FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Elīna, 29

Neradās " zelta ieteikumi" citiem pāriem, jo-cik cilvēku, tik situāciju, risinājumu, viedokļu.

Vivy, 29

Jau minēju, bet lieliska organizēšana + kāzu komanda = viegla, mierīga un brīnišķīga kāzu diena. Mūsu viesi bija cilvēki, kurus tiešām vēlējāmies savās kāzās (ne visi ielūgtie viesi varēja ierasties, taču tie, kuri ieradās, tika ielūgti tādēļ, ka vēlējāmies redzēt mūsu dienā, nevis tāpēc, ka kāda iemesla dēļ vajadzēja ielūgt). Man šķiet, ka tas noteikti uzlaboja visu kāzu dienas atmosfēru, un, protams, visu gatavošanās procesu. Noteikti iesaku fotogrāfu Eināru Freimani, video operatoru- Dzintaru Rudzīti un kāzu / vakara vadītāju Mārtiņu Dauguli. Esam ārkārtīgi gandarīti, ka izvēlējāmies tieši šos profesionāļus mūsu kāzu dienai!!!!

Elīna, 26

Neņemt tik ļoti pie sirds radus, ja kādam plānošanas laikā kaut kas nepatīk. Aicinat tos viesus, ko vēlaties redzēt sev blakus.

Zane, 29

Dariet visu, kā Jums patīk, un neklausieties dažādās radu vai draugu iegribās un aizspriedumos!!!

Liene, 26

Nav jēga uztraukties par lietām, ko tik un tā nevarat ietekmēt (piem, laika apstākļi, viesu uzvedība). Izbaudiet šo dienu, izvēlieties pēc iespējas uzticamākus vedējus un centieties atbrīvoties no tieksmes visu kontrolēt, jo šajā dienā tas tā kā tā neizdosies.

Anda, 27

Citreiz mazaak ir labaak! Ja kaut kas neiet iisti pareizi, vai arii vakarinju laiks strauji jau tuvojaas, varbuut citreiz ir labaak atteikties no kaadas aktivitaates pavisam un nenogurdinaat viesus.

Liene, 27

Iesaku laicīgi izvēlēties kāzu noskaņu/tematiku un piedomāt par sīkumiem, kas neprasa lielu piepūli, bet var padarīt dienu skaistāku. It īpaši neaizmirst par darbu uzticēšanu īpašajā dienā, jo pēkšni aptversies, ka nevarat uz brīdi aizskriet, lai kaut ko atnestu, piekārtotu. Visa uzmanība būs pievērsta tieši Jums. Dienu pirms kāzām pavadīt mierīgi, atpūsties un atslābināties. Un pats, pats galvenais - nospļauties un neņemt galvā, ja kaut kas nav tā, kā iecerēts. Ja sapūtīsietes par neizdevušos frizūru, pārāk spilgti ģērbtu radinieci, lietus lāsēm vai ne pārāk glītu kūku, tad tieši Jums atmiņā skaistā diena būs sabojāta, nevis kādam citam. Tas nav tā vērts! Turklāt tieši lielākās nobīdes no scenārija arī ir tās foršākās un paliek atmiņā kā jautrākie brīži :)

Evita, 28

Netaupīt dzeramajiem, sevišķi kolām un minerālūdeņiem, tie mums aizgāja ļoti ātri.

Anda, 24

Sagatavoties jebkam, paņemt rezerves kleitu, pat ja liekas, ka nepārvilskiet. Es tā domāju, bet nespēju sagaidīt kad tikšu no tās ārā. Bija tik karsts tajā garajā kleita, ka pēc mičošanas pārģērbos. Sagatavot vairākus apavu pārus, arī zemās kurpes.

Lāsma, 25

Kaut kam noteikti ir jāsaiet grīstē, pilnīgi viss nenotiek ideāli, bet tieši tāda taču ir dzīve :)

Sintija, 22

Pierakstiet visus izdevumus, plānojot kāzas.

Ieva, 20

Atcerēties šo dienu ar jaukām atmiņām

Aiga, 21

laikapstākļus. Mums palaimējās, jo bija ļoti silts, bet Latvijā, arī vasarā, laiks var būt ļoti mānīgs.

Katrina, 25

Galvenais lai pašiem patīk.

Marina, 30

Esiet neatkārtojami savā kāzu dienā. Izvēlieties tādus dekorus, krāsas un visu citu kā nevienam citam pārim.

Alise, 24

Kāzu diena jebkurā gadījumā būs pati skaistākā jūsu dzīvē, ja arī kaut kas no cerētā neizdosies (un tā noteikti būs), galvenais necepties par sīkumiem, īpaši kāzu dienā, jo vairs jau mainīt neko nevarēs. Baudīt visu ko vari. Un neaizmirst kāzu dienā vairāk laika veltīt savam mīļotajam. Tā ir jūsu abu diena, kas paliks atmiņā uz visu dzīvi, pārējiem viesiem jau tā diena nav īpašākā dzīvē, tādēļ pārdzīvoja to kopā abi divi, daloties emocijās, sarunās, skūpstos, smieklos, laimē un tajā īpašajā maģiskajā apziņā, ka kopā pavadīsiet visu atlikušo dzīvi. :)

Līva, 25

Izbaudiet kāzu dienu pilnībā, nevajag saspringt par katru sīkumu! Tā ir Jūsu diena!

Līgava, 32

Izbaudīt dienu, esot egoistiem labā nozīmē, jo tā ir vienīgā diena, kuru var izbaudīt 100% no sirds kā savējo un ļaut citiem par to rūpēties.

Jeļena, 26

Sāciet ar prioritāšu noteikšanu. Mūsējas bija: 1) lai mēs esam ļoti skaisti un saskaņoti ģērbti; 2) lai ir labs fotogrāfs, jo foto paliek piemiņai uz mūžu; 3) lai ir labs restorāns, kur viesi paši izvēlas ēdamo un dzeramo.

Inga, 29

ka katram ir savi priekšstati par to, kādām ir jābūt Jūsu kāzām, būs daudz ieteikumu, pamudinājumu, pieredzes nodošanas utt., bet neklausiet nevienam, tikai paši savām izjūtām.

Ilāna, 27

Ka daudz kas var pamainīties un nebūt gluži tā, kā bija ieplānots sākumā. Mums tas bija lietus, kurš nebija galīgi plānots:) Bet vienalga, centieties saskatīt visu to skaistāko! Jo tā diena ir tikai 1 Jūsu dzīvēs!

Zaiga, 25

Ņemiet vērā, ka visas kāzu izmaksas vienmēr ir lielākas nekā sākumā tika plānots, vismaz mūsu gadījumā tā bija, domāju ka ar to ir saskārušies daudzi pāri

Zane, 28

Organizēt visu, cik labi iespējams, līdz kāzām un tad izbaudīt dienu

Marija, 30

Ģērbšanās process izvēršas par garu pasākumu, ja klāt ir fotogrāfs un videooperators

Baiba, 34

visu iepriekšminēto!

Jana, 25

kāzu diena paiet nenormāli ātri! Daudzi sīkumi paliek neizdarīti un neizpildīti, citīgāk izplānojiet savu kāzu dienu

Līva, 26

Visam gatavojoties ļoti laicīgi, pirms kāzām būs mazāk stresa. Mēs ar vīru pat domājām, ka kaut ko nedarām pareizi, jo parasti visi streso un vaimanā, bet mēs lēnā garā pusgada laikā visu laicīgi bijām izdarījuši un par visu padomājuši.

Anete, 31

Ja aicināt viesus, tad jūsu uzdevums ir parūpēties, lai viņi būtu paēduši un padzēruši, katram būtu sēdvieta, un visi zinātu, kur un cikos jābūt. Taču tikai pašam jaunajam pārim ir teikšana par to, kāda būs ceremonija, kādas aktivitātes un izklaides tiks piedāvātas viesiem, un kādas tradīcijas tiks vai netiks ievērotas. Ja pašiem nepatīk tilti vai košana ābolā, vai mičošana ar aubi, vai jebkas cits no tradicionālā kāzu repertuāra - skaidri sakiet to vedējiem un citiem, kas iesaistīti kāzu plānošanā. Tāpat nevajag pārspīlēt ar visādām atrakcijām un spēlēm - ja ir labi dzērieni, laba mūzika un telpas, kurās patīkami uzturēties, viesi gluži labi izklaidēsies arī bez spiediena no malas.

Veronika, 24

Dariet to, ko Jūs vēlāties , jo tā ir Jūsu diena!

Svetlana, 24

To, ka ziemas periodā kāzas rīkot ir izdevīgāk.

Alise, 23

Labāk visu darīt pašai, pat vismazākos sīkumus jāņem vērā un jāpieraksta.

Egija, 26

Ne vienmēr viss notiks pēc plāna, bet ne tapēc sliktāk.

Inga, 28

Kāzu dienā laiks skrien nemanot, līdz ar to ne visam, kas iecerēts, pietiek laika.

Ilze, 37

Vienmēr kaut kas aizmirsīsies un nesanāks, kā iecerēts, bet to tāpat neviens pa lielam nepamana.

Gunita, 33

Sīkumiem (lentītēm, svecēm, lāpām, papīriem u.c) aiziet ļoti daudz naudas.

Zaiga, 28

Tā ir JŪSU diena, un tās dienas rītā - neiespringstiet uz to, ka kaut kas nav pagūts.... atslēdzieties no organizatoriskajiem darbiem un vienkārši baudiet šo skaisto dienu... ciešāk saņemiet viens otra roku un mīļāk ieskatieties viens otram acīs... Un izbaudiet šo Jūsu emociju un jūtu lidojumu :))

Inna, 25

Jo vairāk plāno, jo vairāk nesanāk - atliciniet vietu brīnumam, un viņš notiks!!!

Renāte, 26

Izvēlieties pārbaudītus pakalpojumu sniedzējus, ar labām atsauksmēm :)

Laura, 35

Ka šūt kleitu ir grūtāk, jo tad jāiztēlojas gala rezultāts.

Dace, 33

Ar steigu jāizgudro burciņas, kur iekonservēt sajūtas. Lai var atvērt, iepūst sajūtu iekšā, aizvērt un nolikt plauktiņā. Un vērt vaļā tad, kad grūti, lai atcerētos, cik ļoti Tu mīli un cik ļoti mīl Tevi.