FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:30.08.2014

Viss notiks pavisam citādāk, nekā ir plānots. Ceremonijas laikā atgādināt visiem izslēgt savus telefonus.

Kāzu datums:28.08.2014

Kāzu diena ir kā smags darbs...dzirdēju to no daudziem. Iepriekš visu nedēļu praktiski netika gulēts, tāpat atklājās daudz nepilnību. Pastāv iespēja, ka būsiet nedaudz vīlušies, un sapņu diena nebūs nemaz tāda, kā iecerēts...bet tas nekas, pēc laika, kad nogurums garām, un nepilnības aizmirstas, paliek tikai tās pašas siltākās emocijas!

Kāzu datums:23.08.2014

Neradās " zelta ieteikumi" citiem pāriem, jo-cik cilvēku, tik situāciju, risinājumu, viedokļu.

Kāzu datums:16.08.2014

Jau minēju, bet lieliska organizēšana + kāzu komanda = viegla, mierīga un brīnišķīga kāzu diena. Mūsu viesi bija cilvēki, kurus tiešām vēlējāmies savās kāzās (ne visi ielūgtie viesi varēja ierasties, taču tie, kuri ieradās, tika ielūgti tādēļ, ka vēlējāmies redzēt mūsu dienā, nevis tāpēc, ka kāda iemesla dēļ vajadzēja ielūgt). Man šķiet, ka tas noteikti uzlaboja visu kāzu dienas atmosfēru, un, protams, visu gatavošanās procesu. Noteikti iesaku fotogrāfu Eināru Freimani, video operatoru- Dzintaru Rudzīti un kāzu / vakara vadītāju Mārtiņu Dauguli. Esam ārkārtīgi gandarīti, ka izvēlējāmies tieši šos profesionāļus mūsu kāzu dienai!!!!

Kāzu datums:09.08.2014

Neņemt tik ļoti pie sirds radus, ja kādam plānošanas laikā kaut kas nepatīk. Aicinat tos viesus, ko vēlaties redzēt sev blakus.

Kāzu datums:08.08.2014

Dariet visu, kā Jums patīk, un neklausieties dažādās radu vai draugu iegribās un aizspriedumos!!!

Kāzu datums:02.08.2014

Nav jēga uztraukties par lietām, ko tik un tā nevarat ietekmēt (piem, laika apstākļi, viesu uzvedība). Izbaudiet šo dienu, izvēlieties pēc iespējas uzticamākus vedējus un centieties atbrīvoties no tieksmes visu kontrolēt, jo šajā dienā tas tā kā tā neizdosies.

Kāzu datums:02.08.2014

Citreiz mazaak ir labaak! Ja kaut kas neiet iisti pareizi, vai arii vakarinju laiks strauji jau tuvojaas, varbuut citreiz ir labaak atteikties no kaadas aktivitaates pavisam un nenogurdinaat viesus.

Kāzu datums:02.08.2014

Iesaku laicīgi izvēlēties kāzu noskaņu/tematiku un piedomāt par sīkumiem, kas neprasa lielu piepūli, bet var padarīt dienu skaistāku. It īpaši neaizmirst par darbu uzticēšanu īpašajā dienā, jo pēkšni aptversies, ka nevarat uz brīdi aizskriet, lai kaut ko atnestu, piekārtotu. Visa uzmanība būs pievērsta tieši Jums. Dienu pirms kāzām pavadīt mierīgi, atpūsties un atslābināties. Un pats, pats galvenais - nospļauties un neņemt galvā, ja kaut kas nav tā, kā iecerēts. Ja sapūtīsietes par neizdevušos frizūru, pārāk spilgti ģērbtu radinieci, lietus lāsēm vai ne pārāk glītu kūku, tad tieši Jums atmiņā skaistā diena būs sabojāta, nevis kādam citam. Tas nav tā vērts! Turklāt tieši lielākās nobīdes no scenārija arī ir tās foršākās un paliek atmiņā kā jautrākie brīži :)

Kāzu datums:02.08.2014

Netaupīt dzeramajiem, sevišķi kolām un minerālūdeņiem, tie mums aizgāja ļoti ātri.

Kāzu datums:02.08.2014

Sagatavoties jebkam, paņemt rezerves kleitu, pat ja liekas, ka nepārvilskiet. Es tā domāju, bet nespēju sagaidīt kad tikšu no tās ārā. Bija tik karsts tajā garajā kleita, ka pēc mičošanas pārģērbos. Sagatavot vairākus apavu pārus, arī zemās kurpes.

Kāzu datums:02.08.2014

Kaut kam noteikti ir jāsaiet grīstē, pilnīgi viss nenotiek ideāli, bet tieši tāda taču ir dzīve :)

Kāzu datums:25.07.2014

Pierakstiet visus izdevumus, plānojot kāzas.

Kāzu datums:25.07.2014

Atcerēties šo dienu ar jaukām atmiņām

Kāzu datums:18.07.2014

laikapstākļus. Mums palaimējās, jo bija ļoti silts, bet Latvijā, arī vasarā, laiks var būt ļoti mānīgs.

Kāzu datums:18.07.2014

Galvenais lai pašiem patīk.

Kāzu datums:12.07.2014

Esiet neatkārtojami savā kāzu dienā. Izvēlieties tādus dekorus, krāsas un visu citu kā nevienam citam pārim.

Kāzu datums:12.07.2014

Kāzu diena jebkurā gadījumā būs pati skaistākā jūsu dzīvē, ja arī kaut kas no cerētā neizdosies (un tā noteikti būs), galvenais necepties par sīkumiem, īpaši kāzu dienā, jo vairs jau mainīt neko nevarēs. Baudīt visu ko vari. Un neaizmirst kāzu dienā vairāk laika veltīt savam mīļotajam. Tā ir jūsu abu diena, kas paliks atmiņā uz visu dzīvi, pārējiem viesiem jau tā diena nav īpašākā dzīvē, tādēļ pārdzīvoja to kopā abi divi, daloties emocijās, sarunās, skūpstos, smieklos, laimē un tajā īpašajā maģiskajā apziņā, ka kopā pavadīsiet visu atlikušo dzīvi. :)

Kāzu datums:12.07.2014

Izbaudiet kāzu dienu pilnībā, nevajag saspringt par katru sīkumu! Tā ir Jūsu diena!

Kāzu datums:02.07.2014

Izbaudīt dienu, esot egoistiem labā nozīmē, jo tā ir vienīgā diena, kuru var izbaudīt 100% no sirds kā savējo un ļaut citiem par to rūpēties.

Kāzu datums:21.06.2014

Sāciet ar prioritāšu noteikšanu. Mūsējas bija: 1) lai mēs esam ļoti skaisti un saskaņoti ģērbti; 2) lai ir labs fotogrāfs, jo foto paliek piemiņai uz mūžu; 3) lai ir labs restorāns, kur viesi paši izvēlas ēdamo un dzeramo.

Kāzu datums:20.06.2014

ka katram ir savi priekšstati par to, kādām ir jābūt Jūsu kāzām, būs daudz ieteikumu, pamudinājumu, pieredzes nodošanas utt., bet neklausiet nevienam, tikai paši savām izjūtām.

Kāzu datums:20.06.2014

Ka daudz kas var pamainīties un nebūt gluži tā, kā bija ieplānots sākumā. Mums tas bija lietus, kurš nebija galīgi plānots:) Bet vienalga, centieties saskatīt visu to skaistāko! Jo tā diena ir tikai 1 Jūsu dzīvēs!

Kāzu datums:20.06.2014

Ņemiet vērā, ka visas kāzu izmaksas vienmēr ir lielākas nekā sākumā tika plānots, vismaz mūsu gadījumā tā bija, domāju ka ar to ir saskārušies daudzi pāri

Kāzu datums:15.06.2014

Organizēt visu, cik labi iespējams, līdz kāzām un tad izbaudīt dienu

Kāzu datums:14.06.2014

Ģērbšanās process izvēršas par garu pasākumu, ja klāt ir fotogrāfs un videooperators

Kāzu datums:07.06.2014

visu iepriekšminēto!

Kāzu datums:31.05.2014

kāzu diena paiet nenormāli ātri! Daudzi sīkumi paliek neizdarīti un neizpildīti, citīgāk izplānojiet savu kāzu dienu

Kāzu datums:17.05.2014

Visam gatavojoties ļoti laicīgi, pirms kāzām būs mazāk stresa. Mēs ar vīru pat domājām, ka kaut ko nedarām pareizi, jo parasti visi streso un vaimanā, bet mēs lēnā garā pusgada laikā visu laicīgi bijām izdarījuši un par visu padomājuši.

Kāzu datums:10.05.2014

Ja aicināt viesus, tad jūsu uzdevums ir parūpēties, lai viņi būtu paēduši un padzēruši, katram būtu sēdvieta, un visi zinātu, kur un cikos jābūt. Taču tikai pašam jaunajam pārim ir teikšana par to, kāda būs ceremonija, kādas aktivitātes un izklaides tiks piedāvātas viesiem, un kādas tradīcijas tiks vai netiks ievērotas. Ja pašiem nepatīk tilti vai košana ābolā, vai mičošana ar aubi, vai jebkas cits no tradicionālā kāzu repertuāra - skaidri sakiet to vedējiem un citiem, kas iesaistīti kāzu plānošanā. Tāpat nevajag pārspīlēt ar visādām atrakcijām un spēlēm - ja ir labi dzērieni, laba mūzika un telpas, kurās patīkami uzturēties, viesi gluži labi izklaidēsies arī bez spiediena no malas.

Kāzu datums:26.04.2014

Dariet to, ko Jūs vēlāties , jo tā ir Jūsu diena!

Kāzu datums:13.03.2014

To, ka ziemas periodā kāzas rīkot ir izdevīgāk.

Kāzu datums:07.12.2013

Labāk visu darīt pašai, pat vismazākos sīkumus jāņem vērā un jāpieraksta.

Kāzu datums:07.12.2013

Ne vienmēr viss notiks pēc plāna, bet ne tapēc sliktāk.

Kāzu datums:11.10.2013

Kāzu dienā laiks skrien nemanot, līdz ar to ne visam, kas iecerēts, pietiek laika.

Kāzu datums:13.09.2013

Vienmēr kaut kas aizmirsīsies un nesanāks, kā iecerēts, bet to tāpat neviens pa lielam nepamana.

Kāzu datums:07.09.2013

Sīkumiem (lentītēm, svecēm, lāpām, papīriem u.c) aiziet ļoti daudz naudas.

Kāzu datums:07.09.2013

Tā ir JŪSU diena, un tās dienas rītā - neiespringstiet uz to, ka kaut kas nav pagūts.... atslēdzieties no organizatoriskajiem darbiem un vienkārši baudiet šo skaisto dienu... ciešāk saņemiet viens otra roku un mīļāk ieskatieties viens otram acīs... Un izbaudiet šo Jūsu emociju un jūtu lidojumu :))

Kāzu datums:07.09.2013

Jo vairāk plāno, jo vairāk nesanāk - atliciniet vietu brīnumam, un viņš notiks!!!

Kāzu datums:31.08.2013

Izvēlieties pārbaudītus pakalpojumu sniedzējus, ar labām atsauksmēm :)