FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk?

Līga, 23

Svinību vietas dekorācijas būtu izveidojusi daudz ātrāk jau mājās, jo rotāšanai tika paredzētas tikai 3 stundas un ļoti daudz ko nepaspēju izdaīt.

Brown Eyes, 26

Neko...esam laimīgi.

Laura, 24

Ja godīgi neko.. Tā bija pefekta un īpaša diena. Nezinu, kas varētu būt tāds, ko gibētu mainīt.

Madara, 27

Stresotu mazāk, noslēgtu rakstisku līgumu ar mūziķiem. Ja nebūtu uzzvanījusi 3 dienas pirms kāzām, tad, iespējams, pat kāzu dienā nezinātu, ka mums vairs nav mūziķu...

Jūlija, 25

Izvēlētos citu vakara vadītāju =)

Anna, 30

neko, viss bija lieliski!

Elīna, 29

Neko

Solvita, 28

Nezinu.. man viss patika.

Vivy, 29

1. Izmēģinātu vairākus frizūru variantus, un varbūt neklausītos padomus, ka noteikti jāpaaudzē matus, ja zinu, ka īsāki izskatās labāk! 2. Neizmantotu krēslus ceremonijas laikā. Vai arī atstātu...5. Ceremonija tomēr nav tik gara un, lai ko arī saka citās lapās, viesi labprātāk stāvēja, kamēr mēs stāvējām. 3.Varbūt izmantotu pirmskāzu fotosesiju. 4.Laicīgāk iegātātos dāvanas vecākiem un līgavas māsām. Bet kopumā šie ir tādi pavisam mazi sīkumi.....

Elīna, 26

Laicīgi sameklētu lietussargus :)

Zane, 29

Nemainītu neko! Viss bija tā, kā biju sapņojusi jau ilgus gadus

Krista, 23

Izvēlētos citu vedēju

Lāsma, 25

Neko! Ja nu vienīgi apdomātu par atsevišķu radinieku iesaistīšanu organizēšanas procesā.

Liene, 26

Pēc kāzām ar 50 viesiem, gribētos tagad uzzināt, kā būtu bijis, ja kāzas būtu šaurā lokā, bet smalkāk, precīzāk izplānotas. Bet tajā pašā laikā, šī diena bija burvīga un iemainīt to pret citu neesmu ar mieru!

Anda, 27

Visu dariitu taapat - kaazas bija ljoti jaukas!

Liene, 27

Izvēlētos citu frizieri/vižāzisti. Vai vismaz sarīkotu izmēģinājumu, jo diemžēl par spīti vairākām nosūtītām bildēm, iecerēto nesaņēmu.

Evita, 28

Laikam neko, gribētu sataisīt vairāk bildes, biju ieplānojusi tā un šitā, bet biju tā pargurusi, ka plūdu pa straumi, aizmirstot, to, ko vēlējos īstenot jau ilgu laiku.

Anda, 24

Laikam neko.

Sintija, 22

Neko nemainītu, viss bija ideāli!

Ieva, 20

Neko

Aiga, 21

Viss bija kā vēlējāmies.

Katrina, 25

Neko.

Marina, 30

Izvēlētos kāzu fotogrāfu sievieti nevis vīrieti. Jo sievietes ir sīkumainākas savā darbā un piefiksēs arī mazus sīkumus.

Alise, 24

Noteikti nē.

Līva, 25

Neko, viss bija lieliski!

Maija, 30

Dažus sīkumiņus būtu pabeigusi vēl drusku ātrāk, lai diena pirms kāzām nebūtu tik aizņemta. Mūsu kāzu diena bija brīnišķīga, labāka nekā es biju iztēlojusies, ka tā būs.

Līgava, 32

Taisītu nelielas kāzas, apprecoties ārpus LV, bez jebkādiem viesiem. Mazāk stresa un mazāk aizrādījumu no cilvēku puses, kuriem vispār nav tiesību kaut ko pārmest, īpaši, ja kāzas jaunais pāris rīko par saviem līdzekļiem.

Jeļena, 26

Brīdinātu vecākus laicīgāk...

Inga, 29

Sastādītu sarakstu, kas jāizdara iepriekšējā dienā, lai nebūtu tā, ka es vienīgā zinu, kas ir kā plānots un kur kam ir jāatrodas. Tā, lai arī citi varētu vairāk palīdzēt...

Ilāna, 27

Neko nedarītu. Viss bija ļoti labi.

Zaiga, 25

noteikti neņemtu vedējus un vakara vadītāju...ja ir izmisums šajā ziņā, tad reizēm labāk ir neņemt nevienu un tikt galā saviem spēkiem nekā uzticēt tik svarīgu dienu kādam, kurš sava slinkuma dēļ to visu sabojā.

Zane, 28

Citu floristi, neaizmirstu dažus sīkumus

Marija, 30

Pārplānotu dienu tā, lai būtu vairāk laika fotosessijai. Bet kopumā šī diena bija ideāla un tāda, kādu gribējām un plānojām

Baiba, 34

Pilnīgi noteikti neizvēlētos „mācītāju” Korāli !!! Pilnīgi noteikti neizvēlētos fotogrāfu Alekseju Rutkovski !!! Ar floristi visu izrunātu vēl sīkākās niansēs.

Linda, 27

Pa lielam neko, viss bija ļoti labi, varbūt vienīgi kūku pasūtītu lielāku mazliet.

Jana, 25

vairāk bildētos ar viesiem

Līva, 26

Neļautu pieklājības pēc ņemt līdzi nepazīstamu otro pusīti. Neuztrauktos tik daudz par citu ego saudzēšanu. Izvēlētos dejot vienkāršāku deju, jo nenormālais uztraukums pirms pirmās dejas sabojāja manas fantāzijas par to, cik skaisti mēs nodejosim. Protams, uztraukuma dēļ arī sajaucām soļus, tādēļ likās, ka nebija jēgas iet deju kursos. Citādi neko nemainītu.

Anete, 31

Iespējams, plānotu pavisam citādas kāzas ar privātu ceremoniju, kādiem interesantiem elementiem dienas norisē, neparastā vietā. Taču galvenais bija sarīkot lielisku ballīti mums pašiem, ģimenei un draugiem, un tas izdevās par visiem 100 procentiem.

Veronika, 24

Viss bija tā, kā tam jābūt!

Svetlana, 24

Es ilgāk un uzmanīgāk meklētu vakara vadītāju.