FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vēl iesaku ņemt vērā...

Pievienot savu pieredzi
Vēl iesaku ņemt vērā...
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā...
Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:26.06.2020

Organizējiet visu laicīgi, ja neņemat organizātorus. Sagatavošanās laiks paskrien ļoti ātri. Galvenais, neierobežojiet sevi un savas idejas, jo tāda diena tikai vienreiz ir.

Kāzu datums:14.02.2020

Atrodiet laiku, lai vienkārši pabūtu divatā, nestresojot par kāzu jezgu.

Kāzu datums:28.09.2019

KĀRTĪGI izpēties viesu nama, ēdinātāju un fotogrāfa piedāvāto. Un, nesteidzieties ar lēmuma pieņemšanu, ja kāds nav gatavs pagaidīt, tad varbūt jums priekšā kāds superīgāks variants. Un, nekautrējaties teikt savas plānotās finanšu robežas.

Kāzu datums:26.07.2019

Labas kāzu vietas un pakalpojumus tiešām jārezervē gadu iepriekš. Pat kūkas cepējas un vizāžisti. Jaunā pāra mašīnā līdzi paņemt ūdeni. Paņemt maiņas kleitu un apavus līgavai. Veikala kāzu kleitas ir koriģējamas pie šuvējas, kaut vai, lai tikai paskatās kā krīt uz auguma. Liela daļa viesu laicīgi neatbild uz ielūgumā norādīto datumu.

Kāzu datums:01.06.2019

Pameklējiet lētaku variantu. Tāds vienmēr būs. Lai butu kaut kas skaists, ne vienmēr vajag kaudzi naudas izmest.

Kāzu datums:27.04.2019

Viesi visticamāk nepārzinās visas sīkās detaļas,kas bija izplānotas,tāpēc nav jāsatraucas,ja kaut kas nenotiek kā iecerēts. Paēdiet kārtīgas brokastis, jo diena būs gara.

Kāzu datums:18.08.2018

Obligāti pakalpojuma sniedzējiem pārbaudīt visas atsauksmes un katru negatīvo ņemt vērā, jo labā atsauksmes raksta draugi un radi.

Kāzu datums:18.08.2018

Nekad nepaļaujies uz ieplānoto kāzu budžetu, jo ir liela iespēja to pārsniegt.

Kāzu datums:18.08.2018

Ka kāzu auto īre ir dārga, labāk caur paziņām sarunāt mašīnu.

Kāzu datums:18.08.2018

Viss aizņem vairak laika nekā planojat.

Kāzu datums:04.08.2018

Atvēliet lielāku naudas summu neparedzētiem gadījumiem.

Kāzu datums:07.07.2018

Arī tad, ja šķiet, ka kaut kas nenotiek, kā gribētos, pēc laika atskatoties atpakaļ, būs skaidrs, ka viss ir noticis tieši tā kā jānotiek.

Kāzu datums:23.09.2017

Sarunājiet ar floristi par dekorāciju novākšanu - mums nācās steigā pēc pasākuma vākt nost dekorācijas, jo viesu namā bija paredzēts jau nākamais pasākums, bet ar floristi nebija sarunāts, kas un kā aizvāks mūsu dekorācijas. Paņemiet līdzi trauciņus, kur ielikt pārpalikušo ēdienu viesiem līdzi.

Kāzu datums:23.09.2017

Pirms izvēlies pakalpojumu sniedzējus, izvērtē vairākas iespējas. Piemēram, nevajag ņemt fotogrāfu, kas ir slavens un maksā milzīgas summas. Tajā pašā laikā varat izvēlēties fotogrāfu, kas nav tik slavens, piedāvā draudzīgas cenas un no kura saņemat tikpat skaistas fotogrāfijas. Par vedējiem izvēlieties cilvēkus, kas jums ir tuvi un ar kuriem jums ir līdzīgas vērtības. Mūsu vedēji ņēma vērā visas mūsu vēlmes, scenāriju un notikumus saplānoja mums neko nestāstot, bet, atceroties kāzu dienu, nav nekā, kas mums nepatiktu. Aizmirstiet par to "kā vajag būt, ko vajag darīt". Izvēlieties to, ko paši gribat, nevis to, ko gribētu vecāki, vecvecāki un citi radi. Nesekojiet visām tradīcijām. Izvēlieties tradīcijas, kas jums pašiem patīk un pielāgojiet tās sev.

Kāzu datums:09.09.2017

Viss ir atmosfērā - pārējais ir otršķirīgs. Galvenais, lai visi labi jūtas, tad svinības būs izdevušās. Visi jau saka - tas ir tikai jums diviem, ko nu par citiem. Bet kāpēc tad taisām tās lielās kāzas, ja tas tikai mums? Nē, tas ir visiem, bet jūs esat galvenie.

Kāzu datums:07.07.2017

Dariet tā kā jūs gribat. Citu domas var uzklausīt, bet svarīgi, lai jums būtu šī diena tāda kāda jūs to gribat un tādā kādu jūs to esat iztēlojušies.

Kāzu datums:23.12.2016

Izbaudiet šo gatavošanās laiku, jo tas paskries tik ātri ka nespēsiet pat apjēgt. Un kāzu dienā neraizējaties ne par ko to uzticiet citiem!

Kāzu datums:17.09.2016

...to, ka tā ir jaunā pāra diena un ir jādara tieši un tikai tā, kā pašiem gribās. :)

Kāzu datums:03.09.2016

Dariet visu kā JŪS vēlaties nevis kā pieņemts, jo tieši šos sīkumus, kas iespējams citiem nav saprotams un liekas kkas nevajadzīgs, pēc tam visi novērtē, jo tas atšķiras! :)

Kāzu datums:18.07.2016

Visu rezervēt jau laicīgi, jo labākās vietas, mūziķi, vakara vadītāji, utt tiek rezervēti jau gandr;iz gadu pirms kāzām. Netaupīt naudu mūzikai ceremonijā, jo tas rada fantastisku atmosfēru. Mums bija grupa Jorspeis (vokāls, ģitāra un čells), kas radīja vienkārši neaizmirstamu muzikālo noformējumu.

Kāzu datums:16.07.2016

Kāzu datums:10.10.2015

Neskopojaties vedējiem ar naudiņu, ja viņi organizē kāzas, būs tā vērts! :) Mēs vedējiem kopā iedevām 180 euro. Ja nezinat, kādu laiku gaidīt, nodrošinaties ar visu iespējamo, ja iegādātais nenoderēs kāzu dienā, tad noderēs citu reizi!

Kāzu datums:03.10.2015

Kāzas ir JŪSU diena, rīkojaties tā, lai tā būtu JUMS skaista un neaizmirstama!

Kāzu datums:22.08.2015

Nekavējiet, nekavējiet un vēlreiz nekavējiet dārgie vīrieši, kad jāierodas noteiktajā laikā dzimtsaraksta nodaļā. Īpaši ja līgava un līgavainis ierodas atsevišķi. Man gadījās šāds misēklis, kad laikus ierados, bet līgavainis nebija pat tuvumā un ieradās tikai pēc kādām 10 minūtēm. Ziniet kāds stress lieks rodas līgavai?

Kāzu datums:15.08.2015

Izplānot pietiekami daudz laika pirmajam šampanietim un fotosesijai, jo tas tiešām aizņem pat 2 h ;)

Kāzu datums:08.08.2015

Obligāti, ja jums atļauj laiks, satikties un aprunāties ar visiem, kas apkalpos, kas filmēs, fotogrāfēs, vadīs u t.t. jūsu kāzu dienu!!! Ļoti svarīgi, lai apkārt jums ir cilvēki, kuri veido priecīgu, varbūt ar humoru atmosfēru! Izrunājiet ar vakara vadītāju visu līdz sīkumam! Izrunājiet kādas būs spēles! Obligāti! Mums liekas, ka mēs bijam visu izrunājuši, bet vienalga sadzirdējam nepatīkamu šansona dziesmu, un dažādus rupja humora vārdus! Mums nepaveicās! Novēlam veiksmi jums ;)

Kāzu datums:31.07.2015

Sarkastīt laicīgi dāvanas un amatus. Mums gadījās maza problēma, ka nebiju izprintējusi visu amatu bildes. Nebaidīties no izaicinājuma- mums bija bail par kāzām jūras krastā, dēļ laika apstākļiem. Bet laiks bija ļoti skaist kaut vai visu nedēļu lija un bija auksti.

Kāzu datums:24.07.2015

Kāzu datums:11.07.2015

Aprèķiniet budźetu rùpìgi un ar rezervìti,jo laika gaità mainàs cenas. Kà arì iesaku laicìgi visu aizrunàt un iemaksàt jau depozìtus,tas ļoti palìdz atvieglot pàrèjos izdevumus.

Kāzu datums:04.07.2015

laiks skrien ļooti ātri, iesaku visu darīt laicīgi, jo var arī gadīties kāda kļūme pēdējā brīdī.

Kāzu datums:10.06.2015

Neko neuztvert traģiski, mazās nepilnības vai kļūdiņas šo dienu padarīs tikai un vienīgi krāsaināku. No pieredzes saku, ka pat aizdegusies žakete baznīcā, nav pasaules gals. Mieru tikai mieru un visu uztvert vieglāk. Tie ir svētki nevis sacensības.

Kāzu datums:25.04.2015

Viss kas notiek, notiek uz labu:)

Kāzu datums:14.02.2015

Laiks līdz kāzām skrien ļoti ātri. Cenšaties neatstāt visu uz pēdējo brīdi.

Kāzu datums:31.01.2015

Esiet drosmīgi savās vēlmēs. Neietekmējaties no padomdevējiem - tai skaitā dažādām kāzu organizēšanas aģentūrām. Jūs varat šo pasākumu organizēt tiešu tādu kā gribas. Nepastāv nekādi obligāti izpildāmie nosacījumi, tradīcijas. Ņemiet vērā, ka kāzas visiem pakalpojuma sniedzējiem ir bizness un visi vēlas pēc iespējas vairāk nopelnīt. Un šīs obligātās "tradīcijas" un "skaistais noformējums" ir radīti tikai, lai nopelnītu naudu radot "sapni".

Kāzu datums:09.01.2015

Mierīgi jāpasēž un jāpadomā, kas pašiem patiktu. Nu nevajag taisīt kāzas pēc noteikta šablona, jo tā dara visi. Tāda diena ir viena un tai jābūt ir baudāmai nevis histēriskai braukāšanai un skraidīšanai ķeksīša pēc. Arī viesiem ir jābūt aptuvenai nojautai, ko sagaidat, lai nesataisa liekus pārsteigumus. Tai dienā varat būt egoisti. Tāpat kāzās nevienam nekas nav jāpierāda. Diena paies ātri un tai jābūt nesteidzīgai, lai var katru minūti izgaršot.

Kāzu datums:12.12.2014

Viss notiks tā, kā tam jānotiek un darīt visu pēc savas iekšējās balss.

Kāzu datums:25.10.2014

Atcereties - precaties vienreiz, rīkojiet kāzas, lai Jums neko negribētos mainīt arī pēc tam. Un ja Jums patiks Jūsu diena, tad citiem tā patiks vēl vairāk.

Kāzu datums:11.10.2014

Aiciniet tos, kurus vēlaties redzēt savās kāzās, nevis kaut kādas radniecības dēļ !

Kāzu datums:18.09.2014

Viss notiks tieši tā, kā tam jānotiek! Ticiet tam - un sīkumus, ko palaižat garām, tāpat neviens nemana, jo nezina, kā jābūt. Vienmēr ir labi tā, kā ir! Jo tās ir kāzas, tās vienmēr izdodas!

Kāzu datums:13.09.2014

Plānojot savu budžetu, noteikti skaitiet klāt katru mazāko sīkumu, jo tieši tie beigās liek kāzu budžetam nopietni pieaugt.