FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Anete, 26

Pameklējiet lētaku variantu. Tāds vienmēr būs. Lai butu kaut kas skaists, ne vienmēr vajag kaudzi naudas izmest.

Ieva, 25

Viesi visticamāk nepārzinās visas sīkās detaļas,kas bija izplānotas,tāpēc nav jāsatraucas,ja kaut kas nenotiek kā iecerēts. Paēdiet kārtīgas brokastis, jo diena būs gara.

Laurensija, 35

Obligāti pakalpojuma sniedzējiem pārbaudīt visas atsauksmes un katru negatīvo ņemt vērā, jo labā atsauksmes raksta draugi un radi.

Daira, 22

Nekad nepaļaujies uz ieplānoto kāzu budžetu, jo ir liela iespēja to pārsniegt.

Gunita , 32

Ka kāzu auto īre ir dārga, labāk caur paziņām sarunāt mašīnu.

Monta, 21

Viss aizņem vairak laika nekā planojat.

Vita, 25

Atvēliet lielāku naudas summu neparedzētiem gadījumiem.

Ieva, 29

Arī tad, ja šķiet, ka kaut kas nenotiek, kā gribētos, pēc laika atskatoties atpakaļ, būs skaidrs, ka viss ir noticis tieši tā kā jānotiek.

Ieva, 30

Sarunājiet ar floristi par dekorāciju novākšanu - mums nācās steigā pēc pasākuma vākt nost dekorācijas, jo viesu namā bija paredzēts jau nākamais pasākums, bet ar floristi nebija sarunāts, kas un kā aizvāks mūsu dekorācijas. Paņemiet līdzi trauciņus, kur ielikt pārpalikušo ēdienu viesiem līdzi.

Sandra, 25

Pirms izvēlies pakalpojumu sniedzējus, izvērtē vairākas iespējas. Piemēram, nevajag ņemt fotogrāfu, kas ir slavens un maksā milzīgas summas. Tajā pašā laikā varat izvēlēties fotogrāfu, kas nav tik slavens, piedāvā draudzīgas cenas un no kura saņemat tikpat skaistas fotogrāfijas. Par vedējiem izvēlieties cilvēkus, kas jums ir tuvi un ar kuriem jums ir līdzīgas vērtības. Mūsu vedēji ņēma vērā visas mūsu vēlmes, scenāriju un notikumus saplānoja mums neko nestāstot, bet, atceroties kāzu dienu, nav nekā, kas mums nepatiktu. Aizmirstiet par to "kā vajag būt, ko vajag darīt". Izvēlieties to, ko paši gribat, nevis to, ko gribētu vecāki, vecvecāki un citi radi. Nesekojiet visām tradīcijām. Izvēlieties tradīcijas, kas jums pašiem patīk un pielāgojiet tās sev.

Alīna, 25

Viss ir atmosfērā - pārējais ir otršķirīgs. Galvenais, lai visi labi jūtas, tad svinības būs izdevušās. Visi jau saka - tas ir tikai jums diviem, ko nu par citiem. Bet kāpēc tad taisām tās lielās kāzas, ja tas tikai mums? Nē, tas ir visiem, bet jūs esat galvenie.

Alise, 24

Dariet tā kā jūs gribat. Citu domas var uzklausīt, bet svarīgi, lai jums būtu šī diena tāda kāda jūs to gribat un tādā kādu jūs to esat iztēlojušies.

Alda, 27

Izbaudiet šo gatavošanās laiku, jo tas paskries tik ātri ka nespēsiet pat apjēgt. Un kāzu dienā neraizējaties ne par ko to uzticiet citiem!

Ilze, 29

...to, ka tā ir jaunā pāra diena un ir jādara tieši un tikai tā, kā pašiem gribās. :)

Dace, 27

Dariet visu kā JŪS vēlaties nevis kā pieņemts, jo tieši šos sīkumus, kas iespējams citiem nav saprotams un liekas kkas nevajadzīgs, pēc tam visi novērtē, jo tas atšķiras! :)

Jana, 27

Visu rezervēt jau laicīgi, jo labākās vietas, mūziķi, vakara vadītāji, utt tiek rezervēti jau gandr;iz gadu pirms kāzām. Netaupīt naudu mūzikai ceremonijā, jo tas rada fantastisku atmosfēru. Mums bija grupa Jorspeis (vokāls, ģitāra un čells), kas radīja vienkārši neaizmirstamu muzikālo noformējumu.

Tanita, 25

Ilva, 25

Neskopojaties vedējiem ar naudiņu, ja viņi organizē kāzas, būs tā vērts! :) Mēs vedējiem kopā iedevām 180 euro. Ja nezinat, kādu laiku gaidīt, nodrošinaties ar visu iespējamo, ja iegādātais nenoderēs kāzu dienā, tad noderēs citu reizi!

Lelde, 23

Kāzas ir JŪSU diena, rīkojaties tā, lai tā būtu JUMS skaista un neaizmirstama!

Evita, 22

Nekavējiet, nekavējiet un vēlreiz nekavējiet dārgie vīrieši, kad jāierodas noteiktajā laikā dzimtsaraksta nodaļā. Īpaši ja līgava un līgavainis ierodas atsevišķi. Man gadījās šāds misēklis, kad laikus ierados, bet līgavainis nebija pat tuvumā un ieradās tikai pēc kādām 10 minūtēm. Ziniet kāds stress lieks rodas līgavai?

Inese, 27

Izplānot pietiekami daudz laika pirmajam šampanietim un fotosesijai, jo tas tiešām aizņem pat 2 h ;)

Vera, 27

Obligāti, ja jums atļauj laiks, satikties un aprunāties ar visiem, kas apkalpos, kas filmēs, fotogrāfēs, vadīs u t.t. jūsu kāzu dienu!!! Ļoti svarīgi, lai apkārt jums ir cilvēki, kuri veido priecīgu, varbūt ar humoru atmosfēru! Izrunājiet ar vakara vadītāju visu līdz sīkumam! Izrunājiet kādas būs spēles! Obligāti! Mums liekas, ka mēs bijam visu izrunājuši, bet vienalga sadzirdējam nepatīkamu šansona dziesmu, un dažādus rupja humora vārdus! Mums nepaveicās! Novēlam veiksmi jums ;)

Zane, 25

Sarkastīt laicīgi dāvanas un amatus. Mums gadījās maza problēma, ka nebiju izprintējusi visu amatu bildes. Nebaidīties no izaicinājuma- mums bija bail par kāzām jūras krastā, dēļ laika apstākļiem. Bet laiks bija ļoti skaist kaut vai visu nedēļu lija un bija auksti.

Sigita, 28

Sanita, 28

Aprèķiniet budźetu rùpìgi un ar rezervìti,jo laika gaità mainàs cenas. Kà arì iesaku laicìgi visu aizrunàt un iemaksàt jau depozìtus,tas ļoti palìdz atvieglot pàrèjos izdevumus.

Kristine, 20

laiks skrien ļooti ātri, iesaku visu darīt laicīgi, jo var arī gadīties kāda kļūme pēdējā brīdī.

Anete, 29

Neko neuztvert traģiski, mazās nepilnības vai kļūdiņas šo dienu padarīs tikai un vienīgi krāsaināku. No pieredzes saku, ka pat aizdegusies žakete baznīcā, nav pasaules gals. Mieru tikai mieru un visu uztvert vieglāk. Tie ir svētki nevis sacensības.

Ilze, 41

Viss kas notiek, notiek uz labu:)

Katerina, 26

Laiks līdz kāzām skrien ļoti ātri. Cenšaties neatstāt visu uz pēdējo brīdi.

Edīte, 34

Esiet drosmīgi savās vēlmēs. Neietekmējaties no padomdevējiem - tai skaitā dažādām kāzu organizēšanas aģentūrām. Jūs varat šo pasākumu organizēt tiešu tādu kā gribas. Nepastāv nekādi obligāti izpildāmie nosacījumi, tradīcijas. Ņemiet vērā, ka kāzas visiem pakalpojuma sniedzējiem ir bizness un visi vēlas pēc iespējas vairāk nopelnīt. Un šīs obligātās "tradīcijas" un "skaistais noformējums" ir radīti tikai, lai nopelnītu naudu radot "sapni".

Inese, 27

Mierīgi jāpasēž un jāpadomā, kas pašiem patiktu. Nu nevajag taisīt kāzas pēc noteikta šablona, jo tā dara visi. Tāda diena ir viena un tai jābūt ir baudāmai nevis histēriskai braukāšanai un skraidīšanai ķeksīša pēc. Arī viesiem ir jābūt aptuvenai nojautai, ko sagaidat, lai nesataisa liekus pārsteigumus. Tai dienā varat būt egoisti. Tāpat kāzās nevienam nekas nav jāpierāda. Diena paies ātri un tai jābūt nesteidzīgai, lai var katru minūti izgaršot.

Dagnija, 32

Viss notiks tā, kā tam jānotiek un darīt visu pēc savas iekšējās balss.

Agnese, 24

Atcereties - precaties vienreiz, rīkojiet kāzas, lai Jums neko negribētos mainīt arī pēc tam. Un ja Jums patiks Jūsu diena, tad citiem tā patiks vēl vairāk.

Monta, 25

Aiciniet tos, kurus vēlaties redzēt savās kāzās, nevis kaut kādas radniecības dēļ !

Ieva, 29

Viss notiks tieši tā, kā tam jānotiek! Ticiet tam - un sīkumus, ko palaižat garām, tāpat neviens nemana, jo nezina, kā jābūt. Vienmēr ir labi tā, kā ir! Jo tās ir kāzas, tās vienmēr izdodas!

Līga, 23

Plānojot savu budžetu, noteikti skaitiet klāt katru mazāko sīkumu, jo tieši tie beigās liek kāzu budžetam nopietni pieaugt.

Brown Eyes, 26

Nesatraucieties par sīkumiem, kas varētu noiet greizi! Savāciet tiešām labu atbalsta komandu - mūsu kāzas par tādām, kādas tās bija, padarīja mūsu superīgie vedēji, vakara vadītājs, viesu nama personāls, floriste, fotogrāfi, deju skolotāja un konditore. Bez šiem darba rūķiem mums noteikti būtu gājis daudz grūtāk.

Laura, 24

Atcerieties par ziediem vecākiem un vecvecākiem.

Madara, 27

Viss notiks pavisam citādāk, nekā ir plānots. Ceremonijas laikā atgādināt visiem izslēgt savus telefonus.

Jūlija, 25

Kāzu diena ir kā smags darbs...dzirdēju to no daudziem. Iepriekš visu nedēļu praktiski netika gulēts, tāpat atklājās daudz nepilnību. Pastāv iespēja, ka būsiet nedaudz vīlušies, un sapņu diena nebūs nemaz tāda, kā iecerēts...bet tas nekas, pēc laika, kad nogurums garām, un nepilnības aizmirstas, paliek tikai tās pašas siltākās emocijas!