FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem?
Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.07.2023

1)Atbalstīt un uzklausīt savas līgavas gatavošanas procesā 2) Palīdzēt izlemt starp vairākiem variantiem 3) Ja gadās saspringtāks laiks pirms kāzām - atgādināt, ka līgaviņa joprojām ir vismīļākā un skaistākā

Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Nestreso un izbaudi dienu!

Kāzu datums:14.05.2022

Tiešām iesaistīties kāzu organizēšanā. Pateikt, ja kas nepatīk (ja jūs tikai šūposiet galvu un teiksiet "nē nu jā", mēs nesapratīsim) vai gribētos kā citādāk. Jau sākumā izrunāt visas lomas un darāmos darbus - tā, lai ir skaidrs kas un kā. Ja negribās ņemties ar visādām bantītēm un dekoriem, var jau turēt rūpi par budžetu, izņemt visas sarunātās nomas lietas, stādīt darāmo darbu sarakstus, parūpēties par visiem līgumiem un satikšanās laikiem / vietām. Nukautkātā.

Kāzu datums:03.09.2021

Būt atvērtiem idejās un palīdzēt organizēšanā, vai vismaz atbalstīt nekritizējot.

Kāzu datums:27.08.2021

Arī izbaudiet! Atbalstiet savas līgavas un palīdziet ar plānošanu, viņas to novērtēs!

Kāzu datums:11.08.2021

-Tomēr organizēt vecpuišu ballīti. Kā var palaist garām šo fantastisko pieredzi?!

Kāzu datums:31.07.2021

Rodiet laiku un vēlmi iesaistīties, lai topošā sieva nejūtās viena plānošanas procesā.

Kāzu datums:02.07.2021

Ieteiktu sagatavoties kāzu dienai laikus un visiem praktisajiem sīkumiem kāzu rītā censties iesaistīt palīgus. Mūsu make-up meistare atzinās, ka sen nav redzējusi tik mierīgu rītu, kad viss ir harmoniski, lēni, ēdam pucējoties ķiršus, pīrādziņus (jā, ir ļoti svarīgi padomāt par paēšanu (un noteikti pietiekamu padzeršanos!), jo pārsvarā ceremonija tomēr ap pusdienlaiku un pie galdiem parasti tik ātri nenonāk. Viņa sacīja, ka pārsvarā līgavaiņi ir noskrējušies - mašīnas mazgāšana, greznošana, tesiens pēc pīrāgiem, vēl kādi praktiskie darbi un pēdējā brīdī pārguris vēl lec dušā, lai neostu pēc āpša. Ieteikums - ja līgava tomēr streso, saglabāt mieru un paturēt mīļotās roku, apskaut un iedot buču (tikai tā, lai grimu nesabojātu) :D Par bučām - ieteiktu tomēr pirms kāzām vienoties par pirmo skūpstu un kas abiem liekas pieņemams. It kā sīkums, bet svarīgs brīdis. Mums bija daudz jautrības mēģinājumos - bija gan "kaķa buča", īsa un formāla, ko parasti dod kaķim. Sapratu, ka nē - tas nav mans. Nav personīgumu un attieksmes. Slapjie skūpsti arī neder, pat ja noturīga lūpukrāsa. (Esmu te vai citā portālā redzējusi kāzu fotosesiju ar šādiem skūpstiem, pusizkārtām krūtīm un redzamām biksītēm. Jā, erotiski, pat stilīgi, drosmīgi, bet vai tiešām afišēt sevi kā veselīgu seksuālu pāri tieši kāzu dienā?! Varbūt tam atsevišķu fotosesiju? Atlieciens skavās mēģinājumos mums arī nederēja - ja nu kronis nokritīs un aizripos kādam viesim līdz kājām :) Daudz amizēšanās, bet foršas atmiņas.

Kāzu datums:10.10.2020

Atcerēties, ka tā ir arī jūsu diena - būt aktīviem, izbaudīt plānošanu un kļūšanu par vīru.

Kāzu datums:12.09.2020

Uzticēties, palīdzēt un atbalstīt līgavas. Pirms pārmest līgavām par lielajiem izdevumiem, papētīt, cik patiesībā maksā šīs visas pozīcijas. Tā nav tikai līgavu diena, tā ir jūsu jaunās ģimenes diena. Man ir ļoti paveicies ar vīru, jo tieši viņš man tik ļoti daudz palīdzēja un es nevaru teikt, ka kāzas saorganizēju es, jo šo dienu organizējām mēs abi kopā.

Kāzu datums:09.09.2020

Iesaku būt patiesiem/nesamākslotiem priekš kāzu fotogrāfiem un operatoriem! Kāzu diena ir tava diena un nevienam nekas nav jāpierāda!

Kāzu datums:20.08.2020

Miers miers miers.

Kāzu datums:07.08.2020

Es iesaku maksimāli ļauties kāzu plānošanai – varbūt tas nešķiet pārāk vīrīšķigi, tomēr tas vislabāk iespiedīsies jūsu atmiņā. Tiks piedzīvoti emociju kāpinājumi un kritumi, kas vienmēr paliks jūsu atmiņā un par kuriem vienmēr varēsiet pasmieties ar savu topošo sievu. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka gatavošanās procesā bija vairāk kutinošu sajūtu, nekā kāzu dienā, tādēļ šīs patīkamās atmiņas saglabāsies visilgāk. Atbalstiet viens otru, cik vien spējat – mazos vai lielos darbos, jo, plānojot jūsu kāzas, noteikti, ka būs kādas nianses, par kurām kā vīrietis varat parūpēties, atvieglojot partneres noslodzi. Visā satraucošajā pirmskāzu laikā atrast brīvus brīžus, kurus pavadīt kopā ar savu otro pusīti – nolaižoties uz zemes un atskatoties, cik daudz darba jau ir padarīts.

Kāzu datums:06.08.2020

Pacietību, būt līgavas labajai rokai un atbalstam : ))))

Kāzu datums:26.06.2020

Ļaujiet jūsu topošajām sievām izpausties idejās un neaprobežojiet viņas. Ja sākumā jums tā diena varbūt nešķiet tik svarīga, lai organizētu lielas svinības, tad beigās paši būsiet priecīgi, jo jūsu līgava būs laimīga, ka ļāvāties viņas idejām.

Kāzu datums:14.02.2020

Vairāk iesaistieties kāzu plānošanā, pat, ja šķiet, ka neko no tā nesaprotat. Jūsu atbalsts jaunajām sieviņām ir ļoti nepieciešams!

Kāzu datums:28.09.2019

Kungi, vīrs iesaka jums kārtīgi sagatavoties un sākt laicīgi krāt... naudu! Un, uzņemieties kaut ko palīdzēt, jums pašiem būs patīkami ka mazāka klape un stress.

Kāzu datums:26.07.2019

Atbalstīt līgavas, jo vairums līgavaiņu daudz neiesaistās kāzu organizēšanā un sīkās detaļās. Izrādīt iniciatīvu un piedāvāt palīdzību, kaut vai darbiņš ir mazs.

Kāzu datums:01.06.2019

Palīdziet līgaviņām. Un sagatavojiet kādu jauku pārsteigumu kāzām. Manējais uztaisīja mazu pārsteigumu - apsveikumi no ārzemēm no mūsu draugiem. Salika kopā un vienkārši parādīja. Nebiju raudājusi kāzās, bet tajā mirklī paliku ļoti emocionāla.

Kāzu datums:27.04.2019

Nenogurdināmi atbalstīt topošo sieviņu, visos viņas stresa uzplūdos.

Kāzu datums:06.10.2018

Nekavēt kāzu rītā! Pat 5min pēc norunātā laika līgavai ir stress, kur nu vēl ierašanās pusstundu vēlāk.

Kāzu datums:18.08.2018

Palīdzēt un atslogot nedaudz līgavas, un iesaistīties organizēšanā.

Kāzu datums:18.08.2018

Paciest to dienu, kaut vai nogurdina tās fotosesijas. Manam vīram tā bija nogurdinoša, jo viņš pat ieēst nepaguva.

Kāzu datums:18.08.2018

Atcerieties, ka tā nav tikai diena līgavai, bet arī jums. Piedāvājiet savu palīdzību arī tad, ja līgava izliekas ka ar visu tiek galā - viņa NEtiek un vēlas lai jūs iesaistaties gan plānošanā, gan mazo darbiņu darīšanā.

Kāzu datums:18.08.2018

Lai priecājas par savu kāzu dienu.

Kāzu datums:18.08.2018

Atbalstiet līgavas.

Kāzu datums:04.08.2018

Izbaudiet kāzu dienu.

Kāzu datums:07.07.2018

Atbalstiet savas līgavas, viņas mēdz būt emocionālas, bet ļaujiet viņām rosīties, uzklausiet, kad tas nepieciešams un sagādājiet pārsteigumus. Sievietēm patīk pārsteigumi.

Kāzu datums:23.09.2017

Ļaujiet līgavai rosīties. Pat ja jūs esat pilnīgi mierīgs un nesaprotat, kas tur ko ņemties pa sīkumiem. Nekritizējiet idejas, neierosinot savu variantu.

Kāzu datums:23.09.2017

Vienmēr būt kopā ar līgavu gatavošanās procesā, palīdzēt, atbalstīt. Nesaki, ka viņa jau labāk saprot. Gatavošanās laikā tik daudz kas jāizlemj, ka kopā būšana jūs tikai satuvinās.

Kāzu datums:09.09.2017

Mēģiniet ik pa laikam atraut līgaviņu no kāzu darīšanām, dariet kopā arī kaut ko citu. Un bieži. Un galvenais - ļauj viņai darīt tieši tā kā viņa grib.

Kāzu datums:21.07.2017

Nesatraukties un baudīt svarīgo dienu.

Kāzu datums:07.07.2017

Nesatraukties pēdējā dienā pirms kāzām!

Kāzu datums:17.06.2017

Darī visu laikus, tā lai uz pedējo brīdi nepaliek visādi sīkumi. Kā arī uzticēt un prasīt palīzibu radiniekiem un draugiem, vīņi īstenībā visi ir priecīgi palīdzet un piedalīties.

Kāzu datums:23.12.2016

Iesaistieties gatavošanās procesā! Varbūt Jums pat atklāsies kāds apslēpts talants, piemēram, mans vīrs taisīja kāzu ielūgumus un dekorācijas.

Kāzu datums:17.09.2016

Būt pacietīgiem un saprotošiem. Un noteikti mēģināt piedalīties organizēšanas procesā.

Kāzu datums:03.09.2016

Mīliet savas līgavas un viss pārējais būs super! :)

Kāzu datums:18.07.2016

Ļauties sieviešu iegribām, jo sievietes māk radīt svētkus :)

Kāzu datums:16.07.2016

Censties mazāk uztraukties un izbaudīt šo skaisto dienu, jo tai tik ilgi mēs gatavojamies, bet paskrien viņa tik ātri!