FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Sintija, 25

Mēģiniet kāzās ieviest ko emocionālu un skaistu, lai ne tikai Jums, bet arī viesiem paliktu atmiņā skaistais. Mums, piemēram, vedēji bija sarūpējuši asarām vērtu mičošanu. Iepriekš neko tādu nebiju redzējusi... Mičošanu vadīja folkloras kopa Grodi. Bija FANTASTISKA ceremonija, ar visām tautiskajiem rituāliem - mani apbēra ar naudu, graudiem, rožlapiņām. Vīrs ar zobenu noņēma vainadziņu, tam visam fonā dziedāja un spēlēja folkloras kopa. Vecāku apdāvināšana, pūra dalīšana lāpu gaismā.... labi, ka bija pustumšs, jo raudāju emocionāli es dikti.

Jeļena, 24

Visus sīkumus jau mēnesi iepriekš pārdomāt! Par zāles rotāšanu u. tml. kur kādu dekoru. Liekās, ka daudz kā ir, bet reāli sanāk, ka par maz!

Liene, 23

Netaisiet svētkvētki jums abiem, vius, domājot par viesiem! Tie ir sesi ir tie,ar kuriem jūs vēlaties dalīties priekā, nevis stresa pilns pasākums, lai tik visiem viss patiktu un pēc tam nebūtu sliktas atsauksmes..

Antra, 25

ka precaties vienu reizi, apsveriet visu kartīgi, lai nav jāsaka - vajadzēja darīt tā un šitā. Par laimi varu teikt - Mums bija Ideālas kāzas... paši nebūtu ne uz grama uztaisījuši labāk!

Rita, 23

Galvenais esat jūs - "jaunie", nekam citam, patiesībā, nav nozīmes :)

Anda, 25

nevajag īpaši cerēt uz apkārtējo palīdzību, maksimāli jādara pašai vai jāalgo kāzu organizētājs

NATĀLIJA, 36

katram savas kāzas, vēlmes un situācija, bet labāk tomēr ir sarakstīt visu uz papīra/ datorā, lai kaut kas nepiemirstas

agate, 30

Gala izmaksas noteikti pārsniedz iecerēto.

Kristīne, 26

Komunikācija ar fotogrāfu - pasakiet, ko vēlaties, ko viņš drīkst un ko nedrīkst. Noskaidrot, ko un kā var fotogrāfēt baznīcā. Kas jums ir svarīgi - jo cik cilvēku, tik gaumju! Neiesaku kāzu karstākajos mirkļos ņemt labākos fotogrāfus - lai arī viņi ir labi, bet traki aizņemti un tāpat jums nespēs veltīt pietiekšu indviduālu pieeju! Vislabāk atrast talantīgus iesācējus, manuprāt! Bet par cenu arī padomāt...

Sintija, 33

Parliecinaties, vai visi mākslinieki pareizi sapratuši nolīgto darba laiku, apmaksas apjomu, vēlreiz parprasīt visiem kas par tik un tik Ls būs...bet vislabāk slēgt rakstiskus līgumus, mūsu gadījumā, pilnīgi visi bez izņēmuma paprasīja lielāku summu, nekā sākumā bija runāts

Signe, 25

Te es varētu rakstīt un rakstīt... :) Tomēr pats lielākais padoms - kāzu diena ir jūsu abu diena! Tā nav ne vecāku, ne māsu/brāļu, ne draugu diena, tāpēc neiespringstiet par to, lai šī diena patiktu citiem. Galvenais - lai šī diena patiktu jums abiem! :)

Kristīne, 29

Uztveriet visu viegli un ja kas neizdodas neņemiet ir sirds. Kāzu dienā izmetiet visu no galvas un izbaudiet - viss notiksies pats no sevis un ja nenotiks, jums apkārt ir tik daudz cilvēku uz kuriem to novelt, kā nekā tā ir Jūsu diena.

Kristīne, 26

No rīta pirms visa trakuma paēst un iedzert Herba Stress sīrupiņu! :D Tas bija dikti labs un noderīgs!!!

Madara, 29

Ja ir iespēja... ne vienmēr pakalpojuma sniedzējam ir jāzina, ka tas nepieciešams kāzām....tas ievērojami var izmainīt cenu... (šādi rīkoties ir iecienījuši auto pakalpojumu sniedzēji... meklēšanas procesā ar tādiem vairākiem saskaŗāmies)

Rita, 27

labi saplānot kāzu budžetu un censties tam turēties līdzi.

Megija, 19

Pārdomājiet rūpīgi arī viesu vēlmes.

Alisa, 21

apdomājiet, vai tiešām vajag un gribat kāzu muzikantus, un filmētājus - jo arī no bildēm var sataisīt smuku video (vienīgais palūgt kādam, lai nofilmē jūsu kāzu valsi).

Jeļena, 23

Ja Jūs gribāt sarunāt kaut ko ( piem. ar fotogrāfu, mūzikantiem, video operatoru...), vai pārunāt par kāzām - bet viņi sāka - mēs esam profesionāli, viss būs labi, neuztraucēties, tad noteikti kaut kas ies slikti un ne tā, kā Jūs gaidījāt. Man nebija problēmu tikai ar tiem, ar kuriem mēs ilgi runājam par sīkumiem

Ligita, 27

Atsauksmes, kuras var atrast kaut vai tepat šajā portālā par pakalpojumu sniedzējiem

Marta, 28

Dariet visu, kā jums patīk un gribas, jo visiem izpatikt nevar, tas nav iespējams. Kāzas ir jūsu diena, kurai ir jāatspoguļo jūs abus kā pāri, un ja tas izdodas tad arī dabīgi kāzas izdodas unikālas un interesantas priekš viesiem. Un tas nav tikai teiciens, ka viesi no kāzām atceras laimīgu pāri.

Monta, 21

Ja nevarēja nozagt līgavu, mums nozaga vedējmāti neilgi pirms mičošanas. Galvenais visu uztvert mierīgi un ar humoru, pat ja nāk dusmas uz zagļiem. :D

Sankiks, 20

Visu dariet laicīgi, lai nav panika uz beigām!!! Un Baudiet!!!!

Rita, 28

Padomājiet par sava viesu nama noformējumu, jo tas tomēr piešķir to īpašo auru un mīļumu svinību laikā.

Elīna, 26

Nepakļauties apkārtējo provokācijām un organizēt kāzas, kādas pašiem gribas.

Helēna, 24

To, ka fotosesija un ceļojums jaunlaulātajiem noteikti aizņems vairāk laika nekā plānojat, tāpēc būtiski parūpēties, lai viesi negarlaikotos. Mums viesus izklaidēja vakara vadītājs, kamēr vedēji rūpējās par mums :)

Lita, 24

Kāzas taisīt tādas, lai pašiem patīk, nevis viesiem, mammām, draugiem. Tā ir jūsu diena!

Jolanta, 26

Vienmēr kaut kas var noiet greizi, visu vajag uztvert ar humoru un mierīgi.

Agne, 28

Noteikti ir svarīgs labs manikīrs, pedikīrs, frizūra un make up, lai justos skaistas, no pirkstu galiņiem līdz pat matu galiņiem. Un svarīgākais, izbaudiet šo dienu, jo tā paies ātri, paliks tikai atmiņas. Novēlu, lai šīs atmiņas būtu skaistas.

Simona, 24

... kāzu dienā var uzlīst stiprs lietus! :D

Linda, 22

Viss jādara pašai un jāpārliecinās un jāsaskaņo visi sīkumi un notikumu gaita, lai nav vilšanās. Protams jāļauj arī vedējiem sarīkot jums pārsteigumus. Bija interesanti, jo mūsu kāzās nezinājām, kas notiks tālāk, kur mūs vedīs.

Ilze, 25

Tā diena paskries vēja spārniem, izbaudat un ne par ko lieku nedomājat!

Una, 28

Ļoti liela iespēja pastāv atpalikt no scenārija, mūs ēdinātāji gaidīja viesu namā 1,5h.

Artūrs, 27

Labāk samaksāt mazliet vairāk profesionālam, nekā drusciņ ietaupīt un atdot naudu diletantam!

Sigita, 27

Pārliecināties, vai izvēlētie ēdinātāji atbilst Jūsu prasībām. Pagaršot izvēlēto kāzu torti iepriekš. Izmēģināt kāzu frizūru. Sarīkot pirmskāzu fotosesiju un vecmeitu / vecpuišu ballīti. Izvēlēties vedējus ar pieredzi vai pārbaudītu vakara vadītāju. Sēsties pie galdiem ne vēlāk kā 20.00. Īrēt fotogrāfu ne tikai līdz mičošanai, bet uz visu nakti un otro dienu. Neiesaistīties par daudz kāzu organizēšanā, lai ir pārsteigums šajā dienā!

Tatjana, 24

precīzāk izplānot laiku, visur ņemt vērā plus 15-20 minūtes, jo viesi bieži kavējas, kamēr visi sasēžas mašīnās, kamēr visi apsveic, utt.

Agnese, 21

Ceremonijas laiku. Mums bija 13:00 un bija super. Nesaprotu, kā visi paspēj, ja sākums ir vēlāk.

Marita, 36

apdomāt, par ko tiešām ir vērts un par ko nav maksāt vienai dienai

Līga, 24

šī diena ir jūsējā, nedomājiet par citiem, tikai par sevi

Inese, 24

..to,ka ne visu var kontrolēt..kāzās var notikt lietas, kuras no jums absolūti nav atkarīgas.

Ilze, 27

Padomājiet par sīkumiem! Sarakstiet darbu sarakstu, plānojiet gudri, nekasieties, nestrīdieties, pieņemiet viens otru kāds tas ir, nevis centieties uzspiest savu patiesību par kāzām :)