FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Līga, 24

Ņemiet katram amatam atbilstošus meistarus - neskopojieties - ja gribat, lai kūka garšo labi, lai skan laba mūzika un lai vakaru vada pieredzējuši cilvēki.

Sandra, 30

Rīkot, plšnot kāzas tā, kā paši vēlaties, jo tā ir tikai un vienigi jūsu diena... Ieplaanot laiku sev 2 īsi pirms cermonijas :), ja tēvs neved pie altāra.

Elina, 23

...ka būs grūti pilnībā atslābināties savā kāzu dienā, bet tomēr centieties!

Laura, 26

Ka ne visu var nokontrolēt... diemžēl.

Anta, 21

Laicīgi visu saplānojiet un saplānojiet ar laika rezervi.

Rina, 23

Lielākais iemesls, kāpēc pāri nerīko kāzas, ir naudas trūkums. Iesaku darīt tāpat kā mēs - vienkārši strikti nolemt, ka mēs vēlamies kāzas, mēģināt ietaupīt...Bet tajā pat laikā vecāki, cilvēki, kas ir jums blakus, mēģinās jums palīdzēt, arī finansiāli. Tā mums arī sanāca, ka paziņojot par kāzām, viens uzņēmās apmaksāt alkoholu, cits galdus, mūziku. Rezultātā ar savu naudiņu mēs maksājām tikai kādu pusi no kāzām. :)

Gundega, 28

Nemēģināt ietaupīt uz lietām, kuras ir svarīgas, precamies vienreiz!

Velta, 24

Neatstāt visu uz pēdējo laiku! mēs daudz ko atstājām.. Arī dāvanu iegādi. Līdz ar to bija lieks stress, liekas asaras. Un dāvanas ne tikai vecākiem un vedējiem, bet arī māsām un brāļiem, jo tie arī daudz palīdz kāzu tapšanā :)

kristine, 25

Izbaudiet katru mirkli, jo tā diena paskrien vēja spārniem!

Elīna , 26

Ar vedējiem, floristiem u.c. cilvēkiem, kas palīdz rīkošanā, visu izrunājiet labāk 100x, lai cik tas stulbi neliktos. Tikai pēc kāzām sapratu, ka citi tik viegli neuztver tavas domas, kaut arī saka, ka viss ir skaidrs.

Kristine, 38

Viss būs labāk, neka Tu esi iedomājusies!

Bea, 27

Izdomājiet skaidri, ar ko gribat kāzās nofotografēies. Iespejams, uztaisiet sarakstu. Man sanāca, ka ir bildes ar visiem dažādās ombnācijās, bet ir piemirsta bilde, kur būtu pilna mana ģimene.

Aiga, 29

Izvēlieties pakalpojumu sniedzējus pēc atsauksmēm - mazāka iepēja, ka kaut kas noies greizi.

Ieva, 27

ka daudz ko nosaka viesu aktivitāte/pasivitāte. Jābūt kādam, kas spēj organizēt viesus.

Santa, 29

Netaisīt stīvu un samākslotu pasākumu, mums tāds nebija, un viesi bija ļoti apmierināti.

Ieva, 28

Neklausīties visādu tantu un citu "labvēļu" aizrādījumos un piebildēs par un ap kāzu organizēšanu, tradīcijām un citām lietām!

Astra, 22

Tā ir JŪSU diena, atslābinieties un izbaudiet, jo tā ir sasodīti īsa.

Solveiga, 30

Pārliecinities par visiem sīkumiem pirms kāzām.. Pat neiedomājamākajām lietām, vienkārši pārliecinieties, ka viss ir tā, kā jūs to esiet iztēlojušies... Jo lietas, kas jums ir pašsaprotamas, citam ne prātā neienāks...

Anita, 26

Ja ir iespēja, sastādīt kāzu dienas plānu, tā būs vieglāk visu paspēt un nestresot.

aija, 28

Ieteikt vedējiem ļoti pārrēķināt laikus uzdevumiem un ceļam uz viesu namu, lai viesiem nav ļoti jāgaida.

Aija, 25

Relax... Nekontrolēt pasākuma norisi, viss jebkurā gadījumā norit tā, kā tam jābūt!

Linda, 23

Ar pakalpojumu sniedzējiem kārtīgi atrunāt visu, jo nedēļu pirms kāzām mums nelikās ne zinis muzikanti, kaut arī bija norezervēti pusgadu iepriekš. Bet šie bija vienkārši burvīgi, kas bija.

Ginta, 25

Tomēr iesaku nodrošināties ar kādu ibumetīna, oglītes vai pretalerģiju tabletīti somiņā, jo, ticiet man, visādi var gadīties.

džemina, 36

ka diena paies ātri un daudz kas aizmirsīsies - obligāti labu fotogrāfu, video...

Ilze, 26

Ja iespējams, visus iesaistītos faktorus pārbaudiet. Piemēram, mums nojuka mūzikas aparatūra, ja būtu to pārbaudījuši iepriekš, tad būtu paņēmuši kādu no istabiņām jau laicīgi. Par pārējo - tas viss atkarīgs no tā, kas nu kuram iet greizi :)

Natālija, 27

Iesaku sastādīt sarakstu, kas obligāti jāņem līdzi savā kāzu dienā. Izplānot viesu izklaidi un ēdināšanu, kamēr jaunais pāris atrodas pastaigā. Izrunāt viesu izvietošanu pie kāzu galda, ņemot vērā arī viesu vēlmes. Lai kāzu galdā jaunā pāra vietā būtu vāze līgavas pušķim (man tādu nenolika).

Laura , 24

uztveriet visu vioegli, nestresojiet, ja kkas nav ta ka cerets... galvenais zibaudit dienu un laut citiem palidzet, jo visiem patik justies noderigiem un vajadzigiem, seviski vecakiem! vieniem tas ir liels gods un prieks!

Laura, 24

Skaidri noformulet ko gribat kazas, ko ne, to uzrakstit un iedot vedejiem un vakara vaditajai. But saudzigiem un iejutigiem pirmskazu laika - visi ir noguriusi un stresaini gatavojoties kazam, bet tapec jums diviem jabut viscieshak kopaa... :) Jo precaties jau jus divi! :)

Kristīne, 32

Padomāt par iespējamiem risinājumiem, ja nu kaut kas noiet greizi.

Zanda, 26

1)nedariet NEKO, ko jums negribas:) 2) laicīgi kārtojiet papīrus 3) laicīgi sāciet domāt par mazām dāvaniņām vedējiem, vecākiem

Meldra, 24

Man ljoti silti ieteikumi par finansiaalo pusi. 1. Vispirms sakraat naudu un tikai tad plaanot, kaa vinju teereet. 2. Labaak vairaak samaksaat kaazu vadiitaajam vai atsevishkjiem cilveekiem un neatdot visus savus nervus apmainjaa pret 20 ietaupiitiem latiem ;) Tas NAV to veerts! Es to sapratu tikai peedeejos meeneshos. Otro ieteikumu mums sanaaca pashiemi iistenot, bet ar pirmo ieberzaamies diezgan pamatiigi :p bet, paldies Dievam, viss nokaartojaas :))

Linda, 26

Klausiet savai intuīcijai, jo dažās lietās iekšējā balss saka, ka šo to varbūt nevajag vai kaut ko vajag mainīt, tad dariet tā,neskatoties, ko padomās citi, jo tā ir Jūsu diena un tikai vienīgā tāda! Izbaudiet to no A līdz Z, realizējot savas sapņu kāzas.

Vineta, 25

Laika apstākļiem nav būtiska nozīme.

Zane, 23

Katram vajag kāzās ieviest kaut ko savu , ko ļoti gribās. Manam vīram piemēram ļoti gribējās salūtu un tieši to tortes garšu(kas man ne visai) , bet viņš pie tā tika un bija priecīgs. Man savukārt bija savas idejas, kuras gribēju realizēt un to arī izdarīju. Tā ka mēs abi bijām realizējuši savas īpašās vēlmes :) Vēl iesaku visu darīt kopā, jo tas padara gatavošanās laiku ļoti īpašu.

Ilze, 25

Vēlasm, izbrauciet ar fotogrāfu kāzu maršrutu (paši, vedēji vai kāzu organizatori), fotogrāfs varēs izdomāt, kur uzņemt labākas bildes un ieteiks savus ieteikumus. :) ieplānojiet laiku neparedzētiem vārtiem.

Zaiga, 27

Baudiet savu Baltāko dienu!!!;)

Maija, 27

pārdomājiet viesus, lai ir tiešām tie, ko vēlaties. Kā arī daudz kas ir atkarīgs no vedējiem!

Margita, 29

Visu ļoti plānot, pierakstīt, organizēt.

Inese, 34

Gatavoties kāzām laicīgi. Neatstāt uz pēdējo brīdi. Un rakstiet, ko vēlaties izdarīt, lai neko neaizmirstu!

Laila, 21

savas vēlmes un iespējas... Ne vienmēr leilas un grandiozas kāzas ir tas īstais variants (standarts)