FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:28.08.2010

Gatavoties kāzām laicīgi. Neatstāt uz pēdējo brīdi. Un rakstiet, ko vēlaties izdarīt, lai neko neaizmirstu!

Kāzu datums:27.08.2010

savas vēlmes un iespējas... Ne vienmēr leilas un grandiozas kāzas ir tas īstais variants (standarts)

Kāzu datums:26.08.2010

Daļa viesu neielgi pirms kāzām savu ierašanos var atcelt.

Kāzu datums:21.08.2010

Visu pierakstīt un saskaņot ar iesaistītajām personām.

Kāzu datums:21.08.2010

Nebaidīties teikt cilvēkiem acīs, ja kaut kas neiet, kā plānots, bieži vien radiem un draugiem to ir grūti pateikt. Tomēr, iespējams, abas puses būtu ieguvēji. Iespējams, konkrētam cilvēkam tas vienkārši nav īstais uzdevums.

Kāzu datums:21.08.2010

Pat ja liekas, ka ir sarunāts -muzikants, fotogrāfs utt. Vajag vēl iepriekšējā vakarā sazvanīties un pārliecināties, ka viss ir saprasts. Jo, lai arī mums viss tika sarunāts.. bija lietas, par ko bijām šokā, arī muzikants nebija uzdevumu augstumos utt. Pat ja ir labs laiks, jābūt rezerves lietussargam un jakai. Bet tāpat tā būs labākā diena mūžā, jo galvenais, ka esat viens otram.

Kāzu datums:21.08.2010

Neļaujiet kāzu rīkošanas procesā citiem gūt labumu no tā. Izvēr'tejiem apdomīgi katru savu vēlmi un to realizēšanas iespējas, kā arī izmaksas. Nekautrējaties diskutēt par iespējamu izmaksu samazināšanu no pakalpojuma sniedzēja puses.

Kāzu datums:15.08.2010

laikapstākļi visu var mainīt :) mums bija +33, un pa dienu bija negaiss ar zibeni un pērkonu :)

Kāzu datums:14.08.2010

Pievērst vairāk uzmanību vakara vadītājai un sekot līdzi kas tiek iegādāts. :(

Kāzu datums:14.08.2010

Visu vajag kārtīgi pašiem pārbaudīt, nevajag ļoti paļauties uz citiem cilvēkiem, lai arī cik tuvi viņi būtu. Un rīkojiet visu kā jūs paši gribat, nevis kā vajag vai citi jums saka, jo tā ir tikai un vienīgi Jūsu diena.

Kāzu datums:14.08.2010

Vienmēr gadās nobīdes no plāna, tāpēc jāparedz laika rezerve.

Kāzu datums:14.08.2010

Ja ir karsts, tad līgavai iesaku iegādāties vēdekli.

Kāzu datums:07.08.2010

Vedēji ir vieni no galvenajiem kāzu dienas cilvēkiem, organizētājiem, viesiem!!! Un tad vecāki, brāļi un māsas. Bet pārējiem tā ir tikai ballīte :)

Kāzu datums:07.08.2010

Ar visiem iepriekš runājot un vienojoties- piefiksējiet visu uz papīra un abas puses parakstiet!

Kāzu datums:07.08.2010

jo vairāk Jūs piestrādāsiet pie kāzu organizēšanas, jo labākas tās izdosies. Turiet roku uz pulsa līdz kāzu dienai, kāzu dienā baudiet augļus...

Kāzu datums:06.08.2010

Pirms kāzu diena ir ļoooti stresaina un daaaudz darāmais (kaut gatavojas vairākus mēnešus), bet ir to vērts... ;)

Kāzu datums:06.08.2010

Lai cik ļoti gribas visu izdarīt pašiem, ņemat talkā palīgus, bez tiem neiztikt

Kāzu datums:06.08.2010

Neaizmirstiet viens par otru, kopīgs gatavošanās laiks satuvina un mīļuma attiecības nevar būt par daudz. Gatavošanās laikā uzklausīt padomus, bet savās kāzas rīkot tā kā paši vēlaties un dariet to ko paši vēlaties (visiem neizdabāsi, tāpēc galvenais, ka pašiem patīk). Ja nepieciešams lūdzat palīdzību sev tuviem cilvēkiem, kopā darbi iet raitāk, bet nepazaudējiet virsvadību. Izvērtēt vai kāzas svinēt ar vai bez maziem bērniem (ņemot vērā ka kāzas tomēr ir pieaugušo pasākums, kur notiks svinību vieta, vai būs auklīte). Meklējot fotogrāfu, muzikantus, vakara vadītājus u.c. pakalpojuma sniedzējus centieties pēc iespējas vairāk uzzināt par viņu darbu kāzās (bieži vien cena nav raksturojošais rādītājs). Ticiet, ka viss būs perfekti un tā arī būs! ;)

Kāzu datums:30.07.2010

Tā diena pieder tikai Jums

Kāzu datums:24.07.2010

Lieki nesatraukties par sīkumiem, jo tāpat neko neizmanīsi :)

Kāzu datums:24.07.2010

Iesaku ņemt vērā, ka kāzu izmaksas ko būsiet iecerējuši sakumā - plānošanas un izpētes rezultātā var palielināties par 25-50%, jo ļoti daudz līdzekļu aiziet uz dažādiem sīkumiem. Vēl iesaku jau kāzu plānošanas procesā domāt par viesiem - kā viņi nokļūs svinību vieta, vai viņiem tur būs labi (vai vasarā līdzi būs pretodu līdzekļi un līdzīgi sīkumi). Domājiet par viesu izklaidi.

Kāzu datums:17.07.2010

Es 2 mēnešus pirms kāzām uztaisīju pauzi pretapaugļošanās tabletēm, ļoti to nožēloju, jo kāzu dienā bija diezgan daudz pumpas... :/ Tās protams tika notušētas un bildēs it kā neko nevar redzēt, bet nu no rīta noķēru stresu... Mana frizūra bija izlaisti lokaini mati. Ja būtu līdzi lokšķēres, mana frizūra izskatītos labi arī pēc pusnakts ;) Pieaiciniet profesionālu filmētāju, bildes nav tas - pēc gadiem skatīsieties savu kāzu filmu un priecāsieties :)

Kāzu datums:17.07.2010

Karstumā pirksti var appampt un radīt sarežģījumus ar gredzena uzvilkšanu un virkni jautru momentu jaunajam pārim un viesiem; iesaku savu draugu/radu lokā sameklēt atraktīvus un uzticamus vedējus - viņi labāk zinās jauno pāri un tā vēlmes, nekā no malas piesaistītais vakara vadītājs...

Kāzu datums:03.07.2010

Ļoti svarīga ir vedēju, vai arī vakara vadītāju izvēle, šīs personas ir pasākuma mugurkauls! Ja aicināmo viesu sarakstā ir ārzemnieki, pabrīdināt viņus par nepieciešamību ierasties uz svinībām vismaz 6 mēnešus iepriekš, lidojumu biļešu cenu dēļ. Organizēšanā iesaistīt pēc iespējas vairāk radus un draugus, tas ļoti samazina svinību izmaksas

Kāzu datums:03.07.2010

LĪGAVAS! Ja nevēlaties, lai jūs nozog, lieciet to kārtīgi visiem noprast.

Kāzu datums:11.06.2010

Neatlikt visu uz beidzamo brīdi.Gatavoties laikus.Šim jaukajam notikumam.

Kāzu datums:15.05.2010

...tāpat kāzu dienā lielāko daļu no sīkumiem nepamanīsiet.

Kāzu datums:15.05.2010

Sākat gatavoties laicīgi, lai nav steigā jāņem pirmā lieta, kas pagadās.

Kāzu datums:15.05.2010

ka ļoti daudz no svara ir vedēju izvēle.

Kāzu datums:11.04.2010

Ir jārunā! runājiet ar floristi, ar frizieri, ar viesu nama saimniekiem...Ir tik daudz sīkumu, par kuriem uzzināju tikai pašā procesā.

Kāzu datums:10.04.2010

Ka lai arī, ko Jūs teiktu vedējiem - dažas lietas vienalga viņi izdarīs pa savam. Bet jebkurā gadījumā - ļaujaties notikumu gaitai! Viss, kas notieks, būs skaists un brīnišķīgs!

Kāzu datums:26.12.2009

izbaudīt to dienu un priecāties par to, ka tas ir izdarīts un jums sākas jauna ēra, jauns etaps, ja tā var teikt nopietnāka dzīve, jo tu neesi vairs draudzene vai dzīvesbiedrene vai vēl nez kas, bet sieva un vīrs un tas jau ir zīmogs, ko nesat citiem un pasaulē! Cieniet viens otru un priecājieties par to, kas ir, nevis, kas varētu būt! :)

Kāzu datums:20.11.2009

Obligātu sataisīt galda kartes, kur kuram jāsēž.

Kāzu datums:05.11.2009

Izpriecāties kārtīgi :)

Kāzu datums:31.10.2009

vispirms izdomāt kādas sajūtas vēlaties, kādai noskaņai ir jāvalda lielajā dienā un pārējo tam pielāgot

Kāzu datums:10.10.2009

katrs pats zina kas vinjam ir tas labaakais :)

Kāzu datums:09.10.2009

fotogrāfijas un gredzeni ir tie, kas paliks uz mūžu - tamdēļ jāatrod sev pēc iespējas tuvāks fotogrāfs, kas iemūžinās visus mirkļus, kā arī gredzenes iesaku nevis pirkt, bet gan pasūtīt pie juveliera!

Kāzu datums:03.10.2009

Tā ir JŪSU dieniņa. Un nozīmīgas dienas rītā - aizmirstiet visas rūpes un raizes... kas ir, tas ir.... Vienkārši ļaujieties burvīgajam šīs dienas valdzinājumam, piedzīvojumam. Tas paies TIK ātri...

Kāzu datums:26.09.2009

Dazhi cilveeki, grib nopleest nesakariigu naudu , kad izdzird ka buus kaazas. Ejiet pie visiem jau ar izplaanotu budzetu, un esat nepaarliecinaami...Paliekat pie taa , kas jums patiik, nevis pieskanjojieties floristam/fotograafam/stacionaaram teiktajam utt. Neaizmirstiet par siikumiem- beernu eedieniem, bezalkaholiskajiem dzeerieniem, kurpiites ko paarvilkt , kad kaajas ir piekusushas.

Kāzu datums:19.09.2009

Izbaudiet katru mirkli, tā diena ir jūsu diena! un noteikti nav vērts satraukties par sīkumiem. Uz visu jāraugās pozitīvi :)