FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?

Anete, 26

Palīdziet līgaviņām. Un sagatavojiet kādu jauku pārsteigumu kāzām. Manējais uztaisīja mazu pārsteigumu - apsveikumi no ārzemēm no mūsu draugiem. Salika kopā un vienkārši parādīja. Nebiju raudājusi kāzās, bet tajā mirklī paliku ļoti emocionāla.

Ieva, 25

Nenogurdināmi atbalstīt topošo sieviņu, visos viņas stresa uzplūdos.

Megija, 28

Nekavēt kāzu rītā! Pat 5min pēc norunātā laika līgavai ir stress, kur nu vēl ierašanās pusstundu vēlāk.

Jekaterina, 23

Palīdzēt un atslogot nedaudz līgavas, un iesaistīties organizēšanā.

Laurensija, 35

Paciest to dienu, kaut vai nogurdina tās fotosesijas. Manam vīram tā bija nogurdinoša, jo viņš pat ieēst nepaguva.

Daira, 22

Atcerieties, ka tā nav tikai diena līgavai, bet arī jums. Piedāvājiet savu palīdzību arī tad, ja līgava izliekas ka ar visu tiek galā - viņa NEtiek un vēlas lai jūs iesaistaties gan plānošanā, gan mazo darbiņu darīšanā.

Gunita , 32

Lai priecājas par savu kāzu dienu.

Monta, 21

Atbalstiet līgavas.

Vita, 25

Izbaudiet kāzu dienu.

Ieva, 29

Atbalstiet savas līgavas, viņas mēdz būt emocionālas, bet ļaujiet viņām rosīties, uzklausiet, kad tas nepieciešams un sagādājiet pārsteigumus. Sievietēm patīk pārsteigumi.

Ieva, 30

Ļaujiet līgavai rosīties. Pat ja jūs esat pilnīgi mierīgs un nesaprotat, kas tur ko ņemties pa sīkumiem. Nekritizējiet idejas, neierosinot savu variantu.

Sandra, 25

Vienmēr būt kopā ar līgavu gatavošanās procesā, palīdzēt, atbalstīt. Nesaki, ka viņa jau labāk saprot. Gatavošanās laikā tik daudz kas jāizlemj, ka kopā būšana jūs tikai satuvinās.

Alīna, 25

Mēģiniet ik pa laikam atraut līgaviņu no kāzu darīšanām, dariet kopā arī kaut ko citu. Un bieži. Un galvenais - ļauj viņai darīt tieši tā kā viņa grib.

Krista, 27

Nesatraukties un baudīt svarīgo dienu.

Alise, 24

Nesatraukties pēdējā dienā pirms kāzām!

Aleksandra, 25

Darī visu laikus, tā lai uz pedējo brīdi nepaliek visādi sīkumi. Kā arī uzticēt un prasīt palīzibu radiniekiem un draugiem, vīņi īstenībā visi ir priecīgi palīdzet un piedalīties.

Alda, 27

Iesaistieties gatavošanās procesā! Varbūt Jums pat atklāsies kāds apslēpts talants, piemēram, mans vīrs taisīja kāzu ielūgumus un dekorācijas.

Ilze, 29

Būt pacietīgiem un saprotošiem. Un noteikti mēģināt piedalīties organizēšanas procesā.

Dace, 27

Mīliet savas līgavas un viss pārējais būs super! :)

Jana, 27

Ļauties sieviešu iegribām, jo sievietes māk radīt svētkus :)

Tanita, 25

Censties mazāk uztraukties un izbaudīt šo skaisto dienu, jo tai tik ilgi mēs gatavojamies, bet paskrien viņa tik ātri!

Ilva, 25

Līgavaiņi, lūdzu palīdziet līgaviņām, arī vedējiem, piedalieties kāzu plānošanā, būs daudz vieglāk jums pašiem, nebūs domstarpību un būsiet apmierināti un priecīgi ar notiekošo, īpaši jau pašā kāzu dienā!

Lelde, 23

Nekautrējaties palīdzēt savām līgaviņām un droši piedalieties gatavošanās procesā. Jauka nodarbe abiem kopā. Izbaudiet!

Evita, 22

Ceremonijas laikā, ik pa reizītei uzmetat skatienu savai līgavai. Fotogrāfs to noteikti pamanīs un iemūžinās. Tas ir tik skaisti - īpaši tad, ja līgava no nepamana.

Inese, 27

Pakļauties līgavas idejām :D

Zane, 25

Līgavaiņiem- īsti laikam nav tādu ieteikumi. Vīrieši paši par sevi ir ļoti mierīgi.

Sigita, 28

Sanita, 28

Paļaujieties uz savàm lìgavàm,ļaujiet ,lai viņas izsapņo un piepilda savu sapni... mìliet savas lìgaviñas neskatoties uz ne kādiem sarežģìjumiem.

Kristine, 20

Ja arī jūs lielu daudzumu kāzu nianšu uzticat mīlotajai, piemēram, dominējošo krāsu, viņas kāzu tēlu, dekorācijas un puķu veidus, nepieciet domāt viņām, ka jums vienalga, un reaģēt neitrāli. Uzklausiet viņu un izsakiet savu viedokli, atbalstiet viņu ar jaukiem vārdiem, mēs esam ļoti jūtīgas, tāpēc topošā vīra viedoklis un atbalsts stresa situācijā būs pats labākais kas noteikti palīdzēs. Lai nu kā tur būtu, bet pacentieties savu sievu pēc kāzām kaut kur aizvest, varbūt tā nebūs Grieķija vai Spānija, bet kāda vasaras mājiņa ar pirti vai kas vēl, bet aizvediet un pavadiet laiku kopā pēc kāzām, divatā. Tas noteikti atstās ļoti jaukas atmiņas.

Anete, 29

Noteikti pašiem piedalīties kāzu plānošanā - jo precaties jūs abi. Kā arī nesatraucieties, ja topošā sieva jūk prātā - kāzas to izārstēs.

Ilze, 41

Mīliet savu jauno sieviņu.

Katerina, 26

Neuztraukties un baudīt šo dienu kopā ar savu līgavu.

Edīte, 34

Ja līgava lidinās sapņos un mākoņos - censties pietuvināt realitātei. Kāzām nav jāizskatās kā Holivudas filmās. Kāzām ir jābūt tādām kā abi to gribat. Ir jāmeklē kompromiss. Nopietni apsveriet par kāzām bez radu un citu "obligāti" aicināmo cilvēku bara.

Inese, 27

Saprast, ka kāzas ir ne tikai priekš topošās sievas un ka ar uzvalka iegādi un maka atveršanu vien nepietiks. Ļoti svarīgs ir arī viedoklis un priekšlikumi.

Dagnija, 32

Izbaudīt procesu. Un sagatavoties. Un nestresot.

Agnese, 24

Palīdziet līgavām, es nezinu kā es tiktu bez sava vīriņa. Bet nu ko, viņš vnk man ir ideāls :)

Monta, 25

Atbalstiet un ierosiniet idejas par skaisto dienu, mums ,līgaviņām, tas patīk :)

Ieva, 29

Ļauties tam trakajam, bet patīkamu emociju bagātajam skrējienam kāzu gatavošanās laikā. Tas arī ir viens liels pirmskāzu pārbaudījums Jums abiem. Kaut vai vīna šķirni izvēloties, ko likt uz kāzu galda - tas nav vairs tik vienkārši, jo tak vienīgo reizi mūžā! Un gribas, lai VISS ir tieši tā kā gribas, vajag un izsapņots

Līga, 23

Nepazaudējiet jauno sieviņu kāzu vakara laikā :D Atpirkt var būt grūti :D Ja daudz kāzu plānošanā neiesaistaties, tad izsakiet, ko patiešām savās kāzās nevēlaties, tas vienkāršo kāzu plānošanu.

Brown Eyes, 26

Palīdzēt un atbalstīt savas līgaviņas. Kāzas nav tikai sieviešu untums - tā ir jūsu abu diena;)