FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Indra, 25

Plānot visu laicīgi, meklēt visās iespējamās frontēs pazīstamos, jo tas ir lielisks veids kā ietaupīt... :) Kā arī skatītīties caur paziņām alkoholu, jo mums, te LV pērkot, sanāca ļoti dārgi - 2x vairāk kā plānots...

Eva, 26

Viss jādara, kā pāris pats vēlas! Nevajag ļaut vecākiem vai draugiem ietekmēt jums svarīgās lietas.

Olga, 28

Izmaksas plānošanas un gatavošanas laikā var pieaugt, tam ir jābūt gataviem.

Solvita, 30

Ļoti noderīgi ir sekot informācijai šeit diskusijās, tad laicīgi var secināt, ka piemēram pēdējais laiks rezervēt viesu namu u.c.

Anna, 33

Atvēliet gana daudz laika fotosesijai!

Edite, 28

...ka pēc ceremonijas visām izdarībām aiziet vairāk laika nekā plānots. Sākot ar bildēšanos, un beidzot ar visām izdarībām. Mums bija plānots sēsties pie galda ap 20.00 - reāli tikām pie ēšanas ap 21.30. Šādā gadījumā neņemt ēdienu, kas sildīts nav garšīgs - mūs šī paša iemesla dēļ viesu nama saimniece atrunāja no laša. Un ļoti labi :). Atrast kontaktu ar fotogrāfu un ieteikt tomēr fotogrāfam pirms kāzām izrunāties ar vedējiem, lai nesanāk kā mums - vedējiem savi plāni, bet fotogrāfam citi un tad nu sanāca tāda asāka vārdu apmaiņa vedējmātei un fotogrāfam. Bet beigās viss labi :)! Un vēl iesaku atrast cilvēkus, kam var uzticēt izdarīt dažādus sīkumus - vedēji vieni paši visu nevar izdarīt.

Linzy, 23

neparedzamos laika apstākļus (lietussargs, siltais apmetnītis), kādu laika rezervīti un ja jums ir kupla kleita, noteikti velciet mežģīņu zeķes, būs vieglāk apmeklēt labierīcības un... fantastiska nakts!

Ildze, 26

Izbaudiet to dienu, jo tā paiet tik ātri! :)

Sandija, 33

Tā ir jūsu diena, izbaudiet! (un izvēlaties vedējus rūpīgi - mūsējie bija burvīgi, pārsteigumu pilni!)

Agnese, 22

Lieki nestresojiet par laika apstākļiem, jo jūs tāpat tos nevarat ietekmēt.

Daiga, 24

To, ka nav jāņem vērā citu cilvēku domas, - tikai savas vēlmes, kāzas rīkojot.

Diāna, 28

Pirms kāzām līgavai ar līgavaini vienoties, kas ir tās lietas, kas būtu noteicošās, lai sev varētu teikt, ka kāzas ir izdevušās un par šīm lietām tad arī īpaši piedomāt, tad viss būs ok. Pārējais tikai sīkumi.

sinta, 26

ka nenotiks viss kā pa diedziņu - būs ķibeles, kavēšanās, aizmirstas lietas, bet visu uztvert ar vēsu prātu...

Aija, 24

1)Gatavojies laicīgi 2) Baltijas papīrs! 3) Ebay - lentītes! (visādas, mēs bijām sajūsmā, jo ļoti ekonomējām), kristāli un rožu lapiņas 4) Gemoss - salvetes, salmiņi, vienreiz lietojamie trauciņi līdz došanai nākamajā dienā 5) Spirits & Wine - alkohols uz akcijām utt.

Zane, 20

Laikapstākļus :D.

Ilze, 28

Slēgt līgumus ar iesaistītajiem, īpaši jau ar mūziķiem.

Anete, 22

Viss nenotiks, kā plānots tik un tā.

Dace, 27

Ja esiet izvēlējušies kāzas 4-tā... Rēķinieties, ka par ideju "mazās kāzas" lielākā daļa draugu/radu nebūs sajūsmā, būs komentāri, viedokļi, iemeslu meklēšana. Tomēr, kad kāzas bija pagājušas, visi bija priecīgi un kad redzēja bildes, bija sajūsmā! Saņēmām komplimentus, ka arī "tādas kāzas var būt skaistas", daži pat tagad gribot precēties 4-tā. Jūsu pašu rokās ir tas, kā pavadīsiet šo dienu un daudz kas ir tāpat, kā lielajās kāzās. Un vēl - netaupiet uz fotogrāfu, jo tieši fotogrāfijas visvairāk jums atgādinās par šo dienu.

Zane, 31

Uzticieties savām sajūtām. Atrodiet īstos vedējus, kas var labi visu noorganizēt.

Vita, 34

Nestresot.

Egita, 24

Vienmēr noiet kaut kas greizi, tas ir obligāti, necepies arī tas ir sīkums, visi gribēs Tev palīdzēt, un no jebkuras situācijas izkulsies!

Aleksandra, 27

Tās ir jūsu kāzas, nedomājiet, ka visi attieksies tā, it kā tās būtu viņiem, tāpēc visu izrunājiet cītīgi iepriekš!

Ilze, 28

Parliecināties, vai visi viesi apstiprinājuši un devuši atbildi par piedalīšanos jūsu svinībās, tad jārēķinās ar laikapstākļiem un mēģiniet visu saplānot pēc laika. Izbaudiet dienu!!!

Inguna, 26

Mēdz būt pēckāzu depresija, ko negaidīju no sava vīra puses, pēc mēneša viss atkal lieliski :). Bet gadās arī tā.

Jevgenija, 23

Kārtīgi apspriest svinību norisi ar vakara vadītāju! Pārliecinies, ka tavas vēlmes saprata un sadzirdēja.:)

Ievuxs, 25

Milzīga loma ir Jūsu kāzu viesiem, pārdomājiet 7 reizes, kurus aicināt un kurus tomēr nē, šīs ir Jūsu kāzas un cilvēki, kuri atradīsies Jūsu kāzās būs tie, kuri veidos vidi un atmosfēru Jūsu svinībās :)

SR, 27

Nestrīdēties par sīkumiem. Un saprast, ka detaļām un sīkumiem ir liela nozīme atmosfēras radīšanā, bet tā nav arī tik liela, lai radītu nepatīkamas emocijas, ja pēkšņi izrādās, ka salvešu maliņas tonis nesakrīt ar aizkaru krāsu (pārspīlēju, bet nu princips tāds) vai laulību dievkalpojumā sabučojāties neīstajā brīdī. Tas viss patiešām pārāk neietekmēs jūsu laulības dzīvi. Un iesaistiet radus un draugus! Deleģējiet dažus pienākumus!

Gunta, 31

OBLIGĀTI!!!! Ja ņemat fotogrāfu, tad kārtīgi pārliecinaties par viņa profesionalitāti. Jo mums bija rūgta pieredze.

Sintija, 26

Pārrunāt ar vedējiem to, kas un kā notiks.

Kristīne, 23

Nestāstīt iepriekš viesiem, arī mammām, jo var sanāk šmucīgi - ka tas nav labi, citam tā un vēl citam ir šitā.

Līga, 30

Lai arī kā jūs plānotu, organizētu un domātu visu pēc labākās sirdsapziņas, viss tomēr nenotiks tā, kā būsiet iecerējuši.

Daiguu, 25

Izvēlieties viesu namu netālu no laulību reģistrācijas vietas. Atkāpes no scenārija ir obligāta katru kāzu sastāvdaļa. :) Atļaujiet vedējiem paturēt scenāriju noslēpumā un sarīkot jums kādu pārsteigumu! Tikko būsiet izvēlējušies kādu pakalpojumu, atradīsiet, kur tas ir pieejams lētāk. ;) Nestresojiet par to!

Daina, 26

Ņemiet vērā, ka viesi bieži vien paziņo tikai pēdējā brīdī par to, ka neieradīsies! Lai kā arī jūs nerēķinātu kāzu budžetu, tāpat naudas summa kopumā savāksies lielāka! :) Iesaku vedējus atbalstīt finansiāli, jo izdevmi kopumā savācas ļoti lieli.

Irina, 28

Lai Jūsu iecerēto neierobežo Jūsu finanses. Vispirms saskaitiet, cik Jūs varat iztērēt kāzām.

Anete, 26

Nekļūdīties ar vedējiem. Jābūt tuviem, lai ir viegli komunicēt!

Inga, 26

Noteikti 2 nedēļas pirms kāzām piezvaniet fotogrāfam, operatoram, muzikantiem, lai pārliecinātos, ka viņi nav aizmirsuši par jūs kāzu datumu.

Auda, 24

Iespējamo lietu, kas samērcēs tērpu :)

Kristīne, 25

Pēc kāzām pirmās pāris dienas noteikti domāsiet par tām mazajām nejēdzībām, kas notika (vismaz dažas, bet būs), taču tās ātri vien aizmirsīsies, un prātā paliks tikai skaistākie mirkļi!

Gatis, 26

Ka var atgadīties viss kaut kas.

Guna, 26

Izbaudīt katru mirkli šajā pasakainajā dienā.