FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Daiga, 27

Daļa viesu neielgi pirms kāzām savu ierašanos var atcelt.

Ieva, 25

Visu pierakstīt un saskaņot ar iesaistītajām personām.

Ilze, 22

Nebaidīties teikt cilvēkiem acīs, ja kaut kas neiet, kā plānots, bieži vien radiem un draugiem to ir grūti pateikt. Tomēr, iespējams, abas puses būtu ieguvēji. Iespējams, konkrētam cilvēkam tas vienkārši nav īstais uzdevums.

Liene, 25

Pat ja liekas, ka ir sarunāts -muzikants, fotogrāfs utt. Vajag vēl iepriekšējā vakarā sazvanīties un pārliecināties, ka viss ir saprasts. Jo, lai arī mums viss tika sarunāts.. bija lietas, par ko bijām šokā, arī muzikants nebija uzdevumu augstumos utt. Pat ja ir labs laiks, jābūt rezerves lietussargam un jakai. Bet tāpat tā būs labākā diena mūžā, jo galvenais, ka esat viens otram.

Diāna, 27

Neļaujiet kāzu rīkošanas procesā citiem gūt labumu no tā. Izvēr'tejiem apdomīgi katru savu vēlmi un to realizēšanas iespējas, kā arī izmaksas. Nekautrējaties diskutēt par iespējamu izmaksu samazināšanu no pakalpojuma sniedzēja puses.

Santa, 21

laikapstākļi visu var mainīt :) mums bija +33, un pa dienu bija negaiss ar zibeni un pērkonu :)

Lilija, 23

Pievērst vairāk uzmanību vakara vadītājai un sekot līdzi kas tiek iegādāts. :(

Anna, 25

Visu vajag kārtīgi pašiem pārbaudīt, nevajag ļoti paļauties uz citiem cilvēkiem, lai arī cik tuvi viņi būtu. Un rīkojiet visu kā jūs paši gribat, nevis kā vajag vai citi jums saka, jo tā ir tikai un vienīgi Jūsu diena.

Līga, 27

Vienmēr gadās nobīdes no plāna, tāpēc jāparedz laika rezerve.

Lelde, 25

Ja ir karsts, tad līgavai iesaku iegādāties vēdekli.

Zane, 24

Vedēji ir vieni no galvenajiem kāzu dienas cilvēkiem, organizētājiem, viesiem!!! Un tad vecāki, brāļi un māsas. Bet pārējiem tā ir tikai ballīte :)

Agnese, 26

Ar visiem iepriekš runājot un vienojoties- piefiksējiet visu uz papīra un abas puses parakstiet!

Inese, 25

jo vairāk Jūs piestrādāsiet pie kāzu organizēšanas, jo labākas tās izdosies. Turiet roku uz pulsa līdz kāzu dienai, kāzu dienā baudiet augļus...

Everita, 23

Pirms kāzu diena ir ļoooti stresaina un daaaudz darāmais (kaut gatavojas vairākus mēnešus), bet ir to vērts... ;)

Ērcīte, 24

Lai cik ļoti gribas visu izdarīt pašiem, ņemat talkā palīgus, bez tiem neiztikt

Gabriella, 24

Neaizmirstiet viens par otru, kopīgs gatavošanās laiks satuvina un mīļuma attiecības nevar būt par daudz. Gatavošanās laikā uzklausīt padomus, bet savās kāzas rīkot tā kā paši vēlaties un dariet to ko paši vēlaties (visiem neizdabāsi, tāpēc galvenais, ka pašiem patīk). Ja nepieciešams lūdzat palīdzību sev tuviem cilvēkiem, kopā darbi iet raitāk, bet nepazaudējiet virsvadību. Izvērtēt vai kāzas svinēt ar vai bez maziem bērniem (ņemot vērā ka kāzas tomēr ir pieaugušo pasākums, kur notiks svinību vieta, vai būs auklīte). Meklējot fotogrāfu, muzikantus, vakara vadītājus u.c. pakalpojuma sniedzējus centieties pēc iespējas vairāk uzzināt par viņu darbu kāzās (bieži vien cena nav raksturojošais rādītājs). Ticiet, ka viss būs perfekti un tā arī būs! ;)

Jelena, 29

Tā diena pieder tikai Jums

Daina, 25

Lieki nesatraukties par sīkumiem, jo tāpat neko neizmanīsi :)

Laura, 24

Iesaku ņemt vērā, ka kāzu izmaksas ko būsiet iecerējuši sakumā - plānošanas un izpētes rezultātā var palielināties par 25-50%, jo ļoti daudz līdzekļu aiziet uz dažādiem sīkumiem. Vēl iesaku jau kāzu plānošanas procesā domāt par viesiem - kā viņi nokļūs svinību vieta, vai viņiem tur būs labi (vai vasarā līdzi būs pretodu līdzekļi un līdzīgi sīkumi). Domājiet par viesu izklaidi.

Laura, 26

Es 2 mēnešus pirms kāzām uztaisīju pauzi pretapaugļošanās tabletēm, ļoti to nožēloju, jo kāzu dienā bija diezgan daudz pumpas... :/ Tās protams tika notušētas un bildēs it kā neko nevar redzēt, bet nu no rīta noķēru stresu... Mana frizūra bija izlaisti lokaini mati. Ja būtu līdzi lokšķēres, mana frizūra izskatītos labi arī pēc pusnakts ;) Pieaiciniet profesionālu filmētāju, bildes nav tas - pēc gadiem skatīsieties savu kāzu filmu un priecāsieties :)

Jeļena, 25

Karstumā pirksti var appampt un radīt sarežģījumus ar gredzena uzvilkšanu un virkni jautru momentu jaunajam pārim un viesiem; iesaku savu draugu/radu lokā sameklēt atraktīvus un uzticamus vedējus - viņi labāk zinās jauno pāri un tā vēlmes, nekā no malas piesaistītais vakara vadītājs...

Inga, 27

Ļoti svarīga ir vedēju, vai arī vakara vadītāju izvēle, šīs personas ir pasākuma mugurkauls! Ja aicināmo viesu sarakstā ir ārzemnieki, pabrīdināt viņus par nepieciešamību ierasties uz svinībām vismaz 6 mēnešus iepriekš, lidojumu biļešu cenu dēļ. Organizēšanā iesaistīt pēc iespējas vairāk radus un draugus, tas ļoti samazina svinību izmaksas

Inese, 26

LĪGAVAS! Ja nevēlaties, lai jūs nozog, lieciet to kārtīgi visiem noprast.

Agnese, 35

Neatlikt visu uz beidzamo brīdi.Gatavoties laikus.Šim jaukajam notikumam.

Laiminja, 21

...tāpat kāzu dienā lielāko daļu no sīkumiem nepamanīsiet.

Ilze un Agnis, 26

Sākat gatavoties laicīgi, lai nav steigā jāņem pirmā lieta, kas pagadās.

Sarmīte, 21

ka ļoti daudz no svara ir vedēju izvēle.

Inese, 28

Ir jārunā! runājiet ar floristi, ar frizieri, ar viesu nama saimniekiem...Ir tik daudz sīkumu, par kuriem uzzināju tikai pašā procesā.

Vita&Agnis, 27

Ka lai arī, ko Jūs teiktu vedējiem - dažas lietas vienalga viņi izdarīs pa savam. Bet jebkurā gadījumā - ļaujaties notikumu gaitai! Viss, kas notieks, būs skaists un brīnišķīgs!

Silva, 26

izbaudīt to dienu un priecāties par to, ka tas ir izdarīts un jums sākas jauna ēra, jauns etaps, ja tā var teikt nopietnāka dzīve, jo tu neesi vairs draudzene vai dzīvesbiedrene vai vēl nez kas, bet sieva un vīrs un tas jau ir zīmogs, ko nesat citiem un pasaulē! Cieniet viens otru un priecājieties par to, kas ir, nevis, kas varētu būt! :)

Arta, 21

Obligātu sataisīt galda kartes, kur kuram jāsēž.

Māra, 27

Izpriecāties kārtīgi :)

Laila, 23

vispirms izdomāt kādas sajūtas vēlaties, kādai noskaņai ir jāvalda lielajā dienā un pārējo tam pielāgot

Dana , 24

katrs pats zina kas vinjam ir tas labaakais :)

Madara, 23

fotogrāfijas un gredzeni ir tie, kas paliks uz mūžu - tamdēļ jāatrod sev pēc iespējas tuvāks fotogrāfs, kas iemūžinās visus mirkļus, kā arī gredzenes iesaku nevis pirkt, bet gan pasūtīt pie juveliera!

Zaiga, 24

Tā ir JŪSU dieniņa. Un nozīmīgas dienas rītā - aizmirstiet visas rūpes un raizes... kas ir, tas ir.... Vienkārši ļaujieties burvīgajam šīs dienas valdzinājumam, piedzīvojumam. Tas paies TIK ātri...

Linda, 26

Dazhi cilveeki, grib nopleest nesakariigu naudu , kad izdzird ka buus kaazas. Ejiet pie visiem jau ar izplaanotu budzetu, un esat nepaarliecinaami...Paliekat pie taa , kas jums patiik, nevis pieskanjojieties floristam/fotograafam/stacionaaram teiktajam utt. Neaizmirstiet par siikumiem- beernu eedieniem, bezalkaholiskajiem dzeerieniem, kurpiites ko paarvilkt , kad kaajas ir piekusushas.

concodee, 23

Izbaudiet katru mirkli, tā diena ir jūsu diena! un noteikti nav vērts satraukties par sīkumiem. Uz visu jāraugās pozitīvi :)

IN, 25

....

Viki, 24

Noteikti būs tā, ka kaut kas nesanāks kā cerējāt vai būs kādi sīkumi kas noies greizi (piem., mums visu laiku dzisa nost mūsu svecīte, ko dedzām trijžuburu svečturī, daži teica, ka tas nav uz labu), neklausieties ko citi saka, un neieciklējaties uz šādām lietām, mana mamma teica,ka tas nozīmē tikai to, ka svece ir brāķis :D Neuzklausiet tās it kā "zīmes", it īpaši negatīvās ;)