FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Jolanta, 29

Izsakiet savas vēlmes un to ko tieši nevēlaties un uzticieties cilvēkiem! Tad rezultāts būs vislabākais!

Zane, 22

ieklausīties un uzklausīt visus laba vēlējumus

Omārs, 28

Mums ļoti patika vienas dienas kāzas. 2 naktī nosūtijām visus mājās ar pašu organizētu autobusu un devāmies uz luksus nummuriņu baudīt šampānieti burbuļvannā. Paradīze.

Dita, 25

Kārtīgi pārdomājiet vedēju izvēli. Ja apzināties, ka nav tāda pāra, kurš būtu gatavs pildīt vedējiem uzticētos pienākumus - izvēlieties vakara vadītāju. Mēs varējām paļauties uz saviem vedējiem, viņi bija mūsu atbalsts un palīdzība visos jautājumos. Vedējiem ir milzīga loma jūsu lielajā dienā, tāpēc savu izvēli veiciet laicīgi un pārdomāti - neko neuzspiežot un nepaļaujoties uz to, ka gan jau kaut kā..

Indra, 36

...pakalpojuma sniedzējiem tas ir tikai kārtējais darbs, kas viņiem būs arī citreiz, bet tev šī diena tikai viena, tā kā esiet uzmanīgi, ja pazūd kāda saskaņa, nepiekāpieties!

Kristīne, 25

Ja gribat lētāk, paļauties tikai uz vedēju organizēto programmu. Telpas izvēlēties laukos, vai ja ir iespēja vispar savas majas pagalma, protams, organizējot kāzas vasarā.

dace, 52

Tik un tā kaut kas noiet greizi, bet nevajag to ņemt pie sirds , stingri noteikt, kas pārvalda maciņu, pirms braukšanas uz zagsu un pēc tam, lai nav jāmeklē, kur tas ir...

Laura, 29

Kaut arī kāzu dienā jūs būsiet pārliecināti, ka esat pie pilnas apziņas un visu piefiksējiet, vēlāk sapratīsiet, ka bijāt tādā kā transā un kā pēc sapņa daudz ko būsiet aizmirsuši :)

Ilma, 24

Kā jau minēju - visu uztvert viegli un izbaudīt. Nepiesieties sīkumiem un kāzu dienā necentieties neko kontrolēt, lai visu dara citi un tad viss būs ideāli:)!

Lāsma, 24

Ja Jūs plānojat kāzas vasarā, tad viss ir jārezervē ir ļoooti laicīgi. Daudzi pat viesu namus jau gadu iepriekš rezervē.

Kitija, 24

Ir lietas, kuras nevarat ietekmēt - laika apstākļi, kavēšanās, kādas sīkas ķibeles. Nevajag iespringt! Viss notiks kā jānotiek! Pirms mūsu kāzu dienas daudzi prasīja, vai apskatījāties laika prognozi? Mēs jau bijām sagatavojušies aukstumam, lietum, šīs vasaras tipiskajai vasarai, bet mums par laimi dienu iepriekš un kāzu dienā bija fantastiski silts laiks.

Viktorija, 33

....ka tāpat visi lielie darbi tik sāksies 2 nedēļas pirms kāzām!

Laura, 27

Sākt ar galveno lietu izvēli (vieta, grupa, fotogrāfs...), visu pārējo var kaut mēnesi pirms kāzām.

Ieva, 23

Sākt gatavošanos laicīgi, lai izbēgtu no pārmērīga darbu kvantuma laikā pirms kāzām. Noteikti izgulēties naktī pirms kāzām.

Līga, 29

Hmm.. mums viss notika, kā bija ieplānots :)

Elīna, 27

Noteikti padomājiet, ko viesiem darīt, kamēr jūs neesat vēl ieradušies svinību vietā. Mūsu kāzās viesiem līdz mūsu ierašanai bija, ko rosīties, un visi bija priecīgi. Vēl iesaku netērēt lielu naudu par telpu dekorāciju ar ziediem, tā vietā nolīgt floristi, kas viesu sadāvinātos ziedus sakārto viesu namā vāzes uz galdiem.

Inese, 32

ka visi labie viesu nami ir jau gadu uz priekš aizņemti, tāpat kā labi kažu vadītāji. Apsvert ideju taisīt kāzas ceturtdien, var dabūt atlaides uz visu, dabūt viesu namus utt.

Inese, 24

Iesaku neaicināt bērnus, vecāki viņiem pakaļ neskries, bildēs viņi neskatīsies uz jums un taisīs haosu, un visur, kur būs tā superīgā bilde, bet ja nebūtu tie bērni. Zināt, ko no jums sagaida, un nepievilt viesus, jo lai arī tas ir tusiņšs par godu jums visas extras ir priekš viesiem, muzikants - ēdienu izvēle, dzērienu izvēle, un vēl. Pajautāt fotogrāfei neapstrādātās bildes.

Vera, 25

Lai gan tajā dienā liekās, ka negribi nevienu citu redzēt ka savu jauno vīru vai sievu, tomēr pēc tam atskatoties bildēs, aizmirsti, kā izskatījās tavi viesi un vai vispār ar viņiem aprunājies kāzu laikā. Izdaliet laiku sabildēties arī draugiem neformālās vietās, aprunājaties ar katru viesi, jo, lai gan diena ir jums, ir tomēr kāds iemesls, kāpēc esat viesus uzaicinājuši, tāpēc lieciet viņiem saprast, ka viņi bija gaidīti!

Maija, 24

Iesaku ņemt vērā, ka nekad visi viesi neatbildēs uz ielūguma norādīto informāciju, tāpēc, pirms stādīt galda plānu, apzvanīt privāti visus viesus. Kā arī iesaku visu izvēlēties pēc sava maciņa iespējām, jo pēc kāzām - kad nav parādu un neviens cits neko nebija maksājis - tā sajūta ir fantastiska. Jūs divatā esat paveikuši savu lielo balto dienu.

Linda, 25

Laicīgi sākt plānot, ja vēlaties viesu namu, jau tā 8 mēnešus pirms kāzām nebija pieejama lielākā daļa no pakalpojuma sniedzējiem!

Līga, 31

Ka stress var būt grandiozs, tāpēc glāze šampīša pirms tā visa - kā balderiānis :)

Dace, 24

Mēs paši gulējām atsevišķā viesu namā, tas man likās baigi labi. Pārējie mūs netraucēja un varējām izbaudīt divvientulību.

Alise, 28

Ka nekas nenotiks tā, kā plānots, bet drīzākais, ka viss būs pat daudz labāk. Lai kā jūs planotu kāzu budžetu, tas noteikti izrādīsies vismaz divas reizes lielāks!

Ieva, 21

Viss būs tieši tā, kā tu vēlies!

Madi, 24

Visu rezervēt laicīgi un samaksāt, ātrāk visu nokārtosiet, būs pašiem mierīgāk.

Alīna, 25

Neņemt vērā vecmāmiņu u.c. radinieku domas sīkākajās kāzu detaļās!

Daina, 26

Dace, 24

Neņemt galvā, ko saka apkārt tantiņas un citas tarataikas.

Līva, 24

Runāt ar vedējiem!

Guna, 23

Dariet, kā paši gribiet, nevis kā, kāds saka vai grib!

Dace, 21

To, ka interneta atsauksmes ne vienmēr ir pats labākais veids, kā gūt priekšstatu par pakalpojumu sniedzējiem.

Kristīne, 27

Ja ir iespēja - alkaholu no vairumtirgotājiem pasūtiet. Tā būs krietni lētāk.

Laura, 27

Mūsu ēdinātāji pārpalikušo ēdienu deva līdzi, tāpēc jāpadomā par traukiem. Atkarīgs, kādi jums ēdinātāji.

Jūlija, 26

Noteikti jāpadomā, lai viesiem līdz svinību vietai būtu kādas uzkodas un uzdzeramie, paši pieredzējām, ka vienās kāzas tas bija aizmirsts....

Laura, 23

Pēdējā nedēļa parasti ir pati piepildītākā laika ziņā, centieties visu izdarīt pēc iespējas laicīgāk :)

Nela, 24

Smukās, smagās princešu kleitas nav ērtas, ja jānēsā visas dienas garumā.

Lāsma, 23

Pārdomāt lietas, uz kurām ietaupāt, es noteikti ņemtu tagad profesionālu vakara vadītāju.

Egija, 23

Sekojiet līdzi, ko dara viesmīles pa nakti - ēdienu zagšana notiek lielā apmērā.

Iveta, 26

Ka izvēlēties "uz dullo" nedrīkst. Tomēr par visu vajag pārliecināties. Kaut pameklēt atsauksmes internetā.