FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:31.08.2013

Ka šūt kleitu ir grūtāk, jo tad jāiztēlojas gala rezultāts.

Kāzu datums:31.08.2013

Ar steigu jāizgudro burciņas, kur iekonservēt sajūtas. Lai var atvērt, iepūst sajūtu iekšā, aizvērt un nolikt plauktiņā. Un vērt vaļā tad, kad grūti, lai atcerētos, cik ļoti Tu mīli un cik ļoti mīl Tevi.

Kāzu datums:24.08.2013

Mēģiniet kāzās ieviest ko emocionālu un skaistu, lai ne tikai Jums, bet arī viesiem paliktu atmiņā skaistais. Mums, piemēram, vedēji bija sarūpējuši asarām vērtu mičošanu. Iepriekš neko tādu nebiju redzējusi... Mičošanu vadīja folkloras kopa Grodi. Bija FANTASTISKA ceremonija, ar visām tautiskajiem rituāliem - mani apbēra ar naudu, graudiem, rožlapiņām. Vīrs ar zobenu noņēma vainadziņu, tam visam fonā dziedāja un spēlēja folkloras kopa. Vecāku apdāvināšana, pūra dalīšana lāpu gaismā.... labi, ka bija pustumšs, jo raudāju emocionāli es dikti.

Kāzu datums:24.08.2013

Visus sīkumus jau mēnesi iepriekš pārdomāt! Par zāles rotāšanu u. tml. kur kādu dekoru. Liekās, ka daudz kā ir, bet reāli sanāk, ka par maz!

Kāzu datums:24.08.2013

Netaisiet svētkvētki jums abiem, vius, domājot par viesiem! Tie ir sesi ir tie,ar kuriem jūs vēlaties dalīties priekā, nevis stresa pilns pasākums, lai tik visiem viss patiktu un pēc tam nebūtu sliktas atsauksmes..

Kāzu datums:23.08.2013

ka precaties vienu reizi, apsveriet visu kartīgi, lai nav jāsaka - vajadzēja darīt tā un šitā. Par laimi varu teikt - Mums bija Ideālas kāzas... paši nebūtu ne uz grama uztaisījuši labāk!

Kāzu datums:23.08.2013

Galvenais esat jūs - "jaunie", nekam citam, patiesībā, nav nozīmes :)

Kāzu datums:17.08.2013

nevajag īpaši cerēt uz apkārtējo palīdzību, maksimāli jādara pašai vai jāalgo kāzu organizētājs

Kāzu datums:17.08.2013

katram savas kāzas, vēlmes un situācija, bet labāk tomēr ir sarakstīt visu uz papīra/ datorā, lai kaut kas nepiemirstas

Kāzu datums:10.08.2013

Gala izmaksas noteikti pārsniedz iecerēto.

Kāzu datums:10.08.2013

Komunikācija ar fotogrāfu - pasakiet, ko vēlaties, ko viņš drīkst un ko nedrīkst. Noskaidrot, ko un kā var fotogrāfēt baznīcā. Kas jums ir svarīgi - jo cik cilvēku, tik gaumju! Neiesaku kāzu karstākajos mirkļos ņemt labākos fotogrāfus - lai arī viņi ir labi, bet traki aizņemti un tāpat jums nespēs veltīt pietiekšu indviduālu pieeju! Vislabāk atrast talantīgus iesācējus, manuprāt! Bet par cenu arī padomāt...

Kāzu datums:10.08.2013

Parliecinaties, vai visi mākslinieki pareizi sapratuši nolīgto darba laiku, apmaksas apjomu, vēlreiz parprasīt visiem kas par tik un tik Ls būs...bet vislabāk slēgt rakstiskus līgumus, mūsu gadījumā, pilnīgi visi bez izņēmuma paprasīja lielāku summu, nekā sākumā bija runāts

Kāzu datums:10.08.2013

Te es varētu rakstīt un rakstīt... :) Tomēr pats lielākais padoms - kāzu diena ir jūsu abu diena! Tā nav ne vecāku, ne māsu/brāļu, ne draugu diena, tāpēc neiespringstiet par to, lai šī diena patiktu citiem. Galvenais - lai šī diena patiktu jums abiem! :)

Kāzu datums:09.08.2013

Uztveriet visu viegli un ja kas neizdodas neņemiet ir sirds. Kāzu dienā izmetiet visu no galvas un izbaudiet - viss notiksies pats no sevis un ja nenotiks, jums apkārt ir tik daudz cilvēku uz kuriem to novelt, kā nekā tā ir Jūsu diena.

Kāzu datums:09.08.2013

No rīta pirms visa trakuma paēst un iedzert Herba Stress sīrupiņu! :D Tas bija dikti labs un noderīgs!!!

Kāzu datums:03.08.2013

Ja ir iespēja... ne vienmēr pakalpojuma sniedzējam ir jāzina, ka tas nepieciešams kāzām....tas ievērojami var izmainīt cenu... (šādi rīkoties ir iecienījuši auto pakalpojumu sniedzēji... meklēšanas procesā ar tādiem vairākiem saskaŗāmies)

Kāzu datums:03.08.2013

labi saplānot kāzu budžetu un censties tam turēties līdzi.

Kāzu datums:27.07.2013

Pārdomājiet rūpīgi arī viesu vēlmes.

Kāzu datums:27.07.2013

apdomājiet, vai tiešām vajag un gribat kāzu muzikantus, un filmētājus - jo arī no bildēm var sataisīt smuku video (vienīgais palūgt kādam, lai nofilmē jūsu kāzu valsi).

Kāzu datums:21.07.2013

Ja Jūs gribāt sarunāt kaut ko ( piem. ar fotogrāfu, mūzikantiem, video operatoru...), vai pārunāt par kāzām - bet viņi sāka - mēs esam profesionāli, viss būs labi, neuztraucēties, tad noteikti kaut kas ies slikti un ne tā, kā Jūs gaidījāt. Man nebija problēmu tikai ar tiem, ar kuriem mēs ilgi runājam par sīkumiem

Kāzu datums:20.07.2013

Atsauksmes, kuras var atrast kaut vai tepat šajā portālā par pakalpojumu sniedzējiem

Kāzu datums:19.07.2013

Dariet visu, kā jums patīk un gribas, jo visiem izpatikt nevar, tas nav iespējams. Kāzas ir jūsu diena, kurai ir jāatspoguļo jūs abus kā pāri, un ja tas izdodas tad arī dabīgi kāzas izdodas unikālas un interesantas priekš viesiem. Un tas nav tikai teiciens, ka viesi no kāzām atceras laimīgu pāri.

Kāzu datums:19.07.2013

Ja nevarēja nozagt līgavu, mums nozaga vedējmāti neilgi pirms mičošanas. Galvenais visu uztvert mierīgi un ar humoru, pat ja nāk dusmas uz zagļiem. :D

Kāzu datums:18.07.2013

Visu dariet laicīgi, lai nav panika uz beigām!!! Un Baudiet!!!!

Kāzu datums:13.07.2013

Padomājiet par sava viesu nama noformējumu, jo tas tomēr piešķir to īpašo auru un mīļumu svinību laikā.

Kāzu datums:13.07.2013

Nepakļauties apkārtējo provokācijām un organizēt kāzas, kādas pašiem gribas.

Kāzu datums:13.07.2013

To, ka fotosesija un ceļojums jaunlaulātajiem noteikti aizņems vairāk laika nekā plānojat, tāpēc būtiski parūpēties, lai viesi negarlaikotos. Mums viesus izklaidēja vakara vadītājs, kamēr vedēji rūpējās par mums :)

Kāzu datums:13.07.2013

Kāzas taisīt tādas, lai pašiem patīk, nevis viesiem, mammām, draugiem. Tā ir jūsu diena!

Kāzu datums:06.07.2013

Vienmēr kaut kas var noiet greizi, visu vajag uztvert ar humoru un mierīgi.

Kāzu datums:05.07.2013

Noteikti ir svarīgs labs manikīrs, pedikīrs, frizūra un make up, lai justos skaistas, no pirkstu galiņiem līdz pat matu galiņiem. Un svarīgākais, izbaudiet šo dienu, jo tā paies ātri, paliks tikai atmiņas. Novēlu, lai šīs atmiņas būtu skaistas.

Kāzu datums:05.07.2013

... kāzu dienā var uzlīst stiprs lietus! :D

Kāzu datums:29.06.2013

Viss jādara pašai un jāpārliecinās un jāsaskaņo visi sīkumi un notikumu gaita, lai nav vilšanās. Protams jāļauj arī vedējiem sarīkot jums pārsteigumus. Bija interesanti, jo mūsu kāzās nezinājām, kas notiks tālāk, kur mūs vedīs.

Kāzu datums:21.06.2013

Tā diena paskries vēja spārniem, izbaudat un ne par ko lieku nedomājat!

Kāzu datums:16.06.2013

Ļoti liela iespēja pastāv atpalikt no scenārija, mūs ēdinātāji gaidīja viesu namā 1,5h.

Kāzu datums:16.06.2013

Labāk samaksāt mazliet vairāk profesionālam, nekā drusciņ ietaupīt un atdot naudu diletantam!

Kāzu datums:15.06.2013

Pārliecināties, vai izvēlētie ēdinātāji atbilst Jūsu prasībām. Pagaršot izvēlēto kāzu torti iepriekš. Izmēģināt kāzu frizūru. Sarīkot pirmskāzu fotosesiju un vecmeitu / vecpuišu ballīti. Izvēlēties vedējus ar pieredzi vai pārbaudītu vakara vadītāju. Sēsties pie galdiem ne vēlāk kā 20.00. Īrēt fotogrāfu ne tikai līdz mičošanai, bet uz visu nakti un otro dienu. Neiesaistīties par daudz kāzu organizēšanā, lai ir pārsteigums šajā dienā!

Kāzu datums:08.06.2013

precīzāk izplānot laiku, visur ņemt vērā plus 15-20 minūtes, jo viesi bieži kavējas, kamēr visi sasēžas mašīnās, kamēr visi apsveic, utt.

Kāzu datums:08.06.2013

Ceremonijas laiku. Mums bija 13:00 un bija super. Nesaprotu, kā visi paspēj, ja sākums ir vēlāk.

Kāzu datums:05.06.2013

apdomāt, par ko tiešām ir vērts un par ko nav maksāt vienai dienai

Kāzu datums:01.06.2013

šī diena ir jūsējā, nedomājiet par citiem, tikai par sevi