FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Anete, 26

Vecmeitu ballīte un vecpuišu ballīte. Veči tur pa riktīgo ārdījās - krosa moči, kartingi, zaļumballe, deltaplāns. Meitenēm pa mierīgo - Tērvetes dabas parku izstaigājām ar visādiem uzdevumiem no manu draudzeņu puses, pēc tam jauka pasēdēšana pie maniem vecākiem mājās - lielajā dārzā ar šampi un jutekliskām sarunām. :)

Ieva, 25

Bija vecmeitu ballīte ar dažādiem uzdevumiem, Zērgli un boulingu.

Jekaterina, 23

Jā, bija vecmeitu ballīte. Peldējām ar kuģi un bija foto sesija gan mājās, gan ārā ar dūmiem krāsainiem.

Laurensija, 35

Vīram jā uz 2 dienām puiši ballējās, meitas čakli strādāja.

Daira, 22

Nebija. Nebijām vecpuiša/vecmeitas statusā un izlēmām, ka labi bez tā iztiksim.

Gunita , 32

Protams, man tika rīkota vecmeitu ballīte, kurā bija vis visādas izdarības, ka vēl joprojām atmiņā ir .

Monta, 21

Jā. Nedelu pirms tika rikotas vecmeitu un vecpuišu ballītes

Vita, 25

Jā, mums bija vecpuišu un vecmeitu ballītes. Vecmeitu ballītē braucām ar jahtu (bija zvērests, jāpin vainagā mīļotā mīļvārdiņi), jālaiž prom veco džeku vārdi ar balonu. Uz jahtas ēdām, dzērām. Tālāk devāmies uz Sexy style, kur bija izglītojoša un forša ekskursija-seminārs, tad devāmies uz māsas dzīvokli, kur ēdām picas, es arī atbildēju uz jautājumiem, ko līgavainis domā par mani (par katru nepareizu atbildi želejšots), tad pēc tam devāmies uz Centrālo staciju, kur ar pasažieru vilcienu devāmies vētrainā ballītē Jagermeister Debosch Express 2018. Četras stundas ballējāmies vilcienā. Tā arī bija mūsu ballītes izskaņa. Vīram vecpuišu ballītē bija lāzertag spēle, lēciens ar gumiju Siguldā, pusdienas kafejnīcā, kopīgas peldes Daugavā, bet pēc tam tuss privātmājā līdz pat nākamās dienas vakaram.

Ieva, 29

Manas brīnišķīgās dāmas bija sarīkojušas ļoti personisku un skaistu ballīti. Es pat teiktu, ka tā bija kopā būšana. Ļoti sisrnīga kopā būšana. Mēs dāvinājām viena otrai laiku. Laiku, kas visbiežāk mums visiem pietrūkst.

Ieva, 30

Sandra, 25

Bija pirmskāzu ballītes. Abas bija kā pārsteigums. Kāzas bija septembra nogalē, bet vecmeitu ballīte jau jūlijā, jo labākā draudzene dzīvo ārzemēs un tajā laikā bija Latvijā atvaļinājumā. Sākumā iedeva man dažus aksesuārus un devāmies uz fotosesiju Tukuma pilsētas centrā. Pēc tam devāmies uz netālu brīvdabas estrādi, kur man bija jālasa zvērests, dzērām šampanieti. Pēc tam veikalā bija jānopērk topošajam vīram brokastis pa 1,50 € (ja gribēju vairāk naudas - jāpārdod konfektes). Pēc veikala devāmies uz Kaives ozolu, pie kura man bija daži uzdevumi (jāatbild uz jautājumiem par topošo vīru, jādod daži solījumi). Tālāk devāmies uz Rideļu dzirnavām, kur paēdām un izbraucām ar laivu (bija uzdevumi - uz 7 lapiņām uzrakstīt, kāpēc mīlu topošo vīru, metot pušķīšus ezerā pateikt kādēļ vēlos precēties ar šo cilvēku). Kamēr vizinājāmies ar laivu, divas meitenes jau bija aizbraukušas uz Engures jūrmalu, kur mūs sagaidīja pikniks romantiskās noskaņās ar vēl dažiem uzdevumiem un dāvana. Vīra vecpuišu ballīte bija pāris nedēļas pirms kāzām. Vīrs vispār nenojauta, ka viņu ved uz ballīti. Sākumā bija drifta brauciens, pēc tam turpat trasē dažādi uzdevumi (braukt ar velosipēdu ar slēpēm kājās u.c.). Vēlāk zvērests, konfekšu pārdošana, daži uzdevumi, par kuriem tik smalki nezinu. Vakars noslēdzās Jelgavas Kreklos. Abi bijām sajūsmā :)

Alīna, 25

Nē, tikai vecpuišu/vecmeitu.

Eva Elizabete, 25

Jā nedēļu pirms kāzām, best party ever. Manas meitenes visu bija izdomājušas perfekti līdz pēdējam sīkumam.

Alise, 24

Es ar meitenēm aizbraucām pie jūras, jo visām tā ir laimīgā vieta, uzrīkojām pikniku ar mazu pasēdēšanu. Vīrs ar puišiem izballējās kārtīgi, viņš leca Siguldā ar gumiju, ko pirms tam nekad nebija darījis.

Aleksandra, 25

Vecmeitu ballīti PIN UP stīlā sarīkoja draudzenes - fotosessija Botāniskajā darzā, izbraukums ar limuzīnu un pasēdēšanas restorānā.

Alda, 27

Netika rīkota pirmskāzu ballīte.

Ilze, 29

Līgavas draudzenes bija pa kluso sarīkojušas jaukas vakariņas ar dažādiem pārsteigumiem. Arī līgavaiņa daži draugi bija pacentušies ar pārsteigumiem...

Dace, 27

Vecmeitu un vecpuišu ballītes bija vienas no labākājām ballītēm EVER! Draugi ir zelts - novērtējiet tos.. un mums svarīgākais bija kopā būšana.. nevis kkādas jēlības un "holivudas filmu ballītes parodijas".

Jana, 27

Nē, jo bijām ārkārtīgi aizņemti gan darbā, gan organizēšanas procesā un nepietika laika.

Tanita, 25

Abiem bija gan vecmeitu, gan vecpuiši ballītes, kuras organizēja mūsu vedēji

Ilva, 25

Netika nekas rīkots un varbūt arī labi, ka tā! :)

Lelde, 23

Jā. Bija gan meitenēm, gan puišiem ballīte. Meitenēm bija divas nedēļas pirms kāzām, puišiem nedēļu, lai gan bija plānots, ka būs divas nedēļas, tāpat kā meitenēm. Abi ar vīru esam apmierināti ar savām pirmskāzu ballītēm. Tās bija jaukas ballītes, apdomātas, bez muļķībām un nevajadzīgām aktivitātēm.

Evita, 22

Man kā līgavai bija tā saucamā "Vecmeitu ballīte", bet pa vienkāršo. Tā kā vēl mācījos medicīnas koledžā un dzīvoju kojās, ar meitenēm istabiņā uzrīkojām pasēdēšanu ar uzkodām un viegliem alkoholiskajiem, kā arī nealkoholiskajiem dzērieniem + vēl neķītras un smieklīgas spēlītes. Vakars bija noteikti izdevies. Vīrs gan iztika bez tādām ekstrām.

Inese, 27

Jā, bija vecmeitu ballīte ar draudzenēm, kas notika UK. Bija viss pa mierīgo, tā kā pati vēlējos.

Zane, 25

Vienīgais pasākums pirms kāzām bija vecmeitu un vecpuiši ballīte. Kuras bija tieši tādas kādas bijām gribējuši.

Sigita, 28

Sanita, 28

Bija negaidìta vecmeitu ballìte. Un vìriñš devàs ar puišiem pie dabas makšķerèt uz divām dienām.

Kristine, 20

Līgavainis ar puišiem kaut kādā pirtī bija, nezinu par to neko daudz, jo pati ar savām draudzenēm organizējām vecmeitu ballīti divas dienas pirms kāzām, draudzenes pirtī. Bija ļoti jautri, pilnībā bez alkohola, jautras sarunas, sieviņas dalījās sievu noslēpumos, stāstīja smieklīgas un intīmas situācijas. Tad arī taisīja man sapņu kāzu kleitu no tualetes papīra. Draudzenes uzmeistaroja man skaistu mazu rozā plīvuriņu un daudz mani fočēja. Super atmiņas.

Anete, 29

Man draudzenes uzrīkoja vecmeitu ballīti, kurā bija jārisina uzdevumi un, protams, jāiztusējas. Vīram arī draugi uzrīkoja traku izbraucienu ar močiem un bija iedzeršana krodziņā.

Ilze, 41

Katerina, 26

Netika rīkotas speciālas ballītes.

Edīte, 34

Bija. Mums abiem bija jautri pasākumi bez jelkādām banalitātēm, bez "zaķu ausīm" un muļķīgām izklaidēm ar līgavu/līgavaini klauna lomā.

Inese, 27

Bija superīgākā vecmeitu ballīte, kādu var iedomāties. Svarīgi, lai ir tikai tās draudzenes/draugi, kuru klātbūtnē tiešām jūties visērtāk un visbrīvāk. Nav obligāti jābūt milzīgam baram, galvenais, lai visas esat uz viena viļņa un viņas zina, kas tev patīk un kas nē. Tādu ballīti, kāda bija man, novēlu ikvienai līgavai ar tik daudz superīgu pārsteigumu, jautrību un smieklu.

Dagnija, 32

Netika rīkotas.

Agnese, 24

Mums bija, vīram pat divas :D Bija jautri, bet mēs abi esam jau izskraidījušies pa tusiņiem, gribējās abiem mājās pie sievas/vīra. :)

Monta, 25

Nē, mums bija pirmkāzu ceļojums :)

Ieva, 29

Bija ballītes. Līgavai meitenes bija dikti parūpējušās - man patika viss! Līgavainim - ballīte bija tāda, kā viņam patiktu, - samērā klusa un mierīga, bez ekstrēmiem pasākumiem. Svarīgākais šajos pasākumos ir Īstie draugi, tad arī būs, kā gribas un zinās, ko darīt, ko ne.

Līga, 23

Jā, man bija fantastiska hawaii ballīte, bijām 13 meitenes. Vecmeitu ballītes plānotāja ( vīra māsa) bija noīrējusi vienu kafejnīcas telpu, vnk super izrotāja ar meitenēm, bija kokteiļu gatavošana, spēles, dažas izklaides uz ielas, ar maiciņas aprakstīšanu, un pats vakars bārā ar biljardu. Labāku ballīti iedomāties nevaru :)

Brown Eyes, 26

Abiem tika rīkotas ballītes. Līgaviņai skaista diena meiteņu pulkā ar nakšņošanu kempingā, savukārt līgavainim aktivitāšu pilna diena ar dažnedažādiem piedzīvojumiem.

Laura, 24

Bija vecmeitu un veicpuišu ballīte. Bet mums bija tā, ka pa dienu meitenes darīja savas meiteņu lietas un puiši savas puišu lietas. Vēlāk vakarā tikāmies mājās un visi kopā jauki pavadījām laiku