FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Evija, 30

Nu, nebūs viss ideāli kā pēc plāna, uztveriet visu kā joku. SMAIDIET visu laiku, staigājiet ar taisnu muguru, jo visu dienu visi Jūs vēros, fotografēs... :)) :)) :))

Zane, 22

ka nekad viss nebūs tieši kā plānots, bet to vajag neņemt vērā un izbaudīt šo dienu!

Agita, 20

Galvenais šajā dienā esat Jūs abi, ne tas cik dārgs alkohols ir uz galda vai cik 'kruts' fotogrāfs iemūžina mirkļus.

Diāna, 20

to, ka precēties ziemā ir fantastiski! :))

Kristīne, 33

sākt pasākumam laicigi gatavoties, jo laiku tas para vaiarak neka esat iedomajusies...

Marita, 24

slēdziet līgumus :(

Inese, 28

Izdomāt sīkumos, ko kurš kurā brīdī darīs, komunicēt, lai nav tā, ka 3 cilv iepērk vienu un to pašu priekš kāzām utt...

Lāsma, 24

Kāzas taisot nesezonā, ir daudz mazāk stresa visu organizējot, jo nebūs visur jau rinda priekšā. Mums neatteica nevienā vietā sakarā ar to, ka datums ir jau aizņemts. Šuvējai bija daudz laika, fotogrāfi bija brīvi (bija, kas paši piedāvājās par ''zemākām cenām kā vasarā''), svinību vietu varējām droši izvēlēties to, kas vislabāk patīk. Turklāt ar laikapstākļiem nepaveikties var arī vasarā. Mums 18. novembrī bija skaista saulaina diena, un pa nakti sasniga milzīgas kupenas. Ko vēl vairāk var vēlēties :)

Marita, 23

Cilvēkiem no malas nekad nebūs labi, tādēļ galvenais, lai Jums ir labi :)

Inguna, 23

Izbaudi šo dienu...

Kārlis, 23

ka stresa nav :)

Ilze, 29

Labāk samaksāt vairāk, bet lai ir komforts, lai ir ērta gulēšana, lai ēdamā pietiek. Lai viesiem pēc tam ir patīkami atcerēties. Labāk organizēšanas laikā pārjautāt, lai vēlāk nebūtu pārsteigumu. Iesaku ņemt filmētāju, jo visa ir tik daudz, ka es, piemēram, pusi neatceros. No sirds iesaku parūpēties par vakara daļas vadītāju, lai vedēji nav darba zirgu lomā. Un nevajag apvainoties, ja viesi nav pamanījuši pašas gatavotās galda kartes vai citus sīkumus, kā arī iesaku bez rūgtuma akceptēt faktu, ka daži neieradīsies nepaziņojot, ka daži pusnaktī pateiks, ka brauc mājās. Tā ir viesu privilēģija izvēlēties.

Inese, 30

Gatavojieties laicīgi un bez steigas. Neatlieciet visu uz pēdējo brīdi, atvēliet pirmskāzu laiku sev, romantiskai pastaigai, vakarus un rītus tikai sev, Lai Kāzu dienā sajustos piepilditi.

Raivis , 32

Pieredzējušu cilvēku padomus. Nu negluži ņemt vērā, bet ieklausīties.

Gunda, 23

izgulieties pirms kāzām, un nestresojiet daudz.

Ilze, 24

Iesaku visu plānot jau lacīgi, lai viss izdodas kāir iecerēts, jo bieži vien laika trūkuma dēļ var kaut kas neizdoties...

Ilze, 21

Ka par visiem viesiem padomāt nav iespējams! Taisiet savas kāzas tādas, lai tās paliek jums atmiņā kā īpašs notikums un nav ko ņemt vērā citu cilvēku aizpriedumus vai pretenzijas!

Liene, 23

neko neņemiet vērā- izbaudiet to dienu!!!

Ieva, 23

Ka diena ir īsa-ņemiet visu ko var no šiem skaitajiem mirkļiem:)Un dadz fotogrāijas:)

Lāšukss, 23

Dažreiz der visu otreiz pārbaudīt, lai nesanāk tā, ka kāds kāzu norises svarīgs elements nojūk šī it kā profesionāļa dēļ.

Jana, 25

Līgavas frizūru iepriekš vajag izmēģināt pie attiecīgā friziera, lai pārliecinātos, ka sanāks kā iecerēts, un varbūt vēl kas jānopērk dekoram. Frizierim jāzina arī, kā stiprināsies plīvurs un kā to līgavai vēlāk varēs noņemt pie mičošanas. Sagatavoties, ja gadījumā līst (sagādāt atbilstošu lielu lietussargu abiem jaunlaulātajiem, lietusmēteļus vedējiem, vecākiem, arī lietussargus - Drogas par Ls 0,49), jo Latvijā laika apstākļi nav prognozējami 3 mēn. uz priekšu.

Ieva, 31

Ka visiem tāpat nebūs labi, tādēļ izslēdziet dzirdi attiecībā uz jebkuru sliktu komentāru, lai nebojātu sev neskaņojumu ne pirms ne pēc kāzām.

Krista, 30

Paturiet prātā visu foršo un uz to arī koncentrējieties. Nav jēga cepties par lietām, kas nav izdevušās un kuras nevar ietekmēt.

Inga, 24

ka viss sakartosies un bus labi. nedelu pirms musu kazam katru dienu lija un nedelu pec musu kazam ari - bet kazas tikai 2 piles lietus - kad man visi teica - padoma pa lietussargiem - teicu nekada gadijuma m-m man spides saule - un ta ari bija - galvenais ir parlieciba ka viss izdosies

Zane, 25

mazāk stresot pašā kāzu dienā.

Iveta, 24

Iesaku noteikti ņemiet labus fotogrāfus, jo skaistas kāzu bildes.... nu bez komentāriem, tās runā pašas par sevi! Pat ja kāzās noies kaut kas greizi, labas bildes atsvērs visu.

Ilvija, 20

Precēties ir forši!!!!!

Karīna, 26

Vajag visu kontrolēt, bet ne vedēju darbu - lai nepazūd pārsteiguma moments. Fotogrāfam nevajag žēlot, jo atmiņas izgaist, bet bildes paliek - un ja ir smukas, tad ir īpašs prieks. :)

Arita, 26

Izmēģināt dejot ar līgavas kleitu, kaut ar brāli vai kaimiņu...

Sandija, 32

1. Viss vienmēr izmaksā vairāk un ievelkas ilgāk, nekā plānots! 2. Par vedējiem izvēlēties nevis tuvākos radus vai stabilāko zināmo pāri, bet tiešām atraktīvus cilvēkus, kuri būs spējīgi radīt jautrību un sagādāt neaizmirstamus piedzīvojumus visiem. Tiem nav obligāti jābūt precētiem, var but pat viens no līgavas puses, otrs no līgavaiņa, ja labi saskan. 3. Netaupīt uz fotogrāfu un video - tās būs vienīgās vizuāli saglabājamās atmiņas. 4. Neizvēlēties pārāk garu kleitu vai šlepi, ja grib dejot vai ja plānots staigāt pa āru, zaļumiem - ar tādu ērti vienīgi baznīcā. Pēc tam ar vienu roku būs jātur kleita, otrā pušķis, beigās iespiedīsi mašīnas durvīs, nosmērēsi, saplēsīsi apakšmalu vai kāds cits uzkāps dejojot.

Annaleah, 26

Vedēji ir svarīgi, bet nevajag uzkraut visus darbus viņiem.

Kristīne, 19

OBLIGATI PANEMT rezerves zekjes meiteneem (es paneemu, tik man nepietika laika parvilkt,kad sapliisa zekje :D ) Konkursos ipashi neaizdomaties par dziljo jeego.. bet vnk darit to ko pirmo iedomajies,tad sanaak jautri.... :D Piemeram kad mums abiem lika rakstit bijushos vardus es tik taa paaris uzraxtiju lai atrak atshuutos no mums,jo tie bija vaarti un mums bija jasteidzas uz viesu namu, bet viirinsh gan ilgi un citig raxtija... vnk pec sevis zinu,ka ja es pilnigi visus raxtitut tad papiira nepietiktu un peiraxtiju tik ta redzamiibai :D

Inga, 25

ir naivi cerēt, ka visām kāzu organizācijā iesaistītajām pusēm tava kāzu diena īr svarīgs notikums,

Anete, 19

Neuztraukties par neko! Ja kaut kas nebūs tā kā vajadzēja, neviens jau nezina kā bija jābūt patiesībā

Tatjana, 27

Kāzās ir iespējami arī nepatīkami pārsteigumi, vai no algota personāla puses, vai no viesu puses. Salīdzinājumā ar Jūsu Lielo dienu, Jūsu mīlestību un laimi - tas viss ir sīkumi, neņemiet tos tuvu pie sirds un dzīvojiet tikai pozitīvās emocijās! Visas daramas lietas jāsadala pa atbildīgām personām ar konkretiem norādījumiem un instrukcijām, savādāk pašplūsmā nekas nesanāks.

Zane, 23

Kāzu diena ir tik īsa! Izbaudiet to! Tas ir viens skaists mirklis...

Zane, 25

Pirms kāzām ir jāsaglabā miers un nevajag uztraukties par sīkumiem,jo pašām jācenšas,lai ši diena mums būtu īpaša

Inga, 23

Ka visu paredzēt nevar un kautkas vienmēr noies greizi... bet to nevajag ņemt tik ļoti pie sirds..

Iveta , 25

Kārtīgi visu izrunājat ar pakalpojumu sniedzējiem...pat smieklīgākos sīkumus! Lai nav nesaprašanās:) Arī dzimtsarakstos:)

Santa, 25

Ka tā diena tik ātri paskrien....izbaudiet ik mirkli.