FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:17.07.2010

Atkārtošu man dotos norādījumus: "Skaties vīram acīs un muļķīgi smaidi". Smaidi, arī tad, ja kaut kas noiet greizi - to zini tu un vīrs - pērējie nesapratīs, ja nekritīsiet panikā. Bet kopumā - izbaudi šo dienu, tā paskries vēja spārniem.

Kāzu datums:03.07.2010

Bez stresa

Kāzu datums:03.07.2010

Vienmēr būs kas tāds, ko būsiet piemirsušas, bet atcerieties, ka kāzu dienā vairs neko nepadarīsi, tāpēc izbaudiet šo dienu tādu kāda tā ir, jo esat ieguldījuši tik daudz darba. Viesi tāpat nezina kā jūs esat gribējuši, tāpēc neviens nemaz nezinās, ja kaut kas nav tā kā gribējāt.

Kāzu datums:11.06.2010

Nav obligati.Ka tas dārgākais ir labākais. Es piemēram savu kleitu pirku caur sludinājum. Un kurpes arī pirku pa lēto.

Kāzu datums:15.05.2010

Mazāk uztraukties.

Kāzu datums:15.05.2010

Tik ļoti neiespringt par sīkumiem, jo tajā dienā tie vairs nebūs svarīgi.

Kāzu datums:15.05.2010

Tikai mieru ;)

Kāzu datums:24.04.2010

Pashaam savaa kaazu dienaa buut laimiigaam un smaidiigaam, tad arii laimes "bacilis" pielips visiem viesiem.

Kāzu datums:24.04.2010

Labāk precēties pēc pusdienas, ja gribāt taisīt frizūru salonā no rīta, jo baigi maz laika!

Kāzu datums:11.04.2010

Jāuztver viss vieglak! Izslēdziet mobīlo telefonu kāzu dienā, neiesaistieties vairs nekādās darīšanās un tikai priecājieties. Kāzu mirklis ir tik īss, noteikti izbaudiet to!

Kāzu datums:10.04.2010

Dienu pirms kāzām veltīt sevis sakošanai un izdomāt visu ko patīkamu, ko darīt, jo citādi tā diena ir satraukuma un nemiera pilna. Noteikti izmēģiniet kāzu make-up, kāzu dienā lietojiet ūdensizturīgo skrpostu tušu, ja gribat matos iestiprināt plīvuru - nekadā gadījumā neplānojiet kāzu frizūru ar iztaisnotiem matiem, neiespringstiet uz baltām zeķubiksēm vai zeķēm! Izbaudiet kāzu dienu no visas sirds! Jūs esat tās dienas princese!!! :)

Kāzu datums:26.12.2009

Neņemt vērā pilnīgi un galīgi neko un nevienu - vienmēr būs kāds, kam kaut kas neapmierinās - tā ir jūsu diena un galvenais, ka jums ir izdevusies šī diena! Jūsu galvenais uzdevums ir izskatīties skaista, izbaudīt visu, ko jums ir sagatavojuši vedēji un smaidīt ;)

Kāzu datums:20.11.2009

Pirms kāzu vakarā iedzert nomierinošas zāles, jo ilgi nevarēju aizmigt.

Kāzu datums:05.11.2009

Tūlīr pēc kāzām doties ceļojumā.

Kāzu datums:31.10.2009

nesaraibināt ar notikumiem un darbiem skaisto dienu un (klišejiski) IZBAUDĪT

Kāzu datums:10.10.2009

iipashi nestresot pirms kaazaam, jo taa pat viss notiks pats no sevis :) :)

Kāzu datums:09.10.2009

būt mierīgām, neparko neuztraukties, jo jebkurā gadījumā tā būs ideālākā diena Jūsu mūžā! un ar tādu domu jānoskaņo sevi un diena, svētki, svinības būs ideāli..

Kāzu datums:03.10.2009

Neiespringt! :) Darīt visu tā, kā ir sapņots... Ja kaut kas neiet tā kā plānots un kaut kas nesanāk, uztvert to tā - viss kas notiek, notiek uz labu! :)

Kāzu datums:26.09.2009

Pataisiet sho dienu vienreizeeju. Specifiski pieveersiet uzmaniibu detaljaam- galda karteem, eedienkarteem, viesu daavaninjaam, kaa arii pasham kaazu scenaarijam- lai viesiem nebuutu garlaiciigi. Atstaajiet extra laiku visam, lai nesanaaktu skrieshana. Pataisiet to tematisku, nevis vienakaarshu paseedeeshanu- piem. mums bija gan Latvieshu tautas deju ansamblis, gan indieshu. Kaa arii raadiijaam filmu ar muusu bildeem no peedeejiem gadiem, mums bija arii signature kokteilis , ko piedaavaajaam visiem viesiem , kad tie ieradaas. Iesaistiet draudezenes un radus to organizeeshanaa. Satieciet un nointerveejiet vairaakus floristus, vadiitaajus, fotograafus u.c. pirms pienjemat galeejo leemumu.

Kāzu datums:19.09.2009

Man it nemaz nebija pirmskāzu stress, jo bijām noskaņojušies uz to, ka būtiskākais ir jaunas ģimenes tapšana, nevis pušķis, auto, dekori, frizūra utt. Un, manuprāt, tieši tāpēc, ka ļāvāmies visam, kas notiek, nebija it nekādu misēkļu un viss patika!

Kāzu datums:15.09.2009

Viss būs lieliski!!! Ir tāds briesmonītis kā pirmskāzu stress ;)))

Kāzu datums:12.09.2009

Lai vai kā Jūs uztrauktos pirms kāzām, ticiet - kāzu dienā visas raizes pazudīs, nepievēršat uzmanību sīkumiem,kas var noiet greizi, izbaudiet dienu kopumā!

Kāzu datums:09.09.2009

Būt laimīgām un nebojāt sev kāzu dienas pārsteigumus visu laiku cenšoties uzzināt, kas ir izdomāts

Kāzu datums:05.09.2009

Kāzu datums:28.08.2009

Drīzāk ieteikums jaunajam pārim - Tādus darbiņus, kas jāsaorganizē pašiem, var sadalīt starp līgavu un līgavaini. Piem., man nebija īpaši svarīgi, kāds ir kāzu auto. Līgavainim tas bija svarīgi, viņš arī to saorganizēja. Es, savukārt, saorganizēju muzikantus. Dažādus sīkākus darbiņus var uzticēt radiem vai draugiem. Jāpadomā, kurš ko var palīdzēt kāzu dienā un laicīgi var sadalīt pienākumus (izkārtot ziedus viesu namā, izdalīt lentītes, ko siet pie mašīnām, izkārtot galda kartes, utml).

Kāzu datums:22.08.2009

Būt smaidīgām un laimīgām un neuztraukties ne par ko, jo viss izdosies.

Kāzu datums:15.08.2009

Esiet mierīgas un baudiet mirkli!

Kāzu datums:15.08.2009

Laicīgi sākt gatavoties, lai pēdējā nedēļā nebūtu tik liels stress...

Kāzu datums:08.08.2009

Izbaudīt skaistāko un emocionālāko mūža dienu, izstarot patiesu mīlestību pret vīriņu,kā arī pret uzaicinātajiem viesiem!

Kāzu datums:07.08.2009

Nesteigties ar lēmumiem, ilgāk domāt ko vēla sun kā dabūt to ko vēlas

Kāzu datums:07.08.2009

Baudiet!!! tā diena paiet ātri un visas sajūtas ir kā nereālas, tāpēc vēlāk šķiet ka tas notika sapnī :) Nekreņķējaties par sīkumiem! Viesi nezina, ka jūs gribējāt tieši zilas/zaļas vai dzeltenas lentītes! Nevajag satraukties ka nav baltu :) Un noteikti ar frizieriem/make up meistariem un citiem pakalpojumu sniedzējiem sīki un smalki - kaut vai 10 reizes izrunājiet ko gribat :) lai ir sirdsmiers kāzu dienā! Mēs paši ļoti labi atpūtāmies, neparko neuztraucāmies, un tikai ar nepacietību baudījāmkatru sekundi :)

Kāzu datums:07.08.2009

Izbaudīt savu dienu un ne par ko nesatraukties.

Kāzu datums:07.08.2009

Izbaudiet gatavošanās laiku.

Kāzu datums:01.08.2009

Kārtīgi piedomāt pie vakara un otrās dienas atrakcijām, varbūt lai atvieglotu vedēju darbu to uzticēt kādai no draudzenēm vai īpašam svētku vadītājam

Kāzu datums:01.08.2009

Neņemt ļaunā vecāku uzburkšķejienus un noteikti nepārtraukti runāt ar savu topošo vīriņu par visu ko vēlies darīt. Iesaistīt arī viņu kāzu organizēšanā un baudīt ik brīdi no gatavošanās līdz tai dieniņai, jo kāzu diena paies vienā vēja pūtienā. Izbaudi to brīdi, kā tu kļūsti sieviņa.:)

Kāzu datums:01.08.2009

nestresot un izbaudīt visu gatavošanās laiku. netaisīt problēmas, kur to nav, jo patiešām viss ir daudz vienkāršāk kā liekas.

Kāzu datums:01.08.2009

Jaunajaam liigavinjaam ieteiktu nesatraukties par niekiem,paluugt Dievu pirms kaazaam,un lieliska diena garanteeta!

Kāzu datums:29.07.2009

Neiespringt uz neveiksmēm un mīlēt līgavaini :)

Kāzu datums:25.07.2009

Vairāk organizatoriskās lietas nodot citiem, lai kāzās nav jāsatraucās vai kaut kas nenoies greizi.

Kāzu datums:25.07.2009

Izbaudat katru minūti :)