FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:13.07.2012

Sekojiet līdzi, ko dara viesmīles pa nakti - ēdienu zagšana notiek lielā apmērā.

Kāzu datums:07.07.2012

Ka izvēlēties "uz dullo" nedrīkst. Tomēr par visu vajag pārliecināties. Kaut pameklēt atsauksmes internetā.

Kāzu datums:06.07.2012

Plānot visu laicīgi, meklēt visās iespējamās frontēs pazīstamos, jo tas ir lielisks veids kā ietaupīt... :) Kā arī skatītīties caur paziņām alkoholu, jo mums, te LV pērkot, sanāca ļoti dārgi - 2x vairāk kā plānots...

Kāzu datums:06.07.2012

Viss jādara, kā pāris pats vēlas! Nevajag ļaut vecākiem vai draugiem ietekmēt jums svarīgās lietas.

Kāzu datums:16.06.2012

Izmaksas plānošanas un gatavošanas laikā var pieaugt, tam ir jābūt gataviem.

Kāzu datums:09.06.2012

Ļoti noderīgi ir sekot informācijai šeit diskusijās, tad laicīgi var secināt, ka piemēram pēdējais laiks rezervēt viesu namu u.c.

Kāzu datums:02.06.2012

Atvēliet gana daudz laika fotosesijai!

Kāzu datums:26.05.2012

...ka pēc ceremonijas visām izdarībām aiziet vairāk laika nekā plānots. Sākot ar bildēšanos, un beidzot ar visām izdarībām. Mums bija plānots sēsties pie galda ap 20.00 - reāli tikām pie ēšanas ap 21.30. Šādā gadījumā neņemt ēdienu, kas sildīts nav garšīgs - mūs šī paša iemesla dēļ viesu nama saimniece atrunāja no laša. Un ļoti labi :). Atrast kontaktu ar fotogrāfu un ieteikt tomēr fotogrāfam pirms kāzām izrunāties ar vedējiem, lai nesanāk kā mums - vedējiem savi plāni, bet fotogrāfam citi un tad nu sanāca tāda asāka vārdu apmaiņa vedējmātei un fotogrāfam. Bet beigās viss labi :)! Un vēl iesaku atrast cilvēkus, kam var uzticēt izdarīt dažādus sīkumus - vedēji vieni paši visu nevar izdarīt.

Kāzu datums:26.05.2012

neparedzamos laika apstākļus (lietussargs, siltais apmetnītis), kādu laika rezervīti un ja jums ir kupla kleita, noteikti velciet mežģīņu zeķes, būs vieglāk apmeklēt labierīcības un... fantastiska nakts!

Kāzu datums:19.05.2012

Izbaudiet to dienu, jo tā paiet tik ātri! :)

Kāzu datums:19.05.2012

Tā ir jūsu diena, izbaudiet! (un izvēlaties vedējus rūpīgi - mūsējie bija burvīgi, pārsteigumu pilni!)

Kāzu datums:12.05.2012

Lieki nestresojiet par laika apstākļiem, jo jūs tāpat tos nevarat ietekmēt.

Kāzu datums:12.05.2012

To, ka nav jāņem vērā citu cilvēku domas, - tikai savas vēlmes, kāzas rīkojot.

Kāzu datums:10.05.2012

Pirms kāzām līgavai ar līgavaini vienoties, kas ir tās lietas, kas būtu noteicošās, lai sev varētu teikt, ka kāzas ir izdevušās un par šīm lietām tad arī īpaši piedomāt, tad viss būs ok. Pārējais tikai sīkumi.

Kāzu datums:05.05.2012

ka nenotiks viss kā pa diedziņu - būs ķibeles, kavēšanās, aizmirstas lietas, bet visu uztvert ar vēsu prātu...

Kāzu datums:12.04.2012

1)Gatavojies laicīgi 2) Baltijas papīrs! 3) Ebay - lentītes! (visādas, mēs bijām sajūsmā, jo ļoti ekonomējām), kristāli un rožu lapiņas 4) Gemoss - salvetes, salmiņi, vienreiz lietojamie trauciņi līdz došanai nākamajā dienā 5) Spirits & Wine - alkohols uz akcijām utt.

Kāzu datums:04.02.2012

Laikapstākļus :D.

Kāzu datums:21.01.2012

Slēgt līgumus ar iesaistītajiem, īpaši jau ar mūziķiem.

Kāzu datums:10.12.2011

Viss nenotiks, kā plānots tik un tā.

Kāzu datums:28.11.2011

Ja esiet izvēlējušies kāzas 4-tā... Rēķinieties, ka par ideju "mazās kāzas" lielākā daļa draugu/radu nebūs sajūsmā, būs komentāri, viedokļi, iemeslu meklēšana. Tomēr, kad kāzas bija pagājušas, visi bija priecīgi un kad redzēja bildes, bija sajūsmā! Saņēmām komplimentus, ka arī "tādas kāzas var būt skaistas", daži pat tagad gribot precēties 4-tā. Jūsu pašu rokās ir tas, kā pavadīsiet šo dienu un daudz kas ir tāpat, kā lielajās kāzās. Un vēl - netaupiet uz fotogrāfu, jo tieši fotogrāfijas visvairāk jums atgādinās par šo dienu.

Kāzu datums:24.09.2011

Uzticieties savām sajūtām. Atrodiet īstos vedējus, kas var labi visu noorganizēt.

Kāzu datums:17.09.2011

Nestresot.

Kāzu datums:17.09.2011

Vienmēr noiet kaut kas greizi, tas ir obligāti, necepies arī tas ir sīkums, visi gribēs Tev palīdzēt, un no jebkuras situācijas izkulsies!

Kāzu datums:10.09.2011

Tās ir jūsu kāzas, nedomājiet, ka visi attieksies tā, it kā tās būtu viņiem, tāpēc visu izrunājiet cītīgi iepriekš!

Kāzu datums:10.09.2011

Parliecināties, vai visi viesi apstiprinājuši un devuši atbildi par piedalīšanos jūsu svinībās, tad jārēķinās ar laikapstākļiem un mēģiniet visu saplānot pēc laika. Izbaudiet dienu!!!

Kāzu datums:10.09.2011

Mēdz būt pēckāzu depresija, ko negaidīju no sava vīra puses, pēc mēneša viss atkal lieliski :). Bet gadās arī tā.

Kāzu datums:02.09.2011

Kārtīgi apspriest svinību norisi ar vakara vadītāju! Pārliecinies, ka tavas vēlmes saprata un sadzirdēja.:)

Kāzu datums:19.08.2011

Milzīga loma ir Jūsu kāzu viesiem, pārdomājiet 7 reizes, kurus aicināt un kurus tomēr nē, šīs ir Jūsu kāzas un cilvēki, kuri atradīsies Jūsu kāzās būs tie, kuri veidos vidi un atmosfēru Jūsu svinībās :)

Kāzu datums:19.08.2011

Nestrīdēties par sīkumiem. Un saprast, ka detaļām un sīkumiem ir liela nozīme atmosfēras radīšanā, bet tā nav arī tik liela, lai radītu nepatīkamas emocijas, ja pēkšņi izrādās, ka salvešu maliņas tonis nesakrīt ar aizkaru krāsu (pārspīlēju, bet nu princips tāds) vai laulību dievkalpojumā sabučojāties neīstajā brīdī. Tas viss patiešām pārāk neietekmēs jūsu laulības dzīvi. Un iesaistiet radus un draugus! Deleģējiet dažus pienākumus!

Kāzu datums:13.08.2011

OBLIGĀTI!!!! Ja ņemat fotogrāfu, tad kārtīgi pārliecinaties par viņa profesionalitāti. Jo mums bija rūgta pieredze.

Kāzu datums:13.08.2011

Pārrunāt ar vedējiem to, kas un kā notiks.

Kāzu datums:11.08.2011

Nestāstīt iepriekš viesiem, arī mammām, jo var sanāk šmucīgi - ka tas nav labi, citam tā un vēl citam ir šitā.

Kāzu datums:06.08.2011

Lai arī kā jūs plānotu, organizētu un domātu visu pēc labākās sirdsapziņas, viss tomēr nenotiks tā, kā būsiet iecerējuši.

Kāzu datums:06.08.2011

Izvēlieties viesu namu netālu no laulību reģistrācijas vietas. Atkāpes no scenārija ir obligāta katru kāzu sastāvdaļa. :) Atļaujiet vedējiem paturēt scenāriju noslēpumā un sarīkot jums kādu pārsteigumu! Tikko būsiet izvēlējušies kādu pakalpojumu, atradīsiet, kur tas ir pieejams lētāk. ;) Nestresojiet par to!

Kāzu datums:06.08.2011

Ņemiet vērā, ka viesi bieži vien paziņo tikai pēdējā brīdī par to, ka neieradīsies! Lai kā arī jūs nerēķinātu kāzu budžetu, tāpat naudas summa kopumā savāksies lielāka! :) Iesaku vedējus atbalstīt finansiāli, jo izdevmi kopumā savācas ļoti lieli.

Kāzu datums:30.07.2011

Lai Jūsu iecerēto neierobežo Jūsu finanses. Vispirms saskaitiet, cik Jūs varat iztērēt kāzām.

Kāzu datums:30.07.2011

Nekļūdīties ar vedējiem. Jābūt tuviem, lai ir viegli komunicēt!

Kāzu datums:30.07.2011

Noteikti 2 nedēļas pirms kāzām piezvaniet fotogrāfam, operatoram, muzikantiem, lai pārliecinātos, ka viņi nav aizmirsuši par jūs kāzu datumu.

Kāzu datums:29.07.2011

Iespējamo lietu, kas samērcēs tērpu :)

Kāzu datums:26.07.2011

Pēc kāzām pirmās pāris dienas noteikti domāsiet par tām mazajām nejēdzībām, kas notika (vismaz dažas, bet būs), taču tās ātri vien aizmirsīsies, un prātā paliks tikai skaistākie mirkļi!