FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.

Alda, 27

Netika rīkota pirmskāzu ballīte.

Ilze, 29

Līgavas draudzenes bija pa kluso sarīkojušas jaukas vakariņas ar dažādiem pārsteigumiem. Arī līgavaiņa daži draugi bija pacentušies ar pārsteigumiem...

Dace, 27

Vecmeitu un vecpuišu ballītes bija vienas no labākājām ballītēm EVER! Draugi ir zelts - novērtējiet tos.. un mums svarīgākais bija kopā būšana.. nevis kkādas jēlības un "holivudas filmu ballītes parodijas".

Jana, 27

Nē, jo bijām ārkārtīgi aizņemti gan darbā, gan organizēšanas procesā un nepietika laika.

Tanita, 25

Abiem bija gan vecmeitu, gan vecpuiši ballītes, kuras organizēja mūsu vedēji

Ilva, 25

Netika nekas rīkots un varbūt arī labi, ka tā! :)

Lelde, 23

Jā. Bija gan meitenēm, gan puišiem ballīte. Meitenēm bija divas nedēļas pirms kāzām, puišiem nedēļu, lai gan bija plānots, ka būs divas nedēļas, tāpat kā meitenēm. Abi ar vīru esam apmierināti ar savām pirmskāzu ballītēm. Tās bija jaukas ballītes, apdomātas, bez muļķībām un nevajadzīgām aktivitātēm.

Evita, 22

Man kā līgavai bija tā saucamā "Vecmeitu ballīte", bet pa vienkāršo. Tā kā vēl mācījos medicīnas koledžā un dzīvoju kojās, ar meitenēm istabiņā uzrīkojām pasēdēšanu ar uzkodām un viegliem alkoholiskajiem, kā arī nealkoholiskajiem dzērieniem + vēl neķītras un smieklīgas spēlītes. Vakars bija noteikti izdevies. Vīrs gan iztika bez tādām ekstrām.

Inese, 27

Jā, bija vecmeitu ballīte ar draudzenēm, kas notika UK. Bija viss pa mierīgo, tā kā pati vēlējos.

Zane, 25

Vienīgais pasākums pirms kāzām bija vecmeitu un vecpuiši ballīte. Kuras bija tieši tādas kādas bijām gribējuši.

Sigita, 28

Sanita, 28

Bija negaidìta vecmeitu ballìte. Un vìriñš devàs ar puišiem pie dabas makšķerèt uz divām dienām.

Kristine, 20

Līgavainis ar puišiem kaut kādā pirtī bija, nezinu par to neko daudz, jo pati ar savām draudzenēm organizējām vecmeitu ballīti divas dienas pirms kāzām, draudzenes pirtī. Bija ļoti jautri, pilnībā bez alkohola, jautras sarunas, sieviņas dalījās sievu noslēpumos, stāstīja smieklīgas un intīmas situācijas. Tad arī taisīja man sapņu kāzu kleitu no tualetes papīra. Draudzenes uzmeistaroja man skaistu mazu rozā plīvuriņu un daudz mani fočēja. Super atmiņas.

Anete, 29

Man draudzenes uzrīkoja vecmeitu ballīti, kurā bija jārisina uzdevumi un, protams, jāiztusējas. Vīram arī draugi uzrīkoja traku izbraucienu ar močiem un bija iedzeršana krodziņā.

Ilze, 41

Katerina, 26

Netika rīkotas speciālas ballītes.

Edīte, 34

Bija. Mums abiem bija jautri pasākumi bez jelkādām banalitātēm, bez "zaķu ausīm" un muļķīgām izklaidēm ar līgavu/līgavaini klauna lomā.

Inese, 27

Bija superīgākā vecmeitu ballīte, kādu var iedomāties. Svarīgi, lai ir tikai tās draudzenes/draugi, kuru klātbūtnē tiešām jūties visērtāk un visbrīvāk. Nav obligāti jābūt milzīgam baram, galvenais, lai visas esat uz viena viļņa un viņas zina, kas tev patīk un kas nē. Tādu ballīti, kāda bija man, novēlu ikvienai līgavai ar tik daudz superīgu pārsteigumu, jautrību un smieklu.

Dagnija, 32

Netika rīkotas.

Agnese, 24

Mums bija, vīram pat divas :D Bija jautri, bet mēs abi esam jau izskraidījušies pa tusiņiem, gribējās abiem mājās pie sievas/vīra. :)

Monta, 25

Nē, mums bija pirmkāzu ceļojums :)

Ieva, 29

Bija ballītes. Līgavai meitenes bija dikti parūpējušās - man patika viss! Līgavainim - ballīte bija tāda, kā viņam patiktu, - samērā klusa un mierīga, bez ekstrēmiem pasākumiem. Svarīgākais šajos pasākumos ir Īstie draugi, tad arī būs, kā gribas un zinās, ko darīt, ko ne.

Līga, 23

Jā, man bija fantastiska hawaii ballīte, bijām 13 meitenes. Vecmeitu ballītes plānotāja ( vīra māsa) bija noīrējusi vienu kafejnīcas telpu, vnk super izrotāja ar meitenēm, bija kokteiļu gatavošana, spēles, dažas izklaides uz ielas, ar maiciņas aprakstīšanu, un pats vakars bārā ar biljardu. Labāku ballīti iedomāties nevaru :)

Brown Eyes, 26

Abiem tika rīkotas ballītes. Līgaviņai skaista diena meiteņu pulkā ar nakšņošanu kempingā, savukārt līgavainim aktivitāšu pilna diena ar dažnedažādiem piedzīvojumiem.

Laura, 24

Bija vecmeitu un veicpuišu ballīte. Bet mums bija tā, ka pa dienu meitenes darīja savas meiteņu lietas un puiši savas puišu lietas. Vēlāk vakarā tikāmies mājās un visi kopā jauki pavadījām laiku

Madara, 27

Bija pirmskāzu ballītes. Līgavainis ar saviem draugiem devās uz Amsterdamu, es ar draudzenēm izklaidējāmies pa Londonu

Jūlija, 25

Meitenes man sarīkoja ballīti nedēļu pirms kāzām, pirms tam tika uzdots jautājums, ko es noteikti negribētu savā ballītē un kuras meitenes es gribētu tur redzēt... bija perfekti. Izdomāti visi sīkumi un man pilnīgi ne par ko nebija jauztraucas.

Anna, 30

bija pirmskāzu ballītes, katram ar saviem draugiem bez pārdzeršanās un atmiņas zudumiem :)

Elīna, 29

Bija. Solīju klusēt un klusēšu!... P.S. Bija jautri :))

Solvita, 28

Man bija vecmeitu ballīte.

Vivy, 29

Jā. Tā saucamā vecmeitu ballīte man un vecpuišu ballīte līgavainim. Cik zinu viņš ar saviem draugiem devās rāpties pa kokiem (līdzigi mežakaķiem) un tālāk svinēšana klubā vai krogā. Manas meitenes noorganizēja man loka šaušanu un cirvju mešanu + kopīgu gatavošanos vakaram . Mana mīļākā daļa bija video , kur manam topošajam vīram tika uzdoti dažādi jautājumi (piem. Tava mīļākā dziesma, Tavas līgavas mīļākā grupa utlm., taču ar daudz interesantākiem jautājumiem)un pirms dzirdēju atbildi, man vajadzēja dot atbildi. Vēlāk devāmies uz klubiem/bāriem ar meitenēm. :) Bija jauki un nepiespiesti.

Elīna, 26

Jā, dažas dienas pirms kāzām. Meitenes bija Laimas fabrikā, gatavoja šokolādes konfektes, tad daži tradicionālie uzdevumi, pēc tam jauks spēļu un sarunu vakars ārpus pilsētas. Puiši spēlēja peintbolu, tirgoja ziedus meitenēm, līgavainis leca ar gumiju supermena kostīmā, nobeigumā pirts. Bija brīdis, kad tas šķita lieki, bet tikt izrautiem no tā kāzu gatavošanās maratona patiesībā bija tik svētīgi!

Zane, 29

Pirmskāzu ballīte bija vīram, es iztiku bez, jo mana māsa ielidoja Latvijā tikai kāzu nedēļas pirmdienā un mēs trijatā ar draudzeni pasēdējām dažas dienas pirms kāzām pavisam mierīgā un jaukā atmosfērā

Krista, 23

ne

Lāsma, 25

Jā, meitenes parūpējās, lai man būtu jauka šī diena un trakulīgs vakara noslēgums. Savukārt līgavainim puiši bija sarūpējuši daudz piedzīvojumu sākot ar kartingiem un beidzot ar gumijas lekšanu.

Liene, 26

Nē, vecmeitu un vecpuišu ballītes nebija.

Anda, 27

Nee. Mees izveeleejaamies paseedeet visiem kopaa ar muusu draugiem iisi pirms kaazaam.

Liene, 27

Nē, šādu nebija.

Evita, 28

Bija mierīga pasēdēšana ar desiņām, uzkodām, smieklīgām spēlēm utt.

Anda, 24

Nē.