FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:09.05.2009

Laika apstākļus, vienmēr jābūt gataviem uz visu, jo nekad nevar zināt, kāds tas būs...

Kāzu datums:09.05.2009

Viss vienmēr sanāks dārgāk kā sākumā rēkināts. Apm 20%.

Kāzu datums:25.04.2009

Nu, nebūs viss ideāli kā pēc plāna, uztveriet visu kā joku. SMAIDIET visu laiku, staigājiet ar taisnu muguru, jo visu dienu visi Jūs vēros, fotografēs... :)) :)) :))

Kāzu datums:04.04.2009

ka nekad viss nebūs tieši kā plānots, bet to vajag neņemt vērā un izbaudīt šo dienu!

Kāzu datums:28.02.2009

Galvenais šajā dienā esat Jūs abi, ne tas cik dārgs alkohols ir uz galda vai cik 'kruts' fotogrāfs iemūžina mirkļus.

Kāzu datums:31.01.2009

to, ka precēties ziemā ir fantastiski! :))

Kāzu datums:10.01.2009

sākt pasākumam laicigi gatavoties, jo laiku tas para vaiarak neka esat iedomajusies...

Kāzu datums:27.12.2008

slēdziet līgumus :(

Kāzu datums:26.12.2008

Izdomāt sīkumos, ko kurš kurā brīdī darīs, komunicēt, lai nav tā, ka 3 cilv iepērk vienu un to pašu priekš kāzām utt...

Kāzu datums:18.11.2008

Kāzas taisot nesezonā, ir daudz mazāk stresa visu organizējot, jo nebūs visur jau rinda priekšā. Mums neatteica nevienā vietā sakarā ar to, ka datums ir jau aizņemts. Šuvējai bija daudz laika, fotogrāfi bija brīvi (bija, kas paši piedāvājās par ''zemākām cenām kā vasarā''), svinību vietu varējām droši izvēlēties to, kas vislabāk patīk. Turklāt ar laikapstākļiem nepaveikties var arī vasarā. Mums 18. novembrī bija skaista saulaina diena, un pa nakti sasniga milzīgas kupenas. Ko vēl vairāk var vēlēties :)

Kāzu datums:08.11.2008

Cilvēkiem no malas nekad nebūs labi, tādēļ galvenais, lai Jums ir labi :)

Kāzu datums:03.10.2008

Izbaudi šo dienu...

Kāzu datums:23.09.2008

ka stresa nav :)

Kāzu datums:23.09.2008

Labāk samaksāt vairāk, bet lai ir komforts, lai ir ērta gulēšana, lai ēdamā pietiek. Lai viesiem pēc tam ir patīkami atcerēties. Labāk organizēšanas laikā pārjautāt, lai vēlāk nebūtu pārsteigumu. Iesaku ņemt filmētāju, jo visa ir tik daudz, ka es, piemēram, pusi neatceros. No sirds iesaku parūpēties par vakara daļas vadītāju, lai vedēji nav darba zirgu lomā. Un nevajag apvainoties, ja viesi nav pamanījuši pašas gatavotās galda kartes vai citus sīkumus, kā arī iesaku bez rūgtuma akceptēt faktu, ka daži neieradīsies nepaziņojot, ka daži pusnaktī pateiks, ka brauc mājās. Tā ir viesu privilēģija izvēlēties.

Kāzu datums:20.09.2008

Gatavojieties laicīgi un bez steigas. Neatlieciet visu uz pēdējo brīdi, atvēliet pirmskāzu laiku sev, romantiskai pastaigai, vakarus un rītus tikai sev, Lai Kāzu dienā sajustos piepilditi.

Kāzu datums:19.09.2008

Pieredzējušu cilvēku padomus. Nu negluži ņemt vērā, bet ieklausīties.

Kāzu datums:19.09.2008

izgulieties pirms kāzām, un nestresojiet daudz.

Kāzu datums:13.09.2008

Iesaku visu plānot jau lacīgi, lai viss izdodas kāir iecerēts, jo bieži vien laika trūkuma dēļ var kaut kas neizdoties...

Kāzu datums:06.09.2008

Ka par visiem viesiem padomāt nav iespējams! Taisiet savas kāzas tādas, lai tās paliek jums atmiņā kā īpašs notikums un nav ko ņemt vērā citu cilvēku aizpriedumus vai pretenzijas!

Kāzu datums:06.09.2008

neko neņemiet vērā- izbaudiet to dienu!!!

Kāzu datums:05.09.2008

Ka diena ir īsa-ņemiet visu ko var no šiem skaitajiem mirkļiem:)Un dadz fotogrāijas:)

Kāzu datums:30.08.2008

Dažreiz der visu otreiz pārbaudīt, lai nesanāk tā, ka kāds kāzu norises svarīgs elements nojūk šī it kā profesionāļa dēļ.

Kāzu datums:30.08.2008

Līgavas frizūru iepriekš vajag izmēģināt pie attiecīgā friziera, lai pārliecinātos, ka sanāks kā iecerēts, un varbūt vēl kas jānopērk dekoram. Frizierim jāzina arī, kā stiprināsies plīvurs un kā to līgavai vēlāk varēs noņemt pie mičošanas. Sagatavoties, ja gadījumā līst (sagādāt atbilstošu lielu lietussargu abiem jaunlaulātajiem, lietusmēteļus vedējiem, vecākiem, arī lietussargus - Drogas par Ls 0,49), jo Latvijā laika apstākļi nav prognozējami 3 mēn. uz priekšu.

Kāzu datums:30.08.2008

Ka visiem tāpat nebūs labi, tādēļ izslēdziet dzirdi attiecībā uz jebkuru sliktu komentāru, lai nebojātu sev neskaņojumu ne pirms ne pēc kāzām.

Kāzu datums:30.08.2008

Paturiet prātā visu foršo un uz to arī koncentrējieties. Nav jēga cepties par lietām, kas nav izdevušās un kuras nevar ietekmēt.

Kāzu datums:28.08.2008

ka viss sakartosies un bus labi. nedelu pirms musu kazam katru dienu lija un nedelu pec musu kazam ari - bet kazas tikai 2 piles lietus - kad man visi teica - padoma pa lietussargiem - teicu nekada gadijuma m-m man spides saule - un ta ari bija - galvenais ir parlieciba ka viss izdosies

Kāzu datums:23.08.2008

mazāk stresot pašā kāzu dienā.

Kāzu datums:23.08.2008

Iesaku noteikti ņemiet labus fotogrāfus, jo skaistas kāzu bildes.... nu bez komentāriem, tās runā pašas par sevi! Pat ja kāzās noies kaut kas greizi, labas bildes atsvērs visu.

Kāzu datums:16.08.2008

Precēties ir forši!!!!!

Kāzu datums:16.08.2008

Vajag visu kontrolēt, bet ne vedēju darbu - lai nepazūd pārsteiguma moments. Fotogrāfam nevajag žēlot, jo atmiņas izgaist, bet bildes paliek - un ja ir smukas, tad ir īpašs prieks. :)

Kāzu datums:16.08.2008

Izmēģināt dejot ar līgavas kleitu, kaut ar brāli vai kaimiņu...

Kāzu datums:15.08.2008

1. Viss vienmēr izmaksā vairāk un ievelkas ilgāk, nekā plānots! 2. Par vedējiem izvēlēties nevis tuvākos radus vai stabilāko zināmo pāri, bet tiešām atraktīvus cilvēkus, kuri būs spējīgi radīt jautrību un sagādāt neaizmirstamus piedzīvojumus visiem. Tiem nav obligāti jābūt precētiem, var but pat viens no līgavas puses, otrs no līgavaiņa, ja labi saskan. 3. Netaupīt uz fotogrāfu un video - tās būs vienīgās vizuāli saglabājamās atmiņas. 4. Neizvēlēties pārāk garu kleitu vai šlepi, ja grib dejot vai ja plānots staigāt pa āru, zaļumiem - ar tādu ērti vienīgi baznīcā. Pēc tam ar vienu roku būs jātur kleita, otrā pušķis, beigās iespiedīsi mašīnas durvīs, nosmērēsi, saplēsīsi apakšmalu vai kāds cits uzkāps dejojot.

Kāzu datums:12.08.2008

Vedēji ir svarīgi, bet nevajag uzkraut visus darbus viņiem.

Kāzu datums:12.08.2008

OBLIGATI PANEMT rezerves zekjes meiteneem (es paneemu, tik man nepietika laika parvilkt,kad sapliisa zekje :D ) Konkursos ipashi neaizdomaties par dziljo jeego.. bet vnk darit to ko pirmo iedomajies,tad sanaak jautri.... :D Piemeram kad mums abiem lika rakstit bijushos vardus es tik taa paaris uzraxtiju lai atrak atshuutos no mums,jo tie bija vaarti un mums bija jasteidzas uz viesu namu, bet viirinsh gan ilgi un citig raxtija... vnk pec sevis zinu,ka ja es pilnigi visus raxtitut tad papiira nepietiktu un peiraxtiju tik ta redzamiibai :D

Kāzu datums:09.08.2008

ir naivi cerēt, ka visām kāzu organizācijā iesaistītajām pusēm tava kāzu diena īr svarīgs notikums,

Kāzu datums:08.08.2008

Neuztraukties par neko! Ja kaut kas nebūs tā kā vajadzēja, neviens jau nezina kā bija jābūt patiesībā

Kāzu datums:08.08.2008

Kāzās ir iespējami arī nepatīkami pārsteigumi, vai no algota personāla puses, vai no viesu puses. Salīdzinājumā ar Jūsu Lielo dienu, Jūsu mīlestību un laimi - tas viss ir sīkumi, neņemiet tos tuvu pie sirds un dzīvojiet tikai pozitīvās emocijās! Visas daramas lietas jāsadala pa atbildīgām personām ar konkretiem norādījumiem un instrukcijām, savādāk pašplūsmā nekas nesanāks.

Kāzu datums:08.08.2008

Kāzu diena ir tik īsa! Izbaudiet to! Tas ir viens skaists mirklis...

Kāzu datums:05.08.2008

Pirms kāzām ir jāsaglabā miers un nevajag uztraukties par sīkumiem,jo pašām jācenšas,lai ši diena mums būtu īpaša

Kāzu datums:03.08.2008

Ka visu paredzēt nevar un kautkas vienmēr noies greizi... bet to nevajag ņemt tik ļoti pie sirds..