FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:23.07.2011

Ka var atgadīties viss kaut kas.

Kāzu datums:23.07.2011

Izbaudīt katru mirkli šajā pasakainajā dienā.

Kāzu datums:22.07.2011

Ņemiet katram amatam atbilstošus meistarus - neskopojieties - ja gribat, lai kūka garšo labi, lai skan laba mūzika un lai vakaru vada pieredzējuši cilvēki.

Kāzu datums:17.07.2011

Rīkot, plšnot kāzas tā, kā paši vēlaties, jo tā ir tikai un vienigi jūsu diena... Ieplaanot laiku sev 2 īsi pirms cermonijas :), ja tēvs neved pie altāra.

Kāzu datums:16.07.2011

...ka būs grūti pilnībā atslābināties savā kāzu dienā, bet tomēr centieties!

Kāzu datums:16.07.2011

Ka ne visu var nokontrolēt... diemžēl.

Kāzu datums:09.07.2011

Laicīgi visu saplānojiet un saplānojiet ar laika rezervi.

Kāzu datums:09.07.2011

Lielākais iemesls, kāpēc pāri nerīko kāzas, ir naudas trūkums. Iesaku darīt tāpat kā mēs - vienkārši strikti nolemt, ka mēs vēlamies kāzas, mēģināt ietaupīt...Bet tajā pat laikā vecāki, cilvēki, kas ir jums blakus, mēģinās jums palīdzēt, arī finansiāli. Tā mums arī sanāca, ka paziņojot par kāzām, viens uzņēmās apmaksāt alkoholu, cits galdus, mūziku. Rezultātā ar savu naudiņu mēs maksājām tikai kādu pusi no kāzām. :)

Kāzu datums:09.07.2011

Nemēģināt ietaupīt uz lietām, kuras ir svarīgas, precamies vienreiz!

Kāzu datums:09.07.2011

Neatstāt visu uz pēdējo laiku! mēs daudz ko atstājām.. Arī dāvanu iegādi. Līdz ar to bija lieks stress, liekas asaras. Un dāvanas ne tikai vecākiem un vedējiem, bet arī māsām un brāļiem, jo tie arī daudz palīdz kāzu tapšanā :)

Kāzu datums:08.07.2011

Izbaudiet katru mirkli, jo tā diena paskrien vēja spārniem!

Kāzu datums:02.07.2011

Ar vedējiem, floristiem u.c. cilvēkiem, kas palīdz rīkošanā, visu izrunājiet labāk 100x, lai cik tas stulbi neliktos. Tikai pēc kāzām sapratu, ka citi tik viegli neuztver tavas domas, kaut arī saka, ka viss ir skaidrs.

Kāzu datums:02.07.2011

Viss būs labāk, neka Tu esi iedomājusies!

Kāzu datums:02.07.2011

Izdomājiet skaidri, ar ko gribat kāzās nofotografēies. Iespejams, uztaisiet sarakstu. Man sanāca, ka ir bildes ar visiem dažādās ombnācijās, bet ir piemirsta bilde, kur būtu pilna mana ģimene.

Kāzu datums:11.06.2011

Izvēlieties pakalpojumu sniedzējus pēc atsauksmēm - mazāka iepēja, ka kaut kas noies greizi.

Kāzu datums:28.05.2011

ka daudz ko nosaka viesu aktivitāte/pasivitāte. Jābūt kādam, kas spēj organizēt viesus.

Kāzu datums:28.05.2011

Netaisīt stīvu un samākslotu pasākumu, mums tāds nebija, un viesi bija ļoti apmierināti.

Kāzu datums:21.05.2011

Neklausīties visādu tantu un citu "labvēļu" aizrādījumos un piebildēs par un ap kāzu organizēšanu, tradīcijām un citām lietām!

Kāzu datums:21.05.2011

Tā ir JŪSU diena, atslābinieties un izbaudiet, jo tā ir sasodīti īsa.

Kāzu datums:20.05.2011

Pārliecinities par visiem sīkumiem pirms kāzām.. Pat neiedomājamākajām lietām, vienkārši pārliecinieties, ka viss ir tā, kā jūs to esiet iztēlojušies... Jo lietas, kas jums ir pašsaprotamas, citam ne prātā neienāks...

Kāzu datums:14.05.2011

Ja ir iespēja, sastādīt kāzu dienas plānu, tā būs vieglāk visu paspēt un nestresot.

Kāzu datums:07.05.2011

Ieteikt vedējiem ļoti pārrēķināt laikus uzdevumiem un ceļam uz viesu namu, lai viesiem nav ļoti jāgaida.

Kāzu datums:30.04.2011

Relax... Nekontrolēt pasākuma norisi, viss jebkurā gadījumā norit tā, kā tam jābūt!

Kāzu datums:30.04.2011

Ar pakalpojumu sniedzējiem kārtīgi atrunāt visu, jo nedēļu pirms kāzām mums nelikās ne zinis muzikanti, kaut arī bija norezervēti pusgadu iepriekš. Bet šie bija vienkārši burvīgi, kas bija.

Kāzu datums:12.03.2011

Tomēr iesaku nodrošināties ar kādu ibumetīna, oglītes vai pretalerģiju tabletīti somiņā, jo, ticiet man, visādi var gadīties.

Kāzu datums:12.02.2011

ka diena paies ātri un daudz kas aizmirsīsies - obligāti labu fotogrāfu, video...

Kāzu datums:06.11.2010

Ja iespējams, visus iesaistītos faktorus pārbaudiet. Piemēram, mums nojuka mūzikas aparatūra, ja būtu to pārbaudījuši iepriekš, tad būtu paņēmuši kādu no istabiņām jau laicīgi. Par pārējo - tas viss atkarīgs no tā, kas nu kuram iet greizi :)

Kāzu datums:26.10.2010

Iesaku sastādīt sarakstu, kas obligāti jāņem līdzi savā kāzu dienā. Izplānot viesu izklaidi un ēdināšanu, kamēr jaunais pāris atrodas pastaigā. Izrunāt viesu izvietošanu pie kāzu galda, ņemot vērā arī viesu vēlmes. Lai kāzu galdā jaunā pāra vietā būtu vāze līgavas pušķim (man tādu nenolika).

Kāzu datums:10.10.2010

uztveriet visu vioegli, nestresojiet, ja kkas nav ta ka cerets... galvenais zibaudit dienu un laut citiem palidzet, jo visiem patik justies noderigiem un vajadzigiem, seviski vecakiem! vieniem tas ir liels gods un prieks!

Kāzu datums:10.10.2010

Skaidri noformulet ko gribat kazas, ko ne, to uzrakstit un iedot vedejiem un vakara vaditajai. But saudzigiem un iejutigiem pirmskazu laika - visi ir noguriusi un stresaini gatavojoties kazam, bet tapec jums diviem jabut viscieshak kopaa... :) Jo precaties jau jus divi! :)

Kāzu datums:02.10.2010

Padomāt par iespējamiem risinājumiem, ja nu kaut kas noiet greizi.

Kāzu datums:02.10.2010

1)nedariet NEKO, ko jums negribas:) 2) laicīgi kārtojiet papīrus 3) laicīgi sāciet domāt par mazām dāvaniņām vedējiem, vecākiem

Kāzu datums:02.10.2010

Man ljoti silti ieteikumi par finansiaalo pusi. 1. Vispirms sakraat naudu un tikai tad plaanot, kaa vinju teereet. 2. Labaak vairaak samaksaat kaazu vadiitaajam vai atsevishkjiem cilveekiem un neatdot visus savus nervus apmainjaa pret 20 ietaupiitiem latiem ;) Tas NAV to veerts! Es to sapratu tikai peedeejos meeneshos. Otro ieteikumu mums sanaaca pashiemi iistenot, bet ar pirmo ieberzaamies diezgan pamatiigi :p bet, paldies Dievam, viss nokaartojaas :))

Kāzu datums:24.09.2010

Klausiet savai intuīcijai, jo dažās lietās iekšējā balss saka, ka šo to varbūt nevajag vai kaut ko vajag mainīt, tad dariet tā,neskatoties, ko padomās citi, jo tā ir Jūsu diena un tikai vienīgā tāda! Izbaudiet to no A līdz Z, realizējot savas sapņu kāzas.

Kāzu datums:18.09.2010

Laika apstākļiem nav būtiska nozīme.

Kāzu datums:18.09.2010

Katram vajag kāzās ieviest kaut ko savu , ko ļoti gribās. Manam vīram piemēram ļoti gribējās salūtu un tieši to tortes garšu(kas man ne visai) , bet viņš pie tā tika un bija priecīgs. Man savukārt bija savas idejas, kuras gribēju realizēt un to arī izdarīju. Tā ka mēs abi bijām realizējuši savas īpašās vēlmes :) Vēl iesaku visu darīt kopā, jo tas padara gatavošanās laiku ļoti īpašu.

Kāzu datums:18.09.2010

Vēlasm, izbrauciet ar fotogrāfu kāzu maršrutu (paši, vedēji vai kāzu organizatori), fotogrāfs varēs izdomāt, kur uzņemt labākas bildes un ieteiks savus ieteikumus. :) ieplānojiet laiku neparedzētiem vārtiem.

Kāzu datums:18.09.2010

Baudiet savu Baltāko dienu!!!;)

Kāzu datums:04.09.2010

pārdomājiet viesus, lai ir tiešām tie, ko vēlaties. Kā arī daudz kas ir atkarīgs no vedējiem!

Kāzu datums:29.08.2010

Visu ļoti plānot, pierakstīt, organizēt.