FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Inese, 26

Vienmēr būs kas tāds, ko būsiet piemirsušas, bet atcerieties, ka kāzu dienā vairs neko nepadarīsi, tāpēc izbaudiet šo dienu tādu kāda tā ir, jo esat ieguldījuši tik daudz darba. Viesi tāpat nezina kā jūs esat gribējuši, tāpēc neviens nemaz nezinās, ja kaut kas nav tā kā gribējāt.

Agnese, 35

Nav obligati.Ka tas dārgākais ir labākais. Es piemēram savu kleitu pirku caur sludinājum. Un kurpes arī pirku pa lēto.

Laiminja, 21

Mazāk uztraukties.

Ilze un Agnis, 26

Tik ļoti neiespringt par sīkumiem, jo tajā dienā tie vairs nebūs svarīgi.

Sarmīte, 21

Tikai mieru ;)

Laura, 22

Pashaam savaa kaazu dienaa buut laimiigaam un smaidiigaam, tad arii laimes "bacilis" pielips visiem viesiem.

Olesja, 29

Labāk precēties pēc pusdienas, ja gribāt taisīt frizūru salonā no rīta, jo baigi maz laika!

Inese, 28

Jāuztver viss vieglak! Izslēdziet mobīlo telefonu kāzu dienā, neiesaistieties vairs nekādās darīšanās un tikai priecājieties. Kāzu mirklis ir tik īss, noteikti izbaudiet to!

Vita&Agnis, 27

Dienu pirms kāzām veltīt sevis sakošanai un izdomāt visu ko patīkamu, ko darīt, jo citādi tā diena ir satraukuma un nemiera pilna. Noteikti izmēģiniet kāzu make-up, kāzu dienā lietojiet ūdensizturīgo skrpostu tušu, ja gribat matos iestiprināt plīvuru - nekadā gadījumā neplānojiet kāzu frizūru ar iztaisnotiem matiem, neiespringstiet uz baltām zeķubiksēm vai zeķēm! Izbaudiet kāzu dienu no visas sirds! Jūs esat tās dienas princese!!! :)

Silva, 26

Neņemt vērā pilnīgi un galīgi neko un nevienu - vienmēr būs kāds, kam kaut kas neapmierinās - tā ir jūsu diena un galvenais, ka jums ir izdevusies šī diena! Jūsu galvenais uzdevums ir izskatīties skaista, izbaudīt visu, ko jums ir sagatavojuši vedēji un smaidīt ;)

Arta, 21

Pirms kāzu vakarā iedzert nomierinošas zāles, jo ilgi nevarēju aizmigt.

Māra, 27

Tūlīr pēc kāzām doties ceļojumā.

Laila, 23

nesaraibināt ar notikumiem un darbiem skaisto dienu un (klišejiski) IZBAUDĪT

Dana , 24

iipashi nestresot pirms kaazaam, jo taa pat viss notiks pats no sevis :) :)

Madara, 23

būt mierīgām, neparko neuztraukties, jo jebkurā gadījumā tā būs ideālākā diena Jūsu mūžā! un ar tādu domu jānoskaņo sevi un diena, svētki, svinības būs ideāli..

Zaiga, 24

Neiespringt! :) Darīt visu tā, kā ir sapņots... Ja kaut kas neiet tā kā plānots un kaut kas nesanāk, uztvert to tā - viss kas notiek, notiek uz labu! :)

Linda, 26

Pataisiet sho dienu vienreizeeju. Specifiski pieveersiet uzmaniibu detaljaam- galda karteem, eedienkarteem, viesu daavaninjaam, kaa arii pasham kaazu scenaarijam- lai viesiem nebuutu garlaiciigi. Atstaajiet extra laiku visam, lai nesanaaktu skrieshana. Pataisiet to tematisku, nevis vienakaarshu paseedeeshanu- piem. mums bija gan Latvieshu tautas deju ansamblis, gan indieshu. Kaa arii raadiijaam filmu ar muusu bildeem no peedeejiem gadiem, mums bija arii signature kokteilis , ko piedaavaajaam visiem viesiem , kad tie ieradaas. Iesaistiet draudezenes un radus to organizeeshanaa. Satieciet un nointerveejiet vairaakus floristus, vadiitaajus, fotograafus u.c. pirms pienjemat galeejo leemumu.

concodee, 23

Man it nemaz nebija pirmskāzu stress, jo bijām noskaņojušies uz to, ka būtiskākais ir jaunas ģimenes tapšana, nevis pušķis, auto, dekori, frizūra utt. Un, manuprāt, tieši tāpēc, ka ļāvāmies visam, kas notiek, nebija it nekādu misēkļu un viss patika!

IN, 25

Viss būs lieliski!!! Ir tāds briesmonītis kā pirmskāzu stress ;)))

Viki, 24

Lai vai kā Jūs uztrauktos pirms kāzām, ticiet - kāzu dienā visas raizes pazudīs, nepievēršat uzmanību sīkumiem,kas var noiet greizi, izbaudiet dienu kopumā!

Agnese, 24

Būt laimīgām un nebojāt sev kāzu dienas pārsteigumus visu laiku cenšoties uzzināt, kas ir izdomāts

Inese, 30

Malvīne, 25

Drīzāk ieteikums jaunajam pārim - Tādus darbiņus, kas jāsaorganizē pašiem, var sadalīt starp līgavu un līgavaini. Piem., man nebija īpaši svarīgi, kāds ir kāzu auto. Līgavainim tas bija svarīgi, viņš arī to saorganizēja. Es, savukārt, saorganizēju muzikantus. Dažādus sīkākus darbiņus var uzticēt radiem vai draugiem. Jāpadomā, kurš ko var palīdzēt kāzu dienā un laicīgi var sadalīt pienākumus (izkārtot ziedus viesu namā, izdalīt lentītes, ko siet pie mašīnām, izkārtot galda kartes, utml).

Elza, 23

Būt smaidīgām un laimīgām un neuztraukties ne par ko, jo viss izdosies.

Elīna, 24

Esiet mierīgas un baudiet mirkli!

Marta, 25

Laicīgi sākt gatavoties, lai pēdējā nedēļā nebūtu tik liels stress...

Laimiņa, 21

Izbaudīt skaistāko un emocionālāko mūža dienu, izstarot patiesu mīlestību pret vīriņu,kā arī pret uzaicinātajiem viesiem!

Una, 25

Nesteigties ar lēmumiem, ilgāk domāt ko vēla sun kā dabūt to ko vēlas

Aija, 24

Baudiet!!! tā diena paiet ātri un visas sajūtas ir kā nereālas, tāpēc vēlāk šķiet ka tas notika sapnī :) Nekreņķējaties par sīkumiem! Viesi nezina, ka jūs gribējāt tieši zilas/zaļas vai dzeltenas lentītes! Nevajag satraukties ka nav baltu :) Un noteikti ar frizieriem/make up meistariem un citiem pakalpojumu sniedzējiem sīki un smalki - kaut vai 10 reizes izrunājiet ko gribat :) lai ir sirdsmiers kāzu dienā! Mēs paši ļoti labi atpūtāmies, neparko neuztraucāmies, un tikai ar nepacietību baudījāmkatru sekundi :)

Viktorija, 22

Izbaudīt savu dienu un ne par ko nesatraukties.

Iveta, 26

Izbaudiet gatavošanās laiku.

Evita, 26

Kārtīgi piedomāt pie vakara un otrās dienas atrakcijām, varbūt lai atvieglotu vedēju darbu to uzticēt kādai no draudzenēm vai īpašam svētku vadītājam

Ilze, 20

Neņemt ļaunā vecāku uzburkšķejienus un noteikti nepārtraukti runāt ar savu topošo vīriņu par visu ko vēlies darīt. Iesaistīt arī viņu kāzu organizēšanā un baudīt ik brīdi no gatavošanās līdz tai dieniņai, jo kāzu diena paies vienā vēja pūtienā. Izbaudi to brīdi, kā tu kļūsti sieviņa.:)

Agnese, 20

nestresot un izbaudīt visu gatavošanās laiku. netaisīt problēmas, kur to nav, jo patiešām viss ir daudz vienkāršāk kā liekas.

Lilita, 22

Jaunajaam liigavinjaam ieteiktu nesatraukties par niekiem,paluugt Dievu pirms kaazaam,un lieliska diena garanteeta!

Aiga, 25

Neiespringt uz neveiksmēm un mīlēt līgavaini :)

Sandra, 27

Vairāk organizatoriskās lietas nodot citiem, lai kāzās nav jāsatraucās vai kaut kas nenoies greizi.

Inese, 27

Izbaudat katru minūti :)

Juta, 21

Ieteiktu pirkt kleitu nevis īrēt, lai nav žēl smērēt :) Ieteiktu vecmeitu ballīti taisīt vismaz nedēļu iepriekš, nevis 3 dienas kā mēs!

tamara, 40

precaties aiz milestibas.