FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

ieva, 33

Nevajag satraukties ar lielo gatavoshanos, ja kas arii nesanaak kaa veeleetos uztveriet to kaa originaalu kuriozu ko veelaak atcereeties... Mums viss sanaaca vairaak nekaa ideaali, iznemot to, ka vakaraa uz stundu viesu namaa pazuda gaisma. Bija feini, visi smuki padziedaajaam:)))

Kristīne, 32

Neaicināt cilvēkus, kurus nevēlaties redzēt savās kāzās.

Zanda, 26

Izbaudīt katru gatavošanās mirkli :) Neklausīties apkārt, ko vajag, ko nevajag! Tās ir jūsu kāzas, vienīgās!! Tāpēc vajag tā, lai pašiem asaras acīs. Es piemēram visu mūžu esmu sapņojusi par baltiem krēslu apvalkiem :) Muļķīgi, bet man tik ļoti gribējās. Kad iečekojām cenas, izrādās - dārgi, nevaram atļauties ar savu mazo budžetu. Bet mūsu vedējmāte, bučas viņai - nepadevās un atrada vienu baznīcu, kas izīrē par 35 santīmiem gabalā!!!! Es pat neticēju!!! Bet ēšanas telpa bija izrotāta TIK skaisti!!! Viesu nama īpašniece pēc tam nāca noskatīties idejas, jo teica, ka nekad šī vieta neesot bijusi tik skaista!

Meldra, 24

Peedeejaas dienas pirms kaazaam vairaak domaat par guleshanu un regulaaraam maltiiteem nevis peedeejiem apdaraamajiem darbinjiem :)

Linda, 26

Veidojiet savas sapņu kāzas personigas, atbilstošas Jūsu iekšējai būtībai, vai tās būtu vienkāršas zaļā puķu pļavā vai greznas Rundāles pilī, vai minimālisma stilā restorānā. Galvenais, lai viss ir tieši tā, kā Jūs abi to gribat! Izbaudiet gatavošanās procesu, jo tajā ir liela daļa no kāzu burvības, tajā pašā laikā neaizmirstiet savu mīļoto - sargājiet un lolojiet savu mīlestību gan pirms, gan pēc kāzām visu atlikušo dzīvi!

Vineta, 25

Lai viss izdodas!

Zane, 23

Kāzu dienā vairs ne par ko nedomāt un baudīt. Iesaku iepriekšējā vakarā laicīgi aiziet gulēt ;) Man sanāca tai naktī pagulēt tikai 4 stundas, kā rezultātā kāzu dienā piecēlos stipri sagurusi. Tas gan nemainīja kopējo noskaņo, bet tomēr- jāpacenšas atpūsties :)

Ilze, 25

Izbaudīt gan gatavošanās laiku kāzām, gan pašu kāzu dienu, jo tā paiet ļoti ātri. :) Un nestresot, ja kažu dienā laika apstākļi nav tie perfektākie. :)

Zaiga, 27

Neķert kreņķi...;)

Maija, 27

Būt mierīgām un nestresot. Diena ir skaista un tā ir jābauda!

Judīte, 27

Konsultēties ar apkārtējiem, kas dod padomus

Margita, 29

Pirms kāzu naktī iedzert miega zāles (es vispār nevarēju aizmigt) un izslēgt telefonu, jo mums 3.00 naktī pazvanīja limuzīna šoferis, ka limuzīna nebūs... Ja iespējams, pirms kāzām uztaisīt jau pirms kāzu fotosesiju ar Jūsu kāzu fotogrāfu - mēs ļoti jau sadraudzējāmies tajā ar savu fotogrāfu un kāzās likās kā savējais.

Līga, 26

Izbaudīt savu lielo dienu!

Inese, 34

Mazāk uztraukties un stresot. Jāatceras, ka tā ir viena no skaistākajām un svarīgākajām dienām mūžā.

Laila, 21

Būt izlēmīgām un zināt, ko grib!

Daiga, 27

Skatīties uz visu vēsu prātu un censties sarunāt ar visiem iesaistītajiem jau iepriekš, ka tiks īstenotas tieši tādas vēlmes, kādas ir pa prātam.

Ieva, 25

Ne vienmēr viss iet kā plānots, visu izšķir jūsu attieksme :)

Ilze, 22

Rūpīgi izvēlēties vedējus/vakara vadītājus/ organizatorus, lai par viņiem uzticēto nebūtu jāsatraucas. Mums bija skaistas kāzās un, protams, esam pateicīgi viesiem, iesaistītajiem, un grūti pateikt, ja tie būtu bijuši citi cilvēki, vai būtu bijis labāk. Kāzu rīkošana tomēr ir kaut kas unikāls, un ir lietas, ko nevar paredzēt un saplānot.

Tigra, 30

Nebaidīties pašām organizēt savas kāzas – tas nemaz nav tik grūti... un noteikti baudīt šo laiku!

Liene, 25

Neķert kreņķi par lietām, kas nezidevās, jo tāpat tai ir jābūt labākajai dienai mūžā!

Diāna, 27

Nesatraukties tik daudz par lietām, par kurām droši var satraukties mazāk.

Santa, 21

neuztraukties, tik un tā jūs savējam tajā dienā būsiet vis vis labākās :) un jūsu kāzas būs neatkārtojamas-sacensībām nav vietas starp līgavām :)

Anna, 25

neuzņematies visu darīt pašas, kāzām ir jāgatavojas kopā :)

Alla, 28

Atcerēties katru sekundi no TĀS dienas, jo man tik ātri viss paskrēja, ka daudz ko ieraudzīju tikai uz video :)

Līga, 27

Sākt gatavoties laicīgi, bet tai pašā laikā neskriet pa galvu kaklu, bet apdomāt savus lēmumus. Un, protams, īstajā dienā domāt tikai par sevi un vīru nevis apkārtējiem.

Lelde, 25

Ah, ja Jūs tik to ņemtu vērā... Nesatraucieties!!! Ja arī kaut kas ir iecerēts un nenorganizējās, tik un tā nesatraucieties, jo neviens no viesiem Jūsu vakara programmu nezin un neko nemanīs! :)

Lilija, 23

Savā skaistajā dienā atvēlēt laiku sev bet ieskatīties arī saviem viesiem acīs un uzsmaidīt :D Tā diena paskrien tik ātri, ka vissu vienkārši nav laika paspēt, jo gribas tik daudz ko paveikt.

Zane, 24

Mīliet savus līgavaiņus!

Agnese, 26

Izbaudīt dienu un nestresot par niekiem!

Inese, 25

Izbaudīt gatavošanās laiku... jo tas ai aizraujoši un skaisti. Kāzu dienā ļauties visam notiekošajam... Nesatraukties... viss būs vislabākajā kārtībā!

Everita, 23

Izbaudiet gatavošanos un Jūsu skaisto dienu no visas sirds- tas ir neaizmirstams brīdis, kas ātri paiet

Ērcīte, 24

Nekreņķēties par to, ka kaut ko nepaspējat, jo galu galā viss izdosies un Jūsu diena būs pati brīnišķīgākā

Gabriella, 24

Iepriekšējā vakarā drudžaini necensties pabeigt nepabeigtos darbiņus, tā vietā labāk atpūsties un palutināt sevi. Kāzu dienā - izbaudīt savu dienu (tā paskrien tik ātri) un neuztraukties par sīkumiem – viss būs vislabākajā kārtībā!

Baiba, 20

Tā diena paskrien tik ātri, izbaudiet katru mirkli no sirds.

Jelena, 29

izbaudīt šo dienu :) un bez stresa,viss būs labi ;)

Daina, 25

Izbaudīt dienu, jo tā tiešām paiet ātri.

Laura, 24

Jaunajām līgavām ieteiktu kāzu dienā atbrīvoties un izbaudīt, jo šajā dienā ko mainīt jau būs par vēlu un tā paiet tik ātri...

Laura, 26

Nestresot un mīlēt savu topošo vīru. Laicīgi sākt gatavoties visam. Izdomāt - ko vēlies un sarīkot sev tieši tādas kāzas...labāk pakrāt naudiņu un ilgāk pagaidīt...jo tādiena, cerams, tik vienreiz mūžā :) Un pasākuma dienā ieplānot rezerves laiku visam...mums nācās no vienas aktivitātes atteikties...

Jeļena, 25

Atkārtošu man dotos norādījumus: "Skaties vīram acīs un muļķīgi smaidi". Smaidi, arī tad, ja kaut kas noiet greizi - to zini tu un vīrs - pērējie nesapratīs, ja nekritīsiet panikā. Bet kopumā - izbaudi šo dienu, tā paskries vēja spārniem.

Inga, 27

Bez stresa