FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:10.10.2010

uij, take it eazij. laut lai palidz visi, kas vien var, savadak vienam ir baigi gruti ar visu tikt gala! un galvenais ticet, ka viss bus labi, un nestresot kaazu diena, vnk baudit un priecaaties no sirds! :)

Kāzu datums:10.10.2010

1)Palauties un ticet, ka bus labi, bur mieriga, neko nevar nokavet. 2) lauties brinumam - neuzzinat visu pasai un nenorganizet visu pasai, tad ir daudz interesantak. Laut par sevi parupeties tai dienaa. 3) NOTEIKTI iesaistit kazu rikoshana citus - draugus, radus, mammas, teetus, cik vien var - pasiem mazak stresa un viniem labaka sajuta, kad ir nozimigi un svarigi. Loti vieno visus!

Kāzu datums:09.10.2010

Nevajag satraukties ar lielo gatavoshanos, ja kas arii nesanaak kaa veeleetos uztveriet to kaa originaalu kuriozu ko veelaak atcereeties... Mums viss sanaaca vairaak nekaa ideaali, iznemot to, ka vakaraa uz stundu viesu namaa pazuda gaisma. Bija feini, visi smuki padziedaajaam:)))

Kāzu datums:02.10.2010

Neaicināt cilvēkus, kurus nevēlaties redzēt savās kāzās.

Kāzu datums:02.10.2010

Izbaudīt katru gatavošanās mirkli :) Neklausīties apkārt, ko vajag, ko nevajag! Tās ir jūsu kāzas, vienīgās!! Tāpēc vajag tā, lai pašiem asaras acīs. Es piemēram visu mūžu esmu sapņojusi par baltiem krēslu apvalkiem :) Muļķīgi, bet man tik ļoti gribējās. Kad iečekojām cenas, izrādās - dārgi, nevaram atļauties ar savu mazo budžetu. Bet mūsu vedējmāte, bučas viņai - nepadevās un atrada vienu baznīcu, kas izīrē par 35 santīmiem gabalā!!!! Es pat neticēju!!! Bet ēšanas telpa bija izrotāta TIK skaisti!!! Viesu nama īpašniece pēc tam nāca noskatīties idejas, jo teica, ka nekad šī vieta neesot bijusi tik skaista!

Kāzu datums:02.10.2010

Peedeejaas dienas pirms kaazaam vairaak domaat par guleshanu un regulaaraam maltiiteem nevis peedeejiem apdaraamajiem darbinjiem :)

Kāzu datums:24.09.2010

Veidojiet savas sapņu kāzas personigas, atbilstošas Jūsu iekšējai būtībai, vai tās būtu vienkāršas zaļā puķu pļavā vai greznas Rundāles pilī, vai minimālisma stilā restorānā. Galvenais, lai viss ir tieši tā, kā Jūs abi to gribat! Izbaudiet gatavošanās procesu, jo tajā ir liela daļa no kāzu burvības, tajā pašā laikā neaizmirstiet savu mīļoto - sargājiet un lolojiet savu mīlestību gan pirms, gan pēc kāzām visu atlikušo dzīvi!

Kāzu datums:18.09.2010

Lai viss izdodas!

Kāzu datums:18.09.2010

Kāzu dienā vairs ne par ko nedomāt un baudīt. Iesaku iepriekšējā vakarā laicīgi aiziet gulēt ;) Man sanāca tai naktī pagulēt tikai 4 stundas, kā rezultātā kāzu dienā piecēlos stipri sagurusi. Tas gan nemainīja kopējo noskaņo, bet tomēr- jāpacenšas atpūsties :)

Kāzu datums:18.09.2010

Izbaudīt gan gatavošanās laiku kāzām, gan pašu kāzu dienu, jo tā paiet ļoti ātri. :) Un nestresot, ja kažu dienā laika apstākļi nav tie perfektākie. :)

Kāzu datums:18.09.2010

Neķert kreņķi...;)

Kāzu datums:04.09.2010

Būt mierīgām un nestresot. Diena ir skaista un tā ir jābauda!

Kāzu datums:04.09.2010

Konsultēties ar apkārtējiem, kas dod padomus

Kāzu datums:29.08.2010

Pirms kāzu naktī iedzert miega zāles (es vispār nevarēju aizmigt) un izslēgt telefonu, jo mums 3.00 naktī pazvanīja limuzīna šoferis, ka limuzīna nebūs... Ja iespējams, pirms kāzām uztaisīt jau pirms kāzu fotosesiju ar Jūsu kāzu fotogrāfu - mēs ļoti jau sadraudzējāmies tajā ar savu fotogrāfu un kāzās likās kā savējais.

Kāzu datums:28.08.2010

Izbaudīt savu lielo dienu!

Kāzu datums:28.08.2010

Mazāk uztraukties un stresot. Jāatceras, ka tā ir viena no skaistākajām un svarīgākajām dienām mūžā.

Kāzu datums:27.08.2010

Būt izlēmīgām un zināt, ko grib!

Kāzu datums:26.08.2010

Skatīties uz visu vēsu prātu un censties sarunāt ar visiem iesaistītajiem jau iepriekš, ka tiks īstenotas tieši tādas vēlmes, kādas ir pa prātam.

Kāzu datums:21.08.2010

Ne vienmēr viss iet kā plānots, visu izšķir jūsu attieksme :)

Kāzu datums:21.08.2010

Rūpīgi izvēlēties vedējus/vakara vadītājus/ organizatorus, lai par viņiem uzticēto nebūtu jāsatraucas. Mums bija skaistas kāzās un, protams, esam pateicīgi viesiem, iesaistītajiem, un grūti pateikt, ja tie būtu bijuši citi cilvēki, vai būtu bijis labāk. Kāzu rīkošana tomēr ir kaut kas unikāls, un ir lietas, ko nevar paredzēt un saplānot.

Kāzu datums:21.08.2010

Nebaidīties pašām organizēt savas kāzas – tas nemaz nav tik grūti... un noteikti baudīt šo laiku!

Kāzu datums:21.08.2010

Neķert kreņķi par lietām, kas nezidevās, jo tāpat tai ir jābūt labākajai dienai mūžā!

Kāzu datums:21.08.2010

Nesatraukties tik daudz par lietām, par kurām droši var satraukties mazāk.

Kāzu datums:15.08.2010

neuztraukties, tik un tā jūs savējam tajā dienā būsiet vis vis labākās :) un jūsu kāzas būs neatkārtojamas-sacensībām nav vietas starp līgavām :)

Kāzu datums:14.08.2010

neuzņematies visu darīt pašas, kāzām ir jāgatavojas kopā :)

Kāzu datums:14.08.2010

Atcerēties katru sekundi no TĀS dienas, jo man tik ātri viss paskrēja, ka daudz ko ieraudzīju tikai uz video :)

Kāzu datums:14.08.2010

Sākt gatavoties laicīgi, bet tai pašā laikā neskriet pa galvu kaklu, bet apdomāt savus lēmumus. Un, protams, īstajā dienā domāt tikai par sevi un vīru nevis apkārtējiem.

Kāzu datums:14.08.2010

Ah, ja Jūs tik to ņemtu vērā... Nesatraucieties!!! Ja arī kaut kas ir iecerēts un nenorganizējās, tik un tā nesatraucieties, jo neviens no viesiem Jūsu vakara programmu nezin un neko nemanīs! :)

Kāzu datums:14.08.2010

Savā skaistajā dienā atvēlēt laiku sev bet ieskatīties arī saviem viesiem acīs un uzsmaidīt :D Tā diena paskrien tik ātri, ka vissu vienkārši nav laika paspēt, jo gribas tik daudz ko paveikt.

Kāzu datums:07.08.2010

Mīliet savus līgavaiņus!

Kāzu datums:07.08.2010

Izbaudīt dienu un nestresot par niekiem!

Kāzu datums:07.08.2010

Izbaudīt gatavošanās laiku... jo tas ai aizraujoši un skaisti. Kāzu dienā ļauties visam notiekošajam... Nesatraukties... viss būs vislabākajā kārtībā!

Kāzu datums:06.08.2010

Izbaudiet gatavošanos un Jūsu skaisto dienu no visas sirds- tas ir neaizmirstams brīdis, kas ātri paiet

Kāzu datums:06.08.2010

Nekreņķēties par to, ka kaut ko nepaspējat, jo galu galā viss izdosies un Jūsu diena būs pati brīnišķīgākā

Kāzu datums:06.08.2010

Iepriekšējā vakarā drudžaini necensties pabeigt nepabeigtos darbiņus, tā vietā labāk atpūsties un palutināt sevi. Kāzu dienā - izbaudīt savu dienu (tā paskrien tik ātri) un neuztraukties par sīkumiem – viss būs vislabākajā kārtībā!

Kāzu datums:05.08.2010

Tā diena paskrien tik ātri, izbaudiet katru mirkli no sirds.

Kāzu datums:30.07.2010

izbaudīt šo dienu :) un bez stresa,viss būs labi ;)

Kāzu datums:24.07.2010

Izbaudīt dienu, jo tā tiešām paiet ātri.

Kāzu datums:24.07.2010

Jaunajām līgavām ieteiktu kāzu dienā atbrīvoties un izbaudīt, jo šajā dienā ko mainīt jau būs par vēlu un tā paiet tik ātri...

Kāzu datums:17.07.2010

Nestresot un mīlēt savu topošo vīru. Laicīgi sākt gatavoties visam. Izdomāt - ko vēlies un sarīkot sev tieši tādas kāzas...labāk pakrāt naudiņu un ilgāk pagaidīt...jo tādiena, cerams, tik vienreiz mūžā :) Un pasākuma dienā ieplānot rezerves laiku visam...mums nācās no vienas aktivitātes atteikties...