

Bija tikai vec puišu/meitu ballīte, bet nu kaut kādas lielaš paziņošanas vai kas tāds, īsti nē, nebija vēlmes pēc tādas. Mēs neesam tādi cilvēki kas skries visiem tagad visu stāstīt. Pat par saderināšanos zināja tikai tuvākie, mīļākie un foršākie! Daudzi joprojām nezin, ka esam apprecējušies :D

Kāzu datums:26.07.2019

Jā, draudzenes sarīkoja vecmeitu ballīti ar daudziem pieturas punktiem, kur bija jāveic dažādi uzdevumi. Pasākums noslēdzās kempingā, nākamajā dienā bija laivu izbrauciens. Arī līgavainim bija ballīte uz kruīza kuģa.

Kāzu datums:01.06.2019

Vecmeitu ballīte un vecpuišu ballīte. Veči tur pa riktīgo ārdījās - krosa moči, kartingi, zaļumballe, deltaplāns. Meitenēm pa mierīgo - Tērvetes dabas parku izstaigājām ar visādiem uzdevumiem no manu draudzeņu puses, pēc tam jauka pasēdēšana pie maniem vecākiem mājās - lielajā dārzā ar šampi un jutekliskām sarunām. :)

Kāzu datums:27.04.2019

Bija vecmeitu ballīte ar dažādiem uzdevumiem, Zērgli un boulingu.

Kāzu datums:18.08.2018

Jā, bija vecmeitu ballīte. Peldējām ar kuģi un bija foto sesija gan mājās, gan ārā ar dūmiem krāsainiem.

Kāzu datums:18.08.2018

Vīram jā uz 2 dienām puiši ballējās, meitas čakli strādāja.

Kāzu datums:18.08.2018

Nebija. Nebijām vecpuiša/vecmeitas statusā un izlēmām, ka labi bez tā iztiksim.

Kāzu datums:18.08.2018

Protams, man tika rīkota vecmeitu ballīte, kurā bija vis visādas izdarības, ka vēl joprojām atmiņā ir .

Kāzu datums:18.08.2018

Jā. Nedelu pirms tika rikotas vecmeitu un vecpuišu ballītes

Kāzu datums:04.08.2018

Jā, mums bija vecpuišu un vecmeitu ballītes. Vecmeitu ballītē braucām ar jahtu (bija zvērests, jāpin vainagā mīļotā mīļvārdiņi), jālaiž prom veco džeku vārdi ar balonu. Uz jahtas ēdām, dzērām. Tālāk devāmies uz Sexy style, kur bija izglītojoša un forša ekskursija-seminārs, tad devāmies uz māsas dzīvokli, kur ēdām picas, es arī atbildēju uz jautājumiem, ko līgavainis domā par mani (par katru nepareizu atbildi želejšots), tad pēc tam devāmies uz Centrālo staciju, kur ar pasažieru vilcienu devāmies vētrainā ballītē Jagermeister Debosch Express 2018. Četras stundas ballējāmies vilcienā. Tā arī bija mūsu ballītes izskaņa. Vīram vecpuišu ballītē bija lāzertag spēle, lēciens ar gumiju Siguldā, pusdienas kafejnīcā, kopīgas peldes Daugavā, bet pēc tam tuss privātmājā līdz pat nākamās dienas vakaram.

Kāzu datums:07.07.2018

Manas brīnišķīgās dāmas bija sarīkojušas ļoti personisku un skaistu ballīti. Es pat teiktu, ka tā bija kopā būšana. Ļoti sisrnīga kopā būšana. Mēs dāvinājām viena otrai laiku. Laiku, kas visbiežāk mums visiem pietrūkst.

Kāzu datums:23.09.2017

Kāzu datums:23.09.2017

Bija pirmskāzu ballītes. Abas bija kā pārsteigums. Kāzas bija septembra nogalē, bet vecmeitu ballīte jau jūlijā, jo labākā draudzene dzīvo ārzemēs un tajā laikā bija Latvijā atvaļinājumā. Sākumā iedeva man dažus aksesuārus un devāmies uz fotosesiju Tukuma pilsētas centrā. Pēc tam devāmies uz netālu brīvdabas estrādi, kur man bija jālasa zvērests, dzērām šampanieti. Pēc tam veikalā bija jānopērk topošajam vīram brokastis pa 1,50 € (ja gribēju vairāk naudas - jāpārdod konfektes). Pēc veikala devāmies uz Kaives ozolu, pie kura man bija daži uzdevumi (jāatbild uz jautājumiem par topošo vīru, jādod daži solījumi). Tālāk devāmies uz Rideļu dzirnavām, kur paēdām un izbraucām ar laivu (bija uzdevumi - uz 7 lapiņām uzrakstīt, kāpēc mīlu topošo vīru, metot pušķīšus ezerā pateikt kādēļ vēlos precēties ar šo cilvēku). Kamēr vizinājāmies ar laivu, divas meitenes jau bija aizbraukušas uz Engures jūrmalu, kur mūs sagaidīja pikniks romantiskās noskaņās ar vēl dažiem uzdevumiem un dāvana. Vīra vecpuišu ballīte bija pāris nedēļas pirms kāzām. Vīrs vispār nenojauta, ka viņu ved uz ballīti. Sākumā bija drifta brauciens, pēc tam turpat trasē dažādi uzdevumi (braukt ar velosipēdu ar slēpēm kājās u.c.). Vēlāk zvērests, konfekšu pārdošana, daži uzdevumi, par kuriem tik smalki nezinu. Vakars noslēdzās Jelgavas Kreklos. Abi bijām sajūsmā :)

Kāzu datums:09.09.2017

Nē, tikai vecpuišu/vecmeitu.

Kāzu datums:12.08.2017

Jā nedēļu pirms kāzām, best party ever. Manas meitenes visu bija izdomājušas perfekti līdz pēdējam sīkumam.

Kāzu datums:07.07.2017

Es ar meitenēm aizbraucām pie jūras, jo visām tā ir laimīgā vieta, uzrīkojām pikniku ar mazu pasēdēšanu. Vīrs ar puišiem izballējās kārtīgi, viņš leca Siguldā ar gumiju, ko pirms tam nekad nebija darījis.

Kāzu datums:17.06.2017

Vecmeitu ballīti PIN UP stīlā sarīkoja draudzenes - fotosessija Botāniskajā darzā, izbraukums ar limuzīnu un pasēdēšanas restorānā.

Kāzu datums:23.12.2016

Netika rīkota pirmskāzu ballīte.

Kāzu datums:17.09.2016

Līgavas draudzenes bija pa kluso sarīkojušas jaukas vakariņas ar dažādiem pārsteigumiem. Arī līgavaiņa daži draugi bija pacentušies ar pārsteigumiem...

Kāzu datums:03.09.2016

Vecmeitu un vecpuišu ballītes bija vienas no labākājām ballītēm EVER! Draugi ir zelts - novērtējiet tos.. un mums svarīgākais bija kopā būšana.. nevis kkādas jēlības un "holivudas filmu ballītes parodijas".

Kāzu datums:18.07.2016

Nē, jo bijām ārkārtīgi aizņemti gan darbā, gan organizēšanas procesā un nepietika laika.

Kāzu datums:16.07.2016

Abiem bija gan vecmeitu, gan vecpuiši ballītes, kuras organizēja mūsu vedēji

Kāzu datums:10.10.2015

Netika nekas rīkots un varbūt arī labi, ka tā! :)