FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vēl iesaku ņemt vērā...

Alda, 27

Izbaudiet šo gatavošanās laiku, jo tas paskries tik ātri ka nespēsiet pat apjēgt. Un kāzu dienā neraizējaties ne par ko to uzticiet citiem!

Ilze, 29

...to, ka tā ir jaunā pāra diena un ir jādara tieši un tikai tā, kā pašiem gribās. :)

Dace, 27

Dariet visu kā JŪS vēlaties nevis kā pieņemts, jo tieši šos sīkumus, kas iespējams citiem nav saprotams un liekas kkas nevajadzīgs, pēc tam visi novērtē, jo tas atšķiras! :)

Jana, 27

Visu rezervēt jau laicīgi, jo labākās vietas, mūziķi, vakara vadītāji, utt tiek rezervēti jau gandr;iz gadu pirms kāzām. Netaupīt naudu mūzikai ceremonijā, jo tas rada fantastisku atmosfēru. Mums bija grupa Jorspeis (vokāls, ģitāra un čells), kas radīja vienkārši neaizmirstamu muzikālo noformējumu.

Tanita, 25

Ilva, 25

Neskopojaties vedējiem ar naudiņu, ja viņi organizē kāzas, būs tā vērts! :) Mēs vedējiem kopā iedevām 180 euro. Ja nezinat, kādu laiku gaidīt, nodrošinaties ar visu iespējamo, ja iegādātais nenoderēs kāzu dienā, tad noderēs citu reizi!

Lelde, 23

Kāzas ir JŪSU diena, rīkojaties tā, lai tā būtu JUMS skaista un neaizmirstama!

Evita, 22

Nekavējiet, nekavējiet un vēlreiz nekavējiet dārgie vīrieši, kad jāierodas noteiktajā laikā dzimtsaraksta nodaļā. Īpaši ja līgava un līgavainis ierodas atsevišķi. Man gadījās šāds misēklis, kad laikus ierados, bet līgavainis nebija pat tuvumā un ieradās tikai pēc kādām 10 minūtēm. Ziniet kāds stress lieks rodas līgavai?

Inese, 27

Izplānot pietiekami daudz laika pirmajam šampanietim un fotosesijai, jo tas tiešām aizņem pat 2 h ;)

Vera, 27

Obligāti, ja jums atļauj laiks, satikties un aprunāties ar visiem, kas apkalpos, kas filmēs, fotogrāfēs, vadīs u t.t. jūsu kāzu dienu!!! Ļoti svarīgi, lai apkārt jums ir cilvēki, kuri veido priecīgu, varbūt ar humoru atmosfēru! Izrunājiet ar vakara vadītāju visu līdz sīkumam! Izrunājiet kādas būs spēles! Obligāti! Mums liekas, ka mēs bijam visu izrunājuši, bet vienalga sadzirdējam nepatīkamu šansona dziesmu, un dažādus rupja humora vārdus! Mums nepaveicās! Novēlam veiksmi jums ;)

Zane, 25

Sarkastīt laicīgi dāvanas un amatus. Mums gadījās maza problēma, ka nebiju izprintējusi visu amatu bildes. Nebaidīties no izaicinājuma- mums bija bail par kāzām jūras krastā, dēļ laika apstākļiem. Bet laiks bija ļoti skaist kaut vai visu nedēļu lija un bija auksti.

Sigita, 28

Sanita, 28

Aprèķiniet budźetu rùpìgi un ar rezervìti,jo laika gaità mainàs cenas. Kà arì iesaku laicìgi visu aizrunàt un iemaksàt jau depozìtus,tas ļoti palìdz atvieglot pàrèjos izdevumus.

Kristine, 20

laiks skrien ļooti ātri, iesaku visu darīt laicīgi, jo var arī gadīties kāda kļūme pēdējā brīdī.

Anete, 29

Neko neuztvert traģiski, mazās nepilnības vai kļūdiņas šo dienu padarīs tikai un vienīgi krāsaināku. No pieredzes saku, ka pat aizdegusies žakete baznīcā, nav pasaules gals. Mieru tikai mieru un visu uztvert vieglāk. Tie ir svētki nevis sacensības.

Ilze, 41

Viss kas notiek, notiek uz labu:)

Katerina, 26

Laiks līdz kāzām skrien ļoti ātri. Cenšaties neatstāt visu uz pēdējo brīdi.

Edīte, 34

Esiet drosmīgi savās vēlmēs. Neietekmējaties no padomdevējiem - tai skaitā dažādām kāzu organizēšanas aģentūrām. Jūs varat šo pasākumu organizēt tiešu tādu kā gribas. Nepastāv nekādi obligāti izpildāmie nosacījumi, tradīcijas. Ņemiet vērā, ka kāzas visiem pakalpojuma sniedzējiem ir bizness un visi vēlas pēc iespējas vairāk nopelnīt. Un šīs obligātās "tradīcijas" un "skaistais noformējums" ir radīti tikai, lai nopelnītu naudu radot "sapni".

Inese, 27

Mierīgi jāpasēž un jāpadomā, kas pašiem patiktu. Nu nevajag taisīt kāzas pēc noteikta šablona, jo tā dara visi. Tāda diena ir viena un tai jābūt ir baudāmai nevis histēriskai braukāšanai un skraidīšanai ķeksīša pēc. Arī viesiem ir jābūt aptuvenai nojautai, ko sagaidat, lai nesataisa liekus pārsteigumus. Tai dienā varat būt egoisti. Tāpat kāzās nevienam nekas nav jāpierāda. Diena paies ātri un tai jābūt nesteidzīgai, lai var katru minūti izgaršot.

Dagnija, 32

Viss notiks tā, kā tam jānotiek un darīt visu pēc savas iekšējās balss.

Agnese, 24

Atcereties - precaties vienreiz, rīkojiet kāzas, lai Jums neko negribētos mainīt arī pēc tam. Un ja Jums patiks Jūsu diena, tad citiem tā patiks vēl vairāk.

Monta, 25

Aiciniet tos, kurus vēlaties redzēt savās kāzās, nevis kaut kādas radniecības dēļ !

Ieva, 29

Viss notiks tieši tā, kā tam jānotiek! Ticiet tam - un sīkumus, ko palaižat garām, tāpat neviens nemana, jo nezina, kā jābūt. Vienmēr ir labi tā, kā ir! Jo tās ir kāzas, tās vienmēr izdodas!

Līga, 23

Plānojot savu budžetu, noteikti skaitiet klāt katru mazāko sīkumu, jo tieši tie beigās liek kāzu budžetam nopietni pieaugt.

Brown Eyes, 26

Nesatraucieties par sīkumiem, kas varētu noiet greizi! Savāciet tiešām labu atbalsta komandu - mūsu kāzas par tādām, kādas tās bija, padarīja mūsu superīgie vedēji, vakara vadītājs, viesu nama personāls, floriste, fotogrāfi, deju skolotāja un konditore. Bez šiem darba rūķiem mums noteikti būtu gājis daudz grūtāk.

Laura, 24

Atcerieties par ziediem vecākiem un vecvecākiem.

Madara, 27

Viss notiks pavisam citādāk, nekā ir plānots. Ceremonijas laikā atgādināt visiem izslēgt savus telefonus.

Jūlija, 25

Kāzu diena ir kā smags darbs...dzirdēju to no daudziem. Iepriekš visu nedēļu praktiski netika gulēts, tāpat atklājās daudz nepilnību. Pastāv iespēja, ka būsiet nedaudz vīlušies, un sapņu diena nebūs nemaz tāda, kā iecerēts...bet tas nekas, pēc laika, kad nogurums garām, un nepilnības aizmirstas, paliek tikai tās pašas siltākās emocijas!

Elīna, 29

Neradās " zelta ieteikumi" citiem pāriem, jo-cik cilvēku, tik situāciju, risinājumu, viedokļu.

Vivy, 29

Jau minēju, bet lieliska organizēšana + kāzu komanda = viegla, mierīga un brīnišķīga kāzu diena. Mūsu viesi bija cilvēki, kurus tiešām vēlējāmies savās kāzās (ne visi ielūgtie viesi varēja ierasties, taču tie, kuri ieradās, tika ielūgti tādēļ, ka vēlējāmies redzēt mūsu dienā, nevis tāpēc, ka kāda iemesla dēļ vajadzēja ielūgt). Man šķiet, ka tas noteikti uzlaboja visu kāzu dienas atmosfēru, un, protams, visu gatavošanās procesu. Noteikti iesaku fotogrāfu Eināru Freimani, video operatoru- Dzintaru Rudzīti un kāzu / vakara vadītāju Mārtiņu Dauguli. Esam ārkārtīgi gandarīti, ka izvēlējāmies tieši šos profesionāļus mūsu kāzu dienai!!!!

Elīna, 26

Neņemt tik ļoti pie sirds radus, ja kādam plānošanas laikā kaut kas nepatīk. Aicinat tos viesus, ko vēlaties redzēt sev blakus.

Zane, 29

Dariet visu, kā Jums patīk, un neklausieties dažādās radu vai draugu iegribās un aizspriedumos!!!

Liene, 26

Nav jēga uztraukties par lietām, ko tik un tā nevarat ietekmēt (piem, laika apstākļi, viesu uzvedība). Izbaudiet šo dienu, izvēlieties pēc iespējas uzticamākus vedējus un centieties atbrīvoties no tieksmes visu kontrolēt, jo šajā dienā tas tā kā tā neizdosies.

Anda, 27

Citreiz mazaak ir labaak! Ja kaut kas neiet iisti pareizi, vai arii vakarinju laiks strauji jau tuvojaas, varbuut citreiz ir labaak atteikties no kaadas aktivitaates pavisam un nenogurdinaat viesus.

Liene, 27

Iesaku laicīgi izvēlēties kāzu noskaņu/tematiku un piedomāt par sīkumiem, kas neprasa lielu piepūli, bet var padarīt dienu skaistāku. It īpaši neaizmirst par darbu uzticēšanu īpašajā dienā, jo pēkšni aptversies, ka nevarat uz brīdi aizskriet, lai kaut ko atnestu, piekārtotu. Visa uzmanība būs pievērsta tieši Jums. Dienu pirms kāzām pavadīt mierīgi, atpūsties un atslābināties. Un pats, pats galvenais - nospļauties un neņemt galvā, ja kaut kas nav tā, kā iecerēts. Ja sapūtīsietes par neizdevušos frizūru, pārāk spilgti ģērbtu radinieci, lietus lāsēm vai ne pārāk glītu kūku, tad tieši Jums atmiņā skaistā diena būs sabojāta, nevis kādam citam. Tas nav tā vērts! Turklāt tieši lielākās nobīdes no scenārija arī ir tās foršākās un paliek atmiņā kā jautrākie brīži :)

Evita, 28

Netaupīt dzeramajiem, sevišķi kolām un minerālūdeņiem, tie mums aizgāja ļoti ātri.

Anda, 24

Sagatavoties jebkam, paņemt rezerves kleitu, pat ja liekas, ka nepārvilskiet. Es tā domāju, bet nespēju sagaidīt kad tikšu no tās ārā. Bija tik karsts tajā garajā kleita, ka pēc mičošanas pārģērbos. Sagatavot vairākus apavu pārus, arī zemās kurpes.

Lāsma, 25

Kaut kam noteikti ir jāsaiet grīstē, pilnīgi viss nenotiek ideāli, bet tieši tāda taču ir dzīve :)

Sintija, 22

Pierakstiet visus izdevumus, plānojot kāzas.

Ieva, 20

Atcerēties šo dienu ar jaukām atmiņām