FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Uzticies cilvēkiem, kurus esi noalgojis, vini to dara visu laiku un ir profesionāłI

Kāzu datums:03.06.2022

Turēt aci uz laulību apliecību - mūsējā klejoja starp trīs viesiem :)

Kāzu datums:14.05.2022

Lai kā jūs censtos izpatikt visiem, diemžēl (vai par laimi) nebūs tā, ka visi būs starā par visu, kas notiek. Bet tas ir tikai un vienīgi normāli. Organizējiet savu dienu tieši tā, kā vēlaties jūs. Atcerieties - ne lietus, ne sniegi, ne krusas nav svarīgas tajā dienā - svarīgi tikai tas, ka kļūstat par vīru un sievu (bet varbūt tomēr apdomājiet, ka ceremonijas un svinību vietai ir plāns "B" ar iekštelpām, ja kāzas paredzētas ārā :) )

Kāzu datums:03.09.2021

Galvenais ir koncentrēties uz savām vēlmēm un visu organizēt pēc sava prāta. Atcerieties - tā ir tikai jūsu diena un tai ir jāpatīk galvenokārt jums pašiem.

Kāzu datums:27.08.2021

Neuztraukties par sīkumiem, kas plānošanas laikā noies greizi. Arī es nosmējos, kad pēdējā nedēļā mana friziere pateica, ka varbūt nemaz netiks mani sapucēt. Pārāk aizdomīgi gludi viss gāja, bet beigu beigās viss nokārtojās. Nu un protams, mūsu kāzu dienā lija lietus bez apstājas, tāpat kā nākošajā dienā, ceremonija notika ārā, vai tad tas šo īpašo dienu padarīja sliktāku? Nē, viss bija ideāli un es biju laimīga!

Kāzu datums:11.08.2021

Divas, nē, TRĪS reizes pārbaudiet, vai visas hiģiēnas preces ir līdzi. Paņemiet arī šūšanas piederumus. Man personīgi to nevajadzēja, bet viss varēja notikt. Pārbaudiet, vai visas nepieciešamas mantas ir ienestas jaunlaulāto numuriņā. Mēs ar jau vīru tā arī palikam gandrīz bez mantām, jo somas palika mašīnā pie radiem, kas jau tajā brīdī sen gulēja:D

Kāzu datums:31.07.2021

Kāzu dienā atrast abiem to nelielo brītiņu laikam divatā. Diena paskries, tādēl tās pāris minūtes, kuru laikā apmainīties ar sirds siltumu, kas Jūs piepildīs kāzu dienā, iesaku to laiku atrast. Līgavām, kurām kāzas plānojās vasarā un ciskas un to berze ir zināma, iesaku zem kleitas vilkt plānos šortiņus, kas paglābs Jūs no sarkanām ciskām un diskomforta. Jo zem kleitas ir +visi grādi. :D

Kāzu datums:02.07.2021

Baudiet!

Kāzu datums:10.10.2020

Iespējams, ka plāni kādā brīdī nojuks, kāds no pakalpojumu sniedzējiem atteiks vai notiks kas cits, bet svarīgi atcerēties, ka vienmēr var atrast labas alternatīvas.

Kāzu datums:12.09.2020

.. to, ka ne vienmēr viss notiks tieši tā, kā vēlēsies. Pirms kāzām ārkārtīgi uztraucos par to, ja nu līs lietus, ja nu būs auksts un vētra, ja nu kāds viesis pēkšņi neiradīsies utt.. Jā, nedēļā pirms kazām mums piezvanīja trīs ģimenes un pateica, ka nevarēs tomēr atbraukt, papildus covid dēļ arī mana krustmāte palika Itālijā, tomēr beigu beigās.. tev būs foto, video (ar kuriem padalīties), tu būsi bijis laimīgs šajā dienā un tā diena būs tavas jaunās ģimenes diena. To laimi, kas tevi pārņems satiekot savu līgavaini pie altāra, to vairs nespēs traucēt nekas!

Kāzu datums:09.09.2020

Ņemiet vērā, atgādināt katram pakalpojuma devējām, ko Jūs no viņiem sagaidat , arī dienu pirms kāzām! Dažreiz pakalpojuma devējiem piemirstās, ka bija norunātas konkrētas lietas!

Kāzu datums:20.08.2020

Rīkojiet tādu dienu, kādu vēlaties paši.

Kāzu datums:07.08.2020

Kāzu diena nozib vienā mirklī, tādēļ svarīgi ir to pārlieku nepārplānot. Laika grafiks nobīdās pat profesionāliem pasākumu organizatoriem. Nekad nevar paredzēt ne tostu, ne fotosesijas ilgumu, vārtu skaitu vai citus apstākļus, kas varētu nobīdīt dienas plānu. Tādēļ īpaši iesakām neplānot tālus pārbaucienus vai pārlieku daudz aktivitāšu pēc ceremonijas, jo kaut ko var nākties atlikt. Un neaizmirstiet šajā dienā par sevi! Noteikti atvēliet vismaz 15 minūtes sev, tikai diviem vien, bez vedējiem, fotogrāfa vai citiem cilvēkiem. Tā ir jūsu diena, jūs to organizējat sev, nevis viesiem vai skaistām fotogrāfijām. Apstājieties, atvelciet elpu un sāciet apzināties, kas ir noticis. Tas ir tik svarīgi! Lai mūsu kāzu dienā tas būtu iespējams, vēl vienu lietu darījām citādi. Lūdzām kāzu fotogrāfu ierasties jau iepriekšējā vakarā, no agra rīta sākām posties un fotosesijā devāmies jau pirms kāzu ceremonijas – kaut vēl nebijām vīrs un sieva oficiāli, mēs bijām nupat saposti, skaisti un pozitīvām gaidām piepildīti. Un arī pēc ceremonijas viesiem nebija mūs jāgaida vairākas stundas.

Kāzu datums:06.08.2020

Būt kopā visā sagatavošanās procesā un iesaistīties abiem :)

Kāzu datums:26.06.2020

Organizējiet visu laicīgi, ja neņemat organizātorus. Sagatavošanās laiks paskrien ļoti ātri. Galvenais, neierobežojiet sevi un savas idejas, jo tāda diena tikai vienreiz ir.

Kāzu datums:14.02.2020

Atrodiet laiku, lai vienkārši pabūtu divatā, nestresojot par kāzu jezgu.

Kāzu datums:28.09.2019

KĀRTĪGI izpēties viesu nama, ēdinātāju un fotogrāfa piedāvāto. Un, nesteidzieties ar lēmuma pieņemšanu, ja kāds nav gatavs pagaidīt, tad varbūt jums priekšā kāds superīgāks variants. Un, nekautrējaties teikt savas plānotās finanšu robežas.

Kāzu datums:26.07.2019

Labas kāzu vietas un pakalpojumus tiešām jārezervē gadu iepriekš. Pat kūkas cepējas un vizāžisti. Jaunā pāra mašīnā līdzi paņemt ūdeni. Paņemt maiņas kleitu un apavus līgavai. Veikala kāzu kleitas ir koriģējamas pie šuvējas, kaut vai, lai tikai paskatās kā krīt uz auguma. Liela daļa viesu laicīgi neatbild uz ielūgumā norādīto datumu.

Kāzu datums:01.06.2019

Pameklējiet lētaku variantu. Tāds vienmēr būs. Lai butu kaut kas skaists, ne vienmēr vajag kaudzi naudas izmest.

Kāzu datums:27.04.2019

Viesi visticamāk nepārzinās visas sīkās detaļas,kas bija izplānotas,tāpēc nav jāsatraucas,ja kaut kas nenotiek kā iecerēts. Paēdiet kārtīgas brokastis, jo diena būs gara.

Kāzu datums:18.08.2018

Obligāti pakalpojuma sniedzējiem pārbaudīt visas atsauksmes un katru negatīvo ņemt vērā, jo labā atsauksmes raksta draugi un radi.

Kāzu datums:18.08.2018

Nekad nepaļaujies uz ieplānoto kāzu budžetu, jo ir liela iespēja to pārsniegt.

Kāzu datums:18.08.2018

Ka kāzu auto īre ir dārga, labāk caur paziņām sarunāt mašīnu.

Kāzu datums:18.08.2018

Viss aizņem vairak laika nekā planojat.

Kāzu datums:04.08.2018

Atvēliet lielāku naudas summu neparedzētiem gadījumiem.

Kāzu datums:07.07.2018

Arī tad, ja šķiet, ka kaut kas nenotiek, kā gribētos, pēc laika atskatoties atpakaļ, būs skaidrs, ka viss ir noticis tieši tā kā jānotiek.

Kāzu datums:23.09.2017

Sarunājiet ar floristi par dekorāciju novākšanu - mums nācās steigā pēc pasākuma vākt nost dekorācijas, jo viesu namā bija paredzēts jau nākamais pasākums, bet ar floristi nebija sarunāts, kas un kā aizvāks mūsu dekorācijas. Paņemiet līdzi trauciņus, kur ielikt pārpalikušo ēdienu viesiem līdzi.

Kāzu datums:23.09.2017

Pirms izvēlies pakalpojumu sniedzējus, izvērtē vairākas iespējas. Piemēram, nevajag ņemt fotogrāfu, kas ir slavens un maksā milzīgas summas. Tajā pašā laikā varat izvēlēties fotogrāfu, kas nav tik slavens, piedāvā draudzīgas cenas un no kura saņemat tikpat skaistas fotogrāfijas. Par vedējiem izvēlieties cilvēkus, kas jums ir tuvi un ar kuriem jums ir līdzīgas vērtības. Mūsu vedēji ņēma vērā visas mūsu vēlmes, scenāriju un notikumus saplānoja mums neko nestāstot, bet, atceroties kāzu dienu, nav nekā, kas mums nepatiktu. Aizmirstiet par to "kā vajag būt, ko vajag darīt". Izvēlieties to, ko paši gribat, nevis to, ko gribētu vecāki, vecvecāki un citi radi. Nesekojiet visām tradīcijām. Izvēlieties tradīcijas, kas jums pašiem patīk un pielāgojiet tās sev.

Kāzu datums:09.09.2017

Viss ir atmosfērā - pārējais ir otršķirīgs. Galvenais, lai visi labi jūtas, tad svinības būs izdevušās. Visi jau saka - tas ir tikai jums diviem, ko nu par citiem. Bet kāpēc tad taisām tās lielās kāzas, ja tas tikai mums? Nē, tas ir visiem, bet jūs esat galvenie.

Kāzu datums:07.07.2017

Dariet tā kā jūs gribat. Citu domas var uzklausīt, bet svarīgi, lai jums būtu šī diena tāda kāda jūs to gribat un tādā kādu jūs to esat iztēlojušies.

Kāzu datums:23.12.2016

Izbaudiet šo gatavošanās laiku, jo tas paskries tik ātri ka nespēsiet pat apjēgt. Un kāzu dienā neraizējaties ne par ko to uzticiet citiem!

Kāzu datums:17.09.2016

...to, ka tā ir jaunā pāra diena un ir jādara tieši un tikai tā, kā pašiem gribās. :)

Kāzu datums:03.09.2016

Dariet visu kā JŪS vēlaties nevis kā pieņemts, jo tieši šos sīkumus, kas iespējams citiem nav saprotams un liekas kkas nevajadzīgs, pēc tam visi novērtē, jo tas atšķiras! :)

Kāzu datums:18.07.2016

Visu rezervēt jau laicīgi, jo labākās vietas, mūziķi, vakara vadītāji, utt tiek rezervēti jau gandr;iz gadu pirms kāzām. Netaupīt naudu mūzikai ceremonijā, jo tas rada fantastisku atmosfēru. Mums bija grupa Jorspeis (vokāls, ģitāra un čells), kas radīja vienkārši neaizmirstamu muzikālo noformējumu.

Kāzu datums:16.07.2016

Kāzu datums:10.10.2015

Neskopojaties vedējiem ar naudiņu, ja viņi organizē kāzas, būs tā vērts! :) Mēs vedējiem kopā iedevām 180 euro. Ja nezinat, kādu laiku gaidīt, nodrošinaties ar visu iespējamo, ja iegādātais nenoderēs kāzu dienā, tad noderēs citu reizi!

Kāzu datums:03.10.2015

Kāzas ir JŪSU diena, rīkojaties tā, lai tā būtu JUMS skaista un neaizmirstama!

Kāzu datums:22.08.2015

Nekavējiet, nekavējiet un vēlreiz nekavējiet dārgie vīrieši, kad jāierodas noteiktajā laikā dzimtsaraksta nodaļā. Īpaši ja līgava un līgavainis ierodas atsevišķi. Man gadījās šāds misēklis, kad laikus ierados, bet līgavainis nebija pat tuvumā un ieradās tikai pēc kādām 10 minūtēm. Ziniet kāds stress lieks rodas līgavai?

Kāzu datums:15.08.2015

Izplānot pietiekami daudz laika pirmajam šampanietim un fotosesijai, jo tas tiešām aizņem pat 2 h ;)