FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:25.05.2013

..to,ka ne visu var kontrolēt..kāzās var notikt lietas, kuras no jums absolūti nav atkarīgas.

Kāzu datums:24.05.2013

Padomājiet par sīkumiem! Sarakstiet darbu sarakstu, plānojiet gudri, nekasieties, nestrīdieties, pieņemiet viens otru kāds tas ir, nevis centieties uzspiest savu patiesību par kāzām :)

Kāzu datums:18.05.2013

Izsakiet savas vēlmes un to ko tieši nevēlaties un uzticieties cilvēkiem! Tad rezultāts būs vislabākais!

Kāzu datums:11.05.2013

ieklausīties un uzklausīt visus laba vēlējumus

Kāzu datums:05.02.2013

Mums ļoti patika vienas dienas kāzas. 2 naktī nosūtijām visus mājās ar pašu organizētu autobusu un devāmies uz luksus nummuriņu baudīt šampānieti burbuļvannā. Paradīze.

Kāzu datums:03.11.2012

Kārtīgi pārdomājiet vedēju izvēli. Ja apzināties, ka nav tāda pāra, kurš būtu gatavs pildīt vedējiem uzticētos pienākumus - izvēlieties vakara vadītāju. Mēs varējām paļauties uz saviem vedējiem, viņi bija mūsu atbalsts un palīdzība visos jautājumos. Vedējiem ir milzīga loma jūsu lielajā dienā, tāpēc savu izvēli veiciet laicīgi un pārdomāti - neko neuzspiežot un nepaļaujoties uz to, ka gan jau kaut kā..

Kāzu datums:12.10.2012

...pakalpojuma sniedzējiem tas ir tikai kārtējais darbs, kas viņiem būs arī citreiz, bet tev šī diena tikai viena, tā kā esiet uzmanīgi, ja pazūd kāda saskaņa, nepiekāpieties!

Kāzu datums:21.09.2012

Ja gribat lētāk, paļauties tikai uz vedēju organizēto programmu. Telpas izvēlēties laukos, vai ja ir iespēja vispar savas majas pagalma, protams, organizējot kāzas vasarā.

Kāzu datums:21.09.2012

Tik un tā kaut kas noiet greizi, bet nevajag to ņemt pie sirds , stingri noteikt, kas pārvalda maciņu, pirms braukšanas uz zagsu un pēc tam, lai nav jāmeklē, kur tas ir...

Kāzu datums:15.09.2012

Kaut arī kāzu dienā jūs būsiet pārliecināti, ka esat pie pilnas apziņas un visu piefiksējiet, vēlāk sapratīsiet, ka bijāt tādā kā transā un kā pēc sapņa daudz ko būsiet aizmirsuši :)

Kāzu datums:15.09.2012

Kā jau minēju - visu uztvert viegli un izbaudīt. Nepiesieties sīkumiem un kāzu dienā necentieties neko kontrolēt, lai visu dara citi un tad viss būs ideāli:)!

Kāzu datums:07.09.2012

Ja Jūs plānojat kāzas vasarā, tad viss ir jārezervē ir ļoooti laicīgi. Daudzi pat viesu namus jau gadu iepriekš rezervē.

Kāzu datums:31.08.2012

Ir lietas, kuras nevarat ietekmēt - laika apstākļi, kavēšanās, kādas sīkas ķibeles. Nevajag iespringt! Viss notiks kā jānotiek! Pirms mūsu kāzu dienas daudzi prasīja, vai apskatījāties laika prognozi? Mēs jau bijām sagatavojušies aukstumam, lietum, šīs vasaras tipiskajai vasarai, bet mums par laimi dienu iepriekš un kāzu dienā bija fantastiski silts laiks.

Kāzu datums:25.08.2012

....ka tāpat visi lielie darbi tik sāksies 2 nedēļas pirms kāzām!

Kāzu datums:24.08.2012

Sākt ar galveno lietu izvēli (vieta, grupa, fotogrāfs...), visu pārējo var kaut mēnesi pirms kāzām.

Kāzu datums:24.08.2012

Sākt gatavošanos laicīgi, lai izbēgtu no pārmērīga darbu kvantuma laikā pirms kāzām. Noteikti izgulēties naktī pirms kāzām.

Kāzu datums:24.08.2012

Hmm.. mums viss notika, kā bija ieplānots :)

Kāzu datums:23.08.2012

Noteikti padomājiet, ko viesiem darīt, kamēr jūs neesat vēl ieradušies svinību vietā. Mūsu kāzās viesiem līdz mūsu ierašanai bija, ko rosīties, un visi bija priecīgi. Vēl iesaku netērēt lielu naudu par telpu dekorāciju ar ziediem, tā vietā nolīgt floristi, kas viesu sadāvinātos ziedus sakārto viesu namā vāzes uz galdiem.

Kāzu datums:23.08.2012

ka visi labie viesu nami ir jau gadu uz priekš aizņemti, tāpat kā labi kažu vadītāji. Apsvert ideju taisīt kāzas ceturtdien, var dabūt atlaides uz visu, dabūt viesu namus utt.

Kāzu datums:18.08.2012

Iesaku neaicināt bērnus, vecāki viņiem pakaļ neskries, bildēs viņi neskatīsies uz jums un taisīs haosu, un visur, kur būs tā superīgā bilde, bet ja nebūtu tie bērni. Zināt, ko no jums sagaida, un nepievilt viesus, jo lai arī tas ir tusiņšs par godu jums visas extras ir priekš viesiem, muzikants - ēdienu izvēle, dzērienu izvēle, un vēl. Pajautāt fotogrāfei neapstrādātās bildes.

Kāzu datums:18.08.2012

Lai gan tajā dienā liekās, ka negribi nevienu citu redzēt ka savu jauno vīru vai sievu, tomēr pēc tam atskatoties bildēs, aizmirsti, kā izskatījās tavi viesi un vai vispār ar viņiem aprunājies kāzu laikā. Izdaliet laiku sabildēties arī draugiem neformālās vietās, aprunājaties ar katru viesi, jo, lai gan diena ir jums, ir tomēr kāds iemesls, kāpēc esat viesus uzaicinājuši, tāpēc lieciet viņiem saprast, ka viņi bija gaidīti!

Kāzu datums:14.08.2012

Iesaku ņemt vērā, ka nekad visi viesi neatbildēs uz ielūguma norādīto informāciju, tāpēc, pirms stādīt galda plānu, apzvanīt privāti visus viesus. Kā arī iesaku visu izvēlēties pēc sava maciņa iespējām, jo pēc kāzām - kad nav parādu un neviens cits neko nebija maksājis - tā sajūta ir fantastiska. Jūs divatā esat paveikuši savu lielo balto dienu.

Kāzu datums:11.08.2012

Laicīgi sākt plānot, ja vēlaties viesu namu, jau tā 8 mēnešus pirms kāzām nebija pieejama lielākā daļa no pakalpojuma sniedzējiem!

Kāzu datums:11.08.2012

Ka stress var būt grandiozs, tāpēc glāze šampīša pirms tā visa - kā balderiānis :)

Kāzu datums:10.08.2012

Mēs paši gulējām atsevišķā viesu namā, tas man likās baigi labi. Pārējie mūs netraucēja un varējām izbaudīt divvientulību.

Kāzu datums:09.08.2012

Ka nekas nenotiks tā, kā plānots, bet drīzākais, ka viss būs pat daudz labāk. Lai kā jūs planotu kāzu budžetu, tas noteikti izrādīsies vismaz divas reizes lielāks!

Kāzu datums:04.08.2012

Viss būs tieši tā, kā tu vēlies!

Kāzu datums:04.08.2012

Visu rezervēt laicīgi un samaksāt, ātrāk visu nokārtosiet, būs pašiem mierīgāk.

Kāzu datums:04.08.2012

Neņemt vērā vecmāmiņu u.c. radinieku domas sīkākajās kāzu detaļās!

Kāzu datums:03.08.2012

Kāzu datums:28.07.2012

Neņemt galvā, ko saka apkārt tantiņas un citas tarataikas.

Kāzu datums:28.07.2012

Runāt ar vedējiem!

Kāzu datums:28.07.2012

Dariet, kā paši gribiet, nevis kā, kāds saka vai grib!

Kāzu datums:28.07.2012

To, ka interneta atsauksmes ne vienmēr ir pats labākais veids, kā gūt priekšstatu par pakalpojumu sniedzējiem.

Kāzu datums:28.07.2012

Ja ir iespēja - alkaholu no vairumtirgotājiem pasūtiet. Tā būs krietni lētāk.

Kāzu datums:27.07.2012

Mūsu ēdinātāji pārpalikušo ēdienu deva līdzi, tāpēc jāpadomā par traukiem. Atkarīgs, kādi jums ēdinātāji.

Kāzu datums:19.07.2012

Noteikti jāpadomā, lai viesiem līdz svinību vietai būtu kādas uzkodas un uzdzeramie, paši pieredzējām, ka vienās kāzas tas bija aizmirsts....

Kāzu datums:14.07.2012

Pēdējā nedēļa parasti ir pati piepildītākā laika ziņā, centieties visu izdarīt pēc iespējas laicīgāk :)

Kāzu datums:14.07.2012

Smukās, smagās princešu kleitas nav ērtas, ja jānēsā visas dienas garumā.

Kāzu datums:14.07.2012

Pārdomāt lietas, uz kurām ietaupāt, es noteikti ņemtu tagad profesionālu vakara vadītāju.